0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #380 -: Септември 27, 2014, 23:16:07 pm »
Извън задкулисните действия в спорта  :) нашите момичета
заслужено спечелиха златните медали тази година на Световното в Измир.
Ето двете съчетания. Съчетанието с бухалки (снимката е линк):
 


И прекрасното съчетание с топки и ленти (кликни върху снимката):
 


Дългоочаквана и заслужена победа! Браво на Христина Тодорова, Михаела Маевска, Цветелина Стоянова, Цветелина Найденова, Ренета Камберова! И голямо браво на старши треньора Ина Ананиева! Най-накрая заслужено признание за труда ви! :D

Утре състезанието продължава. Съчетанията ще бъдат изиграни още веднъж за класиране на отделните уреди. Успех!
Но вече взехме най-важното отличие, благодаря за радостта, момичета!  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #381 -: Септември 27, 2014, 23:27:04 pm »
Не мога да изгледам клипчетата за съжаление, че нета ми е все така нестабилен... :? По повод предишния ти пост - остава ми един леко горчив вкус. Не се съмнявам, че нашите момчетата са си заслужили победата днес. Криво ми е, че все пак я получиха, защото другите са направили груби грешки и съдиите не е имало как да ги подпрат чаааак толкова. Ама в спортовете без "метър и хронометър" - все такива изпълнения има за съжаление. Още ме е яд за Йовчев на Олимпиадата в Атина. Просто се присетих покрай сегашната тема...
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #382 -: Септември 27, 2014, 23:30:16 pm »
Точно така, този път нямаше как да им вземат титлата, щеше да е прекалено очевидно ....
както примерно им взеха златния медал на Световната купа в София преди месец и половина, завършиха със сребърно отличие .
« Последна редакция: Септември 27, 2014, 23:38:26 pm от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #383 -: Септември 27, 2014, 23:33:57 pm »
Точно така, този път нямаше как да им вземат титлата, щеше да е прекалено очевидно ....
Именно де, веднъж да ни сработи и на нас късметЯ. Под късмет - имам предвид, че не са имали шанс да ни порежат несправедливо съдиите, а не че не сме си заслужили победата :)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #384 -: Септември 28, 2014, 00:00:59 am »
Ама в спортовете без "метър и хронометър" - все такива изпълнения има за съжаление.

При "метъра и хронометъра" влиза в играта допинга. Всички взимат, в това няма никакво съмнение. Нечовешки резултати не стават само с едната физическа подготовка и космическа екипировка. Но някак някои ги проверяват по-честичко, че и ги хващат. Големите пък разполагат с достатъчно ресурс да си разработват медикаменти, които още не са в листата на забранените субстанции.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #385 -: Септември 28, 2014, 00:06:17 am »
Ама в спортовете без "метър и хронометър" - все такива изпълнения има за съжаление.

При "метъра и хронометъра" влиза в играта допинга. Всички взимат, в това няма никакво съмнение. Нечовешки резултати не стават само с едната физическа подготовка и космическа екипировка. Но някак някои ги проверяват по-честичко, че и ги хващат. Големите пък разполагат с достатъчно ресурс да си разработват медикаменти, които още не са в листата на забранените субстанции.
И това е така, но все пак не разчиташ само на това "накъде ще са им китките на съдиите" в спортовете с "метър и хронометър". В моторните спортове например - не е толкова и до допинг, или никак в общия случай ;) Както знаем - аз не съм спортен фен и считам, че на спорта в световен мащаб - се отдава незаслужено много внимание и отдавна е бизнес, а не е спорт баш. Но понеже стана дума сега...пък и не мога да не се радвам на български успех, само защото е спортен зер.  :lol: А и обичам да гледам художествена гимнастика, красиво е. Както и фигурното пързаляне.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #386 -: Септември 28, 2014, 00:23:47 am »
Здравейте. Здравей, Jbrul . Благодаря за линковете по-горе, точно тях исках да ги гледам, защото изпуснах представянето им. Радвам се да ви видя  и да си припомня прекрасните моменти на очакването и видяните с вас две чертички. Дано скоро пак ни споходи Чудото...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #387 -: Септември 28, 2014, 00:32:48 am »
Привет, привет  :D Ти се завърна най-после. Ще дочакаш и второ бебе, може и трето... нали знаеш, че търпение муЙ майката при нас ;) Аз да си призная - бях доста навита за второ докато Дани ми беше по-малък (преди да се очовечи). На принципа: Така и така едно такова "тип свободен електрон" гледам, давай и още едно, да минават наведнъж... Сега обаче, като взех да усещам благинките на това, какво е не бебе, ами вече едно разумно и разбрано човече да гледаш, дето става по-разбрано всеки изминал ден...нещо мисълта да се "върна в първи клас" по въпроса сега и веднага - не ми е привлекателна. Като ми стане някога пак - вероятно няма да мога да забремения и да искам, та няма да имам и казус  :lol:
Успех ти желая на теб и дано скоро видиш новите две чертички!
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #388 -: Септември 28, 2014, 07:10:37 am »
Добро утро, компания!

Лежи юнак Мишанта, уши я болят, температура има и ей такава закуска иска  :lol:
Надявам се да ви хареса!



Браво на нашите момичета, заслужена и дългоочаквана победа  :cheerleader: :cheerleader:  :cheerleader:

Хубав и усмихнат ден!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #389 -: Септември 28, 2014, 08:14:25 am »
Добро утро, милички  :D
Мише, чудесна закуска! Да оздравяваш бързо  :bighug:

Хубав ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #390 -: Септември 28, 2014, 09:35:50 am »
Добро утро!
Едно голямо Браво и от мен на златните ни момичета!
Мише, много закачлива закуска! :) Скорошно оздравяване, почивай си и се пази!
Розичке, завърна се най-после.Добре дошла си отново сред нас! Не се безпокой, аз също още не съм видяла 2-те чертички за мечтаното второ дете, доста годинки минаха в очакване, но както е казала Жбрул - търпение и чакане .. е за нас.. Успех!
Аз си изпих кафето и се приготвям за шопинг! Хубав ден, днес поне има слънце!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #391 -: Септември 28, 2014, 10:36:50 am »
Добро утро,момичета!! Ники,много здраве на любимия и ЧРД на патерица. :lol:От магазина "Надит и Надит" в СЗ и ние сме много доволни,ама май обърках темите с предишното си мнение. :?
Поздравления за нашите момичета!! Заслужена титла и много справедлива! Отдавна трябваше да бъдат възнаградени,но и аз имам съмнения,за доста субективност при оценяването в този спорт. :но вчера просто нямаше как да си изкривят.....ръцете,за гласуването. :lol:
Хич не съмзасладолед тези дни.На Тайлол съм и трахизан,смятам ясно ви е... :lol: Но кафенцето си изпих и аз и се подготвям за......прахосмучене :(
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #392 -: Септември 28, 2014, 11:00:23 am »
Добър ден и от мен  :P

Мише, бързо да оздравяваш. Сладоледът е чудесен, но за да не премръзнете, едно чайче да ви сервирам.
Аз тъкмо пия едно джинджифилено.

Браво на гимнастичките ни!

Теди, завиждам за шопинга  :oops:

Понеже заговорихте за обувки и боти. Да кажа, че съм голяма късметлийка в това отношение. Все случвам на качество. Не се късат и не мърдат и чак ме яд, защото нямам повод да си купя нови.  :lol:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #393 -: Септември 28, 2014, 11:09:23 am »
Здравейте, днес времето е много приятно  :)

Ники, много здраве за мъжа ти!

Мише, Рачо, да оздравявате бързо!

Желая хубав почивен ден на всички!  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #394 -: Септември 28, 2014, 12:13:10 pm »
Привет и от мен. И при нас днес е мааалко по-прилично времето. Не е такъв студ като вчера, ама пак духа. Нормално де, що иначе ще кръстят селото Ветрен  :lol: Грее слънце, ама...не топли.
Бързо оздравяване на болните пожелавам!


Понеже заговорихте за обувки и боти. Да кажа, че съм голяма късметлийка в това отношение. Все случвам на качество. Не се късат и не мърдат и чак ме яд, защото нямам повод да си купя нови.  :lol:


Как да нямаш повод бре?! Ти си жена все пак. За нас "много ми харесват" и "за разнообразие" е напълно легитимен повод да си купим още едни обувки.  :lol: И още едни и още едни.... За мен поне  това са напълно легитимни причини.  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #395 -: Септември 28, 2014, 16:02:11 pm »
Теди, завиждам за шопинга  :oops:
Благородно, нали?  :P
Накупих доста неща за мен, детето и дома, обаче като знам как съм ги изкарала тези пари(това лято) и направо сърцето ме заболя.
Обаче пък нали парите са за това - за да се харчат.
А не като моите свекъри, пари - бол, а ходят със скъсаните дрехи и живеят без никакви удобства. Ей това не го разбирам, ама никак?! 8O

Отклоних се малко от смеха в темата, затова нещо за компенсация.
"В ИКЕА:
- Извинете, това ли е отделът за рекламации?
- Да. Какво искате да върнете?
- Това...
- А какво е то?
- Честно - не знам! Докато го сглобявах, стана на диван, на шкаф, а по едно време даже хващаше Канал 1..."
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Лека вечер, раздумковци!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #396 -: Септември 28, 2014, 19:04:35 pm »
Здравейте. Днес неизвестно защо много, ама много ме мързи. И си мързелувам де. Детето сутринта се събудило, отишло до тоалетна и почнало да си играе, докато баща ѝ станал. Нито съм чула нея, нито него. Слушах по едно време „Палави ръчички, прегърнете мама“, ама не дойде да ме лази, та си откарах сън до 10 часа. Е такова нещо с детето в къщи не беше ми се случвало.
Да си похваля и мъжа де - освен че я отвел малката, да не ми пречат, сварил макарони, закусили, измил чиниите им,  разглобил газовия котлон и търка ли търка. Ако тръгна да ви се оплаквам от него нещо - скарайте ми се.
Та тъй си почивам аз днес. Е, поизчистих малко и понаготвих, ама това не е нищо.
Болните да оздравяват бързо!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #397 -: Септември 28, 2014, 20:36:42 pm »
Как да нямаш повод бре?! Ти си жена все пак. За нас "много ми харесват" и "за разнообразие" е напълно легитимен повод да си купим още едни обувки.  :lol: И още едни и още едни.... За мен поне  това са напълно легитимни причини.  :D

Jbrul, и такива покупки правя, но малко ме гложди съвеста (мааалко  :lol:).
Тази пролет, точно преди да родя, си купих едни сандалетки маркови. Познай дали ги обух с Дани цяло лято.  :lol:

А не като моите свекъри, пари - бол, а ходят със скъсаните дрехи и живеят без никакви удобства. Ей това не го разбирам, ама никак?! 8O
Това и аз никога не съм го разбирала.  :? Като не искат за тях да харчат, то поне на вас да помогнат да постигнете мечтата си за второ детенце. 

Пеше, моят мъж също като твоя тази сутрин, с тази разлика, че аз в 6 часа сутринта го събудих и му връчих детето  :lol: Малко се съпротивлява (ама малко, защото му казах аз колко пъти ставах вечерта). Не беше негова инициативата, но поне ме оставиха и аз да поспя до към 8.30 ч.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #398 -: Септември 28, 2014, 20:38:53 pm »
"В ИКЕА:
- Извинете, това ли е отделът за рекламации?
- Да. Какво искате да върнете?
- Това...
- А какво е то?
- Честно - не знам! Докато го сглобявах, стана на диван, на шкаф, а по едно време даже хващаше Канал 1..."
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Лека вечер, раздумковци!

Обаче сигурно е с 10 години безплатна гаранция. Това словосъчетание от каталога на ИКЕА страхотно ме развеселява.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 6 - Съединението
« Отговор #399 -: Септември 28, 2014, 20:58:41 pm »
Добър вечер :) Чуден ден беше днес, и все още е. Детенце ни спретна един маратон в парка: то с колелото, а ние спортно ходене след него, да не кажа тичане. Направо ми спря тока :) И неговия спря преди половин час и сега блаженствам с Гласът на България :) Jbrul, препоръчвам за бързо и безпаметно заспиване  :wink: Чакам го да задобрее още малко и се юрваме по горичките.

Болните да оздравяват по-бързичко!