0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #80 -: Април 16, 2015, 07:16:08 am »
Здравейте, имам един въпрос. След като изпих противозачатъчните ме викат за преглед и начало на стимулация на 5 ден от спирането им, което е утре. Само че все още нямам цикъл и  забравих да питам Ани дали трябва за да започнем да ми е дошло или не е задължително условие. Сега незнам дали да се обадя за да кажа или направо да отивам като са ме извикали. Помагайте, ако някой знае нещо.....
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #81 -: Април 16, 2015, 07:37:57 am »
Здравейте, имам един въпрос. След като изпих противозачатъчните ме викат за преглед и начало на стимулация на 5 ден от спирането им, което е утре. Само че все още нямам цикъл и  забравих да питам Ани дали трябва за да започнем да ми е дошло или не е задължително условие. Сега незнам дали да се обадя за да кажа или направо да отивам като са ме извикали. Помагайте, ако някой знае нещо.....
Здравей, звънни на Ани и й обясни.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #82 -: Април 16, 2015, 13:45:58 pm »
Здравейте,момичета!И аз да се включа в темата с няколко въпросчета....ориентирали сме се към АГ клиника Варна и по-конкретно към д-р Александров.Искам да попитам при първо посещение трябва ли да се носят някакви предварителни изследвания.Аз нямям такива,които да са валидни.Изобщо как протича първото посещение?И друго,тъй като съм от Бургас,а не от Варна...след назначаване на необходимите изследвания,къде се провеждат?В смисъл има ли възможност да не се пътува за всяко изследване?Имате ли някаква информация,ако се обадя сега след колко време да очаквам,че ще ни приемат?
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #83 -: Април 16, 2015, 14:49:49 pm »
Мамче,понеже си от Бургас,а градските са ми "слабост" :wink: ще се опитам да ти отговоря,макар моето мнение да не е много,много актуално :lol:. Можеш да се обадиш предварително,но както разбирам и все още няма практика да се записват часове за преглед.Поне ще разберете,дали в деня на вашето посещение Док ще приема.Обикновено се отива рано,качвате се на етаж 7 и чинно сядате на диването в коридара.Чакате да ви покани доктора за преглед. :D Носете си каквито изследвания имате,дори и да не са скорошни.Все пак ще дадат някаква информация. Обикновено Док предпочита изследванията да се правят в лабораторията на АГ.Поне така беше преди,макар да приема и от други лаборатории,но по добре да са от там,от колкото от Бургас.Няма нищо сложно! Просто ще дадете кръв и това е!!  :lol: Успех! :D не трябва да оставяме Бургас без младо поколение :wink:,а в АГ Варна много бургазлийчета са заченати :lol:.
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #84 -: Април 16, 2015, 15:04:20 pm »
Хайде и аз да се обадя тъй като и аз съм от Бургас :) и що годе сме скорошни от Януари :)
При нас процедирахме така ....
Обадих се на Малена и по телефона и казах с две три изречения за какво става дума. Тя ми каза кой ден да отидем и ми каза да сме там към 9 сутринта понеже ние искахме направо да комбинираме нещата и да пуснем една спермограма при тях. След като ММ даде материала седнахме на диванчетата и изчакахме докато Александров ни приеме. При него всичко мина доста бързо.. прегледа ни старите изследвания и ни предложи няколко варианта на действие. Тъй като не ми хареса снимката на тръбите предложи да я повторим и да пробваме с няколко ИНСЕ-та или директно ин витро. Общо взето това беше... с ММ си поговорихме малко отвън и решихме да не протакаме , а директно да се хвърлим в дълбокото. Влязохме при Малена и и казахме , че сме решили директно да пробваме ин витро . Тя ми каза да и се обадя когато следващия месец ми дойде цикъла и на 2-рия ден да сме в клиниката. И така  отидохме пуснахме нужните изследвания и стартирахме директно със стимулацията от 2-ри ден на МЦ. Вече по време на стимулацията е малко по сложно , защото се ходи по честно , но не е болка за умиране. Принципно и на мен ми се наложи да пусна някакви изследвания и ми казаха , че мога да си и пусна в Лината така , че не се притеснявай :) Пожелавам ти успех и дано всичко завърши по най добрия начин !

ПП: Извинете ме за дългия пост , но.. направо се отплеснах  :D
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #85 -: Април 16, 2015, 15:45:09 pm »
Сърдечно ви благодаря за бързите отговори ! Някак си ми дадохте такова настроение,че макар от друг град нещата се случват доста бързо, поне по отношение на диагностиката  и началните изследвания.Притеснението ми беше честото пътуване и съчетаването му с работата,но...явно щом има желание,има и начин...като чета из форумите колко много бургазлийчета  (а и не само) са заченати във  Варна. Тук в Бургас май само си загубих някоя и др годинка,а аз никак не бързах и в началото нямах никакви притеснения т.к. вече си имам едно съкровище на 7 г.,но.....човек никога не знае.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #86 -: Април 16, 2015, 15:55:04 pm »
едно мамче - аз съм от Разград, а лентичката в подписа ми дело на д-р Александров и прекрасния му екип ( първи опит ИКСИ, 7 фоликула, 6 оплодени яйцеклетки, трансфер на 5 ден на 2 броя ембриончета. Едното се раздели и хоп - три прекрасни девойки)
Мисълта ми е, че Бургас не е чак толкова далеко. Аз пътувах за всеки преглед (в повечето случаи беше през ден), а инжекциите ми ги биеше мъжа ми вкъщи. Не е кой знае какво размотаване. Ти ще си по-спокойна ако всички прегледи и изследвания са си при тях (по моето време - 2012 г. те признаваха изследвания само от АГ-то и една лаборатория на 50 м надолу по булеварда).
Скачай смело и безотговорно. И вярвай на доктора. Докато ти мляска с дъвката насреща, виждаш двете чертички :)
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #87 -: Април 18, 2015, 07:54:48 am »
Здравейте, от вчера започна и нашата стимулация най-накрая. Като си чаках там да ме прегледат разбрах че има и трансфери желая им късмет и дано се похвалят скоро.
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #88 -: Април 18, 2015, 08:04:32 am »
Успех Галина!!! :D Ще чакаме +++ след месец,да знаеш!!! :lol: Обещаваш,нали ? :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #89 -: Април 18, 2015, 08:31:27 am »
Здравейте, от вчера започна и нашата стимулация най-накрая. Като си чаках там да ме прегледат разбрах че има и трансфери желая им късмет и дано се похвалят скоро.
Успех! :goodluck: :babyflips:
*

    Nianaa

  • **
  • 107
  • Sometimes dreams come true!
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #90 -: Април 18, 2015, 09:54:00 am »
Галина успех и от мен  :bighug:
Пожелавам ти лека процедура и разбира се един двучертичков резултат  :D
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #91 -: Април 18, 2015, 10:30:24 am »
Благодаря на всички за подкрепата, надявам се че ще има с какво да се похваля скоро.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #92 -: Април 18, 2015, 12:56:59 pm »
 galina_89m - би ли споделила от кой ден на цикъла ти започна стимулацията ?
Благодаря  и много успех :)
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #93 -: Април 18, 2015, 16:35:14 pm »
Аз предния месец пих противозачатъчни. Като ги спрях ми дойде на четвъртия ден, а на петия ден започнахме. Предния път започнахме на трети ден от цикъла.
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #94 -: Април 18, 2015, 17:37:04 pm »
Сега сте започнали на 5 ти ден от цикъла. Правилно ли съм разбрала :) ?
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #95 -: Април 18, 2015, 18:27:30 pm »
На втори ден от цикъла, а пети ден от спирането на хапчетата :)
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #96 -: Април 19, 2015, 11:27:47 am »
 :) благодаря
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #97 -: Април 19, 2015, 12:53:57 pm »
И ти ли си в стимулация или ти предстои, azman?  Желая късмет
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #98 -: Април 19, 2015, 14:46:19 pm »
Не все още не съм. В момента съм след неуспешен трансфер и чакам да дойде време за коментар.
Благодаря ти, и на теб много успех и всички борещи се
 
Re: Ин Витро АГ Варна- 12
« Отговор #99 -: Април 19, 2015, 21:16:20 pm »
Здравейте момичета,

На мен миналата седмица ми беше трансфера, но почти не се надавам на успех, защото имаше кръв по катетъра, което както прочетох, означава почти винаги неуспех.  В момента имам от време на време ПМС и постоянно ходя до тоалетната за проверка.

Успех на всички!