0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Галя

HELP
« -: Август 27, 2008, 15:04:39 pm »
От 3 год. се опитваме да си имаме дете,но така и не става.Ходих при доста лекари ,но без резултат.В момента посещавам д-рВасил Даскалов ,но нямам мнение още за него.Имам нередовен цикъл,не съм имала от няколко месеца,пия Дуфастон в момента и ми предстоят хормонални изследвания,а не зная на коя клиника в Пловив да се доверя.Помогнете ми.Ако има някои с моите проблеми с удоволствие бих обменила опит.Предварително благодаря!!!!! :wink:
*
Re: HELP
« Отговор #1 -: Август 27, 2008, 15:23:28 pm »
Здравей,Гале!
Понеже съм от Пловдив, реших да се включа и аз, и да ти кажа че изборът ти на доктор е възможно най-правилния.Бих ти препоръчала да не го сменяш.Понеже ходим по мъките от много време и съм обиколила доста от пловдивските клиники,съм на мнение че си попаднала при един от най-добрите лекари тук.Довери му се, направи си всички хормонални изследвания и дано имаш успех.
*
Re: HELP
« Отговор #2 -: Август 27, 2008, 15:26:19 pm »
От 3 год. се опитваме да си имаме дете,но така и не става.Ходих при доста лекари ,но без резултат.В момента посещавам д-рВасил Даскалов ,но нямам мнение още за него.Имам нередовен цикъл,не съм имала от няколко месеца,пия Дуфастон в момента и ми предстоят хормонални изследвания,а не зная на коя клиника в Пловив да се доверя.Помогнете ми.Ако има някои с моите проблеми с удоволствие бих обменила опит.Предварително благодаря!!!!! :wink:
Моите съм ги пускала в Бодимед и Писанец.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: HELP
« Отговор #3 -: Август 27, 2008, 15:35:54 pm »
Здравей Галя, не съм имала твоите проблеми, но това не ми попречи да търся лекаря си в Пловдив 8 години - е не го намерих.

Д-р Даскалов е правилен избор.
 
За клиника не мога да ти препоръчам - аз лично съм скептична към политиката на частните клиники в Пловдив, но това не означва че не ги ползвам когато се налага.

Можеш да се ориентираш в следната тема:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=20084.0

Лабораториите са: ВМИ, Хронолаб и Писанец

Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    baby_galq

  • **
  • 63
  • Мечтите се сбъдват!
Re: HELP
« Отговор #4 -: Август 27, 2008, 16:11:43 pm »
Благодаря ви много момичета информацията ви за мен е изключително полезна.Желая ви успех в начинанията.