0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #120 -: Септември 13, 2011, 11:05:56 am »
Защо тогава тестът беше отрицателен?



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #121 -: Септември 13, 2011, 11:09:45 am »
Ами на мен, с първата ми бременност, показа положителен чак на петия ден закъснение,когато вече го бях отписала..Съвсем ли няма никаква втора чертичка?Макар и видима с въображение? :wink:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #122 -: Септември 13, 2011, 11:11:56 am »
Има маааалко бледа. Но тъй като не погледнах прозорчето преди да направя теста, си мисля да не би да се вижда бледа чертичка по принцип, която да се оцветява в последствие или не е така. Става въпрос за тест на Шуър чек



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #123 -: Септември 13, 2011, 11:34:34 am »
Привет Крис, изчакай няколко дни и пак направи тест. Нова сьм тук, но твоята графика наистина изглежда чудесно. Стискам ти палци от цяло сьрце!
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #124 -: Септември 13, 2011, 11:44:28 am »
Кога видяп бледата чертичка...много ли чака след като направи теста или веднага я видя и каква е на цвят ?


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #125 -: Септември 13, 2011, 11:57:02 am »
Кога видяп бледата чертичка...много ли чака след като направи теста или веднага я видя и каква е на цвят ?


На теста пише след 5 минути. Но не ми се вярва да ти кажа честно. Няма да е този месец. Ако имаше нещо, трябваше да покаже плътна черта, а не бледа според мен



*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #126 -: Септември 13, 2011, 12:00:14 pm »
Добре Криска,не се отчайвай миличка, дай да видим БТ още два дни и пак ще повториш теста,само не унивай :) С теб сме и стискаме палци! :goodluck: :bighug:


Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #127 -: Септември 13, 2011, 12:08:13 pm »
Благодаря ти много, миличка, за куража. Дано стане настина. Ще видим утре и други ден БТ и тогава ще мисля. Днес е 7-ми ден след като спрях Дуфастона.



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #128 -: Септември 13, 2011, 13:33:15 pm »
Тук направо си виждам една бременна графика!!!И недей да се тормозиш,че чертичката е била бледа.То зависи от чувствителността на теста;от организма ти;от това кога през деня си го направила...и още много фактори.По-важното е,че се е появила.Но за твое успокоение,след 48 часа повтори теста.
И не,не се вижда по принцип втора бледа черта на Шуър чек.Да знаеш само колко съм се вглеждала в тях с надеждата да видя макар и бледа втора черта...
Стискам палци,миличка и ще чакам да кажеш вече,че си видяла две хубави черти!!!
[/url]
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #129 -: Септември 13, 2011, 14:12:01 pm »
Тук направо си виждам една бременна графика!!!И недей да се тормозиш,че чертичката е била бледа.То зависи от чувствителността на теста;от организма ти;от това кога през деня си го направила...и още много фактори.По-важното е,че се е появила.Но за твое успокоение,след 48 часа повтори теста.
И не,не се вижда по принцип втора бледа черта на Шуър чек.Да знаеш само колко съм се вглеждала в тях с надеждата да видя макар и бледа втора черта...
Стискам палци,миличка и ще чакам да кажеш вече,че си видяла две хубави черти!!!

Благодаря за куража! Да ви призная няма да казвам на милото нищо, за да не го обнадеждавам излишно. Според вас така ли е по-добре да постъпя? Вие как правите в такива ситуации?



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #130 -: Септември 13, 2011, 15:38:53 pm »
Повтори теста :wink:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #131 -: Септември 13, 2011, 16:09:01 pm »
Криси много късмет миличка. Дай Боже  другият път втората чертичка да е по- ясно изразена,за да си сигурна . Стискам палчета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #132 -: Септември 13, 2011, 16:18:24 pm »
Дано, дано, мили мои! Знаех си, че не трябваше да правя тест! Знаех си!!!! Поредното разочарование. Няма да казвам нищо на милото. Отиде ми празника утре :(



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #133 -: Септември 13, 2011, 22:58:50 pm »
Еее утре мисля че ще празнуваш подобаващо  :D
сигурна съм че тук ще има много дълга графика  preggo
Утре сутринта повтори теста с първа сутрешна урина,ако не си много сигурна в резултата,на кръвен той със сигурност ще покаже.
Успех миличка  :goodluck:

Вярвам!!!!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #134 -: Септември 13, 2011, 23:08:59 pm »
Еее утре мисля че ще празнуваш подобаващо  :D
сигурна съм че тук ще има много дълга графика  preggo
Утре сутринта повтори теста с първа сутрешна урина,ако не си много сигурна в резултата,на кръвен той със сигурност ще покаже.
Успех миличка  :goodluck:

Благодаря ти за милите думи, душичка! Не съм решила какво ще правя. Но като гледам твоята графика, съм сигурна, че със сигурност ще ти е най-дългата!



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #135 -: Септември 14, 2011, 07:07:36 am »
Добро утро! БТ днес пак е като вчера. Каквото това. Няма да го мисля повече. Прегръщам ви всички   :bighug: :bighug: :bighug:



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #136 -: Септември 14, 2011, 07:50:52 am »
Крис, честит имен ден, миличка!  :balk_7:Искам да ти пожелая и много здраве, успехи, любов и всичко най-най-хубаво, и в най-скоро време едно малко бонбонче! :bori_021: Весел празник! :balk_104: :bighug:
*
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #137 -: Септември 14, 2011, 09:18:04 am »
Честит имен ден и от мен Крис!Дано най съкровенота ти желание скоро да е факт и да гушкаш едно сладко бебче!
Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #138 -: Септември 14, 2011, 10:05:19 am »
Благодаря ви много, мили мои! Пожелавам на вас и на вашите семейства много здраве, успехи и сбъдване на най-съкровените желания!



Re: Може ли коментар на графиката ми - kriss_and
« Отговор #139 -: Септември 14, 2011, 14:16:07 pm »
Дано днес се покаже вече  :bfp:
Весел празник ! 

Вярвам!!!!