0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #40 -: Април 08, 2014, 20:58:38 pm »
zapis  :mrgreen:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #41 -: Април 08, 2014, 21:39:10 pm »
Запис и от мен.
Да се включа и аз с една снимка,  :)
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #42 -: Април 09, 2014, 00:18:54 am »
Марси, много е красив Орфеевият ахат.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #43 -: Април 09, 2014, 05:59:26 am »
Добро утро, милички  :D
Чаша силно кафе за отскок и пожелание за прекрасен ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #44 -: Април 09, 2014, 07:07:39 am »
Добро утро! Зайо,кафето изглежда силничко.. Точно каквото ми трябва. :lol: Чакам и закуската вече  :? Аз си я търся като дадено вече :wink: Успешен ден на всички. да се порадваме на хубавото слънце,че утре пак го дават "флошаване"  :(
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #45 -: Април 09, 2014, 07:13:43 am »
Добро утро и от мен :) Хубав ден ви желая!

Зайко, мерси за кафенцето!
Ето към него и питка със сиренце.



Вчера танците бяха много силни. Вие какво ще кажете?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #46 -: Април 09, 2014, 08:52:37 am »
Добро утро!
Благодаря на Зайко и Смайл за сутрешното ни събуждане и закуската. :D

Кошничка с любимите ми люляци - поднасям ви я с пожелание за свеж, усмихнат и успешен ден!


"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #47 -: Април 09, 2014, 09:17:44 am »
Добро утро, хубав и слънчев ден!

Смайли, танците бяха супер снощи. Алфредо нещо се беше смахнал, но след Албена Денкова се върна в играта с коментари  :D Имам 4 двойки фаворити - Албена и Калоян, Дарин и Ани, Антон и Дорина и Михаела и Светльо  8)
« Последна редакция: Април 09, 2014, 10:49:11 am от Ники »

Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #48 -: Април 09, 2014, 09:45:04 am »
Имам 4 двойки фаворити - Албена и Калоян, Дарин и Ани, Антон и Дорина и Михаела и Светльо  8)
И на мен те ми харесват. Само Антон и Дорина изключвам, а добавям Албена и Петьо :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #49 -: Април 09, 2014, 11:15:31 am »
Добро утро и спорен ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #50 -: Април 09, 2014, 12:43:51 pm »
Благодаря, момичета, за кафенцето и закуската! Смайл, данеби да е твое творение тази домашна питка със сиренце, много апетитно изглежда  :D!

Теди, красота- чак ми замириса на люляк  :D!

Харесват ми танцуващите, жалко за Ути, макар малко тромав и комичен, човекът се стараеше и танците му бяха много хубави.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #51 -: Април 09, 2014, 14:53:55 pm »
Накой от вас да е получавал ЛС с предложение да участва в анкета по повод семинар -"родителски активизъм" Въпросите  са странни, голяма част  невярни в частта на твърдението си. Някой май пак има за домашно да се упражнява  и аз не знам в какво  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #52 -: Април 09, 2014, 15:03:45 pm »
Накой от вас да е получавал ЛС с предложение да участва в анкета по повод семинар -"родителски активизъм" Въпросите  са странни, голяма част  невярни в частта на твърдението си. Някой май пак има за домашно да се упражнява  и аз не знам в какво  :lol:
Аз не съм получавала, но две момичета споделиха, че са. Не знам за какво става въпрос.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #53 -: Април 09, 2014, 15:11:49 pm »
И аз не съм получавала.

Смайл, нещо не се справям с моите панорами  :lol: снима горе-долу както казваш, но явно трябва да ги обединя някак преди да ги сваля. Разучавам  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #54 -: Април 09, 2014, 15:13:21 pm »
Ето ги, те в  голяма част са за червен молив така зададени
едва ли авторката знае,  кокво точно е ПИД и кога се прилага, никой не пречи на различните етноси, на несемейните и самотните да се подлагат на АРТ, ама то си трябва да прочете.

1.   Какво е майчинството/родителството за Вас? Кое е най-важното, за да бъде човек истински родител?

2.   Какво е Вашето отношение към позицията, която твърди, че жената не бива да смята майчинството за основна нейна роля?

3.   Трябва ли осиновяването да се схваща като алтернатива на асистираната репродукция? Вие бихте ли предприели такава стъпка?

4.   Считате ли, че пациентските организации трябва да се ангажират с борба за максимално широк достъп (финансово подкрепен от държавата) до процедури по асистирана репродукция (например на хомосексуални двойки)?

5.   Трябва ли държавата да се намесва, поставяйки граници в процеса на асистирана репродукция? Ако да, какви считате, че са разумните ограничения (възраст, сексуална ориентация, етническа принадлежност, финансова стабилност)?

6.   Трябва ли държавата да подкрепя финансово единствено семейни двойки за провеждане на процедури по асистираната репродукция?

7.   Моля, представете си, че след дълги опити процедурите по асистирана репродукция са успешни, но при пренатална диагностика става ясно, че бъдещото Ви дете има увреждане. Ще запазите ли тази бременност? Зависи ли решението Ви от типа увреждане (например синдром на Даун)?

8.   Бихте ли се възползвали от възможността за предимплантационна диагностика?

9.   Какви според вас като цяло са хората/двойките, които тръгват по трудния път на асистираната репродукция (като образователно равнище, в професионален и личен план и т.н)?

10.   Мислите ли, че децата, родени с помощта на асистираната репродукция, са в някакво отношение различни (както в позитивен, така и в негативен план) от заченатите без такава помощ?

11.   Има изследвания, които показват, че усилията, ресурсите и вниманието, което влагат двойките, използвали помощта на асистираната репродукция, в отглеждането на децата си са повече. Вашите впечатления потвърждават ли подобни изводи?

12.   Считате ли, че обществото като цяло подкрепя хората, страдащи от безплодие, и е готово да осигурява финансова подкрепа?

13.   Какво бихте искали да знае обществото за двойките, потърсили помощта на технологиите за асистирана репродукция (кои техни качества бихте подчертали, убеждавайки хората, че държавната подкрепа е необходима и оправдана)?

14.   А какво бихте подчертали по отношение на децата, родени с помощта на тези технологии?

15.   Какво би ви накарало да се откажете от повече опити за зачеване с помощта на асистираната репродукция (повтарящи се неуспешни опити, опасения за собственото здраве, опасения за стабилността на връзката и т.н.)?
« Последна редакция: Април 09, 2014, 15:27:11 pm от Тара »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #55 -: Април 09, 2014, 15:30:42 pm »
Не са ме канили в подобна анкета!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #56 -: Април 09, 2014, 15:42:56 pm »
Хайде и от мен малко цветя  :D Снимката не е правено от мен  :P

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #57 -: Април 09, 2014, 16:54:58 pm »
Аз получих такава покана за участие в анкета, но още не съм отговорила.
Имам въпроси за метода, плана за анализ и публикуване/използване на резултатите, за организацията, която се твърди, че спонсорира проучването. Но имам много тежка седмица в работата и не сколасах.
Стува ми се нередно тази изследователка да не пита открито в тема, ами да пише поотделно на лични на отделни участници във форума. Първа червена точка: селекцията на участниците не е обективна.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #58 -: Април 09, 2014, 17:02:26 pm »
Момичета, по принцип не е много редно да се набират така участници, като се има предвид, че не е питан нито един от администраторите на сайта дали може чрез него да си прави проучването въпросната личност.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 4 :)
« Отговор #59 -: Април 09, 2014, 17:07:28 pm »
Stefi, току що отговорих на жената в този дух и копирах Зачатие.