0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #860 -: Ноември 05, 2009, 17:47:39 pm »
 :balk_7: Честито marteo. Да ви е жив и здрав младежа, много да ви радва, а и вие да сте живи и здрави да му се радвате.
Супер е че всички сте добре, и дано все така да е. Приятни моменти с новия член на семейството и ще се радваме да ни навестяваш когато можеш.

[/url]
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #861 -: Ноември 05, 2009, 19:14:48 pm »
 :ballons: :balk_5: Честита Рожба! Браво миличка Marteo толкова те мислихме в последно време.Да ви е живо и здраво детенцето и да ви носи много,много щастие.Като имаш възможност разкажи кога се роди,къде,ти как си...Пазете се и се глезете мноого. :bighug:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #862 -: Ноември 05, 2009, 20:13:36 pm »
marteo поздравления и от мен за големия момък  :balk_16: живи и здрави да сте.Аз ти звънях само за да разбера как си... но това ни стига, че сте добре.

Идва вече ред на момите да се появяват  :D.

Zorito_ предполагам, че си доста заета щом пишеш сред нощите  :D.... но това са сладки грижи. Радвам се, че се включваш.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #863 -: Ноември 08, 2009, 19:29:47 pm »
честито marteo  :flower: , да ти е жив и здрав малкия мъник .Радвам се че всичко е минало добре и че ти си добре.
Аз си чакам прегледа на 13 и гледам да си лежа повечко,защото ми се струва че няма да издържа много а пък искам да родя след 23-ти за да се роди стрелец  :lol:,иначе когато се появи...Хем ми натежава и искам да излиза ,хем ме е страх мъничко  :oops: ...направо незнам.

Това е от мен,горе-долу с vival4eto сме заедно,зависи и при нея кога ще я настъпи момата.

Поздрави  :wink:

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #864 -: Ноември 10, 2009, 13:54:10 pm »
Здравейте, момичета,
включвам се във форума, за да ви благодаря. Отдавна чета вашите истории и благодарение на вас от вчера съм пациентка на д-р Богомил Бойчев. Не знам вие за него ли говорите или за другия, но това е доктора на който от първия път се доверих. Говори спокойно, обяснява, показва...Началото на декемви ще ходим пак да види проходимостта на тръбите и да направи нова спермограма, че тази, която носехме не му хареса.Според него най- вероятно ще се стигне до инсеминация. Искам още веднъж да благодаря на вас, че ми дадохте куража да отида при него и пожелавам на всички да изпратите месеца така preggo
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #865 -: Ноември 10, 2009, 14:04:48 pm »
maya_20 мила още малко остана :D. Нямям търпение петък да пишеш какво се очертава при теб(за кога,как е бебка..?).

Моите момичета са добре. Бяха се обърнали с гръб на прегледа и освен едни ребърца-нищо не видхме друго  :lol:... но доктора си видя каквото му трябваше. Каза, че няма нищо обезпокоително-да си пия лекарствата и да почивам.

deni.d радвам се, че си доволна от доктор Б.Бойчев. Пишат пациенти и на двамата братя. Да знаеш, че сме тук и вече можем да ти помагаме по-активно,ако имаш нужда.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #866 -: Ноември 12, 2009, 19:14:48 pm »
как сте момичета  :)
аз държа фронта още,добре съм,мисля че ще устискам до края,но ще видим утре  :wink:
вчера изпрах дрешките на бебка  :oops: ,остана да ги изгладя .Нагласих си багажа горе-долу да ми е готов.
Момичета вие които раждахте скоро,знаете ли за тази еднократна помощ,в Тутракан ли трябва да се подадът документите понеже там ще раждаме или нямат нищо общо  и може в Русе да се подадът.Въобще някакви документи трябва ли да се носят в общината там след раждането?

*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #867 -: Ноември 12, 2009, 21:06:24 pm »
Здравейте момичета,
въпросът ми е относно инсеминацията.Тъй като не мен ми предстои и разбрах че няма никаква подготовка / смисъл като при цветна снимка - да не си ял и пил нищо/,но забрявих да питам при съпруга трябва ли да има въздържание - като при спермограма? :ask: и има ли нещо друго важно,което съм пропуснала да питам.Много разчитам на отговорите и подкрепата ви. osi_1
Честито на всички успели момичета и успех на всички дерзаещи. osi_9
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #868 -: Ноември 12, 2009, 21:18:20 pm »
Да pieselina трябва да има от 3 до 5 дни въздържание,защото доктора ми обясни,че спермата е в най-доброто си качество около 4 ден,но не повече от 5 дни,защото не било хубаво.А също не трябва да е по малко от 3 дни.За друго не се сещам,аз съм правила 6 инсета,отиваш сутринта,мъжа ти дава материал,обработва се материала,но не от Бойчев,а от друг доктор.После 2 часа,се разхождате и когато се върнете в клиниката следва поставянето на спермата,няма нищо страшно,не боли.Аз даже не усещам нищо,след това лежиш около 20 мин. и си отиваш.На мен ми изписваше утрогестан,след инсето.Успех миличка,дано да успеете! 
« Последна редакция: Ноември 12, 2009, 21:34:55 pm от didundri »
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #869 -: Ноември 12, 2009, 21:27:54 pm »
здравейте момичета отдавна не съм се включвала защото чаках да мине лапарото но уви не ме огря обявиха грипна епидемия и всичко се отложи все още няма насрочени дати има и други с отложени лапароскопии
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #870 -: Ноември 12, 2009, 23:24:15 pm »
Мартео ЧЕСТИТО и от мен :party:
Пожелавам много здраве и усмивки на малкият бебо, а на теб пожелавам възможно по-малко безсъни нощи :) Като се повъзтановиш пиши с малко повече подробности  :)

maya_20 Молбата за еднократната помощ се подава в Дирекция Социално подпомагане в града, където е постоянният адрес на майката, но тя се подава едва след като си вземеш акта за раждане на детето от Тутракан, защото ще ти трябва.Ако искаш - Живот и здраве да има - в денят на изписването ви от болницата провери дали не е готов акта, защото моят точно същият ден беше изготвен.

 Изпращам но всички ви :bighug:

А какво стана с Lady ???
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #871 -: Ноември 13, 2009, 12:27:51 pm »
Благодаря ти Зори за отговора  :)

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #872 -: Ноември 14, 2009, 12:02:03 pm »
Майче успя ли да минеш консултацията вчера?Има ли забрана в Тутракан?Как сте с бебка?
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #873 -: Ноември 15, 2009, 15:52:35 pm »
3дражете моми4ета,ас сам сестра на мая20 и жцхера 14.11.2009 се роди малкото и сакрови6те,мая е добре и мануелка са6то,като ги испи6ат 6те ви пи6е тя пове4е.От мен 4аооо и успех и мн 6тастие на вси4ки баде6ти бременелки и маики. :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :bori_007: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :bighug:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #874 -: Ноември 15, 2009, 16:43:49 pm »
norkiss благодаря, че ни писа. Аз започнах да се чудя как така я няма Майчето цели два дни  :D, а тя имала многооо важна работа  :D.
Поздравления и ще чакаме по-вече информация (ех мале 16 дни по-рано, а аз все си викам има време.... :? за мен, но...).
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #875 -: Ноември 15, 2009, 16:45:49 pm »
 :balk_9: :balk_7: Честита рожбичка на Майчето!Ние чакахме да се включи цял ден а тя свършила работата  :D.Да са живи и здрави и мноого да ви радват!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #876 -: Ноември 15, 2009, 17:21:47 pm »
Честита дъщеричка на Майчето и от мен. Да им е жива и здрава, и много да са щастливи ( в което не се съмнявам).

[/url]
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #877 -: Ноември 15, 2009, 17:24:50 pm »
Честито на всички родили мами,да са им живи и много здрави съкровищата,да ги радват и да им носят много щастие и радост. :ballons: :ballons: :ballons: :bighug:
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #878 -: Ноември 15, 2009, 18:08:22 pm »
Честито мили мами да са ви живи и здрави бебенцата и много да ви радват :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :bighug: :dance2:
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #879 -: Ноември 15, 2009, 19:59:58 pm »
честито :cheerleader: и от мен да са ви живи и здрави малките съкровища и много да ви радват :bori_004: :bori_007: :bori_003: :bori_006:
а относво моята инсеминация - обадих се в клиниката и ми казаха да отида в 14,00 часа че да има време.кажете ми тези от вас които са правили кога им казаха да отидат?притеснявам се,че от 15,00 започва приема на пациенти..... :ask: