0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #300 -: Февруари 17, 2011, 18:11:50 pm »
Супер! Това е чудесна новина! Дано на никого не се налага да се възползва повече от веднъж!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #301 -: Февруари 18, 2011, 14:35:02 pm »
супер новинаааа!!! И аз ги гледах вчера!! Не знам кой е с предимство,кой не е ,но ние още понеделблник сме подали документите!! Нали сме "стари кучета" ,знаем му реда!!! :lol:Не си губим времето!
п.п. За жалост, за втори път ще ни е,но надявам се такива като нас да са много малко,както казва Сикса! :( А на всички - успехе с процедурите и дано средствата ви помогнат!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #302 -: Февруари 18, 2011, 15:05:25 pm »
Хайде, Рачо, за последно да е :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #303 -: Февруари 21, 2011, 12:44:24 pm »
ra4o обръщам се към Вас защото сте подали документи за втори път, а и ние сме по този ред. Какво е необходимо да подготвим като документи- пак всичко както и първия път или имя някаква декларация че няма промяна.

Благодаря предварително!
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #304 -: Февруари 21, 2011, 14:20:46 pm »
Здравее Импулс,ние правим всичко на ново- липса на задължение за жената и за мен,НАП за нея, Удостоверение за адресна регистрация за нея! Знам,че са главоболия но не струват кой знае колко пари и предпочетахме да се актуални! А също от клиниката изискахме едно ново Удостоверение, или какъвто документ могат да ви предложат ,но актуален! Ще прибавеми и една епикриза от последен опит,но мисял че и протокол може да ви свърши работа! Декларациите са по старите образци! Утре ще ги подаваме,така че,ако нещо те не харесат ще пиша!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #305 -: Февруари 21, 2011, 15:31:24 pm »
Много благодаря за отговора. Значи старата процедура наново с всички декларации. Благодаря още веднъж!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #306 -: Март 07, 2011, 12:30:37 pm »
подадохме документите- общо взето са старите декларации и удостоверения, като приложихме и епикриза за неуспешното инвитро, но мисля че може и без нея. Успех!... и подавайте документите!...
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #307 -: Март 07, 2011, 12:36:26 pm »
Успех и на теб!!! Дано това ни са последните "помощи" накрая да имаме ++резултат!! Всички тук! Все пак трябва да се мидли и за младо поколение на този "най-хубав град за живеене-Бургас" :lol:
Подавайте документи !!! Нищо сложно няма,нали!? :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #308 -: Март 07, 2011, 14:54:56 pm »
Изпратиха ли ви писма от СДС - Бургас относно отпусната ви сума за ин витро? Как сте изразходили парите, успешен ли е опита и прочие?
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #309 -: Март 07, 2011, 23:38:52 pm »
На мен да :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #310 -: Март 08, 2011, 10:45:25 am »
Надявам се и аз като теб, Злати, да им изпратя положителен отговор. Скоро ми предстои опит.
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #311 -: Март 08, 2011, 12:22:35 pm »
Ама разбира се ,бе, всички скоро ще им изпратим++отговори! Е ,някои може би по-скоро от другите,като Аничка,ама ние също няма да се бавим много!!! :wink:
Мили и красиви бургаски дами,чесит 8ми Март!! Нека стават все повече бебетата в тази тема,но на всички настоящи и бъдещи мами ,пожелавам много здраве и само радостни мигове!!! :balk_7:
п.п. и ние получихме писмо от СДС,ще мина лично да им благодаря! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #312 -: Март 08, 2011, 23:43:34 pm »
Аничка, успех! Дано е пръв и последен :D
Рачо, благодаря за пожеланията! Тази година вече и вие ще изпратите положителен отговор :bighug:
Пожелавам на всички попътен вятър и само положителни тестове и здрави бебета!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #313 -: Март 17, 2011, 08:48:11 am »
Здравейте!
Имам следния въпрос-Знае ли някой кога ще заседава комисията и след колко време се публикуват одобрените на сайта на община Бургас.Плануваме опит през април или май .
Ако някой има инфо моля да сподели.
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #314 -: Март 17, 2011, 13:34:52 pm »
Комисията заседава веднъж в месеца/дано не греша ,но Сикса ще ме поправи ако е така/,но задъллжително преди сесията на Общинския съвет! Кандидатите, които са одобрени от комисията ,се предлагат в докладна до общинския съвет за одобрение на неговата сесия! Сесията се провежда всеки предпоследен четвъртък от месеца! Всеки месец има сесии на съвета,друг е въпроса дали комисията ще успее да подготви кандидатури!Това е в общи линии!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #315 -: Март 17, 2011, 20:28:15 pm »
Благодаря ти Ра4о!
Питането ми по скоро е дали въобще е заседавала комисията до сега.Не мога да разбера от сайта на община Бургас дали е имало заседание до сега или още не са заседавали по този въпрос.Аз ли не знам къде да гледам? :oops: :help1:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #316 -: Март 17, 2011, 22:53:48 pm »
http://burgascouncil.org/pages/committees/index.php?categoryid=14 - ето тук е информацията за заседанията на комисията. Тази година не са заседавали явно.
В сайта на общината има протоколи от заседанията на общинския съвет.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #317 -: Март 20, 2011, 18:48:18 pm »
Момичета,
На 24-ти в четвъртък ще има откриване на кабинет по стерилитет в Бургас към клиниката на д-р Янакиева (София) - Медицински център София 2000. Много от вас може би знаят, че преди това тя беше в 1АГБ Света София (бившата Тина Киркова). На 25.03 в петък д-р Янакиева ще е в Бургас и ще извършват безплатни прегледи и консултациив кабинета на Раковска 40 МЦ "Медконсулт" (до Младежкия дом). Ако някоя от вас иска да си запише час, може да ми пише ЛС или директно да си запише час за преглед за 25-ти на 0899 92 00 14 (телефона на д-р Михайлова от този център). Всички първични (познавателни) прегледи в този център в Бургас ще бъдат безплатни - носете си това, което имате до момента като изследвания.
« Последна редакция: Март 20, 2011, 19:16:35 pm от cygnus »
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #318 -: Април 04, 2011, 14:17:35 pm »
Здравейте момичета,сега видях,че Комисията по здравеопазване и т.н.  е заседавала март месец ,при това два пъти!! На 14.03. и на 22.03.! На второто заседание има списък с кандидати за отпускане на помощ! На повечето е гласувано да пъде отпусната,но сумите са по 500лв.! За съжаление ,на общинската сесия нямаше докладна за глас3уване с този списък! Не знам каква е причината,възможно е бюрокритичното предвижване на документите! Но имам два въпроса-първо ,всички от този списък ли са за подпомгане на инсеминации-по 500-600лв?? Втори въпрос,ако е първото е вярно,то има ли и други подали за помощ от пълен размер,като нас,на коти оги няма имената в този списък? Мисълта ми е -дали ги гласуват по "показатели" или просто сме се събрали малко за пълния размер и изчакват още молби ,преди да ги разгледат!?
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #319 -: Април 04, 2011, 16:02:35 pm »
Рачо, и ние като вас подадохме документи за втори опит инвитро. Не присъстваме в списъка, а вече повече от месец има, откакто сме подали документи. Това ме навежда на мисълта, че тези суми от 500 и 600лв. са друг вид помощ. В нашия случай може би събират още документи или ни оставят за разглеждане на по-късен етап. Това е според мен- други също да се включат.