0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Инвитро при д-р Халачева
« -: Януари 18, 2008, 22:08:22 pm »
Момичета  интересуваме, инвитро при д-р Халачева Варна, вярно ли е че струва 2200лв.като тук влизат лекарства,инжекции,прегледи и процердура с една дума -всичко?" Те такова животно нема",мисля аз ,но моята кума е ходила, така са й казали.Смятам,че много лошо са я заблудили и аз не мога дая оборя.Затова питам вас имали такова нещо някъде?И какво ви е мнението за лекарката и някой правил ли е при нея?
*
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #1 -: Януари 18, 2008, 22:19:12 pm »
Това ми прилича на ценоразписа на Олимед-1600 долара с включено всичко-процедура, лекарства.....
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #2 -: Януари 18, 2008, 22:22:18 pm »
2200 лв. е САМО процедурата.
*
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #3 -: Януари 18, 2008, 23:05:09 pm »
2200 лв. е САМО процедурата.
Ами и аз това казвам,но тя е убедена от клиниката че е толкова,2 пъти ходи и изрично е питала
Имали мимичета правили вече при нея?
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #4 -: Януари 18, 2008, 23:26:27 pm »
В Олимед е 1100 щ.д.  8O
Или поне така пише.
*
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #5 -: Януари 18, 2008, 23:28:35 pm »
Аз сега правя инвитро при Халачева и извинявай ама кума ти не е разбрала. На мене никой не ми е казал че всичко струва 2200. Толкова струва процедурата и "всички" манипулации, но не и лекарства. Те се купуват отделно,както е навсякъде.Или ти не си разбрала или кумата ти. Мене никой не ме е подвеждал с цена там, а камо ли да ме моткат че е изгодно.Напротив. Ако кума ти няма дар слово да се заяжда с администраторките,може да се океже че ще си плати и "безплатните" процедури. Аз засега съм доволна от обслужването,и най-вече от доктор Халачева,която командва тия дето ме нервират. :lol:
*
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #6 -: Януари 18, 2008, 23:31:17 pm »
2200 лв. е САМО процедурата.
Ами и аз това казвам,но тя е убедена от клиниката че е толкова,2 пъти ходи и изрично е питала
Имали мимичета правили вече при нея?

Да бе :lol:.Два пъти да ходи да пита.Повярвах ти.Това е някакво недоразумение. :wink:Досега не съм платила още нито лев там.Не се ли стигне до стимулации не се плаща нищо. До момента ходя 10 дни на инжекции диферелин, сондаж и дилатация безплатни и 3 дни изследване на Е2 безплатно преди стимулации.
*
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #7 -: Януари 19, 2008, 00:16:15 am »
А бе и аз не й вярвам ,но спори.Все пак всичките тези неща вече съм ги минала та ми е ясно,ама?Диферелина не си ли купуваш ти?Сондажа и дилатацията с упойка ли бяха?От кога парвят инвитро,аз бях разбрала,че почват март?
А колкото до Халачева отговорила й е толкова уклончиво,че ако не си в час няма да се усетиш.Както кумата ми,като й задала въпроса-'Инжекциите са скъпи,те влизат ли в цената",Халачева, отговаря"Е, те на теб може и 5 инжекции да са ти достатъчни,като започнем ще видим"И с това приключил разговора.
*
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #8 -: Януари 19, 2008, 07:40:34 am »
А бе и аз не й вярвам ,но спори.Все пак всичките тези неща вече съм ги минала та ми е ясно,ама?Диферелина не си ли купуваш ти?Сондажа и дилатацията с упойка ли бяха?От кога парвят инвитро,аз бях разбрала,че почват март?
А колкото до Халачева отговорила й е толкова уклончиво,че ако не си в час няма да се усетиш.Както кумата ми,като й задала въпроса-'Инжекциите са скъпи,те влизат ли в цената",Халачева, отговаря"Е, те на теб може и 5 инжекции да са ти достатъчни,като започнем ще видим"И с това приключил разговора.

Лекарствата се купуват отделно разбира се от някоя аптека.Халачева дава рецепта само и прави уговорка с аптеката ако останат лекарства да се върнат,но се пази касовия бон.  Сондажа и дилатацията не болят защото са под упойка.След половин час си като репичка и си отиваш. :lol: Инвитро почнаха да правят там от края на Ноември. Всеки месец има някакви групички.  А за инжекциите май наистина е така.Всеки се влияе различно и наистина може с 5 инжекции да мине.Но понеже и Диферелина и Пурегона го няма в аптеките постоянно, се купува повече а след това се връща ако се наложи за да не се изтърват дни в чакане на нови лекарства.
*
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #9 -: Януари 19, 2008, 08:22:56 am »
Това ми прилича на ценоразписа на Олимед-1600 долара с включено всичко-процедура, лекарства.....

В Олимед е 1100 щ.д.  8O
Или поне така пише.


Е хубаво де, сега 500 долара на въпрос ли ще ги правим? :wink:

Халачева ли била убедена, че 2200 е цената с всичко включено? 8O
*
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #10 -: Януари 19, 2008, 10:35:56 am »
Това ми прилича на ценоразписа на Олимед-1600 долара с включено всичко-процедура, лекарства.....

В Олимед е 1100 щ.д.  8O
Или поне така пише.


Е хубаво де, сега 500 долара на въпрос ли ще ги правим? :wink:

Халачева ли била убедена, че 2200 е цената с всичко включено? 8O
Сега в сряда са били за 2 път ,но  за първи преглед при нея.А това което прави впечатление е че не е казала,направо,че ще трябва да са подготвени за поне още 1500лв.Не всеки влиза в нашия форум и знае за какво става дума,така се заблуждават и после остават разочаровани,чудят се откъде да намерят средства.
Освен Pukanka имали други момичета били при нея и какви са отзивите,щото до тук май само за цените им стана дума?
*
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #11 -: Януари 19, 2008, 11:17:09 am »
По принцип по нейн адрес се пише само негативно. :lol:Нали знаеш, хубавите неща рядко се пишат, а лошите винаги. Аз  не се оплаквам.За инвитро няма как да има отзиви още, защото го прави отскоро а и момичетата правили инвитро там, не съм ги срещала в нета.Написах досегашните й успехи които научих тези дни от лаборантките там. Аз ще разказвам постоянно какво става с мене, за да знаят и момичетата след мене,какво им предстои при нея. :wink:А и в края на краищата тя не е сама.Видях че по време на пункциите на момичета там в залата присъстват поне 8 човека.
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #12 -: Януари 19, 2008, 11:24:44 am »
Ихааааааааааа, 8 човека!!!! Те цял банкет май си правят там!!!! :lol:
А самата пункция тя ли я прави?  и след това връщането на ембрионите. Знаеш ли?
*
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #13 -: Януари 19, 2008, 11:33:55 am »
Ихааааааааааа, 8 човека!!!! Те цял банкет май си правят там!!!! :lol:
А самата пункция тя ли я прави?  и след това връщането на ембрионите. Знаеш ли?

Ми 8 чавека са, защото май се събират двата екипа и като сложиш и акушерки, анестезиолог и ембриолога присъства и стават. Самите пункции си ги правят Халачева и Атанасова,всяка на нейните си пациентки, но присъстват и двете независимо на кого е пациента. Как е като връщат ембриони нямах удоволствието да видя този път. :wink: Само разбрах че правят клизма преди трансфера и искат пълен до определено положение мехур.Ако бил повече пълен от нужното, изпразвали малко с катетър.
*
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #14 -: Януари 19, 2008, 11:59:35 am »
Само разбрах че правят клизма преди трансфера и искат пълен до определено положение мехур.Ако бил повече пълен от нужното, изпразвали малко с катетър.
За пълния мехур-ясно, ама за какво пък е тази клизма преди трансфера  8O, за първи път чувам такова нещо?  :roll:
*
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #15 -: Януари 19, 2008, 15:14:51 pm »
Само разбрах че правят клизма преди трансфера и искат пълен до определено положение мехур.Ако бил повече пълен от нужното, изпразвали малко с катетър.
За пълния мехур-ясно, ама за какво пък е тази клизма преди трансфера  8O, за първи път чувам такова нещо?  :roll:

Като ми дойде реда за клизма, обащавам ти да питам защо е. :lol:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #16 -: Януари 19, 2008, 16:04:41 pm »
Видях че по време на пункциите на момичета там в залата присъстват поне 8 човека.

Ми нали трябва да се научат.
То и кучето гледа, ама не става касапин.


Между другото, от чисто любопитство, се обадих в "Олимед" и питах за цената на процедурата.
Кой знае оная информация от кога не е актуализирана.

Та, цените са следните:
2500 лв. ин витро
3000 лв. икси

*
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #17 -: Януари 19, 2008, 16:06:10 pm »
"Ако бил повече пълен от нужното, изпразвали малко с катетър" и клизмата са направо невероятни.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #18 -: Януари 19, 2008, 16:23:04 pm »
"Ако бил повече пълен от нужното, изпразвали малко с катетър" и клизмата са направо невероятни.

В първото действие няма нищо чудно, но за клизмата -  8O
*
Re: Инвитро при д-р Халачева
« Отговор #19 -: Януари 19, 2008, 16:41:31 pm »
"Ако бил повече пълен от нужното, изпразвали малко с катетър" и клизмата са направо невероятни.

В първото действие няма нищо чудно, но за клизмата -  8O

Може да са имали някоя изцепка с пациентка. :lol:Бях видяла такова нещо в АГ, когато момиче буквално се исра върху лекаря. Извинявайте че споменавам случая,не ми се искаше.Беше грозна картинка.