0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #40 -: Декември 28, 2009, 11:45:37 am »
Lub, според мен ову е била на 12-13 ден, но Денис определя стандартите тук, така че я изчакай нея. Колкото до тестовете, те ти хващат пика на ЛХ, а температурата показва дали и кога е имало ову, така че не се притеснявай.
Ти успя ли да се отървеш от твоята бактерийка?




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #41 -: Декември 28, 2009, 20:02:27 pm »
Lub, според мен ову е..........
Ти успя ли да се отървеш от твоята бактерийка?
За сега съм ОК,При повторните изследвания всичко беше наред, спрях всички лекарства. Но след празниците ще ми пуснат пак пълни изследвания за да сме сигурни....А надявам се тогава да имам повод да си пускам и друг вид изследвания :D
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #42 -: Декември 29, 2009, 09:31:17 am »
Според мен О. е била на 13 ден от МЦ. Ако БТ се задържи така висока имало е О. и всичко е наред.
:)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #43 -: Декември 29, 2009, 09:33:15 am »
Lub, според мен ову е била на 12-13 ден, но Денис определя стандартите тук,......
Абе миличка, какви стандарти определям :) аз съм като вас...просто изказвам мнение :)
Единствената разлика е, че  съм гледала повече графики

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #44 -: Декември 29, 2009, 20:23:12 pm »
Според мен О. е била на 13 ден от МЦ. Ако БТ се задържи така висока имало е О. и всичко е наред.
:)
[/quote
Благодаря Денис, мисля, че и този месец не се е получило, но нищо.....нова година- нов късмет :D
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #45 -: Декември 30, 2009, 12:43:13 pm »
Lub, не се отказвай предварително!
Неведоми са пътищата Гсподни!
Особенно по Коледа - ще кажа аз  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #46 -: Януари 05, 2010, 19:49:44 pm »
Здравейте момичета. Искам първо да ви честитя нова година и да ви пожелая много късмет и разбира се сбъдване на вашите мечти....
Видно е от спада на БТ, че онази гад :witch: идва и явно няма отърване от нея. Затова си записах час при моя гинеколог и в петък ща ходя да обсъдим вариантите за неестествено оплождане и да предприемаме вече някакви мерки, защото се изморих от неуспешни опити :(........Въпроса е, че не знам какво ме очаква и колко е дълъг пътя...... :ask:
Re: Графиката на Lub
« Отговор #47 -: Януари 07, 2010, 12:42:38 pm »
Според мен графиката ти е страхотна...има голям шанс да е станало...не се отказвай така бързо!!! :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #48 -: Януари 07, 2010, 12:58:41 pm »
Въпроса е, че не знам какво ме очаква и колко е дълъг пътя...... :ask:

Миличка, важното е, че колкото и да е дълъг пътя, той има край. И там те очаква най-желаното от теб същество  :babyflips: :goodluck: Пожелавам ти да стигнеш там още тази година  :hug2:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #49 -: Януари 08, 2010, 18:57:11 pm »
Благодаря ви милички за подкрепата :D
В крайна сметка си записах час във вторник при проф. Филипов от Майчин дом и ще се консултирам с него какво да правя. Целта е ясна, а пътя до дам ще го извървя какъв то и да е........
прегръщам ви  :bighug:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #50 -: Януари 09, 2010, 09:06:33 am »
Браво, миличка! Дано това да е твоя доктор и скоро да постигнете целта  :balk_602:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #51 -: Януари 10, 2010, 20:50:18 pm »
Миличка не се отказвай, трябва да бъдеш силна, надявам се пътя да бъде кратък и по-бързо да постигнеш целта си!!! Успех!!!  :)

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #52 -: Януари 10, 2010, 23:02:51 pm »
Момичета, знам че не е тук мястото, но искам да ви кажа, че продавам мини пинчерче, мъжко на два месеца. Ако някоя от вас прояви интерес да ми пише ЛС, като посочи в него и от кой град е.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #53 -: Януари 14, 2010, 11:40:14 am »
Денис, кажи ми на кой ден трябва да се правят ЛХ+ФСХ+Е2. Питам защото на мен ще ми ги правят на 20-ти ден от МЦ, а в една друга тема видях, че препоръчваш да се правят на 3-ти ден. Каква е разликата от това на кой ден ще се правят??
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #54 -: Януари 18, 2010, 18:30:39 pm »
На 3 ден от МЦ.
На 3 ден от МЦ нивата на ЛХ и ФСХ са близки до 1. и ако е така всичко е наред :).
Ако ги направиш на 20 ден от МЦ - това може да е и след О. Идея нямам защо така е решил лекарят ти.Ако е минала О. ЛХ и ФСХ вече не ни интересуват - тогава е по-нормално да се изследва Прогестерон и Е2...
Просто няма как да се тълкуват ЛХ и ФСХ след О.



Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #55 -: Януари 18, 2010, 20:09:21 pm »
Денис извинявай, грешката е моя. Дал ми ги е на 13-14 ден от МЦ. Първо ме попита миналия месец кога ми е била О и след това прецени да ми направи изследванията по същото време на този МЦ. До колкото си спомням каза, че иска да провери съотношението м/у някои хормони......
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #56 -: Януари 20, 2010, 20:26:19 pm »
Момичета, как мислите-възможно ли е О да е минала??
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #57 -: Януари 20, 2010, 21:09:35 pm »
 На мен ми се струва че все още не е минала овулацията.
 А и тестовете са отрицателни.
Ако утре и вдруги ден имаш по-високи температура може да се мисли че е минала.
Продължавай с тестовете  :)
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #58 -: Януари 21, 2010, 19:58:39 pm »
LH 12.69 IU/I
FSH 5.20 IU/I
E2 964 pmol/l

Денис, ето това са резултатите от изследванията, които нямам представа какво трбява да означават.
А този месец явно О няма да има....

Re: Графиката на Lub
« Отговор #59 -: Януари 21, 2010, 20:42:42 pm »
тъй като и моята графика никой не коментира ще си я сложа и аз тук пък дано разбера нещо за нея
явно само стари потребители си коментират графиките щом на моята още никой не е обърнал внимание