0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #240 -: Април 06, 2015, 15:44:03 pm »
Кати,ще мина на лични,ок?
« Последна редакция: Април 06, 2015, 15:47:12 pm от ДАЛИНДА »



*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #241 -: Април 06, 2015, 16:03:47 pm »
Кати,ще мина на лични,ок?
Добре.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #242 -: Април 06, 2015, 16:05:35 pm »
Здравейте може ли да хвърлите едно око и на моята графика и да кажете според вас ,ако е имало О кога по скоро е била на 15-ти или на 17-ти ден... малко съм объркана този месец  :D

ДАЛИНДА казваш,че имаш 7 дни закъснение и като ти погледнах графиката се замислих колко дни по принцип ти е М.

Според мен 15-16 ден :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #243 -: Април 07, 2015, 09:54:24 am »
Здравейте момичета,
За пръв път пиша и най-вероятно няма да направя нещо както трябва.
Имам молба за графиката си - ако може да ми кажете, кога според вас е била овулацията, в случай, че е имало такава.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #244 -: Април 07, 2015, 10:02:28 am »
Здравейте момичета,
За пръв път пиша и най-вероятно няма да направя нещо както трябва.
Имам молба за графиката си - ако може да ми кажете, кога според вас е била овулацията, в случай, че е имало такава.
Здравей, моля прикачи линк към графиката си в подписа си, или пиши какво потребителско име използваш в овулационния календар.
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #245 -: Април 07, 2015, 10:10:42 am »
Здравей, в календара съм също ljubov.
Прикачих и линк в подписа си, но не знам дали се е получило.
« Последна редакция: Април 07, 2015, 10:23:42 am от ljubov »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #246 -: Април 07, 2015, 10:34:40 am »
Здравей, в календара съм също ljubov.
Прикачих и линк в подписа си, но не знам дали се е получило.
Здравей, линкът отваря моята графика. Нещо в настройките неже добре. Намерихте в ову календара.  Мисля, че ову е била на 14 ден. Ти как мериш БТ?
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #247 -: Април 07, 2015, 10:44:40 am »
Толкова пъти съм чела как други момичета не успяват да качат графиките си и какво се прави и пак не се справих  :oops:
Меря с дигитален термометър, орално, сутрин в 6. Предния месец ползвах тестове и имаше положителен на 14 ден.
Исках да попитам за мнение, тъй като имам регистрация и в babyplan. ru и там ми засича овулацията на 16-ти ден. А според мен също трябва да е била на 14-ти.
Иначе цикълът ми варира между 27 и 31 дни. Средно 29 дни.
Благодаря ти за бързия отговор!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #248 -: Април 07, 2015, 10:45:22 am »
Здравей, в календара съм също ljubov.
Прикачих и линк в подписа си, но не знам дали се е получило.

Здравей, ljubov, ето така може да поставиш линк на графиката в подписа си:

От  Овулационен календар -> (оранжевото поле) Лентички -> кликваш върху избрана картинка и копираш линка ->
отиваш във  Форум -> Личен профил -> публична информация -> поставяш копирания адрес в  Подпис -> накрая  Промяна на профила

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #249 -: Април 07, 2015, 10:55:43 am »
Благодаря marsi!
Надявам се така да е ок.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #250 -: Април 07, 2015, 10:56:26 am »
Толкова пъти съм чела как други момичета не успяват да качат графиките си и какво се прави и пак не се справих  :oops:
Меря с дигитален термометър, орално, сутрин в 6. Предния месец ползвах тестове и имаше положителен на 14 ден.
Исках да попитам за мнение, тъй като имам регистрация и в babyplan. ru и там ми засича овулацията на 16-ти ден. А според мен също трябва да е била на 14-ти.
Иначе цикълът ми варира между 27 и 31 дни. Средно 29 дни.
Благодаря ти за бързия отговор!
След 14 ден имаш трайно повишаване на БТ, затова мисля че е била тогава, или на 15-я ден.
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #251 -: Април 07, 2015, 11:01:59 am »
ljubov и при мен се получава така този месец .И аз мисля че О ми е била на 15-ти ден а в babyplan ми я отчита на 17-ти. Виждам че късно си почнала с тестовете за О . Аз имах положителен тест на 14-ти ден и за себе си лично приех че О ми е била на 15-ти.
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #252 -: Април 07, 2015, 11:12:29 am »
Tedichka изобщо не смятах да ги правя, защото реших, че ще разбера кога е минала по температурата само. Разглеждам и други графики в babyplan и смятам, че не винаги я засича коректно. А и всъщност започнах да я меря, за да разбера има ли изобщо овулация, защото предния месец бях само на тестове и имах положителен на 14 ден. След това имах няколко положителни за бременност преди цикъла, който обаче си дойде. След това разбира се тестовете станаха отрицателни.
Та, дано този месец със сърца до 14 ден (включително) да сме направили нещо :D
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #253 -: Април 07, 2015, 12:15:04 pm »
И ние доста наблегнахме на сърцата този месец и стискаме палци :)
Писах ти на лично едно въпросче  :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #254 -: Април 07, 2015, 12:30:08 pm »
Толкова пъти съм чела как други момичета не успяват да качат графиките си и какво се прави и пак не се справих  :oops:
Меря с дигитален термометър, орално, сутрин в 6. Предния месец ползвах тестове и имаше положителен на 14 ден.
Исках да попитам за мнение, тъй като имам регистрация и в babyplan. ru и там ми засича овулацията на 16-ти ден. А според мен също трябва да е била на 14-ти.
Иначе цикълът ми варира между 27 и 31 дни. Средно 29 дни.
Благодаря ти за бързия отговор!

babyplan.ru , както и останалите калкулатори, изчисляват О. на база продължителността на цикъла, като се вземе предвид, че лутеалната фаза е около 14 дни, т.е. при цикъл 30 дни (явно калкулаторът е взел усреднена продължителност на цикъла ти 30 дни), калкулаторът ще изчисли, че фертилните дни са 15, 16, 17 ден от МЦ, вероятен ден за овулация 16-ти.
Има други калкулатори, при които може освен продължителност на цикъла, да се въведе и продължителност на ЛФ, при тях изчислението е малко по-прецизно, но като цяло пресмятането с калкулатор е по-скоро насочващо.
Чрез тестове за О. много по-точно може да се определят очакваните дни за овулация, а чрез измерване на БТ да се провери дали действително О. е настъпила (макар да има и случаи, в които графиката изглежда добре, въпреки че не е имало овулация). 

Този месец, съдейки по БТ, вероятно О. е била около 14-15 ден от МЦ. Имай предвид, че оралното измерване е най-неточно, по-достоверно е ректално или вагинално, а дигиталният термометър е добре да се държи по-дълго (около 3-4 мин. след сигнала).

Дано това да е успешният ти цикъл и тези допълнителна информация се окаже излишна  :)
« Последна редакция: Април 07, 2015, 14:20:48 pm от marsi »

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #255 -: Април 08, 2015, 09:42:49 am »
Здравейте момичета, на 24-ти съм на преглед при специалист,този месец малко почевка, само меря БТ. Може ли коментар дали е имало О ,защото ми се вижда много равна графиката без спадове.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #256 -: Април 08, 2015, 09:48:46 am »
Здравейте момичета, на 24-ти съм на преглед при специалист,този месец малко почевка, само меря БТ. Може ли коментар дали е имало О ,защото ми се вижда много равна графиката без спадове.
Здравей, виждам че днес ти е паднала температурата доста, в сравнение с предните дни. Според мен ову може да е утре. Сложете днес и утре сърчица. Успех!
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #257 -: Април 08, 2015, 19:37:54 pm »
Здравейте.Малко се чудя кога да очаквам М .Предният месец цикъла беше 28 дни ,а по-предния 31.Тъй като не правих тестове за О незнам точно кога е била.Според вад кога да очаквам М.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #258 -: Април 08, 2015, 19:41:37 pm »
Здравейте.Малко се чудя кога да очаквам М .Предният месец цикъла беше 28 дни ,а по-предния 31.Тъй като не правих тестове за О незнам точно кога е била.Според вад кога да очаквам М.
Здравей, ако няма бременност до 2-3 дни според мен. Дано да е станало бебчето! :goodluck: :babyflips:
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #259 -: Април 08, 2015, 20:51:51 pm »
Shannel, според мен О е била на 15-16 ден може би. Предните цикли лутеалната фаза ти е била по 12 дни, и ако О ти е била на 15-16 ден сега - днес ти е 12ти ден след О. Или ще ти дойде може би утре, или ДАНО ДАНО ДАНО се задържи висока Т :) Стискам палци, мила :)  :bighug: