0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #120 -: Август 09, 2007, 13:20:28 pm »
Знае ли някой какъв е графика на доц.Маркова,кога е в отпуск или кога е в АГто.Имах час за 06.08 но ми го промениха на 11.08.А тя ми каза при последната ни среща да отида в края на август,за да види дали съм се повлияла от лекарствата. :ask:
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #121 -: Август 09, 2007, 13:29:52 pm »
А аз пък се питах, как стои въпроса с инсеминациите при доц. Маркова.  Оставам с впечатление, че тя не е привърженик на метода, но само няколко момичета са споменали това и няма аргументи защо мислят така.  Хайде нека пациентките и кажат, моля.
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #122 -: Август 09, 2007, 14:54:54 pm »
Здравейте момичета! Ще тръгвам по прегледи и се чудя дали при доц. Маркова или при д-р Александров. От някои постинги оставам с впечатление, че двамата работят в екип. Да отбележа, че в моя случай възможността, колкото и да е малка е само ин витро. Моля, посъветвайте ме.Благодаря ви предварително.
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #123 -: Август 09, 2007, 15:04:06 pm »
Axinia, и двамата са добри специалисти. Аз лично бих ти препоръчала д-р Александров, но ще има много момичета които ще ти препоръчат вероятно пък доц. Маркова. Най-добре се срещни с всеки от тях поотделно и си прецени сама. Успех.
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #124 -: Август 09, 2007, 15:24:54 pm »
Благодаря Пета, аз мислех направо при д-р Александров, но ми се стори, че той извършва само процедурата. В смисъл, че не се занимава с първоначален преглед, назначаване на изследвания, лекарства. . . Ще опитам да си запиша час при него.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #125 -: Август 09, 2007, 21:10:32 pm »
Знае ли някой какъв е графика на доц.Маркова,кога е в отпуск или кога е в АГто.Имах час за 06.08 но ми го промениха на 11.08.А тя ми каза при последната ни среща да отида в края на август,за да види дали съм се повлияла от лекарствата. :ask:

Ами аз вчера се бях видяла с нея,още е в отпуска,до края на август.В Майчин дом се дават часове за края на септември при нея.
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #126 -: Август 10, 2007, 10:06:59 am »
Ами аз имам час за 23.08 при нея в Майчин дом и доколкото знам се връща там на 21.08, но вече всичко е запалнено. Някой знае ли дали Александров е в отпуска и кога се връща?
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #127 -: Август 10, 2007, 10:17:12 am »
Някой знае ли дали Александров е в отпуска и кога се връща?
Обади се в поликлиника "Кисьови" и попитай.
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #128 -: Август 10, 2007, 10:25:26 am »
Звънях и на двата номера които имам - 631888 и 613805, но никой не вдига....
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #129 -: Август 10, 2007, 10:26:52 am »
Клиниката е в ремонт август месец.
Затова никои не вдига :wink:

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #130 -: Август 10, 2007, 10:33:02 am »
ООО не знаех. Благодаря Alkata. Кога отново ще работи?
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #131 -: Август 10, 2007, 10:40:05 am »
септември

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #132 -: Август 10, 2007, 10:53:56 am »
Ами и аз не знаех, извинявай че те подведох nadini4i. :oops:
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #133 -: Август 10, 2007, 11:24:37 am »
Ами къде можем да направим спермограма тогава преди септември, защото МАркова ми каза само за Александров?
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #134 -: Август 10, 2007, 11:37:03 am »
Мисля че прави и в АГ-то. Обади му се най-добре на gsm-a, за да се разберете, защото мисля че ще излиза в отпуск от другата седмица.
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #135 -: Август 10, 2007, 12:19:18 pm »
Мисля че прави и в АГ-то. Обади му се най-добре на gsm-a, за да се разберете, защото мисля че ще излиза в отпуск от другата седмица.
Обади се и се разберете, той ще ти каже какво ще направите :lol:

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #136 -: Август 10, 2007, 13:26:50 pm »
Маркова НЕ прави инсеминации както и ин-витро на ЕЦ - тя е привърженик на "тежката артилерия". Чернева (Бог да я прости) правеше а също и Александров. Успех
"Всеки от нас се ражда, защото преди това Бог го е обикнал, оценил, видял е смисъл в това и той да стане част от мирозданието"

Митрополит Антоний Сурожки
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #137 -: Август 10, 2007, 13:35:28 pm »
Маркова НЕ прави инсеминации както и ин-витро на ЕЦ - тя е привърженик на "тежката артилерия". Чернева (Бог да я прости) правеше а също и Александров. Успех

Мерси, graco.  Ама неприятничко си е това.  На пролет се обадихме на Александров, на стационарен телефон, и ни казаха, че няма да се занимава вече с ин-витро.  Записахме час за доц. Маркова, а тя след 2 прегледа веднага препоръча ин-витро, при наличие на не лоша спермограма и 1 тръба (и 2 предишни бременности, за нещастие неуспешни).  Предвид цената и обстоятелствата, след дълго умуване, докато чакахме есенния си час за доц. Маркова, решихме първо да се опита с инсеминация, но май ще трябва всичко да започне отначало наесен с д-р Александров...  Ех, да му се невиди...
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #138 -: Август 10, 2007, 15:12:08 pm »
Абе аз ще се повторя, ама да си го кажа-Маркова май на всички препоръчва инвитро.Лошото е, че когато не го направи на следващия преглед не помни какво ти е казала и айде пак наново.Аз съм типичен пример-цветна снимка при нея-една запушена и една проходима тръба.Тя казва-добра новина, не се налага инвитро(тогава пишех още в дир-а и много момичета се учудиха как така не  е препоръчала инвитро.)На следващото посещение поглежда снимката и казва-Ама моето момиче, закъде  с тия тръби?Никакъв шанс, я да те пуснем по касата за едно инвитро?Като и казах какво ми е казала предния път не и стана приятно, че така я конфронтирам и смотолеви, че то така или иначе се чакало почти година ако си по касата, в това време ще работим по въпроса.Вика ми-при мен има още свободни места, направи си изследванията и ела пак при мен.След 2 седмици вече отънели с 250 лева за излседвания тя ми съобщава-оо, ама местата са вече заети, много закъсня!
Разказвам това за незнам кой път!Кракът ми вече не стъпа при нея и много от момичетата във форума ме подкрепиха за това.Няма да казвам имена.
Не се срамувам да си кажа меннието за нея.Александров е 100 пъти по-добър избор!
Лично мнение!
*
Re: Доц. Маркова Варна
« Отговор #139 -: Август 10, 2007, 21:55:31 pm »
Ами аз имам час за 23.08 при нея в Майчин дом и доколкото знам се връща там на 21.08, но вече всичко е запалнено. Някой знае ли дали Александров е в отпуска и кога се връща?
Малко прясно инфо от мен  :wink: - ходих в клиника "Кисьови" по-рано тази седмица,и ми казаха, че Александров е в отпуск до 4 септември. Попитах дали може да си запиша час отсега,но щели да почват да записват часове от 20 август нататък.


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!