0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #280 -: Март 28, 2012, 09:21:22 am »
Драгони, честито и от мен, дано на прегледа видите толкова сърчица, колкото желаете, лека и успешна бременност :)
Айде, чакаме още новини, така хубаво се раздвижи темичката :)
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #281 -: Март 29, 2012, 12:26:04 pm »
Момичета, някой да има инфо дали доктор Александров ще е в събота в АГ-то, че предната седмица отсъстваше.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #282 -: Март 29, 2012, 22:07:31 pm »
Честито на мацките с положителни тестчета!
Лека и приказна бременност ви пожелавам, а на финала - здрави бебета!

Нашето Злато днес прави годинка и половина, а точно преди две години на този ден ми беше трансфера - на едно единствено ембрионче  :wink: бластоцистче! Бях сигурна, че ще се хване! То при нашия доктор винаги се получаваше при мен  :wink:

Не че нещо, но ...... все пак - да дам кураж на някой, който се пита дали само от едничко ембрионче може да има положителен тест? Ами може - та и теста ми беше показал на 11 ден - 1079  :oops: Та мъъъъъничко се чудих дали не се е разделило на две! Но не - едно си беше и беше се захванало яко  :lol:

Успех на всички ви!
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #283 -: Март 29, 2012, 23:09:16 pm »
Честито на мацките с положителни тестчета!
Лека и приказна бременност ви пожелавам, а на финала - здрави бебета!

Нашето Злато днес прави годинка и половина, а точно преди две години на този ден ми беше трансфера - на едно единствено ембрионче  :wink: бластоцистче! Бях сигурна, че ще се хване! То при нашия доктор винаги се получаваше при мен  :wink:

Не че нещо, но ...... все пак - да дам кураж на някой, който се пита дали само от едничко ембрионче може да има положителен тест? Ами може - та и теста ми беше показал на 11 ден - 1079  :oops: Та мъъъъъничко се чудих дали не се е разделило на две! Но не - едно си беше и беше се захванало яко  :lol:

Успех на всички ви!
Оооо то по повод на ЕТ на 1 бластоцист док. ме убеди с едно изречение - моята цел е не само да забременееш, а да износиш и родиш здраво дете /имах 17 Я и доста бр. добри Е/. Е как да реагираш на това - той завалията всичко изживява, всичко обмисля и се мъчи да прдвиди.Родих инормално пак по искане на док. и сега нашето момиче иска да става артиска / 3год. и 8 мес./.
Е ние след първата среща решихме: каквото каже това е, бяхме на 37 год. / имам 2 опита в София/ и до сега след раждането аз не ходя на друг гинеколог освен нашия док - въобще не ме интересува аз си имам доктор.., нищо че съм на 600 км.
Успех и Късмет момичета.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #284 -: Март 30, 2012, 10:23:13 am »
Отчитам и аз моя резултат - 14-ти ден от трансфера резултата от кръвния тест е 46.69 mlU/ml. Стискайте ми палци на прегледа на 9-ти всичко да е ок

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #285 -: Март 30, 2012, 10:29:04 am »
REEVS,честито ,мила!Ех,че хубава новина!Стискам палци всичко да е наред до края!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #286 -: Март 30, 2012, 19:53:30 pm »
Отчитам и аз моя резултат - 14-ти ден от трансфера резултата от кръвния тест е 46.69 mlU/ml. Стискайте ми палци на прегледа на 9-ти всичко да е ок
Честито Reevs !!! Няма да се шашкаш-всичко ще е ок.Стига с тез притеснения-първо Мимка спокойствието  :lol:, Драгони се покри  :D,сега и ти  :).Ще стискаме палци естествено!Чакам новини и на 9-ти  :hug2:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #287 -: Март 31, 2012, 09:23:36 am »
Охооооо,дъжда от +++ резултати вече се засилва!!  :D :D Няма по-хубаво от това!!! :)Честито Рийвс!!! Пожелавам съвсем лек път до края!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #288 -: Март 31, 2012, 11:21:47 am »
Честито и от мен Reevs, страхотна новина и лека бременност!!! :D
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #289 -: Март 31, 2012, 12:29:42 pm »
Reevs честито лека и безпроблемна бременност
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #290 -: Март 31, 2012, 14:13:53 pm »
  Честито на всички !!!
 Другата седмица съм във Варна,трябва да започваме,ако всичко е наред.
Как стои въпроса с Прегнил-а?Има ли го ,няма ли го? ВТурция го нямаше.Ако и тук го няма ,имам вариант за Румъния.
Който скоро е взимал ,да подскаже ,моля  :balk_7:
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #291 -: Март 31, 2012, 16:29:10 pm »
Сериозно ли няма прегнил?Или едно момиче подарява прегнил. Виж в темата Подарявам
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #292 -: Април 01, 2012, 10:30:41 am »
Благодаря на всички за страхотните пожелания! Дано доктора на 9-ти да каже, че всичко е ок. Аз съм притеснена, защото от вчера имам някакво леко зацапване. Днес пак си направих уринарен тест (17-ти ден от трансфер) и все още втората чертичка е бледа. Стискайте ми палци всичко да е наред

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #293 -: Април 01, 2012, 10:38:18 am »
Риис,колко Утрогестан взимаш на ден?Обади се на Ани или на Док,ако трябва да увеличите заради зацапването.Гледай да полежиш повече,докато ти цапа.Дано всичко да е наред!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #294 -: Април 01, 2012, 13:10:59 pm »
Теди, утрогестана е 3 пъти по 2. Още утре сутринта ще звънна да попитам какво да правя

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #295 -: Април 01, 2012, 14:54:44 pm »
Няма смисъл от повече утрогестан, защото не може да се усвоява от организма. Поне моят лекар така твърди.
Почивай си повече!

Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #296 -: Април 02, 2012, 00:59:15 am »
Кървенето се среща много често. Натина не се притеснявай.
*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #297 -: Април 02, 2012, 10:26:04 am »
Обадих се тази сутрин. Увеличиха ми утрогестана на 3 пъти по 3 и ми казаха да пия но шпа 3 пъти по едно. Досега бях две седмици вкъщи, а от днес съм на работа и нямам възможност много да почивам. Много ме е страх, но се надявам да е било първоаприлска шега и всичко лошо да ми се размине

*
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #298 -: Април 02, 2012, 10:28:50 am »
Reevs, а нямаш ли опция за болничен? Хубаво е да си почиваш сега, докато отмине...
Re: Ин Витро АГ - Варна 10
« Отговор #299 -: Април 02, 2012, 10:33:55 am »
Reevs, дано всичко е наред.Ако имаш възможност наистина за болничен, хубаво е да почиваш повече сега. Предполагам са ти казали, че утрогестана при зацапване трябва да го приемаш през устата.