0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Формула 1
« Отговор #40 -: Юни 09, 2008, 17:57:40 pm »
Е, то не може да се угоди. В седмичната не може да се пише, не разбираме от Ф1, говорим си за мъже...
Може пък да разбираме от Ф1 случайно.
Сега може да дойде една много симпатична мацка да кара във Ф1, ако стане и това и нея ще коментираме. :wink:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Формула 1
« Отговор #41 -: Юни 09, 2008, 18:12:52 pm »
Еееее, вие пък сега :lol: Ни тъй, ни тъй :lol: Ми ква по-готина комбинация от бърза кола и готин мъж :oops:

Е как - готин И умен! мъж с чувство за хумор  :oops: :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Формула 1
« Отговор #42 -: Юни 09, 2008, 18:33:16 pm »
те знаете ли колко са дребнички? Иначе няма как да се съберат в пустия му болид
Аз що си мисля, че Шуми не беше чак толкоз нисък бе. И Мика Хакинен беше височък - малко ръб, ама поне не беше тапа.
Та и в булида се побираха и бегаха по пистата, не се скатаваха.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Формула 1
« Отговор #43 -: Юни 09, 2008, 18:34:43 pm »
Е, не всички са дребни, но повечето.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Формула 1
« Отговор #44 -: Юни 09, 2008, 18:41:21 pm »
Еееее, вие пък сега :lol: Ни тъй, ни тъй :lol: Ми ква по-готина комбинация от бърза кола и готин мъж :oops:

Е как - готин И умен! мъж с чувство за хумор  :oops: :lol: :lol: :lol:

Ралино, те тея са на изчезване или са гейове 8)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Формула 1
« Отговор #45 -: Юни 09, 2008, 18:45:36 pm »
Ще напиша данните на всички, но нещо забива от вчера.

Кими - Ръст: 1,75 м  Тегло: 71 кг
Фелипе Маса - Ръст: 1,66 м  Тегло: 59 кг
Ник Хайдфелд - Ръст: 1,64 м  Тегло: 59 кг
Роберт Кубица - Ръст: 1,84 м Тегло: 73 кг
Фернандо Алонсо - Ръст: 1,71 м Тегло: 68 кг
« Последна редакция: Юни 09, 2008, 19:02:10 pm от Kimi Raikkonen »
*
Re: Формула 1
« Отговор #46 -: Юни 09, 2008, 18:48:00 pm »
 Ехе, викам аз в тая тема няма да влизам, че от Формула 1 не разбирам, пък то вие само за мъже приказвате  :lol: :lol: :lol: Продължавайте в същия дух, пък аз ще надничам да плакна окото! Май си падам по футболисти, ама като гледам и "формулистите" не са за изхвърляне :lol:
« Последна редакция: Юни 09, 2008, 18:52:40 pm от Жекова »
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Формула 1
« Отговор #47 -: Юни 09, 2008, 18:57:41 pm »
Ехе, викам аз в тая тема няма да влизам, че от Формула 1 не разбирам, пък то вие само за мъже приказвате  :lol: :lol: :lol: Продължавайте в същия дух, пък аз ще надничам да плакна окото! Май си падам по футболисти, ама като гледам и "формулистите" не са за изхвърляне :lol:
и аз така и аз така :lol: :lol: :lol:
*
Re: Формула 1
« Отговор #48 -: Юни 09, 2008, 18:59:27 pm »
Ехе, викам аз в тая тема няма да влизам, че от Формула 1 не разбирам, пък то вие само за мъже приказвате  :lol: :lol: :lol: Продължавайте в същия дух, пък аз ще надничам да плакна окото! Май си падам по футболисти, ама като гледам и "формулистите" не са за изхвърляне :lol:

тъкмо се чудех кога ще се обадиш
*
Re: Формула 1
« Отговор #49 -: Юни 09, 2008, 19:02:51 pm »
Ехе, викам аз в тая тема няма да влизам, че от Формула 1 не разбирам, пък то вие само за мъже приказвате  :lol: :lol: :lol: Продължавайте в същия дух, пък аз ще надничам да плакна окото! Май си падам по футболисти, ама като гледам и "формулистите" не са за изхвърляне :lol:

тъкмо се чудех кога ще се обадиш
:lol: :lol: :lol: Е, ОТК-то да не се обади, няма начин  :lol:
Едно време това ми беше мечтата на мен - да се състезавам на Ф1. Въобще защо ли съм се заблуждавала, че може да стане  :oops:
Re: Формула 1
« Отговор #50 -: Юни 09, 2008, 19:12:04 pm »
Преди време и аз гледах формулата и много харесвах Хакинен :D
Сега ги гледам само визуално :oops: Може ли една снимка на Фисикела, веднъж го мернах и много ми хареса :) Стори ми се висок и тъмнокос, хич не беше за изхвърляне :D
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Формула 1
« Отговор #51 -: Юни 09, 2008, 19:18:24 pm »
Май си падам по футболисти,

Специално за теб:
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Формула 1
« Отговор #52 -: Юни 09, 2008, 19:25:23 pm »
Ехе, викам аз в тая тема няма да влизам, че от Формула 1 не разбирам, пък то вие само за мъже приказвате  :lol: :lol: :lol: Продължавайте в същия дух, пък аз ще надничам да плакна окото! Май си падам по футболисти, ама като гледам и "формулистите" не са за изхвърляне :lol:

тъкмо се чудех кога ще се обадиш
:lol: :lol: :lol: Е, ОТК-то да не се обади, няма начин  :lol:
Едно време това ми беше мечтата на мен - да се състезавам на Ф1. Въобще защо ли съм се заблуждавала, че може да стане  :oops:

Мими, четох че има шанс едно маце да кара във Ф1
http://formula1.sportal.bg/news.php?id=3478

Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Формула 1
« Отговор #53 -: Юни 09, 2008, 19:29:52 pm »
Джанкарло Фисикела
Ръст: 1,72 м
Тегло: 66 кг
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Формула 1
« Отговор #54 -: Юни 09, 2008, 19:31:19 pm »
Може ли една снимка на Фисикела, веднъж го мернах и много ми хареса :) Стори ми се висок и тъмнокос, хич не беше за изхвърляне :D

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Формула 1
« Отговор #55 -: Юни 09, 2008, 19:38:21 pm »
Едно време това ми беше мечтата на мен - да се състезавам на Ф1. Въобще защо ли съм се заблуждавала, че може да стане
Разсмя ме Мими.
Когато бях бременна с Марио реших да залагам на F1. И спечелих.
Лежа си аз за задържане в МД и мъжа ми се обажда и ми казва - спечелила съм някакви обиколки с картовете на незнам коя си писта в София... Аз тези неща (печалбите) много ги мога.
Имам и една друга печалба - умален модел на булида на Мика Хакинен...
Ще кажете голям фен, а на мен си ми харесва само награждаването.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Формула 1
« Отговор #56 -: Юни 09, 2008, 20:29:17 pm »
Благодаря ви момичета :D
Не е зле, ама можеше и по-добре :wink:
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Формула 1
« Отговор #57 -: Юни 09, 2008, 20:29:34 pm »
Я и аз да се изкажа "компетентно".  :lol:
Истината е че нищо не разбирам, но моя мъж много си я следи формулата, та и аз покрай него подочувам това онова. Вчера беше интересно състезанието - интересно за мен поне - стават разни непредвидени работи, ей така - веселба. Сега да не си помислите че се радвам на катастрофите им, нищо подобно. Просто това вииииииииииу виииииииииииииииу по пистата ми е скучно. И спечеленото състезание със стратегия също. А най -скучнен беше един цял сезон преди 2-3 години. Шушу стартира пръв и финишира пръв. И това от началото до края, още по средата на сезона беше шампион - скука ви казвам. Иначе най-любими са ми издънките в бокса - като 3 сменени гуми щото 4-тата я няма :lol: такива нещица.
п.п. Че той Бътънчо бил симпатяга бе. Аз си го заплъх като фаворит, хем за да дразня половинката, хем имаше един старт на който много ме впечатли. Добре си кара момчето и малко преди края му се беше повредило нещо стъклото на шлема и той го придържаше с ръка през повечето време. На тази скорост и с това управление само с ръце си е направо геройство според мен. Ама сега нещо..... не му се получава.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Формула 1
« Отговор #58 -: Юни 09, 2008, 20:44:29 pm »
ей това е Кими,само че на няколко чашки  :lol: :lol: :lol:http://www.youtube.com/watch?v=-VW2oAkjcJ4

и още нещо за кими...........http://www.youtube.com/watch?v=AFT0iz2sW-M

кими в цирк........http://www.youtube.com/watch?v=g-znsW4FdWc
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Формула 1
« Отговор #59 -: Юни 09, 2008, 20:46:33 pm »
Мини, май тоя Бътън е по-готин и от Кими! :wink:
Ама нищо не струва. :wink: Тряааа хем да е убав хем - майстор. А Кими си има северна красота ииииии чичко ти Батън или Бътън не върви. :wink: :lol:

  :wink: Еее,манекенски мерки има:височина – 1,82 м, тегло – 69 кг,набор-1980.Чудя се що не го харесвате...сигурно щото има само 229 спечелени точки.