0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Графиката на Lub
« -: Ноември 29, 2009, 21:20:11 pm »
Здравейте момичета, от известно време съм във форума, а сега реших да си направя тема.Да си призная честно вече почти съм започнала да се отчайвам от положението. Вече една година със съпруга ми правим опити за бебе, но все неуспешни :)
Не знам дали е психика или физика, но е доста неприятно. Като чета вашите мнения всички сте толкова оптимистично настроение......Желая ви късмет :crossfingers:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на Lub
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2009, 21:27:33 pm »
Миличка ти си още в началото на гостуването си тук :) дано скоро влезеш и в много други теми ,а именно за дългоочакваните бебчета :) Иначе според мен О. ти предстои.Ти спокойно тук сме едно много хубаво семейство и си помагаме :) ще те наглеждаме  :wink:
Re: Графиката на Lub
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2009, 11:20:00 am »
От сърце ти желая успех...лова при теб започва... :D...късмет и дано уцелите яйцето!!! :D
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2009, 20:02:04 pm »
Много ви благодаря :)Дано вашите положителни емоции се отразят и на мен :wink:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #4 -: Декември 01, 2009, 17:36:59 pm »
Здравей, миличка!

Графиката ти изглежда добре засега, според мойто скромно мнение. Горе-долу на една и съща фаза съм с теб и ще хвърлям по едно око за сверка  :wink:
Дано да хванем яйчицето този хубав месец  yahoo_17 yahoo_17




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #5 -: Декември 01, 2009, 20:51:27 pm »
Момичета може ли да ви питам нещо? Днес много ме боли десният яйчник или поне си мисля, че е той. И другите месеци съм усещала някакво напрежение в него около О, но сега  е доста по-силна болката. Дали има някакъв проблем?? :(
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на Lub
« Отговор #6 -: Декември 01, 2009, 20:58:31 pm »
Момичета може ли да ви питам нещо? Днес много ме боли десният яйчник или поне си мисля, че е той. И другите месеци съм усещала някакво напрежение в него около О, но сега  е доста по-силна болката. Дали има някакъв проблем?? :(

Кога по принцип ти е О.? може да е именно от нея..
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #7 -: Декември 01, 2009, 21:04:55 pm »
Момичета може ли да ви питам нещо? Днес много ме боли десният яйчник или поне си мисля, че е той. И другите месеци съм усещала някакво напрежение в него около О, но сега  е доста по-силна болката. Дали има някакъв проблем?? :(

Кога по принцип ти е О.? може да е именно от нея..
Този месец не знам кога е, защото не я следя. Но предполагам, че престои.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #8 -: Декември 01, 2009, 23:28:34 pm »
Здравейте момичета, да ви кажа аз вече много се притесних, защото болката ми стана доста силна. :( В един момент даже не издържах и когато отидох до тоалетна по хартията имаше прясна кръв. Не знам какво става и на какво се дължи.Преди една седмица ходих на гинеколог и нямаше никакви проблеми, дали трябва пак да отида???
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на Lub
« Отговор #9 -: Декември 01, 2009, 23:48:30 pm »
Здравейте момичета, да ви кажа аз вече много се притесних, защото болката ми стана доста силна. :( В един момент даже не издържах и когато отидох до тоалетна по хартията имаше прясна кръв. Не знам какво става и на какво се дължи.Преди една седмица ходих на гинеколог и нямаше никакви проблеми, дали трябва пак да отида???

Според мен отиди на доктор..
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #10 -: Декември 02, 2009, 12:09:32 pm »
LUB, как си днес, миличка?
Ходи ли на лекар?




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #11 -: Декември 02, 2009, 14:14:05 pm »
LUB, как си днес, миличка?
Ходи ли на лекар?
Днес положението е същото, но поне знам вече какво е. Ходих на лекар и се оказа, че имам цистит :(. Едва тази сутрин се появиха типичните симптоми за него.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #12 -: Декември 02, 2009, 14:52:07 pm »
 :( Много съжалявам мила.
 Взимай навреме някакви мерки.
 Аз също съм имала и знам какво е. :x
 Само да знаеш че температурата ти може да се повиши от цистита ( при мен така стана).
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #13 -: Декември 02, 2009, 15:13:29 pm »
Съжалямвам, знам че е много болезнено.
Ако позволиш един съвет: купи си от билкова аптека дръжки от череши и си прави запарка - много помага.
Друго, което се сещам и много помага при уретрални инфекции е сок от червена боровинка, трябва да го има по магазините.
Оправяй се бързо!  :hug2:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #14 -: Декември 02, 2009, 17:59:58 pm »
Много ви благодаря милички за съветите, приемам ги на драго сърце. Ще го изтърпя и ще се оправя. Вече пия какво ли не. Единствено съжалявам, че май ще изпусна О този месец заради този цистит. Не съм пратива тест, но според мен трябва да е днес. :balk_145:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #15 -: Декември 02, 2009, 18:06:16 pm »
Не се разстройвай, миличка  :bighug:
Скоро ще имате нова възможност, а ще имате и много почивни дни на разположение. santa2




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #16 -: Декември 02, 2009, 19:21:24 pm »
Хората са казали "всяко зло за добро".  :wink:
С моя съпруг ще си изкараме една сексуална Коледа :occasion10:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #17 -: Декември 03, 2009, 05:29:35 am »
Хората са казали "всяко зло за добро".  :wink:
С моя съпруг ще си изкараме една сексуална Коледа :occasion10:

Е това вече си е приказка!:) Всички ще се "обебим" рано или късно. :) Желая ти успех и бързо възстановяване от цистита.

Re: Графиката на Lub
« Отговор #18 -: Декември 03, 2009, 11:39:34 am »
И аз ти желая бързо оздравяване и най-хубавия Новогодишен подарък... :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 :hug2:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #19 -: Декември 03, 2009, 17:31:52 pm »
Днес положението е същото, но поне знам вече какво е. Ходих на лекар и се оказа, че имам цистит :(. Едва тази сутрин се появиха типичните симптоми за него.
Гледаха ли те на УЗ?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #20 -: Декември 03, 2009, 20:05:40 pm »
Много ви благодаря на всички  :bighug:
Гледаха ли те на УЗ?
[/quote]
Не са ме гледали. Лекаря ми изписа само посочените в календара лекарства. Днес сутринта като станах бях доста по-добре, но за кратко. В момента нещата се влошават и утре ще ходя да дам стерилна урина. Не знам дали ще ми  правят друго.
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #21 -: Декември 04, 2009, 19:27:23 pm »
Много съжалявам мила, днес как си? Надявам се по-добре. Пази се :)

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #22 -: Декември 04, 2009, 22:53:33 pm »
Много съжалявам мила, днес как си? Надявам се по-добре. Пази се :)
Днес съм доста по-добре. Вземаха ми и кръв, за да се види дали има нещо притеснително, а освен това ми изписаха и антибиотик. Така че за сега нещата са под контрол :)
Като излязат резултатите ще споделя какво ми е казал лекаря.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #23 -: Декември 07, 2009, 22:02:00 pm »
Е момичета, излязоха ми резултатите и се оказа, че имам бактерия в бъбреците :(. Не знам повече подробности, защото личния лекар ми се обади по телефона и не ми беше удобно да го разпитвам. Утре ще ходя при него, за да ми смени лекарствата и ще разбера.Не знам колко е сериозно това.......
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #24 -: Декември 08, 2009, 06:37:31 am »
Lub, и аз не знам колко е сериозно, но се надявам да се възстановиш бързо! Прегръдки от мен и дано всичко отмине без проблемно! :bighug:

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #25 -: Декември 08, 2009, 09:50:24 am »
Миличка дано скоро се оправиш и всичко да завърши с  :bfp:  :goodluck:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #26 -: Декември 08, 2009, 13:10:40 pm »
Ето ме вече с конкретна диагноза- Бактерия Escherichia coli.
Изписаха ми нов антибиотик и болничен до края на седмицата.
Момичета не вярвам да е станало "чудото", но ако пък е, тия антибиотици и лекарства дали няма да прецакат работата???? 
А и още нещо, забравих да питам доктора, има ли проблем да правя секс с тази бактерия? Да не се пренесе на мъжа ми??? Умишлено не правим, че малко ме е страх да не се пробуди цистита пак.

Благодаря на всички за подкрепата, една огромна прегръдка :bighug:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #27 -: Декември 08, 2009, 13:26:24 pm »
Аз имах такава бактерия само че във вагинален секрет. Изписаха и на двама ни антибиотици .
Антибиотика го пих по време на менструация.
  Два дни след като ми свърши последното хапче антибиотик се появи кандида, която бе в резултата на нарушена флора във влагалището в следствие на прием на ант-к.
Споделям ти това просто да си подготвена. Най-добре помоли доктора да ти изпише нещо превантивно срещу кандида (гъбички).
Много е неприятно мила, но не се притеснявай с точния антибиотик ще изтрепете всичко. :)
Само бих те посъветвала да не го пиеш сега (все пак си след ову), струва ми се опасно.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #28 -: Декември 08, 2009, 14:25:11 pm »
Melody, благодаря за инфото. Въпросът е, че при мен въпросната бактерия е в пикочния канал на път към бъбреците. Радостното е , че сме я хванали преди да навлезе в тях, защото след това било досто сложно лечението.
Относно противогъбичните възпаления ми е изписал Micosist.
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #29 -: Декември 08, 2009, 14:49:15 pm »
За да нямаш съмнения и притеснения, обади се на доктора. Обясни му, че си след О. и как да постъпиш с АБ-ка, въпреки че тази бактерия Escherichia coli е много упорита и трябва да се лекува.  :crossfingers:  за   :bfp:   и да няма проблеми с АБ.
« Последна редакция: Декември 08, 2009, 15:16:20 pm от sonyas »

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #30 -: Декември 08, 2009, 16:45:54 pm »
Lub, миличка, добре, че сте я хванали навреме. Моля те, спазвай всичко което ти казват, че тази бактерия е много проклета и може да направи много поразии.
Бързо оздравяване  :crossfingers:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #31 -: Декември 09, 2009, 15:13:03 pm »
благодаря!!! :D
Говорих с лекаря и каза, че нямам проблем за АБ и това, че съм след О.
Денис, би ли погледнала моята графика, въпреки че след толкова лекарства не знам колко е реална......
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #32 -: Декември 09, 2009, 15:35:05 pm »
Според мен О. може да е била или на 13 ден от МЦ, или на 16/17 ден от МЦ /ако високите ст'ни на 14 и 15 ден от МЦ са инцидентни, от нещо друго/
Добре е да правиш и тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #33 -: Декември 09, 2009, 17:57:55 pm »
Според мен О. може да е била или на 13 ден от МЦ, или на 16/17 ден от МЦ /ако високите ст'ни на 14 и 15 ден от МЦ са инцидентни, от нещо друго/
Добре е да правиш и тестове за О.
Денис, на 14 и 15 ден бях с остър цистит и най-вероятно затова е покачена БТ.Отбелязала съм го в календара. :)
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #34 -: Декември 12, 2009, 10:02:03 am »
Здравейте милички, искам да ви питам нещо. След два-три дни трябва да ми дойде М. БТ спада, което е първият знак доколкото знам, но странното е че нямам абсолютно никакви ПМС. Възможно ли е това да е от лекарствата, които пия? Те да ми притъпяват усущанията???  8O
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #35 -: Декември 12, 2009, 14:18:20 pm »
Според мен е рано още за М.
 :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #36 -: Декември 20, 2009, 18:50:33 pm »
Денис ,би ли погледнала моята графика и по-точно нещата, които ми се случват. БТ почти не помръдва, а и имам някакво кървене, което не знам от какво може да е. То е леко зацапващо, прясна светло червена кръв./не по време на уриниране/ Други никакви симптоми нямам за каквото и да било.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #37 -: Декември 21, 2009, 09:15:54 am »
Графиката ти е добре.
Зацапрването може да е и от М. - доочистване на матката след М., понякога се случва да ти спре и след 1-2 дни да има пак зацапване.
Според мен се притесняваш излишно

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #38 -: Декември 21, 2009, 19:48:42 pm »
Графиката ти е добре.
Зацапрването ...............
Благодаря ти Денис, наистина напоследък все си втълпявам, че нещо ми има и затова не се получава. Продължаваме с опитите и дано новата година да е нашата.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #39 -: Декември 27, 2009, 12:22:40 pm »
Денис, би ли погледнала графиката ми. Защо така изведнъж БТ се повиши? И друго: възможно ли е О да е била през двата дни, през които нямах възможност да направя тест.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #40 -: Декември 28, 2009, 11:45:37 am »
Lub, според мен ову е била на 12-13 ден, но Денис определя стандартите тук, така че я изчакай нея. Колкото до тестовете, те ти хващат пика на ЛХ, а температурата показва дали и кога е имало ову, така че не се притеснявай.
Ти успя ли да се отървеш от твоята бактерийка?




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #41 -: Декември 28, 2009, 20:02:27 pm »
Lub, според мен ову е..........
Ти успя ли да се отървеш от твоята бактерийка?
За сега съм ОК,При повторните изследвания всичко беше наред, спрях всички лекарства. Но след празниците ще ми пуснат пак пълни изследвания за да сме сигурни....А надявам се тогава да имам повод да си пускам и друг вид изследвания :D
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #42 -: Декември 29, 2009, 09:31:17 am »
Според мен О. е била на 13 ден от МЦ. Ако БТ се задържи така висока имало е О. и всичко е наред.
:)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #43 -: Декември 29, 2009, 09:33:15 am »
Lub, според мен ову е била на 12-13 ден, но Денис определя стандартите тук,......
Абе миличка, какви стандарти определям :) аз съм като вас...просто изказвам мнение :)
Единствената разлика е, че  съм гледала повече графики

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #44 -: Декември 29, 2009, 20:23:12 pm »
Според мен О. е била на 13 ден от МЦ. Ако БТ се задържи така висока имало е О. и всичко е наред.
:)
[/quote
Благодаря Денис, мисля, че и този месец не се е получило, но нищо.....нова година- нов късмет :D
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #45 -: Декември 30, 2009, 12:43:13 pm »
Lub, не се отказвай предварително!
Неведоми са пътищата Гсподни!
Особенно по Коледа - ще кажа аз  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #46 -: Януари 05, 2010, 19:49:44 pm »
Здравейте момичета. Искам първо да ви честитя нова година и да ви пожелая много късмет и разбира се сбъдване на вашите мечти....
Видно е от спада на БТ, че онази гад :witch: идва и явно няма отърване от нея. Затова си записах час при моя гинеколог и в петък ща ходя да обсъдим вариантите за неестествено оплождане и да предприемаме вече някакви мерки, защото се изморих от неуспешни опити :(........Въпроса е, че не знам какво ме очаква и колко е дълъг пътя...... :ask:
Re: Графиката на Lub
« Отговор #47 -: Януари 07, 2010, 12:42:38 pm »
Според мен графиката ти е страхотна...има голям шанс да е станало...не се отказвай така бързо!!! :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #48 -: Януари 07, 2010, 12:58:41 pm »
Въпроса е, че не знам какво ме очаква и колко е дълъг пътя...... :ask:

Миличка, важното е, че колкото и да е дълъг пътя, той има край. И там те очаква най-желаното от теб същество  :babyflips: :goodluck: Пожелавам ти да стигнеш там още тази година  :hug2:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #49 -: Януари 08, 2010, 18:57:11 pm »
Благодаря ви милички за подкрепата :D
В крайна сметка си записах час във вторник при проф. Филипов от Майчин дом и ще се консултирам с него какво да правя. Целта е ясна, а пътя до дам ще го извървя какъв то и да е........
прегръщам ви  :bighug:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #50 -: Януари 09, 2010, 09:06:33 am »
Браво, миличка! Дано това да е твоя доктор и скоро да постигнете целта  :balk_602:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #51 -: Януари 10, 2010, 20:50:18 pm »
Миличка не се отказвай, трябва да бъдеш силна, надявам се пътя да бъде кратък и по-бързо да постигнеш целта си!!! Успех!!!  :)

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #52 -: Януари 10, 2010, 23:02:51 pm »
Момичета, знам че не е тук мястото, но искам да ви кажа, че продавам мини пинчерче, мъжко на два месеца. Ако някоя от вас прояви интерес да ми пише ЛС, като посочи в него и от кой град е.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #53 -: Януари 14, 2010, 11:40:14 am »
Денис, кажи ми на кой ден трябва да се правят ЛХ+ФСХ+Е2. Питам защото на мен ще ми ги правят на 20-ти ден от МЦ, а в една друга тема видях, че препоръчваш да се правят на 3-ти ден. Каква е разликата от това на кой ден ще се правят??
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #54 -: Януари 18, 2010, 18:30:39 pm »
На 3 ден от МЦ.
На 3 ден от МЦ нивата на ЛХ и ФСХ са близки до 1. и ако е така всичко е наред :).
Ако ги направиш на 20 ден от МЦ - това може да е и след О. Идея нямам защо така е решил лекарят ти.Ако е минала О. ЛХ и ФСХ вече не ни интересуват - тогава е по-нормално да се изследва Прогестерон и Е2...
Просто няма как да се тълкуват ЛХ и ФСХ след О.



Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #55 -: Януари 18, 2010, 20:09:21 pm »
Денис извинявай, грешката е моя. Дал ми ги е на 13-14 ден от МЦ. Първо ме попита миналия месец кога ми е била О и след това прецени да ми направи изследванията по същото време на този МЦ. До колкото си спомням каза, че иска да провери съотношението м/у някои хормони......
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #56 -: Януари 20, 2010, 20:26:19 pm »
Момичета, как мислите-възможно ли е О да е минала??
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #57 -: Януари 20, 2010, 21:09:35 pm »
 На мен ми се струва че все още не е минала овулацията.
 А и тестовете са отрицателни.
Ако утре и вдруги ден имаш по-високи температура може да се мисли че е минала.
Продължавай с тестовете  :)
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #58 -: Януари 21, 2010, 19:58:39 pm »
LH 12.69 IU/I
FSH 5.20 IU/I
E2 964 pmol/l

Денис, ето това са резултатите от изследванията, които нямам представа какво трбява да означават.
А този месец явно О няма да има....

Re: Графиката на Lub
« Отговор #59 -: Януари 21, 2010, 20:42:42 pm »
тъй като и моята графика никой не коментира ще си я сложа и аз тук пък дано разбера нещо за нея
явно само стари потребители си коментират графиките щом на моята още никой не е обърнал внимание


Re: Графиката на Lub
« Отговор #60 -: Януари 21, 2010, 22:11:09 pm »
Май ще оспамим темата, но напълно те подкрепям, имам чувство, че трябва да си правил опити 2-3 години, за да ти обърнат внимание, да изживявам гплеми драми и т.н. Момичета всички се борим за едни и също и щом пишем тук явно имаме нужда от съвет и подкрепа. Не се групираите така.

Луб, според мен още има време за О, аз като гледам моъта графика този месец също с необичайно късно О, дали от променливото време, не знам.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #61 -: Февруари 06, 2010, 10:42:18 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:я какво иаме тук успех миличка дано дано дано
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #62 -: Февруари 06, 2010, 13:06:02 pm »
Благодаря ти Жени, но май и този месец няма да е......Имам си всички симптоми за М, просто О ми беше по-късна......
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #63 -: Февруари 07, 2010, 09:08:08 am »
Денис би ли си казала мнението, защо при мен вместо БТ да пада тя се повишава преди М? И защо е така непостоянна?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #64 -: Февруари 07, 2010, 09:13:29 am »
Според мен О. е била на 17/18 ден от МЦ. Днес ти е 13 ден след О. и е нормално БТ да е висока.
Графиката ти е добре до тук. Дано да е станало.

ПП.По-добре е Бт да се повишава към края на МЦ, отколкото да се понижава :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #65 -: Февруари 07, 2010, 11:58:56 am »
Графиката ти е добре до тук. Дано да е станало.

 osi_9
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #66 -: Февруари 09, 2010, 13:29:19 pm »
 :D Чудесна графика!!!
 Стискам палци скоро да имаш повод да сложиш.  :bfp1:  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
Re: Графиката на Lub
« Отговор #67 -: Февруари 09, 2010, 14:58:07 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #68 -: Февруари 09, 2010, 15:34:20 pm »
Май нещо се е скрило тук  :wink:  :crossfingers: :crossfingers: :bfp1:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #69 -: Февруари 09, 2010, 15:41:08 pm »
 Ехааа, много ти е готина графиката!
Супер, а дано! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #70 -: Февруари 09, 2010, 18:30:52 pm »
Благодаря ви милички....Често казано ме е страх да направя тест, затова ще изчакам до 12-ти. Тогава имам РД и силно се надявам да видя :bfp:
Ако пък не-ще полея празника с нови надежди......
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #71 -: Февруари 09, 2010, 20:43:37 pm »
Дано да получиш най-хубавия подарък за рожденния ти ден  :bfp: мила  :crossfingers:

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #72 -: Февруари 10, 2010, 08:45:23 am »
Ако няма М. - прави тест
Стискам палци :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #73 -: Февруари 10, 2010, 09:32:05 am »
И аз и аз стискам  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: и дано получиш най-хубавия подарък за РД!!! :D
Re: Графиката на Lub
« Отговор #74 -: Февруари 10, 2010, 10:12:46 am »
Lub, с теб сме  :crossfingers: yahoo_17

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #75 -: Февруари 10, 2010, 18:42:51 pm »
Момичета толкова съм ви благодарна :bighug:. Ще стискам зъби до петък и ако няма М-тестче :)
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #76 -: Февруари 10, 2010, 19:00:48 pm »
Люб, ние сме с еднакви аватари, с еднакви дати за тест  :lol:
Дано радоста ни да е взаимна в следващите има-няма 9 месеца  :balk_602:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #77 -: Февруари 11, 2010, 09:11:12 am »
Люб, графиката ти е страхотна.
Според мен спокойно можеш да си направиш вече един тест защото по моите изчисления днес ти е 16/17 ден след Ову.
Дано имаш късмет. Стискам палци.  :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers:
Re: Графиката на Lub
« Отговор #78 -: Февруари 11, 2010, 09:36:02 am »
Малко остана, но и според мен са минали поне 16 дни от овуто, но ти реши кога да си направиш теста. Ние мното, ама много силно стискаме палчета.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #79 -: Февруари 12, 2010, 07:39:27 am »
Момичета направих си теста и е  :bfp: Толкова се радвам, но и толкова ме е страх.......Надявам се всичко да е наред. Все пак получих за моя РД подаръка, който си пожелах.....
Благодаря ви за всичко, което научих от вас. :bighug:
Re: Графиката на Lub
« Отговор #80 -: Февруари 12, 2010, 07:56:45 am »
 :D Браво мила, прекрасна новина, честито и спокойно всичко е наред, стискаме палчета да гушнем прекрасно пухкаво бебче след 9 месеца
Re: Графиката на Lub
« Отговор #81 -: Февруари 12, 2010, 07:59:41 am »
Ето това се казва хубава новина - в слънчев ден като днешния!
Честито, миличка!
Всичко ще бъде наред :wink:
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Графиката на Lub
« Отговор #82 -: Февруари 12, 2010, 08:07:09 am »
Честито - лека и щаслива бременност до края и едно сладко бебчо за завършек! :bori_020: :party: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
« Последна редакция: Февруари 12, 2010, 08:19:15 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #83 -: Февруари 12, 2010, 08:36:14 am »
Честито,лека бременност и щастлив завършек.  :cheerleader:
Re: Графиката на Lub
« Отговор #84 -: Февруари 12, 2010, 09:03:58 am »
 ЧЕСТИТО!!! :balk_7: Желая ти спокойна и лека бременост и най-сладкото и здраво бебоче след  :cloud9: месеца!!!

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #85 -: Февруари 12, 2010, 09:26:14 am »
Ето, че познах знаех си аз браво миличка
Честити ти 2 четичкиВсичко ще бъде наред само бъди по-спокойна и скоро да се похвалиш с точица  :bighug: :balk_21: :balk_19: :balk_19: :balk_19: много хубав подарък за РД да си жива и здрава и само хубави моменти ти пожелавам!!!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #86 -: Февруари 12, 2010, 09:27:11 am »
Прекрасна новина  :D
Честити 2 чертички. Желая ти лека и безпроблемна бременност! Бъдете щастливи!  :ballons:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #87 -: Февруари 12, 2010, 09:32:24 am »
Люб, честито миличка  :balk_21:
И честит рожден ден! :balk_12:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Графиката на Lub
« Отговор #88 -: Февруари 12, 2010, 09:34:03 am »
Браво Люб!

Честито и успех до финала  :D
Re: Графиката на Lub
« Отговор #89 -: Февруари 12, 2010, 09:37:13 am »
Браво миличка ,честито и се пази  :lol:
 Лека  preggo до края и пухкаво бебоче на финала ураааааа  :D :D :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #90 -: Февруари 12, 2010, 09:40:49 am »
 :balk_19: и леки 9 месеца.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #91 -: Февруари 12, 2010, 09:47:20 am »
Тихичко Честито!
Много се радвам за теб :D


И Честит Рожден Ден!
Подаръка вече си го получи :)
« Последна редакция: Февруари 12, 2010, 09:49:04 am от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #92 -: Февруари 12, 2010, 10:41:29 am »
Е, то си беше ясно...
Честито, мила!
Страховете са излишни, едно прекрасно бебче те е избрало и пътува към теб.
Спокойна бременност, бъди щастлива!

Весел празник  :ballons:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #93 -: Февруари 12, 2010, 11:55:55 am »
Честито и тук, мила Люб!
Жива и здрава и успешен финал след има, няма 9мес. :D
Много се радвам! :D
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #94 -: Февруари 12, 2010, 12:00:40 pm »
Честито и от мен-в най-хубавия ден - най-хубавия подарък!!! Желая ти много лека бременност  :cloud9: и най-пухкавото бебче на финала  :babyflips: !!!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #95 -: Февруари 12, 2010, 13:23:30 pm »
ЧЕСТИТО и от мен,лека и безпроблемна бременност ти желая.Чудесен подарък.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #96 -: Февруари 12, 2010, 14:21:21 pm »
 :D Честито мила !!!!! Желая ти лека и безпроблемна бременност.  :cloud9: :bighug:
Ето че бебчо е чакал най-хубавият месец (месецът на любовта) !  :hug2: :dating:
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #97 -: Февруари 12, 2010, 16:17:44 pm »
Миличка честито лека и спокойна и накpая хубав бебок  :cloud9: :cheerleader:
  :hbirth:

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #98 -: Февруари 12, 2010, 16:40:41 pm »
Честито миличка и тук в твойта темичка!Имаш най-хубавия подарък за рожден ден.
Лека бременност и здраво бебе на финала!
  <br />
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #99 -: Февруари 12, 2010, 18:00:44 pm »
Много ви благодаря сладурки. Честно да си призная докато четях си плачех от вашите пожелания. Пожелавам от все сърце на всяка една от вас скоро да се похвали със същото.
Искам да ви кажа нещо: със съпруга ми правим опити повече от година /всички мои хормони и неготава спермограма са ок/ и резултат никакъв. съвсем случайно една позната ми каза за един лечител, защото имам проблеми с гърба.....Прати ме да отида при него да ме види....Когато отидох му казах, че отивам за здраве без нищо конкртено. Той позна за гърба ми каза каквото имаше да ми казва и след това думите му бяха "ти не можеш да забременееш".....Последва кратък разговор, по времето на които той нещо правеше с ръката си без да ме докосва.Когато си тръгнах той отново ми каза "90% е сигурно, че този месец ще забременееш, ако не е този ще е следващия, но до края на годината ще имаш бебе" и аз забременях. Не знам дали е той има пръст в това или просто вярвах, но се случи. 

Стана дълго, затова ако някоя от вас иска да отиде или да пита нещо нека ми пише л.с. за да дам координати......
Re: Графиката на Lub
« Отговор #100 -: Февруари 13, 2010, 10:31:20 am »
ЧЕСТИТО ЛЮБ, ДАНО СИ ЖИВА И ЗДРАВА ДА ИЗНОСИШ БЕЗПРОБЛЕМНО ДЪЛГООЧАКВАНОТО ЩАСТИЕ КОЕТО НОСИШ В СЕБЕ СИ


*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #101 -: Февруари 14, 2010, 00:15:46 am »
Честито и от мен Люб!!!Лека и безпромлемна бременност ти пожелавам,и едно прекрасно бебенце на финала :D :balk_16: yahoo_17
   
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #102 -: Февруари 14, 2010, 04:25:54 am »
Честито Lub, прекрасни 9 месеца ти желая и едно здраво и пухкаво бебе на финала!  :ballons: :babyflips:

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #103 -: Февруари 18, 2010, 20:11:35 pm »
Здравейте, днес бях на доктор и малко се притесних. Каза ми, че има бременност, но точицата е прекалено малка за закъснението, което имам. Да отида след две седмици пак, за да види дали изобщо се развива....... :(
Re: Графиката на Lub
« Отговор #104 -: Февруари 19, 2010, 07:55:03 am »
Спокойно мила, всичко ще е наред, може би трябва да отидеш и на друг лекар
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #105 -: Февруари 19, 2010, 09:25:56 am »
Миличка и аз така като Цвети мисля, по-добре е да се консултираш и с друг лекар, една моя приятелка така я бяха шашнали, че изобщо не виждали плод/куха бременност/, а се оказа като отиде при друг лекар, че всичко е ок и сега се радва на един вече голям юнак. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: всичко ще е наред, а ние ще стискаме палци
Re: Графиката на Lub
« Отговор #106 -: Февруари 19, 2010, 10:34:12 am »
Lub, миличка не се притеснявай!!! Цвети и Жени са прави - консултирай се с друг лекар!!! После пиши, какво е станало. Стискам палци  :crossfingers: yahoo_17

Re: Графиката на Lub
« Отговор #107 -: Февруари 19, 2010, 11:45:05 am »
Всичко ще бъде наред, мила. Не се притеснявай,стискам палци  :bighug: :crossfingers:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #108 -: Февруари 19, 2010, 14:36:33 pm »
Люб, второ мнение е задължително! :bighug:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #109 -: Февруари 20, 2010, 11:47:11 am »
Според мен О. ти е била на 18 ден от МЦ.
Днес ти е 12 ден закъснение, ако сме изчислили правилно О.
Консултирай се и с друг лекар. Може да е рано още за УЗ, спокойно, не се притеснявай.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #110 -: Февруари 20, 2010, 20:08:39 pm »
Благодаря за подкрепата момичета :bighug:
Според мен О.... Може да е рано още за УЗ, спокойно, не се притеснявай.
Той ме видя и на УЗ и на вагинален. И на двата точицата се виждаше, но ми каза, че големината й отговаря като за 20 дни...../но не разбрах от къде ги брои тези 20 дни/....
Днес имам някакво течение, нещо като бяло, но с леко розов цвят и вече не знам какво става.....
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #111 -: Февруари 20, 2010, 21:02:14 pm »
Дано да е видял погрешно Люб и всичко да е на ред с теб yahoo_17.Потърси ли и друго мнение ,или отиди при някой друг да те види на видеозон.Само не се притеснявай,знаеш че има и мн.случаи в които уж нещо не е наред,а накрая се раждат здрави бебенца :crossfingers:
   
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #112 -: Февруари 21, 2010, 09:48:25 am »
Той ме видя и на УЗ и на вагинален. И на двата точицата се виждаше, но ми каза, че големината й отговаря като за 20 дни...../но не разбрах от къде ги брои тези 20 дни/....
Днес имам някакво течение, нещо като бяло, но с леко розов цвят и вече не знам какво става.....
20 дни - възраст на ембриона.
Не го мисли това, ще видиш че всичко ще е наред. В ранна бременност винаги се получава малко разминаване в големината на ембриона и дата на зачеване.

Изчакай 1 седница и отиди пак на УЗ.
За течението - нормално е , не се притеснявай. Важното е да няма кръв. Розовото не е проблем.Гледай да си спокойна , мисли позитивно и почивай повече. Никакви горещи душове и бани :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #113 -: Февруари 21, 2010, 12:57:19 pm »
След думите на Денис, просто незнам какво да кажа, освен че съм с теб и вярвам, че всичко е наред и нямапроблеми с бебчето, ще видиш че е така, сега е много важно да си спокойна, за да е спокойно и то.  :crossfingers: :bighug:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #114 -: Февруари 21, 2010, 20:01:22 pm »
Силно прегръщам всяка една от вас :bighug: Наистина ви благодаря, действате ми изключително позитивно :thankyousign: :thankyousign:
Re: Графиката на Lub
« Отговор #115 -: Февруари 22, 2010, 09:08:52 am »
Lub,  :sunshine: какво стана, консултира ли се с друг лекар? Много те прегръщам  :hug2:!!!

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #116 -: Февруари 22, 2010, 18:25:53 pm »
Lub,  :sunshine: какво стана, консултира ли се с друг лекар? Много те прегръщам  :hug2:!!!
Не съм се..... от онзи ден започна някакво кафеникаво зацапване и моя гинеколог ми преписа дуфастон. Честно казано се уморих да го мисля, "кавото е писано на глава на камък не ходи", така че.....времето ще покаже.
А на всички вас, УСПЕХ :)
Re: Графиката на Lub
« Отговор #117 -: Февруари 23, 2010, 10:25:25 am »
Lub,стискам палци за теб,дано всичко е наред.
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #118 -: Февруари 23, 2010, 17:56:30 pm »
Всичко ще бъде наред ще видиш!Почивай си повече :hug2:

Re: Графиката на Lub
« Отговор #119 -: Февруари 24, 2010, 13:03:49 pm »
здравей lub едно голямо честито и от мен лека и успешна бременност   



buba
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #120 -: Февруари 24, 2010, 16:32:46 pm »
Кураж миличка!
Вярно е, че каквото е писано - това ще бъде, но не мисли лоши неща.
Вярвам, че вичко ще е наред. :D
Пий Дуфастона и почивай

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #121 -: Февруари 25, 2010, 07:24:06 am »
Lub, дано на твоята глава да е писано след 8мес. да се радваш на сладко бебче.Почивай си и не позволявай на лошите мисли да идват. Късмет  :crossfingers:
 :bighug:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #122 -: Февруари 27, 2010, 19:41:32 pm »
Lub какво става с теб миличка, как си, кога ще ходиш при док? :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: дано всичко е наред миличка
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #123 -: Февруари 28, 2010, 11:30:47 am »
Благодаря ви момичета :)
Жени добре съм миличка, благодаря. Нямам никакви бременни симптоми. Пия си ФК и дуфастон и чакам 4-ти март когато ще ходя на лекар, за да видя какво се случва....Не знам нормално ли е да нямам никакви симптоми? имам страшно много работа и доста се преуморявам, а това допълнително ме притеснява за резултата. Ще ви кажа когато науча повече. :bighug:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #124 -: Февруари 28, 2010, 11:45:05 am »
Люб, с теб сме и ти стискаме палци на 4-ти всичко да е наред. Не е задължително да имаш бременни признаци, исторята познава много такива случаи, вкл. моя приятелка е бременна в момента, но го знае само от теста, никакви други симптоми.
Но все пак се пази повече и сложи работата на по-заден план.  :balk_21:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #125 -: Февруари 28, 2010, 11:48:17 am »
Ще очакваме най-хубавите новини на 4-ти март и бъди сигурна, че до тогава имаш много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 stork-boy
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #126 -: Февруари 28, 2010, 12:39:02 pm »
Мила успех и ще чакаме само хубави новини! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #127 -: Март 02, 2010, 19:57:50 pm »
Е момичета, аз не издържах и отидох днес на лекар, но положението хич не е розово. Първо продължава зацапването ми дори и след приема на дуфастон. Освен това имам леко отлепване, затова трябва много почивка. Доктора ми увеличи приема на дуфастон и ми каза много да почивам. Така че си взимам болнични и само спокойствие.Надявам се всичко да е наред.
Re: Графиката на Lub
« Отговор #128 -: Март 02, 2010, 19:59:49 pm »
Люб почивай мила,и не се притеснявай ще мине и тази тревога  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #129 -: Март 02, 2010, 20:31:32 pm »
Моя приятелка имаше такова зацапване и отлепяне,след двуседмична почивка всичко беше наред.Почивай си много,не рискувай.Стискам ти палци всичко да е наред. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #130 -: Март 02, 2010, 21:08:06 pm »
Мила Люб - само бъди спокойна!! Важното сега е да почиваш, лежиш, само до тоалетна да ставаш (ако пък има някой при теб, направо може и с подлога - не е приятно, но си заслужава!!). Вярвам ,че всичко ще е наред!! Важното е сакчето да расте и да чуете сърчице!! Стискам палци и те прегръщам силно!!
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #131 -: Март 02, 2010, 22:25:10 pm »
Мила Люб, слушай док. и почивай.
А пък ние  :crossfingers: yahoo_17

Ще се закрепи бебо, ще видиш.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #132 -: Март 02, 2010, 23:28:21 pm »
Почивай си много сега Люб.Много много късмет yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 ти желая сега,всичко да се оправи по-бързо и да продължиш да си караш една нормална бременност :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
   
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #133 -: Март 02, 2010, 23:58:13 pm »
Мила не се притеснявай ,почивка и само почивка .И без тревоги Стискам и аз  :crossfingers: всичко да се нареди в добра посока
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #134 -: Март 03, 2010, 08:57:29 am »
Почивай си мила повече и успех! :bighug:

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #135 -: Март 03, 2010, 09:06:28 am »
Люб, знам ,че е трудно да не се притесняваш и тревожиш, но си опитай да мислиш позитивно, всичко ще се оправи. Късмет. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на Lub
« Отговор #136 -: Март 03, 2010, 17:25:47 pm »
здравей и от мен стискам палци и аз, но наистина почивай и всичко ще се оправi ще видиш само спокойствие мила lub
buba
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #137 -: Март 03, 2010, 22:58:46 pm »
Вярвам, че всичко ще бъде наред и бебо ще си остане на топличко в коремчето, ще видиш , почивай си и да те глезят повече миличка  :D :crossfingers:
Re: Графиката на Lub
« Отговор #138 -: Март 04, 2010, 10:31:45 am »
Lub, как си? Почивай си ей!!! Всичко ще е наред, ще видиш!!! :balk_21:

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #139 -: Март 07, 2010, 22:35:38 pm »
Люб, какво става при теб?? Не си писала от няколко дена..Как се чувстваш?  :hug2:

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #140 -: Март 08, 2010, 17:01:15 pm »
Благодаря ви за подкрепата. Чувствам се....не знам как. Започвам психически да отслабвам. Днес бях на лекар, сега пък проблема не е отлепването. Има бебе, което се развива, но прекалено бавно. В момента отговаря на трета седмица след О, а реално те са минали 6. Доктора ми каза да му дадем две седмици възможност да се развие и да видим дали ще се наложи прекъсване на бременността.
странното е, че не е кухо айце, защото се развива. Но какви могат да са причините за такова бавно развитие-не знам.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #141 -: Март 08, 2010, 17:27:35 pm »
Миличка,не се предавай всичко ще се нареди, бебчо ще започне по-бързо да се развива, ще видиш.
Моля се дано всичко да бъде наред и да има здраво бебче на финала  :goodluck: :crossfingers: :bighug:
Re: Графиката на Lub
« Отговор #142 -: Март 08, 2010, 19:49:59 pm »
Миличка, само спокойно. Ще видиш, че всичко ще е наред и бебето ще е добре. Само не се притеснявай и си почивай повече  :bighug:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #143 -: Март 08, 2010, 20:11:28 pm »
Каквото и да кажа душко ще бъде малко....... :hug2:Бъди силна и мисли в хубави неща,дано вс. се развие добре! :crossfingers: yahoo_17

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #144 -: Март 09, 2010, 08:46:33 am »
Консултирай се и с друг лекар

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на Lub
« Отговор #145 -: Март 09, 2010, 09:50:06 am »
Искай второ мнение Lub.стискам палци всичко да се оправи
Re: Графиката на Lub
« Отговор #146 -: Март 09, 2010, 10:13:08 am »
Задължително потърси второ мнение!
Стискам ти палци!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
При моята успешна бременност в 7-ма седмица ме бяха отписали поради същите причини плюс отлепяне. Е да обаче не стана така! Почивай си и бъди спокойна, всичко ще се нареди!

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #147 -: Март 09, 2010, 17:50:22 pm »
Момичета потърсих второ мнение от Дяволов -Майчин дом и то беше следното: бременността не се развива трябва да се махне. Бебето няма сърдечен ритъм. Междувременно направих лек кръвоизлив, след който най-вероятно ще последва по-силен. Така че нещата клонят към прекъсване на бременността.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #148 -: Март 09, 2010, 17:56:55 pm »
 :balk_159: най-малко това очаквах да прочета..
Миличка, много съжалявам!!!
 :bighug:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #149 -: Март 09, 2010, 17:58:39 pm »
Миличка, сигурно така е трябвало да стане, не го мисли ...
Пожелавам ти бързо да се отърсиш и с нови сили напред.
Ще чакаме най-хубавите новини от теб.

Прегръщам те  :bighug:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на Lub
« Отговор #150 -: Март 09, 2010, 18:14:10 pm »
Мила ... много съжелявам ... не знам какво да кажа,бъди силна всичко ще е наред
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #151 -: Март 09, 2010, 19:09:24 pm »
Момичета потърсих второ мнение от Дяволов -Майчин дом и то беше следното: бременността не се развива трябва да се махне. Бебето няма сърдечен ритъм. Междувременно направих лек кръвоизлив, след който най-вероятно ще последва по-силен. Така че нещата клонят към прекъсване на бременността.

Съжелявам  :(
Не знам какво да те посъветвам освен да бъдеш силна и да посрещнеш изпитанията със силен дух и с вяра, че си направила всичко, което е зависило от теб.
И все пак се надявам да се обърнат нещата, дано, дано, дано!!!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #152 -: Март 09, 2010, 19:12:39 pm »
Оффф миличкааа съжалявам  :(
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #153 -: Март 09, 2010, 20:03:19 pm »
мила съжалявам за това ,което се случва.знам ,че думите няам да помогнат ,но ти трябва да си силна и да преминеш през това и да продължиш напред . :bighug:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #154 -: Март 09, 2010, 21:21:21 pm »
Съжалявам, миличка:  :bighug:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #155 -: Март 09, 2010, 21:30:13 pm »
Мила Люб, много съжалявам!! Преживяла съм го, знам как боли.... не чакай, ами иди в болница колкото можеш по-скоро. Прегръщам те много силно!!!
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #156 -: Март 10, 2010, 04:46:03 am »
Мила Люб, съжалявам да чуя тези тъжни новини от теб.. На мен ми още прясно след последния ми спонтанен аборт. Знам, че боли миличка, душевно, не толкова физически, но ти трябва да си силна  и да не се предаваш.  Щастието да си майка ще почука и на твоята врата, вярвам в това!  :bighug:

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #157 -: Март 10, 2010, 08:18:27 am »
 :( Мила много съжалявам че и ти преминаваш през това.
Прегръщам те.  :bighug:
НЕ се предавай, сега си почини малко и лятото с ново сили напред.
 Ще се получи и при нас - ще видиш . :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на Lub
« Отговор #158 -: Март 10, 2010, 09:14:15 am »
Lub, много съжалявам... :balk_134:. Каквото и да кажа, ще е малко... Знам, че много боли, но бъди силна. Прегръщам те много!

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #159 -: Март 12, 2010, 14:36:51 pm »
Ето ме отново :( но без бебе. Бях три дни в МД, направиха ми абразио и всичко приключи с диагноза missed abortion. Бях под наблюдение при Дяволов, въпреки че самото абразио ми го извърши друга докторка. Въпросът е, че те се учудиха защо до сега наблюдаващия ме АГ не е направил нищо, при положение че те ми направиха абразиото в 9г.с., а плодът е мъртъв от 4-5 г.с. и съответно колкото повече се задържа толкова по-голям е рискът за мен.....Както и да е, сега със съпругът ми ще почиваме два-три месеца и след това отначало.
А на вас момичета пожелавам всичко да е наред и скоро всяка от вас да се похвали с нормална бременност. Съжалявам, че не влизам в темите ви, но за известно време ще си дам почивка от тези теми.

Благодаря ви за всичко и успех.
Re: Графиката на Lub
« Отговор #160 -: Март 12, 2010, 15:10:07 pm »
Миличка съжалявам   :bighug: :bighug: :bighug: :balk_145:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #161 -: Март 12, 2010, 15:13:23 pm »
Люб, миличка, много жалко ....
Пожелавам ти наистина една супер релаксация няколко месеца и после на морето да си направите сладко бебче.

 :bighug: 
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #162 -: Март 12, 2010, 15:32:51 pm »
Люб, миличка съжалявам, че и това е трябвало да преживееш.
Дано успеете да си помогнете взаимно с мъжа ти, за да го преодолеете.
Почивай и се възстановявай!  :balk_21:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Графиката на Lub
« Отговор #163 -: Март 12, 2010, 16:37:20 pm »
Съжалявам безкрайно за това което се е случило :bighug:
Дано тези няколко месеца минат по-най разтоварващия за теб начин и после с нови сили отначало!
  <br />
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #164 -: Март 12, 2010, 16:49:22 pm »
Съжалявам миличка  :bighug:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #165 -: Март 12, 2010, 17:05:50 pm »
Миличка нямам думи, хубавото е че всичко се е уредило на време и няма последици за теб, предполагам че болката е голяма, но ние сме с теб и ще те чакаме на пролбет с нови сили и още по-голяма увереност  :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #166 -: Март 16, 2010, 10:23:08 am »
Люб,миличка много те гушкам и смело напред! :hug2:

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #167 -: Юли 06, 2010, 21:40:23 pm »
Здравейте момичета, ето ме отново след дългата почивка.
Честито на всички видляли :bfp: желая ви лека и безпроблемна бременност.
При мен се започва старата песен на нов глас. От два месеца подновихме опитите, но до момента нищо :(
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #168 -: Юли 06, 2010, 21:55:14 pm »
Здравей момиче!Много се радвам ,че се появи отново при нас!Надявам се ,че си добре вече.Успех от сърце :hug2:

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #169 -: Юли 06, 2010, 22:51:05 pm »
Люб, привет отново!
Ще стане, няма накъде, щом веднъж се е получило  osi_9

А ти графиката водиш ли?
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #170 -: Юли 07, 2010, 09:14:25 am »
Здравей Люб миличка, не се притеснявай ще стане, само че този път за 9 месеца и после жив и здрав бебок  :D
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #171 -: Юли 07, 2010, 12:51:22 pm »
Люб,ама тук ти показва графиката от януари  мила :ask:

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #172 -: Юли 07, 2010, 20:05:33 pm »
Благодаря ви момичета :)
В момента не си водя графика, но от следващия цикъл започвам.....
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #173 -: Юли 11, 2010, 01:40:17 am »
Люб, добре дошла отново миличка! :hug2: Надявам се престоя ти тук да е кратък този път и скоро да се похвалиш  :flower:

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #174 -: Юли 11, 2010, 11:45:31 am »
Здравей Люб!Късмет и още с първата графика да  се изместиш в бременната тема :bighug:
   
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #175 -: Юли 11, 2010, 22:37:40 pm »
Благодаря ви, късмет и на вас. :o
Момичета, искам да ви кажа нещо: откакто ми направиха абразиото ми минаха 4 МЦ, но през нито един от тях нямах абсолютно никакви ПМС. Дори и лекото зацапване ден преди това ми изчезна. Сега просто вещицата идва без никакво известяване. Очаквам петият МЦ, но за сега никакви признаци-нито за М нито за бременност. Това според вас нормално ли е?
Re: Графиката на Lub
« Отговор #176 -: Юли 12, 2010, 08:21:38 am »
И при мен е така. Преди да забременея единствения ми ПМС беше болката в гърдите ми и един ден преди МЦ имах зацапване, а след аборта ми нищо и никакви признаци за предсоящият цикъл. Вещицата пристига изведнъж. И аз се чудя дали това е нормално или не.

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #177 -: Юли 13, 2010, 00:44:32 am »
Люб, при мен цикъла се променя след всеки спонтанен аборт. Преди не ме ме боляха гърдите преди М . После почнаха зверски да болят. Сега пак не болят, или едвам, и то трябва аз да се опипвам(с извинение) та да усетя.. Преди нямах зацапване преди М, сега имам. За 3 години цикъла ми се е променил множество пъти, като преди това от 12 годишна си беше едно и също всеки месец..Божа работа!  :hug2:

*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #178 -: Август 28, 2010, 09:11:06 am »
Момичета, може ли коментар по моята графика. Там където съм отбелязала две чиртички на теста, всъщност бяха почти еднакви, но контролната така и не стана по-насителна от тестовата.Дали е имало О?
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Графиката на Lub
« Отговор #179 -: Август 28, 2010, 09:22:51 am »
Момичета, може ли коментар по моята графика. Там където съм отбелязала две чиртички на теста, всъщност бяха почти еднакви, но контролната така и не стана по-насителна от тестовата.Дали е имало О?

Моето скромно мнение е че трябва да изчакаш още няколко дни и тогава ако има повишение на БТ тогава със сигурност е имало О. :) успех ти пожелавам-иначе е започнала да се вдига БТ,което е хубаво :)
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #180 -: Август 28, 2010, 11:53:58 am »
Люб, бт се покачва, ако остане висока- имало е ову :)
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #181 -: Октомври 15, 2010, 19:28:43 pm »
Здравейте, аз отново съм тук, но с не с хубави новини. С мъжът ми започнахме пълни изследвания и на моите резултати се появи това:

Chlamydia trachomatis igG 0.57 (-) при граници N<0.8, Low pos 0.8-1.10,Pos>1.10
Chlamydia trachomatis igA 1.06 (+/-) при граници N<0.8, Low pos 0.8-1.10,Pos>1.10 


Моля ми, дайде инфо какво означават тези стойности?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Lub
« Отговор #182 -: Октомври 15, 2010, 21:07:27 pm »
Lub а на мъжа ти какви са резултатите?

Направи един ДНК тест/ЦС/ и ако е отр. всичко е наред

Резултата ти показва свежа инфекция , но е граничен и не може много да му се вярва - показва, че си се заразила преди 2-3 седмици

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #183 -: Октомври 15, 2010, 23:38:00 pm »
благодаря ти Денис, на съпруга ми още не са излезнали. Надявам се всичко да е наред.
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #184 -: Октомври 16, 2010, 13:42:33 pm »
Миличка, лекувайте по-бързо тази хламидия и скоро всичко да се нареди  :crossfingers: :crossfingers:
Re: Графиката на Lub
« Отговор #185 -: Октомври 16, 2010, 14:39:58 pm »
Ти ще се справиш момиче,стискам ти палци по бързо да успееш, късмет  :balk_602:
*
Re: Графиката на Lub
« Отговор #186 -: Октомври 18, 2010, 22:54:35 pm »
Lub а на мъжа ти какви са резултатите?

Направи един ДНК тест/ЦС/ и ако е отр. всичко е наред

Резултата ти показва свежа инфекция , но е граничен и не може много да му се вярва - показва, че си се заразила преди 2-3 седмици
Излязоха резултатите и на мъжа ми-отрицателни са. А и ако половия контакт е единствения начин да се заразя с хламидия, имайки предив че миналата година не съм имала, просто това не е невъжможно. Няма от къде??? Много стронно.а пък и то преди няколко седмици 8O