0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Графиката на Lub
« -: Ноември 29, 2009, 21:20:11 pm »
Здравейте момичета, от известно време съм във форума, а сега реших да си направя тема.Да си призная честно вече почти съм започнала да се отчайвам от положението. Вече една година със съпруга ми правим опити за бебе, но все неуспешни :)
Не знам дали е психика или физика, но е доста неприятно. Като чета вашите мнения всички сте толкова оптимистично настроение......Желая ви късмет :crossfingers:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на Lub
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2009, 21:27:33 pm »
Миличка ти си още в началото на гостуването си тук :) дано скоро влезеш и в много други теми ,а именно за дългоочакваните бебчета :) Иначе според мен О. ти предстои.Ти спокойно тук сме едно много хубаво семейство и си помагаме :) ще те наглеждаме  :wink:
Re: Графиката на Lub
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2009, 11:20:00 am »
От сърце ти желая успех...лова при теб започва... :D...късмет и дано уцелите яйцето!!! :D
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2009, 20:02:04 pm »
Много ви благодаря :)Дано вашите положителни емоции се отразят и на мен :wink:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #4 -: Декември 01, 2009, 17:36:59 pm »
Здравей, миличка!

Графиката ти изглежда добре засега, според мойто скромно мнение. Горе-долу на една и съща фаза съм с теб и ще хвърлям по едно око за сверка  :wink:
Дано да хванем яйчицето този хубав месец  yahoo_17 yahoo_17




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #5 -: Декември 01, 2009, 20:51:27 pm »
Момичета може ли да ви питам нещо? Днес много ме боли десният яйчник или поне си мисля, че е той. И другите месеци съм усещала някакво напрежение в него около О, но сега  е доста по-силна болката. Дали има някакъв проблем?? :(
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на Lub
« Отговор #6 -: Декември 01, 2009, 20:58:31 pm »
Момичета може ли да ви питам нещо? Днес много ме боли десният яйчник или поне си мисля, че е той. И другите месеци съм усещала някакво напрежение в него около О, но сега  е доста по-силна болката. Дали има някакъв проблем?? :(

Кога по принцип ти е О.? може да е именно от нея..
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #7 -: Декември 01, 2009, 21:04:55 pm »
Момичета може ли да ви питам нещо? Днес много ме боли десният яйчник или поне си мисля, че е той. И другите месеци съм усещала някакво напрежение в него около О, но сега  е доста по-силна болката. Дали има някакъв проблем?? :(

Кога по принцип ти е О.? може да е именно от нея..
Този месец не знам кога е, защото не я следя. Но предполагам, че престои.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #8 -: Декември 01, 2009, 23:28:34 pm »
Здравейте момичета, да ви кажа аз вече много се притесних, защото болката ми стана доста силна. :( В един момент даже не издържах и когато отидох до тоалетна по хартията имаше прясна кръв. Не знам какво става и на какво се дължи.Преди една седмица ходих на гинеколог и нямаше никакви проблеми, дали трябва пак да отида???
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на Lub
« Отговор #9 -: Декември 01, 2009, 23:48:30 pm »
Здравейте момичета, да ви кажа аз вече много се притесних, защото болката ми стана доста силна. :( В един момент даже не издържах и когато отидох до тоалетна по хартията имаше прясна кръв. Не знам какво става и на какво се дължи.Преди една седмица ходих на гинеколог и нямаше никакви проблеми, дали трябва пак да отида???

Според мен отиди на доктор..
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #10 -: Декември 02, 2009, 12:09:32 pm »
LUB, как си днес, миличка?
Ходи ли на лекар?




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #11 -: Декември 02, 2009, 14:14:05 pm »
LUB, как си днес, миличка?
Ходи ли на лекар?
Днес положението е същото, но поне знам вече какво е. Ходих на лекар и се оказа, че имам цистит :(. Едва тази сутрин се появиха типичните симптоми за него.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #12 -: Декември 02, 2009, 14:52:07 pm »
 :( Много съжалявам мила.
 Взимай навреме някакви мерки.
 Аз също съм имала и знам какво е. :x
 Само да знаеш че температурата ти може да се повиши от цистита ( при мен така стана).
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #13 -: Декември 02, 2009, 15:13:29 pm »
Съжалямвам, знам че е много болезнено.
Ако позволиш един съвет: купи си от билкова аптека дръжки от череши и си прави запарка - много помага.
Друго, което се сещам и много помага при уретрални инфекции е сок от червена боровинка, трябва да го има по магазините.
Оправяй се бързо!  :hug2:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #14 -: Декември 02, 2009, 17:59:58 pm »
Много ви благодаря милички за съветите, приемам ги на драго сърце. Ще го изтърпя и ще се оправя. Вече пия какво ли не. Единствено съжалявам, че май ще изпусна О този месец заради този цистит. Не съм пратива тест, но според мен трябва да е днес. :balk_145:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #15 -: Декември 02, 2009, 18:06:16 pm »
Не се разстройвай, миличка  :bighug:
Скоро ще имате нова възможност, а ще имате и много почивни дни на разположение. santa2




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #16 -: Декември 02, 2009, 19:21:24 pm »
Хората са казали "всяко зло за добро".  :wink:
С моя съпруг ще си изкараме една сексуална Коледа :occasion10:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #17 -: Декември 03, 2009, 05:29:35 am »
Хората са казали "всяко зло за добро".  :wink:
С моя съпруг ще си изкараме една сексуална Коледа :occasion10:

Е това вече си е приказка!:) Всички ще се "обебим" рано или късно. :) Желая ти успех и бързо възстановяване от цистита.

Re: Графиката на Lub
« Отговор #18 -: Декември 03, 2009, 11:39:34 am »
И аз ти желая бързо оздравяване и най-хубавия Новогодишен подарък... :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 :hug2:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #19 -: Декември 03, 2009, 17:31:52 pm »
Днес положението е същото, но поне знам вече какво е. Ходих на лекар и се оказа, че имам цистит :(. Едва тази сутрин се появиха типичните симптоми за него.
Гледаха ли те на УЗ?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум