0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #80 -: Ноември 04, 2008, 19:04:09 pm »
Благодаря ви момичета!
smil слушай доктора и повече спокойствие..и при мен имаше зацапване бледо кафяво, но с дуфастон(пак прогестеронов препарат) се оправи.Стискам палци всичко да е наред!

Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #81 -: Ноември 04, 2008, 19:18:40 pm »
Честита тема със закъснение и от мен няма много време да пиша но си ви чета не съм ви забравила милички! :oops: нека в новата темичка има много нови мами и прекрасни здрави бебета ! На всички бъдещи мами желая леко бременеене и здрави рожбиа на тези които скоро очакват дългоочакваната среща с малкото си ангелче леко раждане !
*

    Stela74

  • **
  • 139
  • не ми трябва огън,а малка свещица...
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #82 -: Ноември 04, 2008, 21:24:04 pm »
Танче,Криска при мен нещата се закрепиха с повече почивка и дуфастон,така че вярвам че и при вас всичко ще е наред.Много късмет на всички момичета.
*
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #83 -: Ноември 04, 2008, 21:44:36 pm »
момичета,
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ за успокоителните отговори. не знам дали разбирате колко много ми помагате така   :bighug:
леко бременеене на всички
*
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #84 -: Ноември 05, 2008, 11:23:50 am »
Ех, че много нови бременелки :) Много ви се радвам момичета, желая ви леки и прекрасни месеци до срещата с бебчетата! Пазете се и се грижете за себе си!  :crossfingers: yahoo_17 :cloud9: :babyflips:



Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #85 -: Ноември 05, 2008, 12:22:36 pm »
  Добре дошли навсички нови момичета в темичката.Да ви са честити двете чертички и много да се пазите! :D
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #86 -: Ноември 05, 2008, 18:34:37 pm »
Здравейте ,милички!!искам да ви питам как приемате утрогестана,т.е как е по-добре вагинално или през устата.Вагинално сякаш ме е страх да не занеса някаква инфекция,мия се  ръцете,естественно преди това ,все пак вие как мислите?как е по-добре?Чувам че ако се приема вагинално по-малко странични ефекти има препарата.Аз ги пия 3по 2 хап на ден ,и след приема все едно съм пияна :( :?та затова питам :)

Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #87 -: Ноември 05, 2008, 18:43:53 pm »
Аз го слагах вагинално. Ако миеш хубаво ръцете нама страшно.
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #88 -: Ноември 05, 2008, 18:59:57 pm »
Аз съЩо го слагах вагинално.



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #89 -: Ноември 05, 2008, 19:00:42 pm »
Аз съЩо го слагах вагинално.



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #90 -: Ноември 05, 2008, 19:04:15 pm »
Здравейте ,милички!!искам да ви питам как приемате утрогестана,т.е как е по-добре вагинално или през устата.Вагинално сякаш ме е страх да не занеса някаква инфекция,мия се  ръцете,естественно преди това ,все пак вие как мислите?как е по-добре?Чувам че ако се приема вагинално по-малко странични ефекти има препарата.Аз ги пия 3по 2 хап на ден ,и след приема все едно съм пияна :( :?та затова питам :)
Бях по същия начин.Впоследствие дойде момента с гаденето и минах вагинално-по добре е.

*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #91 -: Ноември 05, 2008, 19:11:29 pm »
Момичета, сблъсках се със следната чуденка, ако може да ме консултирате :D
Въпросът ми всъщност е май не към бременните за първи път, а към мамите, или към бременните мами :wink: :D
Понеже един колега ми даде да ползвам помпа за кърма на Авент, но нямам инструкция за употреба...
Та реших да пробвам помпата, обаче тя не прави никакъв вакуум.
Има някакво движение на зърното при изпомпването, сякаш имитира наистина сучене на бебе, но това всъщност не е вакуума, за който се говори, нали :oops:
В смисъл, че аз помпам...помпам и накрая без никакво усилие просто махам силиконовия край, който се допира до гърдата. Това не трябва да е така, или?!
Не знам дали успях да опиша точно какво ме притеснява, но тъй като все още няма какво да се изпомпва  :? и не знам дали помпата работи 8O или пък аз нещо не правя като хората :oops:
« Последна редакция: Ноември 05, 2008, 19:58:19 pm от elma »
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #92 -: Ноември 05, 2008, 19:22:20 pm »
Елма, незнам за Авент, но моята е на 4ико и по съЩият на4ин пробвах преди да родя, и се полу4и така както описваШ :),
съветвам те да из4акаШ и като се роди беб4ето, тогава да опитаШ пак и Ще видиШ ефекта :wink:стига да имаШ кърма



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #93 -: Ноември 05, 2008, 20:02:21 pm »
Благодаря ти, eleonor!
Ошашках се, защото съм убедена, че помпата работи, а аз не правя нещо като хората. Ама и аз пък наистина я използвам не по предназначение, де :lol: :lol: :lol:
Много се надявам наистина да видя как работи :D
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #94 -: Ноември 05, 2008, 20:04:32 pm »
Елма, аз също махах силиконовия накрайник, защото ме дразнеше, че влиза кърма под него - между него и пластмасата. Ползвах помпата без него. А и не ми трябваше кърмата за да я замразявам, а просто за да намаля напрежението в гърдите, но и без него пак си прилепва добре. Колкото до вакуума и аз го забелязах това - но навлажнявах леко силиконовата част, която е под капачето - след като се разглоби ще го видиш (маха се пластмасовото капаче, после бялата дръжка и следва силиконовото уплътнение. има една малка бяла част...гледай да не я загубиш и я постави пак там където е - това е клапичката). Намокри го и пак я сглоби....така ми се получаваше вакуум, че вдигаше дъската за рязане като допра помпата до нея :)
« Последна редакция: Ноември 05, 2008, 20:14:19 pm от Black_rose »
*

    Stela74

  • **
  • 139
  • не ми трябва огън,а малка свещица...
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #95 -: Ноември 05, 2008, 20:06:01 pm »
Здравейте момичета.Искам да ви попитам нещо за албумина.Днес си взех изследванията и там пише Alb(+)полож.Доколкото знам има значение и колко са +,но не съм сигурна.Според вас това опасно ли е и въобще този резултат положителен ли е,защото от лабораторията ми казаха че всичко ми е в норма.При док ще ходя след 2 дни.Благодаря ви предварително.
*
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #96 -: Ноември 05, 2008, 20:08:27 pm »
Елма, и аз като теб така пробвах преди да родя и не ми се получи :wink:.
Важно е и как се слага на гърдата.Това с намокрянето на накрайника ми се вижда добра идея.Ще и хванеш цаката!
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #97 -: Ноември 05, 2008, 20:11:40 pm »
Black_rose, joshi, понеже ми дадоха и резервно силиконово уплътнение и клапичка, аз взех че ги смених направо :D за да съм сигурна, че не е в тях проблема. Ще пробвам задължително номера с намокрянето :D, дано се получи :D
Безкрайно ви благодаря!
 :bighug:
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #98 -: Ноември 05, 2008, 21:01:35 pm »
Здравейте и от мен.
Да се запиша и аз към тази темичка.
Днес видяхме и нашите две плодни сакчета.
Сега чакаме след две седмици да чуем и тоновете.
Ако знаете колко съм щастлива :lol:
Re: Тема на бременните № 32
« Отговор #99 -: Ноември 06, 2008, 08:18:12 am »
Здравейте момичета.Искам да ви попитам нещо за албумина.Днес си взех изследванията и там пише Alb(+)полож.Доколкото знам има значение и колко са +,но не съм сигурна.Според вас това опасно ли е и въобще този резултат положителен ли е,защото от лабораторията ми казаха че всичко ми е в норма.При док ще ходя след 2 дни.Благодаря ви предварително.

Аз също бях така още от ранните месеци,незнам къде си правила ин витрото,аз го правих в Надежда,д-р Персенска ме накара и си пуснах албумин и белтък в кръвта,там ти показва стоиностите,ако ти е нисък предполагам ще ти кажат да пиеш протеин-Биогейм,да хапваш сиренце,бяло месце и белтък от яйце.Успех.
Честито на всички бременелки и леки 9 месеца.