0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ще си имаш рожба Веситаа аз вярвам в това!Както и всички тук.Аз както съм споделяла си имам детенце и да станеш майка е неуписуемо чувство!Желая на всички да го иизпитат!
Момичета искам да попитам хапчетата които пием след ЕТ оказват ли някакво влияние върху кръвния резултат чхг?
*
Момичета искам да попитам хапчетата които пием след ЕТ оказват ли някакво влияние върху кръвния резултат чхг?

Само ако имаш Прегнил след ЕТ. Другите медикаменти не се отразяват. 8 март наближава. Стискам палци за високо ЧХГ :)
*
sandra_dp сутринта писах нещо ама не разбрах защо не успях да го изпратя. Мисълта ми беше, че не трябва да се отчайваш - не знам док как си обяснява неуспеха, но аз за себе си мисля че неуспеха ти се дължи или на неправилна стимулация или не сте хванали О навреме. Но ти си имаш яйцеклетки и е въпрос на време да улучите точните лекарства в точния момент.
А иначе за ЕЦ - има положителни и отрицателни страни, на мен също ми каза док, че шанса е малък защото се вади по 1 бройка. Но пък аз и на една ще се радвам с моя ИЯР. С една дума докато имаш яйцеклетки, шанс винаги има. А пък ти си имаш достатъчно яйцеклетки, така че според мен просто трябва да уцелите процедурата.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
sandra_dp сутринта писах нещо ама не разбрах защо не успях да го изпратя. Мисълта ми беше, че не трябва да се отчайваш - не знам док как си обяснява неуспеха, но аз за себе си мисля че неуспеха ти се дължи или на неправилна стимулация или не сте хванали О навреме. Но ти си имаш яйцеклетки и е въпрос на време да улучите точните лекарства в точния момент.
А иначе за ЕЦ - има положителни и отрицателни страни, на мен също ми каза док, че шанса е малък защото се вади по 1 бройка. Но пък аз и на една ще се радвам с моя ИЯР. С една дума докато имаш яйцеклетки, шанс винаги има. А пък ти си имаш достатъчно яйцеклетки, така че според мен просто трябва да уцелите процедурата.
Дано го уцелим всички по-скоро и тази година!!!Стига вече ходене по мъки и неуспехи!!! :(
« Последна редакция: Март 05, 2015, 20:55:49 pm от sandra_dp »
*
уффф не знам да се радвам ли или да плача - фоликула е нараснал малко - вече е към 16 мм. От друга страна много бавно расте и сигурно или не е качествен или няма нищо вътре  :(


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Zdraveite momi4eta pi6a vi za parvi pat.Avgust 2014 mi otkrixa kista sled laparoskopiq v klinika 6terev se okaza endometrioza (az sam pri doktor Aleksandrov).Toi mi nazna4i trimese4no le4enie s injektcii zoladex i mi kaza 4e edinstveniq na4in da zabremeneq e invitro IKCI.Taka i stana svar6i mi le4enieto i mart 2015 napravixme invitro kravniq test be6e otricatelen sega 4akam orinalniq no mislq 4e nqma da e spolu4livo 4ustvam se mnogo zle pojelavam ospex na vsi4ki.Kakvo e va6eto mnenie za doktor Aleksandrov ot klinika 6terev blagodarq vi predvaritelno

От модератор: Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Март 06, 2015, 11:06:54 am от little_rabbit »
*
Taka i stana svar6i mi le4enieto i mart 2015 napravixme invitro kravniq test be6e otricatelen sega 4akam orinalniq no mislq 4e nqma da e spolu4livo...

Здравей!
Ако сте правили опита Март 2015г (т.е. най-рано на 01.03), не е ли малко рано за тестове - та днес е едва 6-ти Март?!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Аз доколкото знам кръвния е по-показателен от уринарния, не разбирам защо първо кръвния се прави толкова рано и преди уринарния?
desskata87 може би няма да е лошо да ни разясниш кога точно е направен трансфера и кога лекаря ти е казал да пуснеш кръвния тест?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Здравеите трансвера ми беше на 23февруари извинявам се за преди.Кравния тест ми каза доктора да го направа на 10тия ден а ориналния на 14тия ден. На 04.03 ми беше кравния отрицателен сега чакам ориналния но нямам много надежда  много сам обаркана но каквото и да стане мисля да продалжа затова ви питах за мнението ви за доктор Александров благодаря
*
Здравеите трансвера ми беше на 23февруари извинявам се за преди.Кравния тест ми каза доктора да го направа на 10тия ден а ориналния на 14тия ден. На 04.03 ми беше кравния отрицателен сега чакам ориналния но нямам много надежда  много сам обаркана но каквото и да стане мисля да продалжа затова ви питах за мнението ви за доктор Александров благодаря
Какво е оринален тест за бременност? :lol:
Щом имаш отрицателен на кръвния какъв очакваш да резултата от уриналния?
Пак ще е  :bfn:
*
Здравейте, момичета!
Надявам се скоро да се присъединя към вашата група на чакащите + резултат. За момента чакаме подходящия цикъл, защото ще съм с ИКСИ на ЕЦ. Чета ви от известно време, но все не се решавах да пиша тук. Някак твърде бързо ми дойде новината, че няма как да станат нещата по естествен начин. Сега се моля, а и вярвам силно, че слънце ще огрее и на нашата улица. Стискам палци на Веситаа. Страхотен ден за тест ти се пада - няма начин да не е плюс  :D.
lilibell, sandra_dp стискам ви палци момичета и горе главите! Ще стане - Вярвам, че молитвите са ни чути, просто за чудото трябва да дойде точния момент.

Lilibell още малко му остава да мине 18мм и защо пък да няма хубава яйцеклетка? Може би му трябва повече време, за да узрее (както ти писах миналия път за късната овулация). Вие какво се разбрахте с лекаря, кога пак преглед? Според мен ако нарасне поне до 18мм може да го пунктирате - от миналия преглед до вчера ти го смятах, че ти расте по 1,5мм на ден. Съвсем нормално! :)

Hoppe, здравей и много късмет ти желая  :)
*
Lilibell още малко му остава да мине 18мм и защо пък да няма хубава яйцеклетка? Може би му трябва повече време, за да узрее (както ти писах миналия път за късната овулация). Вие какво се разбрахте с лекаря, кога пак преглед? Според мен ако нарасне поне до 18мм може да го пунктирате - от миналия преглед до вчера ти го смятах, че ти расте по 1,5мм на ден. Съвсем нормално! :)

Hoppe, здравей и много късмет ти желая  :)
Ами там е работата, че за 2 дни е пораснал има няма 2 мм, което е около 1 мм на ден. И вече съм в 19ти ден от цикъла, тоест много късно е. Иначе с лекарката се разбрахме днес да говори с професора и да ми каже как ще продължим. Според нея не е проблем да я пунктираме, но от опита й обикновено такива фоликули са празни или с лоши Я


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
flyinggirl благодаря ти!  :D
lilibell без лекарства си, нали? При коя докторка си?

*
flyinggirl благодаря ти!  :D
lilibell без лекарства си, нали? При коя докторка си?
срам ме е ама ще си призная,че не съм в Щерев  :D просто тук компанията ми харесва и не са ме изритали още, затова им спамя темата. Иначе да, на изцяло естествен цикъл съм без лекарства. Момичета последно говорих с док, че ще пропуснем този цикъл защото фоликула много късно тръгна, много бавно расте и ми казаха, че няма проблем да ме пунктират ако много настоявам, но обикновено практиката показвала,че резултатите не са добри. Сега съм на 19ти ден и е 16 мм, до 22-23ти ден може и да стигне 18 мм и от там нататък кога ще го чакам да овулира... няма смисъл. Казах на моя мъж,че този месец ще правим домашно инвитро  :D


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Казах на моя мъж,че този месец ще правим домашно инвитро  :D

Хахахаааа... Браво, Лили! Ще ме съсипеш  :lol:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Хaхaхaхa, лилибел рaзсмя ме с товa домaшно инвитро  :D прозвучa ми кaто домaшно слaдко  :D Не се откaзвaйте все още, според мен вижте го след ден-двa пaк тоя фоликул колко е порaснaл.
Сaндрa, никaкво откaзвaне и ти! И aз съм нa мнение, че не сте успели дa тaймирaте овулaциятa прaвилно.
Хоуп, добре дошлa, успех и от мен!
Веситaaa, много успех в неделя! Стискaм пaлци зa теб!



Момичета благодаря ви за всичко,за надеждите които ми вдъхвате и за стиснатите палчета:-) не се включвам но ви чета постоянно вече ме обвзеха радини вълнения:-):-)  одеве гледах по TLC- инвитро,мн се изкефих :-) ако не сте го гледали даваха една двойка която след няколко неуспешни исеминации се принуждават да направят инвитро понеже жената,имаше проблеми с хормони,и с образуването на яйцеклетки,направиха и всимко необходимо,на пункцията изкараха само 3 яйцеклетки,от които само една беше успешно оплодена и на 3-ти ден и я върнаха,след 12 дена чхг-то и беше 140,само на едно ембрионче момичето забременя:-):-) стана ми толкова якооо,наистина :-)) еееее това ако не е Божа работа,друго не е:-) исках да ви разкажа какво гледах за да вдъхна не само на себе си надежда но и на всички тук които имат нужда от нея:-)
*
Ехххх супер новина Лилибел, че не съм сама на подобна схема! Това с домашното инвитро и ние го пробваме докато чакаме подходящия цикъл. :D :P Аз съм напреглед другата седмица, да видим дали това ще е моят месец или не.
Линаполи, благодаря ти мила. :D
Веситаа, от ей такива новини имаме нужда всички. продължавам да стискам палци. :wink: