0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Безплатни профилактични прегледи и цитонамазки от най-ново поколение  ThinPrep PAP тест

АГ Болница „Д-р Щерев”, фирма „Гамидор”, официален вносител на ThinPrep PAP тест за България и Сдружение „Зачатие” организират ексклузивно за потребителите на zachatie.org кампания за безплатни профилактични прегледи за 100 дами, всеки от който включва акушеро-гинекологичен преглед с ултразвукова диагностика и цитонамазка от най-ново поколение с ThinPrep PAP тест.

Повече за ThinPrep PAP тест може да прочетете тук.
Прегледите ще се провеждат през месеците октомври и ноември, в дните вторник и четвъртък от 14:00 ч. до 20:00 часа, само след предварително записване.

Как да се запишете за безплатен профилактичен преглед и цитонамазка от най-ново поколение ThinPrep PAP тест в САГБАЛ "Д-р Щерев"?

Всички желаещи трябва да бъдат регистрирани потребите на сайта до днешна дата 01.10.2011 г.

За записване изпращайте e-mail на следния ел.адрес: zachatie@gmail.com като посочите:

- трите си имена;
- никнейм, с който сте регистрирани във форума на "Зачатие";
- телефон за обратна връзка;
- e-mail;
- посещавали ли сте болницата до този момент? да/не

Списък със записалите се ще бъде подаден от сдружение „Зачатие” на АГ Болница „Д-р Щерев”, като след това всеки индивидуално трябва да се обади на посочения по-долу телефон за получаване на дата и час на преглед.


Телефон за записване: 02 920 0901/231 (от 09:00 ч. до 18:00 ч.)

Записаните ще получат по e-mail поименен ваучер с датата и часа на прегледа.

В случай на въпроси, не се колебайте да се свържете с нас!
« Последна редакция: Октомври 01, 2011, 17:27:36 pm от Мели »
Здравейте,
Искам да ви обърна внимание, че не се отваря информацията за цитонамазката.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Здравейте,
Искам да ви обърна внимание, че не се отваря информацията за цитонамазката.

Имаше грешка в линка, оправена е.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Подала съм списъка на момичетата записали се до снощи, можете да се обаждате в клиниката, за да си запишете час :)
*
Можете ли да ми кажете до кога е записването , както и къде ще се извършват прегледите , адрес на клиниката?
*
Списък със записалите се до вчера и отговарящи на условието за регистрация във форума до 01.10, е подаден. Можете да се обаждате в клиниката.

Искам отново да обърна внимание, че всеки подал заявление с регистрация след 01.10 не отговаря на условието и следователно няма как да се възползва. Проверяваме датата на регистрация на всички записали се, така че няма как да не разберем кога сте регистрирани във форума:wink:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Кога ще се подава следващият списък Стефи ?


*
Всички записани до момента и пак повтарям, с регистрация до 01.10 са подадени :)
*
ioly и всички, отговарящи на условията*, обадете се в клиниката на обявения телефон - там вече имат списъците, както е написала Стефи. Т. е. след като се представите, те ще проверят дали името ви фигурира в списъка и ще ви запишат час.

На тези потребители, за които не откривам информация като потребители на сайта, съм изпратила мейл за доуточняване на данните.



* Много от желаещите да се възползват от безплатните цитонамазки  не са обърнали внимание на условията за кандидатстване:

- да са регистрирани потребители на форумите на Зачатие
- регистрацията да не е по-късно от 01.10.2011 г.
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Благодаря Елфи, всичко ми е ясно, просто попитах защото публикацията за подадения списък на Стефи е от 07,10, а аз изпратих е-мейла си след тази дата и незнаех през колко дни се подават новите списъци, иначе прочетох условията преди това  :wink: Много усмивки от мен на всички и благодаря  :)


*
Подавам списъците като се съберат поне 4-5 човека, снощи пуснах последния, обещавам да пиша вече след всяко актуализиране към клиниката :wink:
*
подаден актуализиран смисък към днешна дата :)
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
благодаря за инициативата от страна на клиника Щерев и сдружение Зачатие.
искам да попитам, ако вече има минали прегледа да споделят за колко време минава прегледа и след колко време може да се научат резултатите.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
 Ей, чудесна инициатива. Точно се чудех, след раждането и толкова години ходене по частни кабинети, къде да отида за профилактичен преглед.
 Ще чакам ред :)
 Още веднъж, адмирации за тази инициатива, към "Зачатие" и клиника "Щерев"
Аз минах прегледа. Трае някъде около 15-20 минути. За резултата от цитонамазката  ми казаха да звънна след 10 дни. Докторът ще ми звънне и ще ми каже резултата и препоръките
Благодарности на клиника Щерев!
« Последна редакция: Октомври 23, 2011, 22:52:42 pm от manga-zunga »

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
И аз като manga-zunga минах миналата събота и вторник или сряда ще се обадя за резултата. Прегледът си е рутинен гинекологичен. Часовете вървяха със закъснение, но в рамките на нормалното. Благодаря на всички, които правят безплатните профилактични прегледи възможни! :thankyousign: :ballons:
« Последна редакция: Октомври 23, 2011, 22:52:12 pm от Miriam »
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Благодаря!Благодаря!Благодаря!
Имам записан час и ваучер за петък!
Страхотни сте!  :kiss:
 :bighug: ифи и аз съм в петък, успех на всички на теста  :)

  :( момичета ще има ли проблем, че на ваучера изпратен ми на мейла половината неща не се четат /и принтират съответно/, версията ли ми е различна знам ли. четат се имената, дата и час. горе се вижда логото на клиниката. как се процедира точно - първо се отива на регистратурата ли? който е минал моля да сподели тези подробности  :)

Важно е да ти се чете името. Аз даже си бях забравила ваучера и го разпечатах в клиника Щерев на рецепцията, момичетата бяха особено мили. Също не се четеха доста неща.
Иначе, обаждаш се на рецепция, сядаш и чакаш след това. Кабинета се намира в ляво от рецепцията. Като ти мине прегледа минаваш с ваучера на касата и ти слагат печат
Успех!
« Последна редакция: Октомври 28, 2011, 11:21:57 am от manga-zunga »

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."