0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря Ви на всички за отговорите. Зная, че при всеки е строго индивидуално и нещата се преценят след прегледи и изследвания, но тъй като сега уж се водя на спонтанен цикъл, а в същото време пия Фемара и съм доста объркана. Но утре на прегледа ще ми станат по-ясни нещата, дано само не се наложи точно на Велик ден да съм на преглед, защото ми се искаше да не съм в София, но в крайна сметка каквото такова. Благодаря Ви още веднъж и успех на всички Ви!
*
Момичета, заповядайте, заедно с ваши приятели да отпразнуваме 10-тата годишнина на Зачатие!
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50335.0

Благодаря за поканата за Деня на Зачатие, ще се радвам да видя и вас там!

ДНес също прочетох ,че в древността днес се почитала богинята Ищар, а после празника бил преименувам Easter ....
Та Ищар била богинята на фертилността и секса :-) Зайчето и яйцето са нейни символи за плодовитост , плодородие и т.н И традицията останала през вековете :-)
Преразказвам по спомени прочетено .

Хубав ден ви желая Богини, да си боядисаме хубави и здрави яйца! И с най-хубавите добре да се натъркаме

Весели празници!
*
Благодаря за поканата за Деня на Зачатие, ще се радвам да видя и вас там!
Там сме, ще се видим  :D

*
Момичета ще правим биопсия този месец , знаете ли дали може проследяването да го направя в моя град, а в "Надежда" направо биопсията?
Момичета ще правим биопсия този месец , знаете ли дали може проследяването да го направя в моя град, а в "Надежда" направо биопсията?

Аз също ще правя биопсия, но ми казаха, че трябва да ме следят там, за да са убедени или поне така разбрах.



*
Lilka N., аз също смятам, че проследяването трябва да се направи в клиниката.
Биопсията се прави при доказана овулация, но преди това се проследява как нараства, в някои случаи се назначават допълнително лекарства (поне при мен е така), за да достигне нужната дебелина и структура. Това друг лекар няма как да го прецени.

Успех с биопсиите, момичета!
Аз също чакам цикъл до няколко дни и дано вече успея да направя моята биопсия, че отложихме вече два пъти.

*
А колко прегледа ще се съберат, през ден ли ви викат?
А колко прегледа ще се съберат, през ден ли ви викат?

Да, на мен така ми казаха.



А колко прегледа ще се съберат, през ден ли ви викат?

Да, на мен така ми казаха.

Всичко е строго индивидуално - ето за този индивидуален подход съм в тази клиника! Аз имах само един преглед преди биопсията- на 10-ти ден от цикъла. След 5 дни беше самата биопсия.
Цялата мъдрост на човечеството се побира в две думи - търпение и надежда!
здравейте , днес мина първия ни преглед при д-р Стаменов , уникален човек , но преди да започнем се оказа че трябва да премахнем миомен възел , (незнам как назова самата процедура хистеректомия ако не се лъжа , поправете ме ако бъркам) следващия месец трябва да я махне .
Споделете какъв транспорт да хвана от централна автогара до клиниката !
Благодаря ви предварително
Можеш да хванеш Автобус 60 - той е директен. Срещу гарата има един хотел, спирката е там, но ще попиташ, където се продават билети и те ще те упътят. Спира преди бензиностанцията до клиниката.
Момичета ще правим биопсия този месец , знаете ли дали може проследяването да го направя в моя град, а в "Надежда" направо биопсията?

Здравей, мисля че може. На мен д-р Шефкетова ми беше предложила да проследя овулацията в моя град или ако няма кой тук, да правя тестове за овулация и когато имам две наситени черти, да се обадя на спешния телефон и те ще ми кажат кога да отида.
Но това е в краен случай, винаги е по-добре те го направят, според мен .  Питай все пак.....
Можеш да хванеш Автобус 60 - той е директен. Срещу гарата има един хотел, спирката е там, но ще попиташ, където се продават билети и те ще те упътят. Спира преди бензиностанцията до клиниката.

@kimbi1 Благодаря ти !
Честито Воскресение Христово,момичета желая ви здраве,щастие и много положителни тестове.Нека се сбъднат мечтите ни-да станем мами :balk_40: :balk_45:
*
здравейте , днес мина първия ни преглед при д-р Стаменов , уникален човек , но преди да започнем се оказа че трябва да премахнем миомен възел , (незнам как назова самата процедура хистеректомия ако не се лъжа , поправете ме ако бъркам) следващия месец трябва да я махне .
Споделете какъв транспорт да хвана от централна автогара до клиниката !
Благодаря ви предварително
Вероятно е хистероскопия. Успех ти желая  yahoo_33
Христос воскресе!
момичета,моля за информация!
1 седмица след теста за бременност установихме плодно сакче.казаха ми,че съм в 6 седмица.кога се чува сърчице?
*
Христос воскресе!
момичета,моля за информация!
1 седмица след теста за бременност установихме плодно сакче.казаха ми,че съм в 6 седмица.кога се чува сърчице?

След още 7-10 дни, но зависи и теста на кой ден е направен. Но принципно в седма седмица вече трябва да се чуе сърчице.


благодаря ти,Мгстра :) казаха ми чак след 2 седмици на преглед за сърце и ми се стори далеч.иначе на 12 ден след бластоцист ми беше теста.
*

    sunita_30

  • **
  • 64
  • когато вярата срещне надеждата живота намира начин
Добро утро момичета,бях ви обещала да пиша.Вчера бях на  първия преглед след силно положителния тест-от 1321 mU/ml и сме много щастливи ,но в същото време съм притеснена-имаме   си 4 плодни сакчета,всичките са станали,докторката каза че трябва да правим редукция.
Ako някой е правил нека пише,какво представлява и дали е опасно.
БЛАГОДАРЯ ВИ!!