0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Търся специалист във Варна
« -: Януари 17, 2009, 11:39:37 am »
Здравейте момичета.миналата година на пролет заради болки на единия яйчник отидох на гинеколог и тогава лекарката ми каза че единия ми яйчник е поликистозен тя естествено ми говори за това все едно не е проблем пих някакви хапчета за малко.Но лятото пак ходих при нея цикала ми не беше редовен пак ми изписаха някакви хап4ета които да пия по време на цикъла-azitrox,и други които да пия по време на следващия цикъл.правим опити за бебе не се получава,тогава лекарката ми каза че съм можело да забременея от другия яйчник.и така сега цикъла ми е на 40 дни и пак ще ходя при гинеколог но този път мисля да е при някой специалист.от два дни чета фотума и честно казано се притесних много.моля ви някои може ли да ми препоръча специалист във Варна.сигурно има такива ако някои има добро лечение от такъв пишете.за да не си губя времето.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Търся специалист във Варна
« Отговор #1 -: Януари 18, 2009, 01:29:51 am »
Здравей, MILLI_,  във Варна може да отидеш при д-р Александров.Аз все още нямам впечатления от него, но имам час за март.Препоръчаха ми го тук, казват че е един от най-добрите.Имам координати, ако искаш пиши ми на лични.Из форума също можеш да намериш мнения за него, както и телефони.
Успех ти желая!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Търся специалист във Варна
« Отговор #2 -: Януари 18, 2009, 14:19:37 pm »
Здравейте момичета.миналата година на пролет заради болки на единия яйчник отидох на гинеколог и тогава лекарката ми каза че единия ми яйчник е поликистозен тя естествено ми говори за това все едно не е проблем пих някакви хапчета за малко.Но лятото пак ходих при нея цикала ми не беше редовен пак ми изписаха някакви хап4ета които да пия по време на цикъла-azitrox,и други които да пия по време на следващия цикъл.правим опити за бебе не се получава,тогава лекарката ми каза че съм можело да забременея от другия яйчник.и така сега цикъла ми е на 40 дни и пак ще ходя при гинеколог но този път мисля да е при някой специалист.от два дни чета фотума и честно казано се притесних много.моля ви някои може ли да ми препоръча специалист във Варна.сигурно има такива ако някои има добро лечение от такъв пишете.за да не си губя времето.

Здарвей MILLI!!! Както ти е писала sixsens един от най-добрите спецалисти в областа на репродуктивната медицина работи именно във Варна това точно д-р Александров въобще целият екип на центъра е много добър. Хубаво е че си се ориентирала навреме към добри специалисти ето и линк към сайта им: http://ivfcentre-varna.com/index.php?option=com_content&view=article&id=48&Itemid=65 там има и координати за връзка. А Азитрокса който си пила е чисто и просто антибиотик, който не виждам как ще ти регулира цикъла, тази докторка нещо ме съмнява като специалист. Бягай от нея и търси специалисти. Успех!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Re: Търся специалист във Варна
« Отговор #3 -: Януари 18, 2009, 19:56:21 pm »
Определено при нея няма да стъпя повече дори трябваше да отида октомври но разбрах че няма смисъл.Още повече че за три дни в интернет явно се запознах по темата повече от нея.Благодаря на всички и дано има повече специалисти и спокойни жени с разрешени проблеми
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Търся специалист във Варна
« Отговор #4 -: Януари 19, 2009, 06:49:48 am »
Здравей,аз ходя при д-р Капка Атанасова в Майчин дом,доволна съм,прави ми лапароскопия за отстраняване на миомен възел.Отзивчива,добра и отговорна лекарка.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"