0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #260 -: Октомври 31, 2016, 10:25:56 am »
Привет!

Прекрасни предложения - нареждам се на масата.
И тук вчера беше слънчево, но много ветровито. Въпреки това, си направих една хубава разходка. Днес изглежда по-спокойно, така че пак няма да пропусна :)
Чудя се дали да се зареждам с лакомства за довечера. Минали години деца не са идвали, но тази от доста време чувам кварталните дечурлига да се заканват за дълга вечер за събиране на бонбони и ще ми е неудобно, ако се окажа неподготвена :?. За мен този ден не представлява интерес, но пък децата се забавляват и когато се налага, трябва да сме част от играта :)

Спорна и лека седмица на всички!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #261 -: Октомври 31, 2016, 12:08:12 pm »
Хубава седмица и от мен!

Как пък бях до магазина и забравих да купя сладки работи?!  :x Миналата година дойдоха деца, но ние нямахме абсолютно нищо сладко в момента и те си тръгнаха разочаровани.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #262 -: Октомври 31, 2016, 15:28:12 pm »
Здравейте,дами! :D Времето така приятно ни изненада вчера и днес,че не ми остана време за форума :oops: Алекс,кофти тази работа. Идва и този сезон. :( И ние ме можем да се отървем от сополите и май днес пак при доктора. Лоша работа. :? Иначе вчера закриваха мото сезона,та се пънеше и той сред големите мотори ,ама като ги запалеха и взеха да реват,бая се стресна.... :lol: Ама така се трупа житейски "експириънс" :wink: Взехме някой бонбон и ние,че последните дни не ни пропускат. :lol: Щом им е весело,нека се веселят.Омръзнаха ми тия "псевдо-патриотични" спорове. :x Опорочават и едното ,и другото... Поне аз така мисля. :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #263 -: Октомври 31, 2016, 16:52:45 pm »
Хубавото е, че виното е готова и снощи за награда си сипах 1 - 2 чашки - добро е. :lol:
Не ме дразни -напоследък много ми се припива винце . И се  сещам комбинацията от  едни варени кестени и чаша розе  , ммм...



....Взехме някой бонбон и ние,че последните дни не ни пропускат. :lol: Щом им е весело,нека се веселят.Омръзнаха ми тия "псевдо-патриотични" спорове. :x Опорочават и едното ,и другото... Поне аз така мисля. :wink:
Много точно - и аз така мисля . За децата е весело  , нека има  забавления :)

А  у дома сме се запасили  , че имаме малчугани от входа - миналата година дойдоха  и сега пак   нямам търпение  да ги посрещна и аз със някоя маска   -  костенурска ,  спайдърмен , батман -имам голям избор . За Кало  разбира се оставям страшната  маска  с брадвата :)  . Лидълската брадва предизвика   щура радост   у него .
А аз  цял ден  наваксвам с дегустация на  сладките изкушения  , оставих все пак и за децата :) , но вече ми стана лошо - бебето не иска май толкова сладкиши !

Чудесно време бе  през деня  - идеално за разходки !
« Последна редакция: Октомври 31, 2016, 16:57:35 pm от nimika »


Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #264 -: Ноември 01, 2016, 06:20:02 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Честит празник на будителите!
В известен смисъл и ние тук сме будители, защото просвещаваме хората. И затова най-големият просветител сред нас е Мели - да ни е жива и здрава и с огромни благодарности за това, което прави за нас!
Алекс, да оздравява детенце!

Хубав вторник, милички!


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #265 -: Ноември 01, 2016, 08:25:41 am »
Добро утро!!  :D Честит празник! Чудесно си го казала ,Зайо! И Сдружението има своето право за празник днес,но Мели го заслужава най-много! :D Да е жива и здрава ,а и цялото семейство! А и д-р Даскалов,че не става без него и такива като него. :D :D
Надявам се на поредния приятен ден! :D Пожелавам ви го!!

Пеше,ти не се хвали много с виното,че току виж сме ти позвънили на вратата неочаквано. Октомври не можахме да се организираме добре/ние/,ама сега с това вино.... :lol:Дето било хубаво!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #266 -: Ноември 01, 2016, 08:33:56 am »
Добро утро, момичета и Рачо.
Честит ден на Будителите! И аз снощи си мислех, че и Сдружението е вид будител. И да Мели е вай-големият будител сред нас.

Рачо, добре сте дошли. Тъкмо този месец имам 2 повода за празнуване  :lol:

Щях да пропусна да ви предложа закуска:



Тук днес е мрачно и духа, като го гледам през прозореца, но дано се оправи и дано новият месец е добър!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #267 -: Ноември 01, 2016, 08:48:02 am »
Добро утро и честит празник.
Ах, че хубаво кафенце! Зайче, благодаря ти! Пеше, и твоята закуска си я бива, м-м-м. :)
Желая бързо оздравяване на болните.
Хубав ден и лека, топла и спорна седмица!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #268 -: Ноември 01, 2016, 08:55:27 am »
Добро утро, момичета и Рачо!  :)
Алекс, бързо да оздравява детенцето!

Честит ден на будителите!

Чудесна закуска, а кафенцето е точно както го харесвам - с мляко,
чай от мен  :)


Хубав ден желая на всички!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #269 -: Ноември 01, 2016, 09:03:43 am »
Честит празник на будителите!
В известен смисъл и ние тук сме будители, защото просвещаваме хората. И затова най-големият просветител сред нас е Мели ...
Много хубаво казано !  Благодарност на всички , които  помагат и учат  останалите тук !

В този смисъл  днешния ден е  празник на всички хора , които проправят път за новото, за промяна , за осъзнаване  !

От снощния емоционален празник и кратка обиколка   , Калоян си дойде с пълна торба с лакомства и не малко "хранителни боклуци " , които сега се чудя дали направо да оставя до кофата , защото определена част от тях няма да се консумират у дома . Виж  - хубавите шоколадови бонбони и шоколадчета , ще запазя :)

 marsi , точно чай с такъв цвят  изпихме с Кало  -  беше Ройбос .


Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #270 -: Ноември 01, 2016, 10:15:33 am »
Добро утро,банда :) една идея е по-добре скаран е с храненето,ама то е нормално...
Честит празник и от мен,бъдете все такива "будители",че без Вас сме заникъде...
Хубав ден :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #271 -: Ноември 01, 2016, 10:48:33 am »
Добър ден и Честит празник на всички!

Тъкмо преди няколко дни се жалвах, че вече нищо не остана за четене вкъщи и ето го денят. Днес съм решила да се поглезя малко повече, та след мъничко поемам на лов за няколко нови книжлета :)
На малък Алек бързо оздравяване.

Хубав и светъл да е денят ви!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #272 -: Ноември 01, 2016, 16:53:34 pm »
Здравейте и честит празник и от мен :)
Чудесни предложения за хапване и пийване. Аз добавям тъмно пиво, че вече мръкна:


Злате, да споделиш какво си уловила :)



   La vita è bella
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #273 -: Ноември 01, 2016, 17:44:21 pm »
Честит празник!
Аз чух кодовата дума винце.
Айде, наздраве!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #274 -: Ноември 01, 2016, 19:29:25 pm »
айде наздраве и от мен! :lol:
моите хора спортуват, а аз готвя и си пиянствам тихичко, голям кеф :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #275 -: Ноември 01, 2016, 21:13:23 pm »
Ще рече човек, че си изпратила децата на спорт, за да се порадваш на тишината  :mrgreen:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #276 -: Ноември 01, 2016, 22:43:40 pm »
и татко им  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #277 -: Ноември 01, 2016, 23:02:16 pm »
Хаха, аз следвам друга тактика - оставям ги вкъщи и отивам сама на спорт

Стискам палци за Лудогорец - играят срещу Арсенал в момента, резултатът е равен



   La vita è bella
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #278 -: Ноември 02, 2016, 06:26:19 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Хубава сряда ви пожелавам!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #279 -: Ноември 02, 2016, 07:33:20 am »
Добро утро и от мен :)
Аз нещо съм настинала, та днес ще гледам да съм на топло!
Хайде една полагаща се закусчица в леглото  :wink:

Лека и спорна сряда! ):