0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #500 -: Октомври 03, 2014, 14:24:01 pm »
Добър ден, милички 
Хубав петък!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #501 -: Октомври 03, 2014, 15:30:17 pm »
Zaiveca, добре дошла  :P

М-и, той и моя мъж за сухо бръснене търси.

Марси, днес успях да направя кекса  :hungry: Прилагам снимка.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #502 -: Октомври 03, 2014, 17:16:27 pm »
Изключително ми е приятно да видя лентичката на Рачо! :D
Честита лентичка и щастливо отброяване на дните до най-щастливото събитие! Още малко, а?

Смайли, сладкишът се е получил доста добре, ам-ам. :P

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #503 -: Октомври 03, 2014, 17:39:40 pm »
Днес с голямо закъснение влизам да ви кажа Добър ден!  :)
Не обичам да си легна в 1 и половина през нощта и да стана в 7ч., а днес точна така се получи, но затова пък работният ден приключи малко по-раничко  :)

Рачо, много хубава бременна лентичка си имаш  :D и чудесен аватар!!!

Смайли, твоят сладкиш изглежда по-добре от моя :D, дано да ви е харесал на вкус!

Пеше, бързо да оздравява детенцето!

 

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #504 -: Октомври 04, 2014, 06:40:01 am »
Добро утро, милички  :D

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #505 -: Октомври 04, 2014, 09:09:47 am »
Добро утро  :P
Аз днес съм на кафе и чай от джинджифил. Нещо ме приболява гърло. Онзи ден излезнах с мокра коса, а духаше един студен вятър. Дано се размине ....

Марси, кексът е хубав наистина. Аз се полакомих и направих доза и половина. Така стана по-дебел и ябълките потънаха най-отдолу. Трябваше да си го направя само с една доза и щеше да има баланс между тестото и ябълките.
Понеже моят мъж не обича канела половината тава направих с ябълки, оваляни в канела, а другата половина оваляни в какао.

Dodich
, браво на Кристалина Георгиева настина  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #506 -: Октомври 04, 2014, 09:15:59 am »
Добро утро! Точно такава "гарнитура" обичам  с кафето  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #507 -: Октомври 04, 2014, 09:33:30 am »
Добро утро  :)

при мен се показа слънце, нека ни е слънчево, въпреки всичко случващо се.


Жбрули, мерси за препоръките за Надит :), начесах си крастата с мокасини за ходене. Много леки, удобни и прецизно изработени



Сега поръчах мокасини и на мъжа ми.

От Гидо ми върнаха паричките.

Спокойни почивни дни!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #508 -: Октомври 04, 2014, 09:48:37 am »
Добро утро и хубави почивни дни  :), за мен днес ще е работен, не се оплаквам де  :)

Тара, честито, със здраве да си ги носиш, супер са и трите модела  :)

Смайли, не се бях сетила да пробвам с какао, следващият път  :)


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #509 -: Октомври 04, 2014, 13:31:39 pm »
Привет и от мен.  :D

Тара, много готини обувчици, със здраве да си ги носиш! Каквото имам на Надит - удобни са ми и много здрави. "Най-старите" техни, които имам са купувани през 2007-а и не са мръднали. Вярно, че не ги нося нон стоп, понеже са с дизайн, който не е за ежедневно ползване, но бая са носени все пак за тези години.
Като каза, че са ти върнали паричките от злополучната поръчка.... Аз сега ще чакам от "Амазон" да ми върнат паричките и то 45 дни, щото така са смотаните БГ-клонове на банки, относно разплащания в чужбина.  :? Аз съм си виновна за обърквацията де и ме е яд на мене си. Обаче като ме събуди СМС от банката, че съм извършила плащане за 79 паунда (докато спя) и в първия момент ми призля ви казвам. Много екстремно събуждане беше.  :lol: Прочетох къде и какво следва да съм платила и ми поолекна. Понеже вече не пазарувам толкова ударно от "Амазон", а от други сайтове, си мислех дали да си подновя годишния абонамент за "Prime", или не. И реших, че не, щото вече нямам особена сметка. Да се бях сетила обаче, че същият се подновява автоматично, ако не го откажа изрично, ама...не се сетих. И те хората, автоматично ми подновили абонамента, дръпнали ми пари от картата и те така. Сега влязох и го отказах и ще ми ги върнат де, ама 45 дни ще ми стои блокирана ей тая сума. Нека ми като съм зяпла.

При нас е много гадно и студено времето, добре че не ми се налагат излизания днес.
Приятни почивни дни на всички желая!  :D

НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #510 -: Октомври 05, 2014, 00:40:00 am »
Нещо смешно, което ме докара до сълзи. Може би е за кулинарната тема, ама и тук да се види  :D
Бобът е изкуство...

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #511 -: Октомври 05, 2014, 00:57:19 am »
Оххх трети път го чета и все така се хиля, къде ме зариби и ти.   :lol: :lol: :lol: Като се сетя за темата "какво ще готвим тази вечер..." и бобът като тема последните дни из нея - съвсем вече ме заболя мутрата от разтеглената му до ушите уста.
Иван казва, че правя чуден бобец, ама щото майка му може да "готви" само скара и филия с нещо...предполагам  :lol: Та затова  - снаЪта ще слуша за "бобеца на мама" от Дани, или като й знам темперамента на същата - ще му го нахлупи на тиквата напраУ....
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #512 -: Октомври 05, 2014, 06:22:55 am »
Добро утро, милички  :D

Ники, страшно за боба  :lol:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #513 -: Октомври 05, 2014, 08:44:49 am »
Брях, ФБ и той се интересува дали ще гласувам  :lol: е ще гласувам и кво?!

Това за боба и аз го четох, за щастие и моята свеки е като на Ети, щото и аз бих му нахлюпила на главата не с чинията ми с гърнето ако протестира  :lol: :lol: :lol:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #514 -: Октомври 05, 2014, 09:11:13 am »
Добро утро!
Зайко, кафенцето е прекрасно, в допълнение с любимата ми "гарнитура"(благушка).
Ники, благодаря ти за порцията смях за боба! :D

и моята свеки е като на Ети, щото и аз бих му нахлюпила на главата не с чинията ми с гърнето ако протестира  :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
И аз реших да гласувам, и кво?!?
Хубав, слънчев неделен ден!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #515 -: Октомври 05, 2014, 09:42:19 am »
Добро утро и от мен  :P

И ние ще гласуваме.

Ники, това за боба, ще си го прочета по-късно.

Моята свеки готви всичко по-добре от мен  :oops: но мъжът ми не се оплаква, нито някога е пробвал да прави сравнение. Общо взето хвали всичко, което направя. Важното е да съм направила нещо  :lol:

Зайче, закуската е страхотна.
Ние сме тази сутрин на попара и кекс с орехи и ябълки, които мъжът ми направи.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #516 -: Октомври 05, 2014, 10:28:18 am »
Добро утро.Ден за гласоподаване или за разходка/за гъби,например/ :wink: Много хубаво кафенце,гарнирано с тортичка.Добре ми дойде в слънчевото утро.това с боба   си е много сполучливо.Много се смях и аз,още повече ,ще е доста правдоподобно :lol: Аз в това отношение съм голям късметлия  :oops: Е ,не само за боба,де.... :wink: Ползотворен ден на всички и дано Господ ви даде разум...... :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #517 -: Октомври 05, 2014, 13:39:01 pm »
Момичета и Рачо, ние вече гласувахме.
Дани беше напъхан в раничката, та и той влезе с мен и наблюдава процеса.
Съдейки по народа, който се изсипва към училищата, се надявам този път активността да е по-голяма.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #518 -: Октомври 05, 2014, 14:37:55 pm »
Добър ден! И ние гласувахме, а Митко дори два пъти :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #519 -: Октомври 05, 2014, 16:31:46 pm »
За разлика от други години, дори в нет-а трудно се намират предварителни данни как върви гласуването, а данните "изтичат" все от някоя социологическа агенция де.

Единствените, които докопах досега (мисля към 13ч. е резултата) са следните:
ГЕРБ - 33,1
БСП-16,7
ДПС-14,3
РБ-8,9
ББЦ-6,4
ПФ-6,2
Атака- 4,2
АБВ-4,1

Хич не ми "звучат" добре на мен такива резултати да ви кажа. И наистина не моА повярвам, че се намериха толкова идиоти да гласуват за Барека.  8O И 3% статистическа грешка да сложим тук - пак е вътре. Че и Воленчо има все пак шанс, че и Първанката...
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!