0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!
Някой има ли някакви отзиви за д-р Юнакова от клиниката на Щерев?
*

    polya

Re: Мнение за д-р Юнакова от клиниката на Щерев
« Отговор #1 -: Януари 26, 2007, 15:40:38 pm »
От две години съм пациентка на клиниката,но такава докторка не съм 4увала.
*
Re: Мнение за д-р Юнакова от клиниката на Щерев
« Отговор #2 -: Януари 26, 2007, 15:45:09 pm »
И аз  :lol:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Мнение за д-р Юнакова от клиниката на Щерев
« Отговор #3 -: Януари 26, 2007, 15:59:16 pm »
Е аз пък от пет не съм чувала...
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*
Re: Мнение за д-р Юнакова от клиниката на Щерев
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2007, 16:00:11 pm »
Няколко пъти съм била на преглед при д-р Юнакова. Знае си работата. Лечението й е адекватно. На мен ми попогна. Плюс това много ми допада като поведение, чувствам се в добри ръце при нея. Не ме притеснява мога да си задавам въпросите и получавам отговор. Посещавала съм я винаги в трудни часове, много рано сутри и вечер в края на робтния ден, виждала съм я и много изморена, но не те претупва.
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Мнение за д-р Юнакова от клиниката на Щерев
« Отговор #5 -: Март 11, 2009, 16:17:46 pm »
zdrvaeite az sum bila pri doktorkata i sum super dovolna pt neq az rodih 2007g neveroqtna e obesnqva vsichko super :wink:

   Пиши на кирилица
« Последна редакция: Март 11, 2009, 17:25:58 pm от Zlatulka »
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: Мнение за д-р Юнакова от клиниката на Щерев
« Отговор #6 -: Юни 01, 2009, 14:57:46 pm »
здравейте,

съвсем случайно и аз попаднах при д-р Юнакова, засега съм я посетила само веднъж и ми е трудно да изкажа мнение за нея;

но ще се радвам да споделите повече, тъй като ние сме с тежък мъжки фактор и единственият вариант е ИКСИ;

знам, че в тази клиника всички доктори са специалисти в АРТ, но ще съм благодарна, ако споделите мнения за нея!!!
Re: Мнение за д-р Юнакова от клиниката на Щерев
« Отговор #7 -: Юли 17, 2009, 20:23:26 pm »
Здравейте,
аз бях при нея на 13.07.2009 за първи път. Все още не мога да изкажа цялостно мнение, но като първо впечатление мога да кажа, че е сериозна, записва си всичко, можеш да питаш спокойно с две думи пунктуална в работата си. на мен лично не ми допада, че е твърде сериозна и не се усмихва, но в крайна сметка е важно да си разбира от работата. Ще споделя пак като я посетя поне няколко пъти. Много се чудя дали направих правилния избор? Времето ще покаже. 
Re: Мнение за д-р Юнакова от клиниката на Щерев
« Отговор #8 -: Юли 24, 2009, 16:10:39 pm »
аз съм й пациентка от поне две години-правя ИКСИ при нея и винаги ме е взимала колкото и хора да има отвън,когато нещо не съм разбрала й звъня по телефона и тя ми обяснява отново всичко,та искам да кажа ,че е човек и професионалист
Re: Мнение за д-р Юнакова от клиниката на Щерев
« Отговор #9 -: Януари 21, 2010, 20:26:14 pm »
Здравейте, много се радвам да порчета положителни мнения за д-р Юнакова, аз съм нейна пациентка от скоро, за сега ми е направила добро впечатление, надявам са така да продължи и скоро да има разултат!
*
Re: Мнение за д-р Юнакова от клиниката на Щерев
« Отговор #10 -: Октомври 29, 2010, 15:52:23 pm »
Здравейте, благодарение на Д-р Юнакова и разбира се целия екип на клиниката вече година се радваме на най-прекрасното същество- моето момченце.Бяхме ИКСИ с мъжки фактор, успяхме първия път.Пожелавам на всички успех!Докторката е професионалист!
Re: Мнение за д-р Юнакова от клиниката на Щерев
« Отговор #11 -: Октомври 09, 2011, 19:34:14 pm »
Здравейте,
аз пък съм крайно недоволна от д-р Юнакова,бях й пациентка известно време правих различни изследвания в Шерев, накрая след цветна снимка се установи, че имам сраствания и една запушена тръба. Милата докторка много подробно ми обясни как дори да ми направят лапароскопия нямам никакви шансове с тези показатели и трябва да пристъпвам директно към инвитро!!! Е направих си лапаросопия на друго място. Друго от което не съм доволна, че от Шерев отказаха да ми дадът коппие от разултатите от изследванията /по точно отказах на мъжа ми, защото аз не бих ги оставила така лесно/ при условия,че аз съм си ги платила всичките тези изследвания за хорамони и т.н и никак не бяха евтини!
« Последна редакция: Октомври 09, 2011, 19:36:18 pm от galceto »
Re: Мнение за д-р Юнакова от клиниката на Щерев
« Отговор #12 -: Октомври 14, 2011, 15:08:33 pm »
Друго от което не съм доволна, че от Шерев отказаха да ми дадът коппие от разултатите от изследванията /по точно отказах на мъжа ми, защото аз не бих ги оставила така лесно/ при условия,че аз съм си ги платила всичките тези изследвания за хорамони и т.н и никак не бяха евтини!


Това е много странно. От 3 години съм пациентка на клиниката и винаги, когато съм искала да ми направят копие от изследване (или каквото и да било друго от досието ми), не е имало никакъв проблем.




My first, my last, my everything!
Re: Мнение за д-р Юнакова от клиниката на Щерев
« Отговор #13 -: Януари 05, 2012, 14:40:33 pm »
Благодарение на д-р Юнакова се родиха моите близнаци . Много добра докторка, имайте и доверие.
Re: Мнение за д-р Юнакова от клиниката на Щерев
« Отговор #14 -: Август 24, 2012, 11:03:06 am »
Здравейте момичета,
ориентирала съм се към клиника "Щерев".Първоначално мислех да си запиша час за д-р Тимева,но се опасявам ,че тя е твърде натоварена.Затова като следващ вариант съм се спряла на д-р Юнакова.Решението ми е вследствие на прочетени из форума мнения за нея,а и нещо в излъчването и ме привлече.Реших,че като разгледам лекарите в сайта на клиниката,по снимка ще си позная моя лекар  :lol:
Бях чела ,че е била в майчинство,и даже не знаех ,че се е върнала,докато не видях снимката и в сайта.
Та питането ми е,имате ли информация,ако е била в майчинство кога се е върнала,дали след отсъствието и се е адаптирала към новостите и промените и т.н и т.н.Има ли в момента нейни пациентки,които да споделят мнение и наблюдения.Благодаря ви предварително  :)