0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #20 -: Март 29, 2008, 19:21:43 pm »
А затваряте ли капака на тоалетната чиния?!

Не бесизвестната екстрасенска Светлина преди време беше казала в ефир, че през тоалетната чиния изтичат парите на семейството. 8O
Хи-хи,ние имаме едно грозно петно зад тоалетната чиния, и моя мъж все ми се кара като свалям капака/той прикрива петното/...Виж ти къде изтекли семейните пари...
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #21 -: Март 29, 2008, 20:19:30 pm »
На мен баба ми ми беше казала, да простирам дрехите с лицето нагоре. Имала една колежка, 'дето все се оплаквала от снаха си "Не ги простира, а ги намета като на умрело". Та не се знаело аз на каква свекърва ще попадна - ами попаднах на такава 'дето ги "намета".
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #22 -: Март 31, 2008, 19:45:10 pm »
хехеее,това с техниката за фанелките го имаше в една много стара тема и моя мъж така се запали...само го упражняваше, ноооо като гледам гардероба му май го е забравил хихихи.
  Еврооооо,ела и в нас да посгънеш малкооооо.
:D :lol: :lol:
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #23 -: Март 31, 2008, 23:07:39 pm »
А затваряте ли капака на тоалетната чиния?!

Не бесизвестната екстрасенска Светлина преди време беше казала в ефир, че през тоалетната чиния изтичат парите на семейството. 8O




Това  Е по  ФЪН ШУЙ :lol:, а не от тази Светлина :lol:
Аз много неЩа спазвам от това "4удо" :wink:

Хубава теми4ка



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #24 -: Април 01, 2008, 09:30:45 am »
А затваряте ли капака на тоалетната чиния?!

Не бесизвестната екстрасенска Светлина преди време беше казала в ефир, че през тоалетната чиния изтичат парите на семейството. 8O

Това  Е по  ФЪН ШУЙ :lol:, а не от тази Светлина :lol:
Аз много неЩа спазвам от това "4удо" :wink:

Хубава теми4ка
Аха, и точно това накара домашния дзвер да затваря капака на тоалетната чиния  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #25 -: Април 01, 2008, 09:34:05 am »
уф, с тая тема вчера за малко да се вманияча да простирам правилно, щото аз съм от тия дето намятват, както казва Тамара :lol:
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #26 -: Април 01, 2008, 10:03:43 am »
Боооооооооже каква тема :crazy:
Явно не съм знаела какво да искам от шивачките досега :lol:
Аз съм доволна просто ако ми скъсят крачолите еднакво, че обикновено има 1-2 см разлика :lol:

В една книга на Стивън Кинг бях чела за суеверие относно простирането на дрехи, ама явно не съм се впечатлила, щом не съм го запомнила. В момента практикувам скоростно простиране, ако се забавя, рискувам всички щипки да са хвърлени на най-труднодостъпните места.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #27 -: Април 01, 2008, 10:34:50 am »
хехе аз даже и щипки не ползвам :lol:
*
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #28 -: Април 01, 2008, 15:36:53 pm »

Това  Е по  ФЪН ШУЙ :lol:, а не от тази Светлина :lol:
Аз много неЩа спазвам от това "4удо" :wink:

Хубава теми4ка

Е, ама тя Светлина го каза преди много, много години. Още преди българите да луднем по Фън Шуи. Има го дори в книгата и. Не, че съм я чела... :wink:
И сега чак ми светна на каква база гадателката е "писала" книгата си. :balk_132:
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #29 -: Април 01, 2008, 16:18:10 pm »
Цитат
Не бесизвестната екстрасенска Светлина преди време беше казала в ефир, че през тоалетната чиния изтичат парите на семейството.
Ей в това съм склонна да вярвам.Моят мъж ми струва една 4анта пари за ядене всеки месец и верно,4е отиват там :lol:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #30 -: Април 01, 2008, 21:50:45 pm »
Цитат
Не бесизвестната екстрасенска Светлина преди време беше казала в ефир, че през тоалетната чиния изтичат парите на семейството.
Ей в това съм склонна да вярвам.Моят мъж ми струва една 4анта пари за ядене всеки месец и верно,4е отиват там :lol:

взе ми думите от устата :)
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #31 -: Март 01, 2009, 19:07:47 pm »
Здравейте и от мен! За дрехите зная сяма, че като се събличащ не трябва да ги оставяш наопъки- не е на хубаво!
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #32 -: Юни 08, 2009, 23:46:42 pm »
   За всякакви суеверия съм чувала, обаче за суеверие за сгъване на дрехи не бях :(.
Аз моето пране си го простирам толкова старателно, че прекарвам повече време на терасата, отколкото в къщи (поне лятото де). :D
*
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #33 -: Юни 08, 2009, 23:48:50 pm »
eй, момичета,след една година вие възобновихте темичката ми...обичам ви
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #34 -: Юни 08, 2009, 23:56:13 pm »
Аз пък като простирам подбирам цвета на щипките според цвета на дрехите.
 :lol:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #35 -: Юни 09, 2009, 01:57:27 am »
Аз пък като простирам подбирам цвета на щипките според цвета на дрехите.
 :lol:
хихи и аз :oops: (стила ми мяза малко на Монк).

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #36 -: Юни 09, 2009, 13:19:02 pm »
Изкефих се на сгъването на тениски  :lol: :lol: :lol: мисля да го пробвам. Аз съм чувала, че панталони не се сгъват навътре-джобовете да са навън, че късмета се затварял там. Аз лично спазвам някой като например никога не си оставям дамската чанта на земята-било на безпаричие.
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #37 -: Юни 09, 2009, 18:19:28 pm »
Изкефих се на сгъването на тениски  :lol: :lol: :lol: мисля да го пробвам. Аз съм чувала, че панталони не се сгъват навътре-джобовете да са навън, че късмета се затварял там. Аз лично спазвам някой като например никога не си оставям дамската чанта на земята-било на безпаричие.
   И аз съм чувала за такова суеверие - да не си оставяш чантата на земята, обаче ела да видиш гърците и италианците как като пробват нещо в магазин (например обувки), си оставят чантите по земята, а пък да кажеш, че нямат пари.
*
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #38 -: Юни 09, 2009, 23:10:00 pm »
Изкефих се на сгъването на тениски  :lol: :lol: :lol: мисля да го пробвам. Аз съм чувала, че панталони не се сгъват навътре-джобовете да са навън, че късмета се затварял там. Аз лично спазвам някой като например никога не си оставям дамската чанта на земята-било на безпаричие.

eй това го чакам цяла тема някой да го каже.именно за него говорех в началото.Ама за кои джобове става въпрос,тези отпред или задните...

за чантата го спазвам,обаче само да ме видите как харча пари понеделниците,а уж не се плащало и харчело в понеделник
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: суеверие за сгъване на дрехите
« Отговор #39 -: Юни 12, 2009, 13:18:28 pm »
тези отпред не трябва да са навътре-т.е.със предните джобове навън, аз за себе си не винаги го спазвам, ама на милото задължително ги сгъвам с предните джобове навън!!!