0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #60 -: Октомври 30, 2007, 11:12:24 am »
 Най- общо казано  след Харвеста положението е следното :
 -от 9% по Крюгер , сега сме на 12% :)
 - нормокинетичните от 17 са на 19,4
 - броя се повиши от 51 000 000 на 112 500 000
 Продължаваме да сме с астенотератозооспермия + епителните клетки и антиспермалните антитела , за които казах в предния пост , а преди нямахме поне тях. Те откъде се взеха? Кое ги причинява?
 дайте мнения, моля ви!!!
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #61 -: Октомври 31, 2007, 10:16:04 am »
Ето и какво ни каза Личев "Този резултат очаквахме. Броя е намалял на половина, защотото лошите сперматозоиди са умрели."  8O

О, това е уникално изказване!

Веси, мисли логично, ако са умрели само лошите сперматозоиди, как тогава и подвижността е намаляла, а са се увеличили процентите на неподвижни сперматозоиди? А промяната от 48% на 37% изобщо не е сериозно подобрение, а дори и така да е - какво ви топли, като ще намалява бройката и подвижността на сперматозоидите.

Аз вече писах как беше при нас - след харвест нещата се бяха влошили драматично. Моят съвет е да не си губите повече времето и да не си давате парите за безумно скъпи хранителни добавки, а да потърсите истински специалисти.
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #62 -: Октомври 31, 2007, 10:17:13 am »
Продължаваме да сме с астенотератозооспермия + епителните клетки и антиспермалните антитела , за които казах в предния пост , а преди нямахме поне тях. Те откъде се взеха? Кое ги причинява?

А в Плевен как ви обясниха появата на тези антитела?
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #63 -: Октомври 31, 2007, 19:23:43 pm »
Продължаваме да сме с астенотератозооспермия + епителните клетки и антиспермалните антитела , за които казах в предния пост , а преди нямахме поне тях. Те откъде се взеха? Кое ги причинява?

А в Плевен как ви обясниха появата на тези антитела?
Ние получихме резултатите по ел. поща , а но последвалите въпроси още нямаме отговор.
 Кое ги причинява тези антитела?
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #64 -: Ноември 02, 2007, 08:26:54 am »
На ваше място бих повторила изследването в друга лаборатория.

Кое ги причинява тези антитела?

имунната система
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #65 -: Ноември 02, 2007, 08:32:02 am »
Ясно че е имунната система, но за 3 месеца...
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #66 -: Ноември 14, 2007, 18:40:45 pm »
Здравейте,
искам да благодаря на всички които изразиха мнението си за "чудото" Харвест и ни помогнаха да стигнем до заключението, че това е поредната измама на пазара, още от първия месец на "лечението" си с него. Призовавам всички всички двойки с мъжки фактор за стерилитет преди да пристъпят към инвитро процедура да отидат на специалист- уролог да ги прегледа. И при нас се оказа варикоцеле......според лекаря процента за успех в нашия случай след операцията е 50%, а ние имаме 4 неуспешни ICSI.Колкото до клиниката в Плевен ще кажа само че д-р Личев няма място там. Не съм срещала по- голям НЕПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ в един човек. Ако и на вас не Ви отговаря на е-mail-те знайте че е защото: "Емиииии забравих, напишете ми: д-р Личев искам това и това...." 8O, е добре ние да не сме малоумни. И не живейте с илюзиите че и след това ще получите отговор. Жалко за доц. Конова и другите, които се отнесоха прекрасно с нас.
Ние за сега решиме да се оперираме. Успех на всички.
PS:Всичко което споделих е на основа на моя опит . Смятам че информацията би била полезна за някой, а други биха сметнали че е глупост. Все пак ако знаех някой подробности намаше да смятам 4-те си неуспешни опита за пълна загуба на време..... :wink:
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #67 -: Ноември 15, 2007, 15:15:59 pm »
Ето го нашия резултат, след 3 месеца Харвест, чайове, мед и т.н. и още 3 месеца пиене на антиоксиданти SDI теста беше 33%  а сега е 20% и значително подобряване на спермограмата.
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #68 -: Ноември 17, 2007, 22:19:09 pm »
А сега кажи той ли помогна, чая или меда. :lol:
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #69 -: Ноември 17, 2007, 22:23:46 pm »
Ето го нашия резултат, след 3 месеца Харвест, чайове, мед и т.н. и още 3 месеца пиене на антиоксиданти SDI теста беше 33%  а сега е 20% и значително подобряване на спермограмата.
аз залагам на меда и чая  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #70 -: Ноември 18, 2007, 14:51:24 pm »
Незнам защо така реагирате, мисля, че има много мъже на които се е подобрила спермограмата след някакво лечение. Ние сега продължаваме с антиоксидантите и със здравословния начин на живот. Всеки месец правим SDI тест и има подобрение , макар и 2-3 единици по надолу, надяваме се да стане под 15 и да започваме процедура ИКСИ, дано този път най-после да имаме успех .
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #71 -: Ноември 18, 2007, 23:18:30 pm »
Радваме се за вашето подобрение, но ти изреждаш доста неща които сте пили, няма как да твърдиш със сигурност, че е помогнал точно харвеста, другто нещо дето ме хвърли в оркестъра е защо се прави изслседване всеки месец след като сперматогенезата се обновява на 3 месеца или по простичко казано един сперматозоит излиза навън след около 90 дни, няма как да е ясно дали му е повлияло лечението докато още не е узрял. Почети по-старите теми, там на всякъде пише контроли след 3 месеца.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #72 -: Ноември 19, 2007, 09:41:47 am »
Незнам защо така реагирате, мисля, че има много мъже на които се е подобрила спермограмата след някакво лечение. Ние сега продължаваме с антиоксидантите и със здравословния начин на живот.
Мисля, че сама си отговаряш. А защо не продължавате с Харвеста, щом толкова помага?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #73 -: Ноември 19, 2007, 15:29:11 pm »
Много съжалявам, че не сте ме разбрали. Никъде не съм писала, че точно харвеста е помогнал, мисля, че лечението е комплексно и всичко има значение.Харвеста беше изписан за 3 месечен прием ,сега сме на антиоксиданти. Първата контрола я направихме след 3 месеца, след това горе-долу през месец ходим на контролни тестове , за да се разбере как върви с лечението. Това е за сега. Желая много късмет на всички.
« Последна редакция: Ноември 19, 2007, 15:33:25 pm от Kotkata »
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #74 -: Ноември 19, 2007, 23:33:09 pm »
 :wink: Късмет и на теб и скоро да нямате нужда от почеве контроли.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #75 -: Ноември 20, 2007, 16:11:30 pm »
Благодаря ти за пожеланията, искрено се надявам да сбъднат.
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #76 -: Март 14, 2008, 14:32:20 pm »
 Знам колко са противоречиви мненията за Харвест-а. В момента се интерисувампри подобрение колко време се задържа ефекта , според вашите наблюдения? Предстои ни да направим нова разширена спермограма и се тревожа да не би да са паднали показателите.
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #77 -: Март 14, 2008, 15:38:41 pm »
Когато вече е постигнато желанато ниво на подобрение Личев ни каза да не отлагаме, а да започваме процедура ИКСИ , като ни изписа поддържащо лечение, защото резултата не се задържа дълго време, особено ако се спрат всички лекарства.
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #78 -: Март 15, 2008, 10:56:10 am »
Момичета на 11 март имахме час при доц.Конова и д-р Ковачева -подготвяме инвитро.Предложиха ни и ДНК на сперм./SDI-тест/ при д-р Личев.Ние обаче се обадихме на Мели и тя ни обясни че се прави още и в Малинов в София и при нея в Пловдив.Ние определено и имаме голямо доверие и ще правим теста при нея .Цената е същата като в Плевен и резултата е готов за 2-3 дни .Това е което аз научих от Мели.
Re: Впечатления и резултати от Харвест
« Отговор #79 -: Март 15, 2008, 14:55:53 pm »
Когато вече е постигнато желанато ниво на подобрение Личев ни каза да не отлагаме, а да започваме процедура ИКСИ , като ни изписа поддържащо лечение, защото резултата не се задържа дълго време, особено ако се спрат всички лекарства.
Ужас! Значи трябва всичко отначало да започнем!