0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Абе с Ели дори пиците ни бяха еднакви (тука няма да споменавам сватбените рокли, фотоапаратите и останалите ни еднакви неща), сега може и в изтрезвителното да си правим компания..колко му е  :lol: :lol: :lol:
*
Хихик, ама после като се разбеснее тази ми ти змия,кой ще я сложи да си легне! :lol: :lol: :lol:50гр са много бе..... :wink:ей ,ама да има кой да те фота,ха ха пияна змия! :lol: :lol: :lol:
Нали знаете как се придвижва пияната змия?  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Направо. :lol: :lol: :lol:
Ама със снимка няма да стане. Ще пращаме свидетели, живи хора. Иначе на снимка и сега мога да я издокарам. :wink: Не става.
*
Е то на снимка не е интересно,друго си е да я видиш на живо :D
*
Нали знаете как се придвижва пияната змия?  :lol: :lol: :lol:
Ха ха ха,оле,ще стане страшно и ако полети! :lol: :lol: :lol: :cul2: :cul2: :cul2:
Въй сакън! Сега, кой се пише доброволец да види как става точно, и какъв е градуса?  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Хихик, ама после като се разбеснее тази ми ти змия,кой ще я сложи да си легне! :lol: :lol: :lol:50гр са много бе..... :wink:ей ,ама да има кой да те фота,ха ха пияна змия! :lol: :lol: :lol:



Най-любезно ще я помолим да си пусне камерата в скайпа  8) и да гледаме наживо  :lol:
*
Ох, хора, кой ме събра с тези алкохолички...(може да не ми отговаряте, въпроса беше риторичен).
Само си търсят повод да се напоркат. Сега има дружно надпиване в Скайпа за здравето на Кай...
Аз обаче държа фронта! Лифт Вишна!!!
*
:lol: Я пускай камерата бърже да видим аджеба дали пиеш Лифт Вишна :lol: :lol: :lol:
*
 :drunk: :drunk: osi_5 :jump12: :jump12:
Хихик!!!
*
Да се отчета и тук, че седмицата току-виж минала! :wink: :lol:
Много поводи за радост!  :lol: Вече и с ново попълнение в бандата!  :lol:
Деси, да ти е жив и здрав малкия голям Кай!  :lol:
Желая на всички ви лека, успешна и слънчева седмица! :lol:

*
Добро утро :D
Май, снощи народа се е напил и още спинка :wink:
Ай, кафенце от мен и изчезвам на важна мисия :D

Който е махмурлия, може да се разхлади :lol: Не се бийте има за всички :wink:

Ха добрютрю :lol: Ники, душата, изпуснала си основните два елемента за възстановяване след тежка вечер: бира и шкембе :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Рали, поправям се веднага :wink:


« Последна редакция: Юли 23, 2009, 14:11:55 pm от Ники »

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Трите кръсути на страница 2 са наистина страотни! :D
*
Как ме е яд, че пропуснах чумското парти не е истина.
Добре сте се позабавлявали,но то на тая вила никога не е имало скука.
Лисе, надявам се никой не се е пристрашил да ползва МПСто на Иван. :D
Следващата среща не я пропускам в никакъв случай.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Абе с Ели дори пиците ни бяха еднакви (тука няма да споменавам сватбените рокли, фотоапаратите и останалите ни еднакви неща), сега може и в изтрезвителното да си правим компания..колко му е  :lol: :lol: :lol:

а каква марка ви е фотоапарата  :lol: :lol: :lol:

Да ни е жив и здрав малкия Кай, гордост и щастие за мама Дес
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
 :lol: :lol: :lol:Да не е Самсунг?! :lol: :lol: :lol:
*
Добро утро, поспаланки :D
Ай по едно кафенце за събуждане :wink:

Обичам петъъъъъъъъък, вярно че ми е туедно на работа, защото съм уморена. Но пък като знам, че идва уикенда и ми идват едни сили :D
Хубав ден ви пожелавам и се пазете, че го дават много горещо днес!