0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #620 -: Октомври 02, 2014, 10:01:04 am »
В най-лошия случай утре ти е 12ти ден, защото О нали е била в дните без Т. Ако можеш изчакай поне още един ден и тогава си направи, за да са минали поне 13 дни :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #621 -: Октомври 02, 2014, 10:08:33 am »
Толкова години чакаме за тези две чертички, че не ми пречи да изчакам до неделя и тогава да го направя за по-сигурно! Благодаря ти многоооо и още веднъж много много успех този месец  :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #622 -: Октомври 02, 2014, 18:59:46 pm »
момичета да ви се похваля - организирах се най-накрая да отида на проверка на тръбите. Понеделник ми стискайте палци резултатите да са добри. Хем ще изкоментирам с док какво предлага да се прави от тук нататък


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #623 -: Октомври 02, 2014, 19:15:18 pm »
Супер, стискам палци :) Аз бях преди десетина дни :) Да ги отхвърляме нещата едно по едно и бебоците ще се появят :)  :goodluck:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #624 -: Октомври 02, 2014, 19:21:37 pm »
Ами опитвам се да ги отхвърлям ама ... толкова са много,че или трябва да ударя шестица от тотото или ми трябва много време докато отметна всичко. Може ли да ми пишеш на ЛС каква е подготовката и как минава такава процедура, да съм подготвена защото днес ми казаха,че искат само СУЕ/РУЕ. Чета разни стари теми по въпроса, но всяка инфо е ценна. А аз ще ходя преди работа, т.е. след това ще съм цял ден в офиса и се притеснявам


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #625 -: Октомври 02, 2014, 19:47:10 pm »
Толкова години чакаме за тези две чертички, че не ми пречи да изчакам до неделя и тогава да го направя за по-сигурно! Благодаря ти многоооо и още веднъж много много успех този месец  :bighug:
Сузи и аз смятам да правя тест тогава или в понеделник ако не ми дойде разбира се,че миналият път тъкмо да си взема тест след седмица закъснение ми дойде.според вас момичета мислите ли че Ову.то ми е било на 12-13 ден?

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #626 -: Октомври 02, 2014, 19:59:12 pm »
Shinzou,  да - мисля че О е била 12-13 ден :) Стискам много палци :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #627 -: Октомври 02, 2014, 20:04:05 pm »
Толкова години чакаме за тези две чертички, че не ми пречи да изчакам до неделя и тогава да го направя за по-сигурно! Благодаря ти многоооо и още веднъж много много успех този месец  :bighug:
Сузи и аз смятам да правя тест тогава или в понеделник ако не ми дойде разбира се,че миналият път тъкмо да си взема тест след седмица закъснение ми дойде.според вас момичета мислите ли че Ову.то ми е било на 12-13 ден?
Според мен да. Стискам палци!
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #628 -: Октомври 03, 2014, 08:55:41 am »
Толкова години чакаме за тези две чертички, че не ми пречи да изчакам до неделя и тогава да го направя за по-сигурно! Благодаря ти многоооо и още веднъж много много успех този месец  :bighug:
Сузи и аз смятам да правя тест тогава или в понеделник ако не ми дойде разбира се,че миналият път тъкмо да си взема тест след седмица закъснение ми дойде.според вас момичета мислите ли че Ову.то ми е било на 12-13 ден?
Много силно се надявам всички скоро да се похвалим с  :bfp: и да преминем към друга тема!
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #629 -: Октомври 03, 2014, 11:39:06 am »
Здравейте момичета,и аз в понеделник отивам за цветна снимка :D Дано при всички ни нещата минат бързо и спокойно!Като условие също е да е до 5ти ден след края на цикъла,да се пазим до тогава от :pleasantry: , да правя дамски душ вечер с разтвор от калиев перманганат,след което поставям глобула"POLYGINAX"(пропускам я само вечерта преди снимката) и 1 час преди снимката да изпия 2 бусколизина.Пуснахме и посявка вагинален секрет (микробиология).
Shinzou...супер графика и ако е било овуто 12-13ти,не се ли изкушаваш вече за тестче.Стискаме ти палци!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #630 -: Октомври 03, 2014, 13:59:53 pm »
Gerita ти за цветна снимка ли си или са хидротурбация?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #631 -: Октомври 03, 2014, 14:12:31 pm »
Gerita ти за цветна снимка ли си или са хидротурбация?
За снимка "хистеросалпингография"HSG.Не съм много наясно още с найменованията,разликите и кое всъщност е по-добре,но това е което аз ще правя...А ти?
« Последна редакция: Октомври 03, 2014, 14:35:23 pm от Gerita »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #632 -: Октомври 03, 2014, 14:43:51 pm »
Разликата е,че цветната снимка се прави с рентген, докато другото е в кабинета на гинеколога и се прави с ехограф. Аз съм с ехографа, хидротурбация


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #633 -: Октомври 03, 2014, 14:48:55 pm »
Разликата е,че цветната снимка се прави с рентген, докато другото е в кабинета на гинеколога и се прави с ехограф. Аз съм с ехографа, хидротурбация
Да мерси,и аз се разчетох и разбрах,но важното  е резултата,така че стискам ти палци и на тебе и понеделник да се похвалим с отпушени тръби..;-)
Още веднъж УСПЕХ и всичко да мине безболезнено и бързо!
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #634 -: Октомври 04, 2014, 09:24:50 am »
Някой може ли да се изкаже по моята графика, защото малко ме притеснява този късен + тест за ову и този спад на  БТ в деня на + тест. Не трябва ли първо да имам положителен тест и после по-ниска БТ? И кога е била овулацията, на мен лично по графиката ми се струва на 19ти ден,а по тестове на 20ти ден, вие какво мислите ?

Gerita, успех в Понеделник и чакам да се похвалиш с добри новини :)

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #635 -: Октомври 04, 2014, 09:30:06 am »
Сппред мен О е била на 20ти ден, спад може да има ден преди овулация, може и в деня, може и да няма :) Графиката е супер за сега, важното е, че Т се е вдигнала :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #636 -: Октомври 04, 2014, 10:39:29 am »
Някой може ли да се изкаже по моята графика, защото малко ме притеснява този късен + тест за ову и този спад на  БТ в деня на + тест. Не трябва ли първо да имам положителен тест и после по-ниска БТ? И кога е била овулацията, на мен лично по графиката ми се струва на 19ти ден,а по тестове на 20ти ден, вие какво мислите ?

Gerita, успех в Понеделник и чакам да се похвалиш с добри новини :)
Здравей, според мен ову е биля на 19, 20 ден. Дано да сте улучили момента!
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #637 -: Октомври 04, 2014, 13:19:43 pm »
Някой може ли да се изкаже по моята графика, защото малко ме притеснява този късен + тест за ову и този спад на  БТ в деня на + тест. Не трябва ли първо да имам положителен тест и после по-ниска БТ? И кога е била овулацията, на мен лично по графиката ми се струва на 19ти ден,а по тестове на 20ти ден, вие какво мислите ?

Gerita, успех в Понеделник и чакам да се похвалиш с добри новини :)
Не знам до колко ми е точно запитването, защото днес теста за ову е доста наситен онзи ден бях отбелязала с + тест за ову, защото ми се стори най-добро постижение и по-бледа черта на следващият ден. Не знам вече какво да мисля, ако днес действително теста е +, защо БТ се вдига от тази сутрин. Много объркано ви го обясних но и аз съм доста объркана....
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #638 -: Октомври 04, 2014, 14:56:05 pm »

Не знам до колко ми е точно запитването, защото днес теста за ову е доста наситен онзи ден бях отбелязала с + тест за ову, защото ми се стори най-добро постижение и по-бледа черта на следващият ден. Не знам вече какво да мисля, ако днес действително теста е +, защо БТ се вдига от тази сутрин. Много объркано ви го обясних но и аз съм доста объркана....

По-високата БТ може да е инцидент.
Др. вариант е да има повече от 1 фоликул и затова да има разминаване в тестовете за О. и БТ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката - 11 тема!
« Отговор #639 -: Октомври 05, 2014, 19:44:22 pm »
Момичета, днес си направих тест и видях  :bfp: Още не мога да повярвам, все едно сънувам! Утре съм на доктор да ме прегледат и дано всичко да е наред! Много съм щастлива и пожелавам всяка една скоро да се похвали със същото!  :bighug:
« Последна редакция: Октомври 05, 2014, 19:49:28 pm от Suzka_87 »