0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
мнение за др Генов Панацея
« -: Октомври 20, 2006, 11:05:53 am »
-
« Последна редакция: Август 10, 2007, 11:43:11 am от Bellla »
Пристрастена към д-р Хаус!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: мнение за др Генов Панацея
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2006, 19:23:58 pm »
аз лично не съм ходила при него, но за сметка на това съм изчела тук и във форум Проблемно забременяване на бг-мамма купища негативни мнения за този лекар.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: мнение за др Генов Панацея
« Отговор #2 -: Януари 16, 2007, 14:26:28 pm »
I moeto mnenie e losho.

hodih pri nego 2 godini  -mnogo pretrupva i e pechalbar
Re: мнение за др Генов Панацея
« Отговор #3 -: Януари 16, 2007, 20:52:53 pm »

lb2f
*
Re: мнение за др Генов Панацея
« Отговор #4 -: Януари 17, 2007, 00:06:04 am »
Аз съм ходила и продължавам да ходя, но явно съм една от малкото които   са доволни от него.
*
Re: мнение за др Генов Панацея
« Отговор #5 -: Януари 17, 2007, 16:43:20 pm »
-
« Последна редакция: Август 10, 2007, 11:43:42 am от Bellla »
Пристрастена към д-р Хаус!
Re: мнение за др Генов Панацея
« Отговор #6 -: Януари 17, 2007, 18:30:06 pm »
Ако имаш проблем със забременяването по-добре отиди в специализирана клиника по стерилитет, където да направят на теб и мъжа ти необходимите изследвания и да ви помогнат. Заради този лекар, който се писа какъв ли не специалист -андролог, ембриолог и май всичко дето завършва на -лог - изгубихме 1 г. в пиене на хапченца, на които той е най-вероятно дистрибутор. че и спермограми на мъжа ми прави, с погрешни диагнози и т.н. Добре че е форума, за да се вземем най-сетне в ръце. Иначе отношението му към мен не е било лошо, но веднъж видях как се отнесе зле с едно момиче и изобщо не ми стана приятно.
В темата към която jazzybaby е дала линк пише ужасни неща...направо настъхнах  8O
*
Re: мнение за др Генов Панацея
« Отговор #7 -: Януари 18, 2007, 15:37:48 pm »
-
« Последна редакция: Август 10, 2007, 11:43:52 am от Bellla »
Пристрастена към д-р Хаус!
Re: мнение за др Генов Панацея
« Отговор #8 -: Януари 18, 2007, 19:24:11 pm »
Извинявай ако съм те обидила с нещо. :( Просто изказах мнението си.
Много се радвам, че ти е помогнал да се излекуваш.  :)
*
Re: мнение за др Генов Панацея
« Отговор #9 -: Февруари 10, 2007, 12:52:01 pm »
Ако не е за забременяване -може да пробваш.Моят съвет запиши си час по - отрано,пътвият в работното му време,докато още не се е изнервил.Аз винаги така процедирам и досега зле с мен не се е държал.Но винаги се подготвям психически ,че дори и с нещо да ме нагруби ,няма да ми пука и т.н.Досега и един лекар не се е държал добре с мен,и за това съм прибегнала до такива тактики,гледма да не ги хващам изнервени.Даже последният път като ходих при него даже ми беше весело,доктора беше в добро настроение явно..
Re: мнение за др Генов Панацея
« Отговор #10 -: Февруари 11, 2007, 09:35:28 am »
Досега и един лекар не се е държал добре с мен,и за това съм прибегнала до такива тактики,гледма да не ги хващам изнервени.
8O 8O 8O
Явно не си попаднала на лекар. Не е нормално да дебнеш доктора кога ще е в добро настроение. Че даже стратегия да имаш  8O
Има нормални и добри доктори, при които няма да ти се налагат подобни тактики.


lb2f
*
Re: мнение за др Генов Панацея
« Отговор #11 -: Февруари 11, 2007, 13:06:02 pm »
Предполагам ,че има.Иначе накъде е тръгнал света.Аз за мое голямо съжаление не съм попадала на такива.Или може би съм прекалено чуствителна?
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: мнение за др Генов Панацея
« Отговор #12 -: Февруари 11, 2007, 15:27:21 pm »
Няма диагноза "прекалено чувствителна"!
Проблем като нашия,ни прави такива!

Доверието между лекар и пациент,това е основно за да има успех!
Ако това го няма,той не ти е лекар!!!-пък чак и да го хванеш в настроение!
Ако не си спокойна отивайки там,за какво лечение става дума!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: мнение за др Генов Панацея
« Отговор #13 -: Февруари 11, 2007, 18:00:03 pm »
Права си,но смених купища лекари и тъй като само при него имаше някакъв ефект  реших да стискам зъби.
*
Re: мнение за др Генов Панацея
« Отговор #14 -: Февруари 12, 2007, 11:25:39 am »
Според мен Генов е добър избор за твоят проблем-СПКЯ.Щом не целиш забременяване и има резултат от лечението ти при него не виждам защо да не ходиш при него.Относно негативните мнения за него-винаги има доволни и недоволни, но по важното е ти да си доволна.
Пристрастена към д-р Хаус!