0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Heaven_New, много надежда има в тези замразени бластоцити, да знаеш.

Hope-love, да знаеш, първо за теб и твоя опит се сетих, когато ми светна, че не се е получило. Аз не пиша много, но следя, чета и стискам палци.
Имам въпрос. Какво беше различно в последния ви опит, довел до успешна бременност?
На какво отдаваш успеха?

Denviol, чие е решението да пробвате с естествен цикъл? Д-р Стаменов ли сметна, че това е най-доброто за вашия случай? Успех ти желая!
Heaven_New, много надежда има в тези замразени бластоцити, да знаеш.

Hope-love, да знаеш, първо за теб и твоя опит се сетих, когато ми светна, че не се е получило. Аз не пиша много, но следя, чета и стискам палци.
Имам въпрос. Какво беше различно в последния ви опит, довел до успешна бременност?
На какво отдаваш успеха?

...
Това беше първи опит със замраземи ембриони -всички на фаза бластоцид.Про оплождането бяха използвали МАКС, при опита от който имахме останало едно еюбрионче-и имси и ги бяха поставили в ембриоскоп след оплождането,но това всичко защото съпругът ми е с лоша морфология и днк фтагментации и не ставаха преди качествени ембриони.
Иначе като подготовка при мене-биопсия в предишния цикъл,с мотив,че чисто механично повлиявала на шансовете за имплантация,естрофем от втория ден на цикъла,в който правихме трансфера,а два месеца преди това проверихме тръбите,да няма хидросалпингс.
Преди трансфера поставиха ембрио-лепило,не РВМС, а това,което представлява само някаква среда,която поставена в матката помага да се прикрепят ембрионите.
Липсата на стимулсция и на пункция в същия цикъл беше фактор да се чувствам по-спокойна,отпочинала и в кондиция и мисля,че това също имаше някакво значение за успеха.А все си мисля,че като не се прави пункция някак по-точно при мен се прецени подходящия ден за трансфера.
Здравейте момичета,преди няколко дена започнах поредният си опит -5 на брой.С много надежди съм този път.Преместих се при д-р Стаменов,и съм много доволна.От година и половина съм при него,минахме през две операции,биопсии,лекарства.Дано ми е на късмет. :P
*
Искрено то го пожелаваме този късмет!!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Здравейте, пожелавам успех и най-вече здраве на всяка от вас!

Може ли някой да ми каже на кой ден от цикъла се прави биопсия?

Мерси!
Здравейте, пожелавам успех и най-вече здраве на всяка от вас!

Може ли някой да ми каже на кой ден от цикъла се прави биопсия?

Мерси!

Пет дни след доказана овулация. А тя се доказва с проследяване или се назначава утрогестан за таймирането и.
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
Благодаря за бързия отговор.
В такъв случай възможно ли е да се направи биопсия след пункция или се "губи" месеца?
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Момичета, знаете в клиниката кой лекар се занимава с проблемна бременност?
Става въпрос за момиче с нормално забременяване, вродена тромбофилия и два пъти спиране на сърдечната дейност в 10 г.с., в Надежда има ли подходящ специалист?

На телефона в сайта се включва секретар и не мога да се свържа.

В клиниката изобщо заемат ли се с такива случаи, когато не е свързано с проблемно забременяване и при кой специалист?А колко време се чака за първоначален преглед при който и да е от лекарите?
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Благодаря за бързия отговор.
В такъв случай възможно ли е да се направи биопсия след пункция или се "губи" месеца?

Може, ако се замразят ембрионите и няма трансфер същия цикъл.
Става въпрос за момиче с нормално забременяване, вродена тромбофилия и два пъти спиране на сърдечната дейност в 10 г.с., в Надежда има ли подходящ специалист? На телефона в сайта се включва секретар и не мога да се свържа. В клиниката изобщо заемат ли се с такива случаи, когато не е свързано с проблемно забременяване и при кой специалист? А колко време се чака за първоначален преглед при който и да е от лекарите
Разбира се, че могат да помогнат при тромбофилия - предполагам всеки от лекарите. Може би, опитай да си запишеш консултация с д-р Михова още преди установяване на бременност. По телефона пробвай да се свържеш през уикенда.
*
Знам, че док. Стаменов поемаше подобни  случаи, независимо, че бремеността не е настъпила след ин-витро.
По слънчевата страна на улицата
Мерси little_rabbit ---{----@
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
В Надежда за инвитро центъра до края на годината няма часове, а в гинекологичното има за седмица напред, но не познаваме лекарите.

Не е бременна вече, но освен да опитаме консултация с д-р Михова по документи.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Здравейте момичета! Възхищавам се на силите и куража ви и се надявам и аз да открия в себе си достатъчно вяра, за да се преборя за мечтата си за бебче. Heaven_new, все още не съм се консултирала с д-р Стаменов. Запазеният ми час е за 23-ти този месец. Тогава ще подготвим документи за ФАР и ще разговаряме с доктора. Идеята за ин витро на естествен цикъл е моя, предвид това че в нашия случай проблема е тежък мъжки фактор. Смятам ако е удачно, докато чакаме заповедта по фонда да пробваме с опити на естествен цикъл.
    Може ли някой с опит да ми каже колко струва подготовката на документите за фонда. Знам, че с тях се занимава Силвия Стефанова. Благодаря предварително и успех на всички, които правят опити в момента и чакат своя положителен тест. :lol:
*
Подготовката на документите за Фонда е напълно безплатна.Поне не знам някой да е плащал за това.
/www.mamaibebe.com][/url]
Здравейте,някой има ли информация за отпуските тази година?Цялата болница ли ще почива,или ще има на смени от нашите доктори?
Говори се,че от 01.08 до 20.08.2014 ще почиват тоест няма да правят процедури.
Момичета утре ми е пункцията,дано всичко е ок. :bighug: :pleasantry:
*
bisko72,  :crossfingers: и после  preggo и най-накрая  :bori_007:
Успех!  :D