0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
bqla kremoobrazna sluz
« -: Юни 30, 2006, 18:50:34 pm »
momi4eta ima li problem ako цс vinagi si e bqla kremoobrazna a ne kato beltak na qice i raztegliva moqta sluz nikoga ne e bila raztegliva

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Юни 30, 2006, 21:33:57 pm от little_rabbit »
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #1 -: Юни 30, 2006, 20:31:13 pm »
Мисля, че това е нещо индивидуално за всяка жена!
Аз никога не съм имала белтъкообразна(според моята представа за белтъкообразност  :D ) Просто преди овулация ми е някак 'рядка', а след овулация е 'гъста' и после изчезва! Някак са ми много относителни тези понятия - зависят и от субективната преценка на човека... За това за твое успокоение си пусни една микробиология и успоредно с това се консултирай с лекаря ти за ЦС-то изобщо. Според мен, ако имаш проблем с ЦС трябва да се 'покаже' на микробиологията!
Успех!  :ballons:
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #2 -: Юни 30, 2006, 21:48:16 pm »
и моята слуз в началото е по течна и после се згъстява ще те послушам и ще отида на микробиология :D
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #3 -: Юни 30, 2006, 22:33:28 pm »
и моята слуз в началото е по течна и после се згъстява ще те послушам и ще отида на микробиология :D
Според мен си имаш нормална цервикална слуз. :)

Малко офф. 
Темата защо е пусната под формата на анкета? :lol:
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #4 -: Юли 01, 2006, 13:09:55 pm »
momi4eta ima li problem ako цс vinagi si e bqla kremoobrazna a ne kato beltak na qice i raztegliva moqta sluz nikoga ne e bila raztegliva

Пиши на кирилица!
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #5 -: Юли 01, 2006, 15:22:34 pm »
Има ли някакво значение точно каква е? До сега не знаех, че има такава разлика в течението.Моята е винаги еднаква по вид...Толкова ли е важно?Извинявам се за вапроса!Благодария


"Mnogo 4esto e nai dobre da gledame abstraktno na neshtata, za posledstviata tova vazi s palna sila. Vtora4im li se v deistvitelnostta, shte badem li v sastoianie da prodaljim?"
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #6 -: Юли 01, 2006, 17:15:08 pm »
az znam 4e bezcvetnata sluz napodobqva6ta beltak na qice i e nai blagopriqtna za za4evane no ni6to pove4e ne sam 4uvala za kremoobraznata obarka me edin tekst v za4atie v koito pi6e 4e geni koito imat takava sluz imat  :balk_159:malki 6ansove za bebe

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Юли 01, 2006, 19:57:20 pm от little_rabbit »
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #7 -: Юли 01, 2006, 22:20:28 pm »
и моята слуз в началото е по течна и после се згъстява ще те послушам и ще отида на микробиология :D
Според мен си имаш нормална цервикална слуз. :)

Малко офф. 
Темата защо е пусната под формата на анкета? :lol:

izvinqvam se bez da iskam :sorry: :balk_80:
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #8 -: Юли 01, 2006, 22:36:43 pm »
Ама, моля ти се, няма за какво да се извиняваш. :) Това беше шегичка. :cuddle: На всеки може да се случи, но виж за кирилицата мода не спи. :lol:

П.С. Сори за разводняването на темата. :flower:
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #9 -: Юли 02, 2006, 08:05:01 am »
izvinqvam se bez da iskam :sorry: :balk_80:
Силвия, пиши на кирилица! Следващият ти постинг на латиница ще бъде изтрит!
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #10 -: Юли 02, 2006, 08:05:35 am »
но виж за кирилицата мода не спи. :lol:
Бори,  :bighug:
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #11 -: Юли 02, 2006, 12:10:23 pm »
малко по трудно ми е но ще пиша на кирелица :D
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #12 -: Юли 02, 2006, 12:12:44 pm »
малко по трудно ми е но ще пиша на кирелица :D
Силве,  :balk_47: :balk_5:
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #13 -: Юли 03, 2006, 17:10:38 pm »
До колкото знам при някои жени преди овулация не се получава така разтегливата като белтък яйце, а просто се втечнява няма мирис няма цвят седи като мокро петно в/у бикините. Тази слуз също може да се смята за фертилна и ако не забелязваш по разтеглива значи тази може да е твоята фертилна слуз. Ако искаш за тове успокоение ( пък и вреди ) си направи МБ. И какво искаш да кажеш с това - В началото ми е течна после се сгъстява- Кое имаш за начало? По принцип е така, но зависи ти кое имаш за начало.
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #14 -: Юли 03, 2006, 17:21:09 pm »
след мц ми е по течна цс
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #15 -: Юли 03, 2006, 20:40:41 pm »
При мен ЦС преди ову не е белтъкообразна  ...просто е бяла ,течна ЦС
и пак съм забременявала!(забременявах за малко но това е друга тема!) :lol:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #16 -: Юли 04, 2006, 07:20:42 am »
При мен ЦС преди ову не е белтъкообразна  ...просто е бяла ,течна ЦС
и пак съм забременявала!(забременявах за малко но това е друга тема!) :lol:
А какво казват лекарите за това?
Защото не е нормално и сигурно има причина за това /може причината да е дори  някакъв медикамент/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #17 -: Юли 04, 2006, 14:51:18 pm »
момичета! не се питайте толкова много и не се тормозете без причина.Не вярвам толкова в разликата на течението, дали е бяла и по гьста ли кремоообразна или пак белтьчна. докторите си знаят работата. ако искат МБ правете си, но аз мислия, че най важното е оптимистичния дух.И колкото по малко знаем и се тормозим, по добре. :blob10: И да вярвате, че скоро всичко ще е наред.И да си даваме кураж, за да сме по-спокойни .И сьм сигурна в това. Може би аз вече сам изморена да се интересувам и да искам да знам, а пак всичко толкова бавно да става, :sperm: а времето лети...Успех на всички.Не искам да обидя никого..всички сте ми толкова мили и невероятни... :lol:
"Mnogo 4esto e nai dobre da gledame abstraktno na neshtata, za posledstviata tova vazi s palna sila. Vtora4im li se v deistvitelnostta, shte badem li v sastoianie da prodaljim?"
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #18 -: Юли 04, 2006, 17:16:42 pm »
Бубулинка, съвсем си права мила!  :lol:
Спокойничко и бавничко - към успеха!  :babyflips:

П.П. Само искам да подкрепя казаното от Ади - аз също не съм виждала белтакообразна ЦС, а само воднисто-бяла! Имам идеална МБ правена от Владимиров и съм забременявала 2 пъти!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #19 -: Юли 04, 2006, 21:16:54 pm »
При мен ЦС преди ову не е белтъкообразна  ...просто е бяла ,течна ЦС
и пак съм забременявала!(забременявах за малко но това е друга тема!) :lol:
А какво казват лекарите за това?
Защото не е нормално и сигурно има причина за това /може причината да е дори  някакъв медикамент/

Ами да ти кажа Денис никой нищо не ми казва по този въпрос!При моите МБ
единствено открито нещо е че периодично през няколко месеца имам бактерии-стрептококи!(така повече от 1 година)само това! :lol:
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #20 -: Юли 04, 2006, 21:23:56 pm »
значи да не се претеснявам за цс
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #21 -: Юли 05, 2006, 10:31:29 am »
значи да не се претеснявам за цс

Не се притеснявай след като пуснеш микробиологията  :D
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #22 -: Юли 06, 2006, 10:06:27 am »
Аз си правих микробиология миналата година, тъй като от 6г./може и повече/ не помня ден да съм била без ежедневна превръзка :?Просто...ужасен ужас.Бяха ми загубили изследването и ходих да ми правят препис.Чакайки за него в лабораторията питах как са резултатите/на половинката бяха чисти/ и лаборантката ми каза, че били нормални.Отивам при доктора с преписа и викам всичко е нормално, той обаче - Не, нещо си там не му харесало и айде - куп хапчета от скъпи по-скъпи.Изпих ги и тъй като "на външен вид" промяна нямаше си казах .."абе що ...."и тъй съм си до ден днешен.
Пуста й слуз такава слузеста  :fighting: /що няма плачеща иконка?/
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #23 -: Юли 06, 2006, 12:13:05 pm »
Здравейте! От скоро съм във форума и се интересувам от всичко по темите! Но честно казано нещо не мога напълно да се ориентирам в начина на чат!
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #24 -: Юли 06, 2006, 12:42:37 pm »
Привет, Ива,
 има време ще се ориентираш. Няма нищо сложно. Можеше да се представиш в "На чашка кафе и...."
 Успех и добре дошла :balk_64:
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #25 -: Юли 06, 2006, 14:15:34 pm »
skrita, нещо лекаря ти е за смяна  :lol:
Моята последна МБ беше на опаки на твоята  :D След консумирането на кекса съм си заспала и сутринта се събуждам със странни симптоми - течение и сърбеж!?!? И така 2 дни! Не издържах и изтичах при Владимиров! Обясних му, че имам гъбички (защото приятелките така ми бяха казали :lol:) Той ме преглежда и ме пита, какви са обстоятелствата - аз обеснявам, кога са се появили симптомите и той ми вика "Не са гъбички - нищо ти няма"  8O Аз обаче настоявам - гъбички, та гъбички! Всичко ми е ясно на мен  :lol:
Човека се видя в чудо и ми пусна микробиология..., която излезна чиста, както беше казал. Оказа се, че преспиването с 'течностите' ми е предизвикало нещо като алергична реакция, ама не ми е много ясно!
Така или иначе ми беше минало още преди да ми излезнат резултатите от МБ-то... ама шило в торба не стой  :blob10:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #26 -: Юли 06, 2006, 22:16:29 pm »
Аз си правих микробиология миналата година, тъй като от 6г./може и повече/ не помня ден да съм била без ежедневна превръзка :?Просто...ужасен ужас.Бяха ми загубили изследването и ходих да ми правят препис.Чакайки за него в лабораторията питах как са резултатите/на половинката бяха чисти/ и лаборантката ми каза, че били нормални.Отивам при доктора с преписа и викам всичко е нормално, той обаче - Не, нещо си там не му харесало и айде - куп хапчета от скъпи по-скъпи.Изпих ги и тъй като "на външен вид" промяна нямаше си казах .."абе що ...."и тъй съм си до ден днешен.
Пуста й слуз такава слузеста  :fighting: /що няма плачеща иконка?/

Напълно те разбирам!При мен ту има ту няма течение !Дори микробиология да е перфектна пак си имам малко течение!Луда работа! :balk_159: :balk_146:
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #27 -: Юли 16, 2006, 20:51:54 pm »
момичета туко що забелязах промяна в цс пак си е бяла но разтеглива това добар знак ли е
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #28 -: Юли 16, 2006, 21:45:32 pm »
Трябва да е прозрачна, белтъкообразна, такава става точно преди овулацията.
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #29 -: Юли 18, 2006, 11:35:53 am »
Аз забелязвам вече втори месец, че се втечнява преди да ми доиде мензиса и за мен това е нещо необяснимо и не знам не би трябвало да е така при вас как е преди да ви доиде м-то...прилича на фертилната, но не е такава.....
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #30 -: Юли 18, 2006, 12:24:57 pm »
точно и при мен е така naha
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #31 -: Юли 18, 2006, 13:48:17 pm »
Абе да при много момичета се забелязва но не мога да дам логичен отговор защо ( предполагам всички знаем как трябва да е  :) ) при мен лично от много скоро до сега си беше или гъста и много оскъдна до суха ама на........ И все пак е странно ... я ми я опиши 8) :lol:
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #32 -: Юли 18, 2006, 18:20:25 pm »
Абе да при много момичета се забелязва но не мога да дам логичен отговор защо ( предполагам всички знаем как трябва да е  :) ) при мен лично от много скоро до сега си беше или гъста и много оскъдна до суха ама на........ И все пак е странно ... я ми я опиши 8) :lol:
Получава се заради покачването на естрогена!
Иначе и на мен всичко ми се променя с годините - ЦС по време на овулация и преди цикъл, М. като дължина и количество, ПМС-то също ми се променят...
Мисля, че е нормално - организма е непрестанно обновяваща се система!
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #33 -: Юли 18, 2006, 23:05:23 pm »
моята цс след мц е бяла кремообразна-гъста преди да ми доиде напоследак се втечнява и много прелича на фертилна слуз но уви маи не е  :balk_146:
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #34 -: Юли 19, 2006, 10:48:16 am »
Явно наистина се променят организмите ни при мен вече втори месец е течна преди м-то, но вече не я забелязвам. Но за мен това не е нормално, или поне не би трябвало да е така. Не се чуди дали е фертилна не е, просто малко прилича на нея 8) пък и няма логика да е фертилна преди мензиса все пак ;)
*
Re: bqla kremoobrazna sluz
« Отговор #35 -: Юли 19, 2006, 12:09:56 pm »
Явно наистина се променят организмите ни при мен вече втори месец е течна преди м-то, но вече не я забелязвам. Но за мен това не е нормално, или поне не би трябвало да е така. Не се чуди дали е фертилна не е, просто малко прилича на нея 8) пък и няма логика да е фертилна преди мензиса все пак ;)
споделям мнението ти  :hug2: