0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #140 -: Март 13, 2015, 11:16:42 am »
Дойде ми  :( .Няма да се отчайвам още ,защото това е едва 3 месец от опитите ни.Първият месец стана от 1 единствено сърчице ,но уви не било писано да е то.Въпреки ,че и месеца когато видях 2 чертички имах нормален цикъл ,което е много странно.Продължавам напред.Само че ме притесни това  много светло кафяво зацапване вчера ??Някой знае ли защо се е получило така.А и БТ вместо да пада се вдига ?Преди да почнем опитите никога не ми се  е случвало.Между другото от както почнахме опитите цикълът ми тотално превъртя.
Здравей, много съжалявам, че така се получи този месец. Понякога и при мен температурата е спадала в края на цикъла и после в началото се е вдигала отново. Временно е и тези дни трябва да почне да спада. Успех!
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #141 -: Март 13, 2015, 12:13:49 pm »
Момичета здравейте,не съм писала отмесец тук,но с някой момичета си говорим в групата..при мене става следното нещо последна редовна М е на 18.02. цикъла е през 29-30 дни...Имахме полови контакти на 8,12,14,15 ден от мензиса..от 4 дена имам леко ръждиво зацаване,като днес почти го няма,болки и тежест ниско в корема...Нямам проблеми,пускала съм хормони,вс е ок...Утрогестан поставям 2 т.вагинално вечер,но съм го пхоставяла и дрпуг път и съм нямала никога зацапване..Цикъла си ми идва спонтанно на датата..Според вас на какво може да се дължи,цвета е ръждиво кафеникъв,няма аромат,корема ниско имам тъпи болки,вчера направих 3 теста-2 Престо и 1 Шуър чек писалка,единия Престо показа много много бледа чертичка,но с моя я видяхме,а другия ПРесто и писалката на Шуър чек не отчетоха нищо...Според вас на какво се дължи всичко това...

*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #142 -: Март 13, 2015, 12:25:05 pm »
Момичета здравейте,не съм писала отмесец тук,но с някой момичета си говорим в групата..при мене става следното нещо последна редовна М е на 18.02. цикъла е през 29-30 дни...Имахме полови контакти на 8,12,14,15 ден от мензиса..от 4 дена имам леко ръждиво зацаване,като днес почти го няма,болки и тежест ниско в корема...Нямам проблеми,пускала съм хормони,вс е ок...Утрогестан поставям 2 т.вагинално вечер,но съм го пхоставяла и дрпуг път и съм нямала никога зацапване..Цикъла си ми идва спонтанно на датата..Според вас на какво може да се дължи,цвета е ръждиво кафеникъв,няма аромат,корема ниско имам тъпи болки,вчера направих 3 теста-2 Престо и 1 Шуър чек писалка,единия Престо показа много много бледа чертичка,но с моя я видяхме,а другия ПРесто и писалката на Шуър чек не отчетоха нищо...Според вас на какво се дължи всичко това...
Здравей, до колкото помня имаше лош резулат от цитонамазката преди месец. Проведе ли лечение? Мисля, че ако имаш проблем с шийката на матката не е време за правене на бебе.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #143 -: Март 13, 2015, 12:51:20 pm »
Ами имах,но излезе възпаление,лекувах го,правих колпоскопия в Майчин дом,лекаря каза добре е шийката,пусна ми той цитонамазка,която излиза в понеделник,1 седмица бил срока,а в бургас в обикновена лаборатория излезе веднага,което е странно..Човека вика не вярвам да си 3 група,не може толкова бързо да излезе и вика в понеделник се обади..питах го за опитите,каза няма проблем :) Какво ще кажете за поста по горе

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #144 -: Март 13, 2015, 14:08:32 pm »
Здравейте, последната ми менструация беше на 10 ти февруари. По изчисления овулацията ми е била на 25 февруари, трябваше да ми дойде вчера, но нищо... нямам никакви симптоми, а по принцип няколко дни преди М имам кафеникаво течение, сега няма нищо. Почти всички симптоми на ПМС липсват освен слаби болки в гърдите, и нещо много странно от седмица лицето и гърба ми са в малки пъпчици :ask: Чудя се дали този път сме успели?!? Според вас кога да направя тест?
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #145 -: Март 13, 2015, 14:44:35 pm »
Здравейте, последната ми менструация беше на 10 ти февруари. По изчисления овулацията ми е била на 25 февруари, трябваше да ми дойде вчера, но нищо... нямам никакви симптоми, а по принцип няколко дни преди М имам кафеникаво течение, сега няма нищо. Почти всички симптоми на ПМС липсват освен слаби болки в гърдите, и нещо много странно от седмица лицето и гърба ми са в малки пъпчици :ask: Чудя се дали този път сме успели?!? Според вас кога да направя тест?
Здравей, утре пусни тест с първа сутрешна урина. Би трябвало да отчете, ако има бременност. Успех!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #146 -: Март 13, 2015, 21:08:16 pm »
леонора направи тест, успех за теста :)
shannel много жалко, успех следващия месец! Ще стане скоро :)

Аз вече съм в очакване, за сега постоянно ме болят яйчниците, най- вече от ляво  :? Вече започнах да си преписвам бременни симптоми, но ги игнорирам защото знам че повечето са внушение, освен острата болка в яйчниците и кръста... 8)


Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #147 -: Март 16, 2015, 13:57:29 pm »
Здравейте, благодаря :bighug:
така и не се реших да направя тест, просто ме е страх от резултата, четвърти ден ми закъснява, от около два дни се появи онова зацапване, но все още не ми идва.... преди два дни мерих БТ беше 37,1 днес я измерих отново и е 37,3 нямам възможност да я меря по едно и също време  тъй като работя на смени. Момичета кога трябва да спадне температурата при менструация?
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #148 -: Март 16, 2015, 16:18:03 pm »
Здравейте, благодаря :bighug:
така и не се реших да направя тест, просто ме е страх от резултата, четвърти ден ми закъснява, от около два дни се появи онова зацапване, но все още не ми идва.... преди два дни мерих БТ беше 37,1 днес я измерих отново и е 37,3 нямам възможност да я меря по едно и също време  тъй като работя на смени. Момичета кога трябва да спадне температурата при менструация?
В деня преди МЦ, или в деня на МЦ.
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #149 -: Март 16, 2015, 19:28:15 pm »
Здравейте, благодаря :bighug:
така и не се реших да направя тест, просто ме е страх от резултата, четвърти ден ми закъснява, от около два дни се появи онова зацапване, но все още не ми идва....
Здравей, не мога да ти видя графиката, но мисля единствения начин е да направиш тест  :wink: След 4ри дни закъснение вече ще отчете със сигурност  :wink: Успех, дано е  :bfp: и се похвалиш!


Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #150 -: Март 18, 2015, 11:09:04 am »
Благодаря Krisi08
след като и днес ни ми дойде реших да направя тест, след малко ще отида до аптеката и дано покаже  :bfp:
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #151 -: Март 18, 2015, 12:59:29 pm »
отново отрицателен  :balk_146:
ще си запазя час при лекар и да видим на какво се дължи това нещо......
и продължаваме с опитите  :)
УСПЕХ МОМИЧЕТА  :)
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #152 -: Март 18, 2015, 13:08:50 pm »
отново отрицателен  :balk_146:
ще си запазя час при лекар и да видим на какво се дължи това нещо......
и продължаваме с опитите  :)
УСПЕХ МОМИЧЕТА  :)
Здравей, много съжелявам, че не се е получило бебчето този месец. Виждам, че пробвате от година и нещо. Моят съвет е да посетите директно репродуктивен специалист. Не си губи времето с квартални АГ-та. Успех!
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #153 -: Март 24, 2015, 16:31:36 pm »
Здравейте момичета искам да споделя с вас ,че ми дойде цикъл преди 3 дни но беше много оскъден и кратък което ме озадачи.По време на цикъла ме наболяваха гърдите по скоро като пристягане и след като ми свърши продължават на какво може да се дължи това.Освен гърдите ме наболяват и яйчниците и се чудя да направя ли тест може ли да е бременост?
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #154 -: Март 24, 2015, 23:55:07 pm »
Може да.При предната ми бременност имах цикъл ,но понеже моят цикъл не е много обилен и даже не се усъмних.Винаги съм се чудила на жените като казват ,че не са разбрали ,че са бременни понеже имали цикъл.И аз в началото не разбрах,но с дните започна да се усеща.Направи тест и ти пожелавам да видиш това което искаш.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #155 -: Март 25, 2015, 08:33:28 am »
Направих вчера тест отрицателен е сигурно е от нещо друго този кратък и оскъден цикъл,другата седмица ще ходя на лекар дано той ми даде отговори.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #156 -: Март 25, 2015, 17:36:45 pm »
Преди време бях писала, че теста ми е положителен тогава ми закъсняваше с 10 дена,вече станаха 28 дни закъснение, но незнам какво ми става при мисълта да ида на преглед и се вцепенявам,постоянно отлагам незнам защо така става изпитвам някакъв страх и блокирам при мисълта да отида а е време вече :( преди неме е било страх да ида на преглед а сега при самата мисъл направо незнам и аз....искам да знам дали всичко е наред защо изпитвам страх :(
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #157 -: Март 25, 2015, 20:57:14 pm »
Преди време бях писала, че теста ми е положителен тогава ми закъсняваше с 10 дена,вече станаха 28 дни закъснение

Извинявай, но какво чакаш при положение че имаш положителен тест и ти закъснява с 28 дни ?!  8O Отиди на лекар, по мои изчисления трябва да си 9та седмица ако последен М ти е на 28.01. По време на цялата бременност има спесифични изследвания и ако наистина си бременна ти предстои такова между 11г.с и 13г.с за биохимичен скрининг (БХС), за това е крайно време да отидеш на лекар за да се потвърди дали има бременност и ако да, да започне да се следи от лекар.


Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #158 -: Март 26, 2015, 18:18:13 pm »
Здравейте,правим опити за бебе от няколко месеца,има редовен МЦ на 27 дни,трябваше да ми дойде вчера 25,03,но се появи само светло кафяво прокапване като нокът дебело,днес също,но е по-скоро бледо розово,имали възможност да съм бременна или е някакъв проблем?
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #159 -: Март 26, 2015, 18:52:18 pm »
Здравейте,правим опити за бебе от няколко месеца,има редовен МЦ на 27 дни,трябваше да ми дойде вчера 25,03,но се появи само светло кафяво прокапване като нокът дебело,днес също,но е по-скоро бледо розово,имали възможност да съм бременна или е някакъв проблем?
Здравей,
пусни тест и ще стане ясно. Успех!