0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #180 -: Октомври 06, 2007, 12:57:13 pm »
Жени, не е навсякъде така  :lol: На мен ми се е случвало да чакам максимум час и половина, и то защото доктора трябваше да направи две пункции една след друга, и му се размести програмата :lol: Иначе към половин час чакане си е нормално  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #181 -: Октомври 06, 2007, 13:46:28 pm »
Абе и аз в "Олимед" не чаках, ама то и наплив нямаше. :wink:
Така,че предпочитам да си чакам. :D
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #182 -: Октомври 06, 2007, 14:03:36 pm »
Когато бях във Варна /аз съм от София/никога не са ме обслужвали с предимство, защото съм от друг град.Когато трябваше да ми правят сондажа чаках ме с мъжа ми 4 часа.Това беше.След това всяка сутринходих в осем и петнадесет, осем и половина и Мели веднага ми ги биеше.Ако отивате, когато и доц.маркова вече  е там се налага да чакате.Но колкото и да се чака важен е крайния резултат.Успех и много  :bfp1:
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #183 -: Декември 21, 2007, 15:28:10 pm »
Здравейте,правих ИКСИ при доц.Маркова но за съжаление неуспешно.Беше ми първи опит.Пиша тук защото искам да разбера колко от момичетата успяват там.През месеца който ходих там се запознах със момичета които бяха със втори трети или четвърти опит.Днес разбрах за отрицателния резултат на едно момиче със трети опит при нея,започвам да мисля че успеваемоста там не е 50% ами по малко.Моля ви кажете си мнението и вие.До сега не съм срещала във форумите момичета които са забременели при нея.Не знам може и да съм пропуснала,но ми се струва че след трансфера вече не им се занимава много с тебе.Аз се обаждах всеки ден и казвах че кървя доста от седми ден от трансфер отговорът беше "слагай си лекарсвата и не ставай от леглото"Имаше ли смисъл цялата тази работа като аз си имах направо цикъл?Можеха поне да ме извикат да ме прегледат и да поговорим.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #184 -: Декември 21, 2007, 15:41:11 pm »
Мега, познавам доста успели при Маркова.

Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #185 -: Декември 21, 2007, 15:55:03 pm »
Може би,тези момичета не пишат тук.Дано някои напише нещо,че да вдъхне малко надежда.Напоследък чета само отрицателни емоции.
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #186 -: Декември 21, 2007, 16:20:20 pm »
Аз също познавам доста момичета забременели при доц. Маркова и то от първи опит, но това какво ще ти помогне на теб  :? Трябваше предварително да си проучила клиниката, където ще правиш опит, сега вече няма смисъл според мен...
 
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #187 -: Декември 21, 2007, 16:27:24 pm »
Аз по принцип съм много против подобни статистики-50%, 25%.Реално дори да е 98 % винаги има вероятност ти да си в неуспешните 2% и обратното.Тука плюем и маем Репробиомед и Олимед, ама ей го на-намериха се бременни и от процедури при тях.Така че трябва да откриеш своя лекар.
*

    dekiki

  • ***
  • 421
  • Симона 20.02.2008
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #188 -: Декември 21, 2007, 20:20:48 pm »
Mega79,здравей!Като видя тема някъде,която е свързана с доц. Маркова веднага я прочитам,както направих и с тази.Причината за това е,че за мене доцентката и екипа й са хората,които сбъднаха мечтата ми да съм бременна и чакам с нетърпение живот и здраве да гушна моето 7 години чакано бебе.И тази мечта се сбъдна от първият път,за което разбира се никой неможеше да гарантира,но аз отидох там с много голяма вяра и доверие в екипа и те не ме подведоха.По време на стимулацията ми бях свидетел на доста положителни тестове,а също и на доста отрицателни.Съпреживявах мъката на момичетата с отр. тестове и се радвах на тези с положителните,като през цялото време неспирах да мисля,че аз трябва да съм от тях.Според мен трябва доктора при,когото решиш да продължиш да си сигурна 100%,че това е твоят доктор!Пожелавам ти успех следващият път!Прегръщам те!Дени
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #189 -: Декември 21, 2007, 21:20:55 pm »
Здравей,Дени аз не казвам че не съм доволна от доцентката,когато отидох там за първи път вярвах силно че заедно ще успеем,но в момента ми е много мъчно и трябва да говоря с някой.Нали ме разбираш.Въпреки всичко тя е моят доктор!Просто може би на мен ми се събраха малко повече преживяванията тези дни.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #190 -: Декември 21, 2007, 22:14:25 pm »
когато отидох там за първи път вярвах силно че заедно ще успеем,


Всички вярваме, че ще успеем!
Ако не вярваме - за какво изобщо отиваме?
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #191 -: Декември 21, 2007, 22:22:01 pm »
Здравейте,правих ИКСИ при доц.Маркова но за съжаление неуспешно.Беше ми първи опит.Пиша тук защото искам да разбера колко от момичетата успяват там.През месеца който ходих там се запознах със момичета които бяха със втори трети или четвърти опит.Днес разбрах за отрицателния резултат на едно момиче със трети опит при нея,започвам да мисля че успеваемоста там не е 50% ами по малко.Моля ви кажете си мнението и вие.До сега не съм срещала във форумите момичета които са забременели при нея.Не знам може и да съм пропуснала,но ми се струва че след трансфера вече не им се занимава много с тебе.Аз се обаждах всеки ден и казвах че кървя доста от седми ден от трансфер отговорът беше "слагай си лекарсвата и не ставай от леглото"Имаше ли смисъл цялата тази работа като аз си имах направо цикъл?Можеха поне да ме извикат да ме прегледат и да поговорим.
Здравей.Искам и аз да напиша за едно нуспешно Икси при доц.Маркова.Напълно те разбирам.Дано и другите момичета се включат защото знам че не са малко.Ако имам пак възможност ще пробвам пак но НЕ ТАМ.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #192 -: Декември 22, 2007, 09:17:51 am »
Здравей.Искам и аз да напиша за едно нуспешно Икси при доц.Маркова.Напълно те разбирам.Дано и другите момичета се включат защото знам че не са малко.Ако имам пак възможност ще пробвам пак но НЕ ТАМ.

  На мен пък ми предстои първо инвитро при доц.Маркова,имам огромно доверие в нея и екипа й.Пациентка съм й отдавна и не мисля,че компетентността й подлежи на въпрос.Не съм застрахована от неуспеха,мисля,че положителният резултат е съвкупност от доброто съотношение между професионализма на екипа и възможностите на организма,като не малка роля има и психологическата нагласа за успех.Винаги ще има доволни и недоволни...Какъвто и да е изхода от моя опит,ще приема резултата като такъв,какъвто е.Ще продължа ли,ще поема по друг път ли...времето ще покаже.Дай Боже да успея,дано всички успеем!
*

    dekiki

  • ***
  • 421
  • Симона 20.02.2008
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #193 -: Декември 22, 2007, 09:45:41 am »
Mega79,Bebi,Baracuda, където и да решите да направите АРТ-а ви пожелавам успех.Вярата в екипа е много важна,така че го направете там,където вътрешното усещане ви води!Прегръщам ви!
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #194 -: Декември 23, 2007, 00:38:18 am »
Здравейте,правих ИКСИ при доц.Маркова но за съжаление неуспешно.Беше ми първи опит.Пиша тук защото искам да разбера колко от момичетата успяват там.През месеца който ходих там се запознах със момичета които бяха със втори трети или четвърти опит.Днес разбрах за отрицателния резултат на едно момиче със трети опит при нея,започвам да мисля че успеваемоста там не е 50% ами по малко.Моля ви кажете си мнението и вие.До сега не съм срещала във форумите момичета които са забременели при нея.Не знам може и да съм пропуснала,но ми се струва че след трансфера вече не им се занимава много с тебе.Аз се обаждах всеки ден и казвах че кървя доста от седми ден от трансфер отговорът беше "слагай си лекарсвата и не ставай от леглото"Имаше ли смисъл цялата тази работа като аз си имах направо цикъл?Можеха поне да ме извикат да ме прегледат и да поговорим.
Мега, аз лично познавам доста момичета от форума успели при доц. Маркова. Някои доста отдавна вече и може би не си прочела, ако четеш отскоро, а други още не са го споделили с нас, но предполагам ще го направят, когато са готови за това. При мен се получи точно при нейния екип след две неуспешни процедури на друго място. Доверието в екипа е много важно. Пожелавам ти от сърце да успееш да сбъднеш мечтата си, която и клиника да избереш!
« Последна редакция: Декември 23, 2007, 00:40:31 am от cygnus »
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #195 -: Декември 26, 2007, 14:43:37 pm »
Мили момичета,
много пъти вече ви занимавах с моя случай,дори сигурна съм омръзнах на някой,
но като чета отчаянието в текстовете ви , ме кара отново да разкажа:пример съм за сбъдната надежда.След 24г.стерилитет ,на 47г.родих близнаците Марио и Веселин,кръстени на вълшебницата Веселина Маркова.Разбира се Марио е на Богородица.След два неуспешни опита ин витро в Сф. и Пл. варненският при доц.Маркова се оказа успешен.Благодарение на човечното и отношение към мен,на високия и професионализъм,на екипа,който в този вид работи като перфектно смазана машина,на гладолечебните цикли,които с помощта на доктор Емилова проведох и които подготвиха организма ми за предстоящото изпитание и разбира се на нестихващата убеденост,че не съм направила всичко,което зависи от мен,за да постигна мечтата си.Мили момичета ипотекирах цялото си имущество,но сега имам две прекрасни деца .Парите не бива да ви спират.Съжалявам,че доц.Маркова спира да работи,това е голямо връщане назад за варненската клиника.
Дано като консултант дори да е там.Знам,че има различни състояния в настроението и,но всичко си струва да се изтърпи,само да попаднете в ръцете и.
Според световните статистики,методът ин витро има 30%успеваемост,само една клиника в света,работеща с отбрани жени има 60%,но тя е в Америка
Другата,работеща с редови пациентки е във Варна и има 52%успеваемост.Около мен лежаха 10 жени ,9 от тях забременяхме.Убедих се сама.Не губете надежда и вяра в доц.Маркова.Желая на всички спокойствие и увереност в собствения си успех



Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #196 -: Декември 26, 2007, 16:09:55 pm »
здравей те момичета предстой ми инвитро при ДОЦ Маркова надявам се да се включа в първата група през януари . Може би някъде е писано колко пари излиза инвитро моля каже те къде мога да прочета. ще теглим заем да можем да се ориентираме.
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #197 -: Декември 26, 2007, 16:27:29 pm »
Може би някъде е писано колко пари излиза инвитро моля каже те къде мога да прочета. ще теглим заем да можем да се ориентираме.
Ето тук виж ориентировъчни цени на ин витро центъра в АГ-Варна:
http://kozovski.hit.bg/ZeniFrameset.htm
 Успех!  :D
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #198 -: Декември 26, 2007, 21:06:53 pm »
След два неуспешни опита ин витро в Сф. и Пл. варненският при доц.Маркова се оказа успешен.





Пл. какво е?
Плевен, Пловдив...... :wink:
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #199 -: Декември 27, 2007, 10:21:04 am »
Само да добавя, че такова чудо 52% успеваемост няма. За успеваемост говорим когато е износен плода, не колко са заченали.
И в Плевен от 12, 10 са забременели, но не го водят 80 % успеваемост. Когато попитах ми казаха, около 28-30.

[/url]