0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #320 -: Април 02, 2009, 18:41:43 pm »
Роси, пожелавам ти от сърце опита ти да е успешен, миличка!
 :bighug: :goodluck: :balk_21:
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #321 -: Април 02, 2009, 18:57:57 pm »
Владушка, много късмет и успех накрая!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #322 -: Април 02, 2009, 19:04:49 pm »
Благодаря ви момичета! Утре ще хода да вида накъде вървят нещата.
 :bighug: :bighug: :bighug:
<a
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #323 -: Април 03, 2009, 11:57:00 am »
Вчера приключи моя 4-ти опит, фоликулите ми бяха празни и смятам повече да не опитвам на ЕЦ, защото просто нямам нерви отново да се подлагам на всичко това, записах се в донорска програма и ще чакам някоя добра жена да ме ощастливи. Успех на всички в процедура.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #324 -: Април 03, 2009, 12:22:56 pm »
Много съжалявам , че така се е получило мила.Незнам какво да ти кажа и какъв съвет да ти дам , защото и аз съм в същото положение и трябва да взема решение как да продължа..... Мисля като се върне мъжът ми юли месец да опитам за последно на ЕЦ и аз да се запиша за донорска.Пиши как се развиват нещата при теб.На мен много не ми е ясна тази програма.Ти какво направи сега само те записаха ли? А от тук насетне какво следва?
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #325 -: Април 03, 2009, 13:00:06 pm »
Много съжалявам , че така се е получило мила.Незнам какво да ти кажа и какъв съвет да ти дам , защото и аз съм в същото положение и трябва да взема решение как да продължа..... Мисля като се върне мъжът ми юли месец да опитам за последно на ЕЦ и аз да се запиша за донорска.Пиши как се развиват нещата при теб.На мен много не ми е ясна тази програма.Ти какво направи сега само те записаха ли? А от тук насетне какво следва?
Подписахме със съпруга ми декларация и това е. Казаха ми, че сега не се чака толкова много, както преди, но незнам дали това е така или просто бяха мили и ме успокояваха. Заплащам цялата процедура на донора / между 5 и 7 хиляди лева/ и се надявам поне на три яйцеклетки, но не могат да ми гарантират естествено. Казаха ми и , че по външни признаци ще гледат да се доближават до нас, но не знам как ще стане точно, тъй като никъде не записахме а и те не записаха какви са ни външните белези. Както и да е, засега това от мен.Успех.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #326 -: Април 03, 2009, 18:38:58 pm »
Patilabel, ти в коя клиника си, милчика?
И аз съм се записала при Владимиров за донорска!
Пожелавам ти успех от сърце!
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #327 -: Април 03, 2009, 18:47:48 pm »
avgustina, мила, какво стана с теб? Какъв е резултата? Стискам палци много много силно да е добър! :)


*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #328 -: Април 03, 2009, 19:11:23 pm »
Patilabel, ти в коя клиника си, милчика?
И аз съм се записала при Владимиров за донорска!
Пожелавам ти успех от сърце!
И аз съм при Владимиров. Успех и на теб и на всички.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #329 -: Април 03, 2009, 19:26:25 pm »
Partiabel, и аз съм при Владимиров. Вече пътека направих до клиниката  :wink:
Колко инсета правихте преди да минете на инвитро?

Хубава вечер на всички мацки!


Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #330 -: Април 03, 2009, 19:48:36 pm »
за съжаление при мен нещата не се получиха вчера направих още един уринарен който беше отрицателен, не издържах на напрежението и пуснах и кръвен резултата е 0,00 от лабораторията ми казаха че се брои и деня на трансфера, а аз си мислех от следващия, незнам дали има значение ... тоест вчера ми беше 14 ден няма смисъл да ви казвам как изживях резултата но днес съм "учидващо" по добре и с желание на продължа напред, благодаря ви за подкрепата и пожелавам на всички само положителни тестове
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #331 -: Април 03, 2009, 20:42:36 pm »
Partiabel, и аз съм при Владимиров. Вече пътека направих до клиниката  :wink:
Колко инсета правихте преди да минете на инвитро?

Хубава вечер на всички мацки!
Изобщо не съм правила инсеминации. Когато отидох при него и след две срещи той ми каза, че при мен вариантите са три - 1. осиновяване, 2.донорско икси и 3. - икси с мой материал, като за вариант 3 не ми даваше шанс повече от 5%. Оказа се, че съм с изчерпан яйчников резерв и за това при мен така се стекоха нещата.
« Последна редакция: Април 03, 2009, 20:47:41 pm от patilabel »
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #332 -: Април 03, 2009, 23:28:42 pm »
След 1 неуспешен опит на ЕЦ, мислех този месец да е успешния, но уви  :( Днес, 12 ден от дикъла, ЛХ-25, Естрадиол - 213. А фоликула ми снощи беше само 15 мм. Високото ЛХ показва некачествена яйцеклетка или настъпваща овулация? Фоликула ми се струва твърде малък?
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #333 -: Април 03, 2009, 23:50:45 pm »
Оф, приеми го и ако решите- другия месец пак.
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #334 -: Април 03, 2009, 23:52:32 pm »
Приела съм го, просто се питам? Благодаря ти за любезния отговор.
*
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #335 -: Април 04, 2009, 11:37:27 am »
След 1 неуспешен опит на ЕЦ, мислех този месец да е успешния, но уви  :( Днес, 12 ден от дикъла, ЛХ-25, Естрадиол - 213. А фоликула ми снощи беше само 15 мм. Високото ЛХ показва некачествена яйцеклетка или настъпваща овулация? Фоликула ми се струва твърде малък?
Има време да порастне още малко, смятай на ден *2мм. Моите пункции са на 16 и 17 ден, така, че имаш време, не се тревожи, колкото до ЛХ не знам колко трябва да е. Ти на напълно естествен ли си?
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #336 -: Април 04, 2009, 11:58:31 am »
високо е ЛХ-то, това означава, че е некачествена яйцеклетката. Не бива да надвишава 4-5.
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #337 -: Април 04, 2009, 13:05:37 pm »
Благодаря ви, момичета  :) На напълно естествен цикъл съм. Другия месец дано имам повече късмет.
На всички ви пожелавам успех!
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #338 -: Април 04, 2009, 13:43:49 pm »
Този месец няма да ми прават на ЕЦ(но многггго исках :lol: че вече нямам терпение).
Ще ми прават биопсия на матката че само това още не са ми правили.
<a
Re: IVF/ICSI на ЕЦ
« Отговор #339 -: Април 04, 2009, 16:47:56 pm »
Моето ЛХ беше 12 и си имаше хубава яицеклетка която трансферирахме, друг е въпроса,защо не се имплантира.Имах 2 чертички на теста на 12 ден без прегнил съм,но чхг на 17 отрицателен.Аз имам 2 фуликула единия 11 др.8мм на 10 ден във вторник съм пак за хормони и да видим дали са пораснали.