0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #440 -: Март 18, 2014, 21:35:28 pm »
Maggi4ka, добре дошла :)
Много хубаво са се стекли нещата при вас.
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #441 -: Март 18, 2014, 22:37:04 pm »
Slance87 и lili2011, много се радвам, че новините и при двете са много хубави. Почивайте си сега и се наслаждавайте на бременността (то тревогите винаги си остават до последната минута, макар и бременността да протича нормално   :D).

maggi4ka, добре дошла в нашите редици.


*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #442 -: Март 19, 2014, 09:57:46 am »
maggi4ka, благодаря ти и се радвам, че има хора и фирми като твоите :) Аз в предишната си работа също се чувствах така, но тук е очите на 4 :( Но стига сме разсейвали темата ;)

Аз си лежа вкъщи и да видим - предишното лежане не ми понесе добре, но сега вече ми се спи по-често и съм по-отпаднала, та се надявам да е по-приятно усещане :)
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #443 -: Март 19, 2014, 11:54:09 am »
Здравейте коремчета .
Аз най-после имам малко време за да си отворя лаптопа за да посетя сайта .
С огормно удоволоствие искам да ви съобщя ,че на 15 .03 в 00.53 нашето  слънце Илиана се появи на бял свят 3.180кг ,50.5см..
Всичко мина много добре благодарение на екипа в болницата и разбира се на мъжът ми който от първата контракция до изписването беше неотлъчно до мен .
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #444 -: Март 19, 2014, 12:04:50 pm »
foveri, Честито! Да ти е жива и здрава и много да ви радва и слушка :)
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #445 -: Март 19, 2014, 12:06:13 pm »
Честита малка принцеса foveri:



Да ти е жива и здрава, много засмяна и палава!
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #446 -: Март 19, 2014, 12:18:22 pm »
Фовче, честито!
Пожелавам ти бързо възстановяване.
Браво на таткото, който е бил неотлъчно до вас  :P

Ето темичката, в която може да честитите на Foveri!  :P

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50277.0
« Последна редакция: Март 19, 2014, 12:19:56 pm от 47 Smiles »
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #447 -: Март 19, 2014, 16:27:35 pm »
Не мога да не се похваля ...
Днес си взех колета от свекърва ми с нещата, които е изплела за бебо.
Много са сладки всички. Имаме си чувалче за изписването (отвън бяло плетено, отвътре бял памучен плат на малки корабчета и котвички), бяло одеялце с релефни мечета и разни елеченца, жилетки и терлички.
Дано само всичко е наред и да може да си ги ползваме със здраве.

А вие как сте момичета?
Mousyt, много ли ти е скучно? Мисли си за крайната хубава цел, свали си да гледаш комедии.
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #448 -: Март 19, 2014, 16:29:37 pm »
И аз препоръчвам комедиите за лежащите в къщи, може и анимация от сорта на "Ледена епоха".
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #449 -: Март 19, 2014, 16:37:14 pm »
Момичета, не ми е скучно, направо откачам  8O
От сутринта станах сигурно 200 пъти от дивана (аз защо искам да си ходя на работа-там с часове не ставам от стола)  :lol: Имам какво да правя-взела съм си малко работа за вкъщи, че не става така да се изпаря точно по това време на годината, но не е като да ми върви в легнало положение  :? Опитвам се да не го мисля, а и като гледам тук никой друг не се оплаква от лежане - ще вземете да ми се смеете :oops:, но явно не мога да го приема лесно.... Уф, дано само да помогне, че.... нещо днес още зацапва :( Е не е силно, но вчера беше по-малко май :( Докторката каза, че сигурно ще има, ама аз тайничко се надявах да спре като предния път и да си се върна в нормален режим.... В началото на април трябва да пътувам със самолет в чужбина и много се притеснявам. Питах докторката няколко пъти и тя каза, че няма проблем, ама сега с това....знам ли  :ask:
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #450 -: Март 19, 2014, 16:43:59 pm »
И аз препоръчвам комедиите за лежащите в къщи, може и анимация от сорта на "Ледена епоха".
Мммм, че хубава идея, Хоупче.
Аз не съм го гледала отдавна. Любимата ми част е тази с динозаврите. Направо се заливам от смях  :lol:

Mousyt, ти да не се занимаваш със счетоводство? По това време на годината на тях май им е най-напечено...
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #451 -: Март 19, 2014, 17:47:59 pm »
47 Smiles, завиждам ти за свекървата  :wink: Явно жената има златни ръце. osi_18
Честито бебе на foveri! Да са живи и здрави!  ylinfant
Mousyt съчувствам ти напълно, аз по едно време направо се бях депресирала от лежане. Сега поне излизам по малко на въздух в градината и се ядва. Дано спре по-скоро зацапването. Но теб май не те свърта защото ти е притеснено заради работата..Понякога с българските работодатели е така-колкото повече се жертваш, толкова повече игнорират правата ти. И мен много ме беше страх от реакцията им, но в крайна сметка другото ми е по-важно. Дано ти влязат в положението и да си откараш една спокойна бременност.



*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #452 -: Март 19, 2014, 17:59:59 pm »
Благодаря ви момичета  :bighug:
47 Smiles, нещо подобно :) Горе-долу следвам счетоводния график :)
VeryMe , те ще ми влязат - нямат много избор ;) Просто не мисля, че ще са щастливи и съм почти сигурна че ще мрънкат за това какво и как ще правят без мен и как ще искат да работя и през майчинството ;) Затова не ми се отваря въпроса още  :lol: И за да не си помислите, че съм кой знае колко незаменима  :lol: -просто те така са си постлали килимчето ;), а и аз съм си малко виновна, защото се чувствам отговорна и така :)
Ех момичета.....я да се похвали някоя от вас с бременност като по филмите - щастлива и лека и сияеща и само да си разхождаме коремчетата наляво-надясно  8)
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #453 -: Март 19, 2014, 18:12:26 pm »
Аз забременях след повече от 3 години опити ,и то нормално :lol:
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #454 -: Март 19, 2014, 18:19:00 pm »
Ех момичета.....я да се похвали някоя от вас с бременност като по филмите - щастлива и лека и сияеща и само да си разхожда коремчето наляво-надясно  8)
Я да видя кой пита за мен  :D
Имам най-прекрасната бременност, наистина. Но понеже Господ дава по равно на всички, то вие ще си имате бебчета като по филмите, а аз сигурно ще играя филма 'Таласъми ООД'. И като гледам половинката как мисли да не помага, може да е даже ЕООД  8)  Хм!
Слънчице, онази вечер стоях с последни сили да те прочета и да заспя щастлива.  :bighug:

foveri, да ти е дива и здрава мъничката Илиянка (ох, 'дива' е печатна грешка, но ми хареса и няма да го поправям)! Да ви направи много щастливи родители!

maggi4ka, добре дошла  :bighug:

Mousyt, с удоволствие бих полежала вместо теб, ако можеше! Такъв мързел ме е обхванал, че... май ще влизам в рекордите на Гинес  :oops:

Мен не ми се пише тия дни, иначе си ви следя мнооого отблизо всичките  :wink:  Даже и тези, дето липсват като Билянка например  :bighug: 

Ох, ако трябваше да лежа непрекъснато бих се учила да плета... Нещо за беб примерно... Или поне да си поръбя бархетните квадратчета, които нарязах за пеленки.

 Раченце, мерси много че си ме мислила  :bighug: 

47 усмивки, а ти как си? Започна ли обратното броене и всички вълнения покрай него?  :bighug:
« Последна редакция: Март 19, 2014, 18:22:58 pm от lili2011 »
*
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #455 -: Март 19, 2014, 18:23:57 pm »
lili2011,

внимавай какво си пожелаваш ;) Аз като съм в офиса само си мисля как бих лежала цял ден и какво бих вършила ..... ама като ти го наложат не е такъв кеф :(
Но се радвам, че има такива бременности, да не е само по филмите  :lol:
Аз си чакам да вляза в четвъртия месец и се надявам да са прави хората, че тогава става по-спокойно :)
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #456 -: Март 19, 2014, 21:02:15 pm »
благодаря за гостоприемството ,много сте сладки ...
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #457 -: Март 20, 2014, 14:23:40 pm »
Привет щастливи коремчета, добре дошли на новите. Чета ви постоянно, но нямам време да пиша, поради факта, че и тук в болницата не спирам да работя. Е, по-полекичка го карам. Лежа си все още и всеки ден се моля сладурите ми да се гушкат вътре в мен до самия край. Развличам се с филми, нет и телевизия. Всяка вечер любимите ми хора са при мен за час-час и половина. Баткото и таткото се вълнуват много, мъчно им е че не съм с тях и синът ми често ме пита: Мамо, не се ли нахраниха вече тези бебешоци, че да си дойдеш в нас. Казала съм му, че чрез системите хранят бебетата за да пораснат. Много ми липсват и те и разходките и чистия въздух и природата. Тук е момента да ви честитя настъпването на пролетта, въпреки че от няколко дни тя е вече при нас.
Пожелавам ви повече усмивки, щастливи мигове с любимите ви и да повярваме в себе си!!

Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #458 -: Март 20, 2014, 15:18:08 pm »
Билянка,звучиш по-спокойна и това е много добре. И аз като детенцето да попитам-до кога така? Споменават ли кога биха те изписали и от какво зависи?
Re: Тема на бременните No. 90
« Отговор #459 -: Март 20, 2014, 16:56:13 pm »
Билянка  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17