0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #520 -: Октомври 05, 2014, 17:02:53 pm »
За Бареков и аз нямам думи. Не мога да повярвам, че хора като Нешка Робева (интелигентна за мен жена) са му се вързали на акъла. Те нейните политически пристрастия винаги са ми били странни де  :lol:

ДПС отново са с доста висок резултат  :?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #522 -: Октомври 05, 2014, 17:30:11 pm »
Точно тях гледах преди малко. Хайде, изчезвам да "обърна" вота  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #523 -: Октомври 05, 2014, 18:22:00 pm »
Добър вечер, вече.
Ние гласувахме двете, че тати ни замъгли към село и е гласувал рано. Двете влязохме в стаичката.
Боба не съм го готвила, готвих леща. Обаче мойто мъж вече си знае, че а е намерил кусур на някое мое ястие, а съм го пратила при мама му - тя да му го готви. Не стига че тя готви на принципа „наблъскай от всичко и по много (ама наистина много) и ще стане“, па и се има за голяма кулинарка и тя.Но поне с нейното готвене го е научила почти всичко да яде и харесва. :lol:
Домъкна ми малко камби, кервиз и една зелка, та ще досаждам в консервната тема за детайли по трушията.
Лека вечер и полейте победата, независимо чия. :wine: beer::
« Последна редакция: Октомври 05, 2014, 18:23:37 pm от Pesheck »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #524 -: Октомври 05, 2014, 19:41:46 pm »
Поливаме вече. У нас си е традиция (нещо като събирането на Бъдни вечер) да се гледат студиата след изборите, естествено на софра.  :lol: Традиция е и да се гласува след 17-18 ч. де...ма кой щИ става в тъмни зори да гласува в почивен ден. Спи се до обяд поне, че кафета после..., което обяснява и що формациите дясно, или център вдигат процента чак в данните на паралелното.  :lol:

Изненади за мен лично няма, дори резултатите на РБ (които винаги силно се занижават в "проучванията" преди изборите), а сега излизат 4-5% над прогнозните.  :lol: Кефя се, че "Атака" май няма да влязат (пу пу дано), както и Първанката. Кефя се, че и БСП имат колкото ДПС почти гадове мръсни.

Днес в Стара Загора е била много висока активността. Още не съм видяла данни, но съм убедене, че ГЕРБ водят и то с доста, заради кмета. Много са ми любопитни данните от преференциите, но едва ли ще ги видим тази вечер още.

Вие ползвахте ли преференция? Любопитно ми е, като наша си статистика. Не питам за КОГО сте гласували, а само дали сте ползвали възможността за преференция.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #525 -: Октомври 05, 2014, 19:59:51 pm »
Аз използвах преференция, а това, че ДПС са дръпнали още напред хич не ме кефи  :x Моя мъж вика, че накрая Ердоган щял да ни е премиер  :? Много ми е интересно от къде знаят как се движат гласовете преди да са броени  :) Айде предварителните с анкетите са ми ясни.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #526 -: Октомври 05, 2014, 20:15:38 pm »
Марго, ДПС реално си има колкото при всички други избори (в брой гласове), споко. Просто не ДПС гласовете сега се разпределят при 5, или 7 други формации, от което има спад в процентите на хмммм неетническите формации. Та не виждам драма баш с ДПС свързана.
Ужасяващи са високите резултати на ББЦ, Атака, че и Първанов. За мен де. За БСП - не коментирам, щото е ясно там, защо.

П.П. Знаят, защото обработват последните екзит пол-ове. Първите прогнозни данни (официални), обикновено са от проследяването докъм 15-16 ч. Скоро ще започне и паралелното и оттам ще вадят данни, те са много по-сигурните.
« Последна редакция: Октомври 05, 2014, 20:21:47 pm от Jbrul »
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #527 -: Октомври 05, 2014, 20:23:31 pm »
Аз не ползвах преференцията.
Имената не ми говореха нищо, а не се и бях запознала предварително.
Дано наистина Атака останат под прага.

PS. Jbrul, честит празник на Стара Загора!
« Последна редакция: Октомври 05, 2014, 20:32:10 pm от 47 Smiles »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #528 -: Октомври 05, 2014, 20:40:26 pm »
Благодаря Смайли, честит и на теб, макар и вече да си софиянка.  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #529 -: Октомври 05, 2014, 20:48:25 pm »
Благодаря Смайли, честит и на теб, макар и вече да си софиянка.  :D
Мерси   :P На мен сърцето си ми е заралийско  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #530 -: Октомври 05, 2014, 20:56:53 pm »
Хахаха що на ББ реален ли му е вота, веднъж оставка, втори път връща мандат  :lol:
Кога ще свърши тоя цирк не знам!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #531 -: Октомври 05, 2014, 20:57:51 pm »
И аз не съм изненадана от резултатите. Надявам се Първанката и Атака да не влязат, че парламента съвсем къдрав ще стане. Аз използвах преференция, но баш тази, която ми е най-симпатична не е в моя район. Подредила съм мезетата и ще гледам парламентарния Биг Брадър, ако не окапя предсрочно.  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #532 -: Октомври 05, 2014, 21:04:28 pm »
Хахаха що на ББ реален ли му е вота, веднъж оставка, втори път връща мандат  :lol:
Кога ще свърши тоя цирк не знам!
Извинявай Марго, ама не те разбрах наистина  :oops:

Додич, това е мнооого по-добрия "Биг Брадър" като сеир, ми жалко, че точно тоя сеир е на нашите г***е. Ама така и така ще го отнасяме пак без вазелин - една вечер поне да погледаме сеир и да се посмеем, като "бонус". ;)
Ще гледам до дупка пресконференции, жалко че ББ се отказа, ама ПФ поне ще направят сеирец... и палячато Бареков де.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #533 -: Октомври 05, 2014, 21:14:59 pm »
Ми няма един за свят, кво да ме разбереш. Избират хората според стоката  :) Не ми се струва нормално и за ГЕРБ да се гласува, ама за кого тогава, за 11-те %, които няма да влязат в НС ли?!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #534 -: Октомври 05, 2014, 21:22:14 pm »
Ахахахах на 80% паралелно БСП паднаха почти до равно с ДПС. Не, че ДПС качват, а на БСП им падат процентите.

Няма един за свят естествено, затова аз избирах на принципа: "най-малко злето" (по моите си критерии за зле разбира се). Считам, че за ГЕРБ, при ТЕЗИ обстоятелства - гласовете са реални и повечето не са ги получили,  щото някой много Аресва ГЕРБ, а защото другите с шанс да прескочат бариерата - още повече не ги харесват.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #535 -: Октомври 05, 2014, 21:23:30 pm »
Точно!
Сега очаквам коалиция ГЕРБ ДПС  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #536 -: Октомври 05, 2014, 21:25:36 pm »
Точно!
Сега очаквам коалиция ГЕРБ ДПС  :lol:
Бойко се изказа одеве, че с ДПС не искат.
Аз залагам на ГЕРБ, РБ и ПФ  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #537 -: Октомври 05, 2014, 21:32:59 pm »
Ммм тя и Меглена Кунева не искала с ГЕРБ ама за пред гласоподавателите и предизборно  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #538 -: Октомври 05, 2014, 21:45:38 pm »

Бойко се изказа одеве, че с ДПС не искат.
Аз залагам на ГЕРБ, РБ и ПФ  :lol:

И аз на това заложих. Ма ся ПФ и те се правят на важни нещо... Да не говорим пък РБ как се надуха - зачудих се да се смея ли, да плача ли, или ако бях наблизо - да вкарам два шамара на Р. Кънев барем пък дойде на себе си....

При някои агенции ДПС вече са втори ;)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #539 -: Октомври 05, 2014, 22:05:17 pm »
Ей сега ЛМ каза, че очаквал увеличение на гласовете за ДПС с 25 %, което било супер за партия излизаща от парламента.
Аз май ще взема да наготвя докато чупя ръце покрай тия  :lol: Сложих да пека едни патладжани  :D