0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #840 -: Април 06, 2010, 15:52:22 pm »
Здравейте момичета, искам да ви попитам нещо ако някои знае. разбрах че ембриолозите на клиниката няма да ги има от 20 - 25 април - на конференция са, това означава ли че и доктор Стаменов ще отсъства. Също така някой знае ли дали стаменов и персенска почиват около гергиов ден и как.

И мен ме интересува,че имам час за хистероскопия,дано доктор Стаменов да не отсъства.
« Последна редакция: Април 06, 2010, 15:54:03 pm от toni_21_I »


Огромно благодаря на доктор Стаменов!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #841 -: Април 06, 2010, 16:00:13 pm »
Благодаря ти! Много далече във времето ми се вижда този преглед вече нямам търпение :)
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #842 -: Април 06, 2010, 16:36:30 pm »
Аз съм на 19 април в клиниката,ако не вие късно ще разпитам и веднага ще пиша кога ще работят! :balk_602:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #843 -: Април 06, 2010, 22:01:47 pm »
Утре съм на преглед и ще попитам за отсъствието на ембриолозите
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #844 -: Април 06, 2010, 22:16:32 pm »
Здравейте момичета, скоро някоя от вас записвала ли е час за хистероскопия? Аз правя отчаяни опити от 3 месеца, назначават ми ден и след това поради някакви обстоятелства ме отлагат. Последно за 2 април - оптиката на хистероскопа имаше повреда :(. Днес опитах за 29 април - невъзможно. Имам молба, ако някоя от вас има запазен час за оперативна хистероскопия, за датите 28 или 29 април и няма да го ползва поради някаква причина, да ми го отстъпи. Сигурно няма да има такива момичета, но аз вече се хващам за сламка. Ще бъда безкрайно благодарна, дори и за съвет, какво да правя??
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #845 -: Април 06, 2010, 22:39:05 pm »
Здравейте, от днес започнах стимулацията с Гонал. Искам да попитам дали има някой като мен, който провежда част от стимулациите в клиниката в Тутракан. Ако има такива, пишете ми как протичат. Аз разбрах, че само 4 дена ще ми се поставя Гонала в Тутракан, а после отивам в клиника Надежда в София. Така ли е при вас?
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #846 -: Април 06, 2010, 22:58:31 pm »
Момичета интересува ме вие какво пиете след трансфера и за колко време ви изписаха лекарствата. Аз пия Утрогестан,Достинекс,Естрофем,Фолиева киселина и Нош-па,което беше за 7 дена до днес. Не знам дали от тези лекарства ,но съм по-спокойна от колкото очаквах и си спа даже и след обяд.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #847 -: Април 06, 2010, 23:08:02 pm »
Преди трансфера пиех фолиева киселина, естрофем, аспирин протект и започнах с утрогестана. След трансфера - всичко това, плюс ношпа за 7 дни и медрол. казаха - на 15 ден тест и се обаждам да ми кажат какво да правя натам. Ако още нещо те интересува, питай.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #848 -: Април 06, 2010, 23:12:22 pm »
Аз съм на същите лекарства като зузана, само дето нош па-то го продължавам вече 16 или 17 ден. /Така ме посъветваха от клиниката, имах кървене и болки/.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #849 -: Април 07, 2010, 08:20:06 am »
Здравейте момичета, скоро някоя от вас записвала ли е час за хистероскопия? Аз правя отчаяни опити от 3 месеца, назначават ми ден и след това поради някакви обстоятелства ме отлагат. Последно за 2 април - оптиката на хистероскопа имаше повреда :(. Днес опитах за 29 април - невъзможно. Имам молба, ако някоя от вас има запазен час за оперативна хистероскопия, за датите 28 или 29 април и няма да го ползва поради някаква причина, да ми го отстъпи. Сигурно няма да има такива момичета, но аз вече се хващам за сламка. Ще бъда безкрайно благодарна, дори и за съвет, какво да правя??
Здравей! Друга опция е да отидеш при секретарките след седмица-две и да ги помолиш да прозвънят момичетата с час за хистероскопия на тези дати. Обикновено все има някоя, чийто цикъл се е изместил и по някаква причина отлага процедурата. Обясни причината и им се примоли... След доста настояване, така успях да си запиша час за хистероскопия и лапароскопия едновременно, което при моя цикъл с продължителност 7 дни, беше голямо предизвикателство.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #850 -: Април 07, 2010, 09:21:18 am »
Здравейте, от днес започнах стимулацията с Гонал. Искам да попитам дали има някой като мен, който провежда част от стимулациите в клиниката в Тутракан. Ако има такива, пишете ми как протичат. Аз разбрах, че само 4 дена ще ми се поставя Гонала в Тутракан, а после отивам в клиника Надежда в София. Така ли е при вас?
Да така е и аз бях така и после ще се наложе да устанеш в София за около 1 седмица за другите инжекцй.Успех  :crossfingers: :crossfingers:        :bighug:
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #851 -: Април 07, 2010, 10:45:10 am »
Момичета, успявате ли да се свържете с клиниката.

Аз от вчера звъня на всички телефони и само секретар се включва.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #852 -: Април 07, 2010, 11:04:49 am »
Силванче аз успях вчера от 5 път да се свържа и ми скъсаха нервите, толкова пък все да не чуват, да не могат да говорят, да са изнервени....

Аз утре съм там, кажи, какво ти трябва.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #853 -: Април 07, 2010, 11:39:22 am »
Благодаря ти, Ники!

Аз по-късно ще ти пиша евентуално за кога ми трябва час.Вчера д-р Стаменов ме прегледа и каза да отида пак когато искам, но аз не знам кога да е това.

Искрено се радвам за теб, този успешен ти опит ми дава кураж и на мен, че все пак има надежда!!!

Пази се!

Прегръщам те!!!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #854 -: Април 07, 2010, 12:57:05 pm »
Сега при 4 опит 17 дни лежане и като видях положителен резултат излязох в болничен и засега не мисля да се връщам на работа, хем работя като мениджър на бюро. Дай Боже всичко да е наред до края. Този път много ще се пазя и никакви пътувания, дълги разходки и т.н. Просто това е най-важното за мен сега.
Еее, супер новина! Пази се много, вярвам, че всичко ще е наред този път! Страхотно!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #855 -: Април 07, 2010, 17:28:18 pm »
Здравейте, от днес започнах стимулацията с Гонал. Искам да попитам дали има някой като мен, който провежда част от стимулациите в клиниката в Тутракан. Ако има такива, пишете ми как протичат. Аз разбрах, че само 4 дена ще ми се поставя Гонала в Тутракан, а после отивам в клиника Надежда в София. Така ли е при вас?
Аз започнах така. Блокажа ми го биха в Тутракан и първата инжекция Гонал. На 4-5 ден бях на преглед и след това продължих в София. В София си през ден на преглед и изследване на хормони за около седмица и след това пункция и трансфер. Успех!
Момичета, успявате ли да се свържете с клиниката.

Аз от вчера звъня на всички телефони и само секретар се включва.

Успях след настоятелно звънене да се свържа, много трудно ми намериха час и наистина бяха изнервени и все нещо не чуваха какво им говоря.


Момичета интересува ме вие какво пиете след трансфера и за колко време ви изписаха лекарствата. Аз пия Утрогестан,Достинекс,Естрофем,Фолиева киселина и Нош-па,което беше за 7 дена до днес. Не знам дали от тези лекарства ,но съм по-спокойна от колкото очаквах и си спа даже и след обяд.
Пих всичко това без Достинекс и продължавам по същата схема до прегледа.
« Последна редакция: Април 07, 2010, 17:35:35 pm от Lucky »
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #856 -: Април 07, 2010, 22:08:35 pm »
Здравейте момичета, скоро някоя от вас записвала ли е час за хистероскопия? Аз правя отчаяни опити от 3 месеца, назначават ми ден и след това поради някакви обстоятелства ме отлагат. Последно за 2 април - оптиката на хистероскопа имаше повреда :(. Днес опитах за 29 април - невъзможно. Имам молба, ако някоя от вас има запазен час за оперативна хистероскопия, за датите 28 или 29 април и няма да го ползва поради някаква причина, да ми го отстъпи. Сигурно няма да има такива момичета, но аз вече се хващам за сламка. Ще бъда безкрайно благодарна, дори и за съвет, какво да правя??
Здравей! Друга опция е да отидеш при секретарките след седмица-две и да ги помолиш да прозвънят момичетата с час за хистероскопия на тези дати. Обикновено все има някоя, чийто цикъл се е изместил и по някаква причина отлага процедурата. Обясни причината и им се примоли... След доста настояване, така успях да си запиша час за хистероскопия и лапароскопия едновременно, което при моя цикъл с продължителност 7 дни, беше голямо предизвикателство.
Благодаря ти, cambozzola, както винаги ми даваш добър съвет, ще направя така, както ми казваш. Най-вероятно ще помоля братовчедка ми от София да отиде на място и да ги помоли да прозвъняват. Аз не мога да пътувам от Стара Загора. Дано да се получи. Бъди здрава, поздравявам те за успеха!!!
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #857 -: Април 07, 2010, 22:22:12 pm »
Здравейте момичета,аз много скоро започвам първият си и надявам се последният опит В клиника Надежда,пуснах си някой изследвания едното от който е Рубеола и се оказа че организма ми не произвежда антитела и трябва да си бия ваксина,но ми казаха че ако си я бия сега 3 месеца не трябва да има бременност,и така аз ще се срещна с док.от Надежда може бе след месец и не знам сега да се ваксинирам ли или да изчакам да видим какво ще ми кажат от клиниката,ако някой е имал подобен проблем нека сподели  :bighug:
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #858 -: Април 07, 2010, 22:35:32 pm »
Добър вечер,
момичета отскоро съм пациентка в тази клиника. Но май сериозно се изложих.
Започнаха да ми правят фоликулометрия и първия път на листа ми написаха да платя 30 лева.След това ходих още 3 пъти, но не са ми казали да плащам.
Сега се чувсвтам ужасно. Не е тарикатлък.
Как да разбера какво да направя?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #859 -: Април 07, 2010, 23:06:18 pm »
Добър вечер,
момичета отскоро съм пациентка в тази клиника. Но май сериозно се изложих.
Започнаха да ми правят фоликулометрия и първия път на листа ми написаха да платя 30 лева.След това ходих още 3 пъти, но не са ми казали да плащам.
Сега се чувсвтам ужасно. Не е тарикатлък.
Как да разбера какво да направя?
:lol: :lol: :lol:
Отиди при секретарката и и обясни ситуацията. Тя е много мил човек, ще се разсмее сигурна съм!
Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com