0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дано, Меме, си направим такава темичка  :)

*
Идеята за нова темичка получава едно рамо и от мен,  :D
Добре дошли на новите момичета, а познатите да се изнасят в новата темичка,  :crossfingers:
Момичета, постоянно ми се спи.  :balk_126: Може ли да е от утрогестана и дуфастона?
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Момичета, постоянно ми се спи.  :balk_126: Може ли да е от утрогестана и дуфастона?

Можееееее, и от бременността можеееееее  :wink:
Ами спинкай тогава бе  :lol: Сега ти се паднало  :lol:
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Идеята за нова темичка получава едно рамо и от мен,  :D
Добре дошли на новите момичета, а познатите да се изнасят в новата темичка,  :crossfingers:
Момичета, постоянно ми се спи.  :balk_126: Може ли да е от утрогестана и дуфастона?
Май, май като гледам на теб, ще се падне честа да пуснеш новата темичка. :P
Почивай сега и пази бебоците.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Май, май като гледам на теб, ще се падне честа да пуснеш новата темичка. :P
Почивай сега и пази бебоците.

Така като чета и на мене така ми се струва  :D... Rtfrtf,.. с тази сънливост... Ммммдааааа... :) Стискам много палци и силно се надявам!...



Момичета, отдавна се кана да пиша, но нещо не ми достигаше кураж, тъй като дълго време липсвах...  :oops: Е, New Love ми даде завършителния тласък и ей ме на тъдява...  :lol:

Вече не помня, дали съм споменавала тук какво става с нас, затова ще си кажа за протокола :)...
Към края на януари направихме един неуспешен ИКСИ - опит и сега се готвим за нова процедура (може би с начало на 23.04.) по дълъг протокол...

От сърце пожелавам УСПЕХ на всички тук!
Ще се опитам да пиша по-редовно.. ;)
Хубави почивни дни!






"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Успех Чандра!Пиши по-честичко!Аз съм новичка във форума,но преди да се престраша да пиша,четях всичко споделено от теб на един дъх!Пожелавам ти тази година да е твойта и нашата!Между впрочем ми казват,че тази година 2010, с тези две нули била много бременна.Действайте всички! :pleasantry:
« Последна редакция: Април 10, 2010, 21:40:45 pm от desinka71 »


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Чандра стискам ти палци този път свичко да е както трябва и скара да се похвалиш с положителен резултат.Аз също чакам другия месец да ми се обадят от фонда и ние да започваме.Дано тази година да е нашата и да си отворим вече нова тема с много бебешки плач.Успех на всички момичета.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
isho75 - кой номер сте ...да се ориентирам и аз горе долу къде сме...

Чандрита - ако не те натоварвам, може ли да споделиш защо беше несполучлив опита - казват ли ти там докторите нещо. Тук , доколкото аз съм чела , докторите не правят "рекапитулация" така да се каже...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Номер 5229 съм.А ти кой номер си?
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Привет!Заминавам за един специален манастир в Сърбия и ще се помоля за всички нас!После ще разказвам! :balk_184:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Здравейте милички!  :D
Исках аз днес по-рано да ви се обадя,... да предложа нещо кафенца, сокчета...  :)


...ама се залисах, закуската отдавна отмина,... а вие през това време сте писали толкова многочислено..  :)
Благодаря за пожеланията:) ...

Десинка, приятна разходка и ще чакаме да научим впечатленията от манастира... :)
Ишо, ЛИбоффф  :D - стискам палци да се похвалите много скоро с новини от Фонда!

Чандрита - ако не те натоварвам, може ли да споделиш защо беше несполучлив опита...

Според доки проблемът вероятно е в некачествени яйцеклетки. Но аз съм описала всичко подробно в дневника си ето тук:
Дневникът на Чандра

Ако ви остане време, може да погледнете... Малко многословна падам,.. :lol:  затова ще ви упътя... - разбора на резултата от опита е някъде на втората страничка, в поста от 10.02.10 и в последвалия...

Та, ако сте надникнали в дневничето, там последно съм разказала, че се запознах с една българка, пациентка на нашия доктор, която вече е мама момченце. :) Преди няколко дни си побъбрихме с нея по телефона и се оказа, че тя е на 44 години. Съвсем актуално за нашата темичка...  :D

Rtfrtf, как си днес? Правилно ли смятам, че остават още дена до теста? :)  Пиши ни...

Пожелавам ви слънчев ден и много усмивки! :)



« Последна редакция: Април 11, 2010, 14:22:08 pm от Chandra »
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

isho75 - 5744 - леле...невъобразимо далече от вас...

Преди нова година мислех , че май, най-късно юни ще сме направили опит. Февруари -март лееко поипреглътнах факта , че най-вероятно ще е есента , но сега....май няма да е таза година въобще....Ужас...Няма да ми издържат нервите...То вече вървя срещу себе си - ни диета , нито хапчетата взимам редовно ...много се отчайвам и нямам сили да спра процеса. Надявам се срещата с док.Стаменов да ми повлияе положително, но момичетата от темата за к-ка Малинов казват ,че вече било много вероятно първия преглед да не е при него , а при Персенска или др. док. от екипа...Ако вляза след година  и половина чакане и не го видя , от сега съм сигурна  ,че ще се срина и самозаключа окончателно....Големи глупости дрънкам , но нямам сили да ги изрека на глас , още по-малко има с кой да ги споделя на живо. Толкова са ме лъгали и мачкали , че той ми е наистина последната ми надежда ...а съзнавам  ,че не трябва да е така...все пак е само човек...не господ...
Цикъла ми закаснява трагично и съм под влиянието на обърканите си хормони , които ме правят отчаяно песимистична и ревлива...без да мога и сълза да пророня...Цяла седмица прекарах без да изляза от вкъщи, единствения път , в който го направих ходих до гробищата, където честно казано ми беше безкрайно приятно да поседя....спокойствие, цветя , пеене на птички...не съм луда , наистина беше неестествено хубаво. Оххх , а утре трябва да отида на работа в препълнено с хора място ...непоносимо...отвръщаващо...не понасям нито един от тези лицемери , егоисти и интриганти.

Чандрита - отивам да прочета , не знаех за дневничето ти ...
« Последна редакция: Април 11, 2010, 14:50:10 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Хей,New Love ,все едо слушах себе си ... та в един момент даже помислих ,че аз съм го писала
Ето вижте .. даже и го изпратих,а не исках!
Както и да е!
New Love ,да ти кажа че аз на 26април ще съм на първи преглед при д-р Стаменов,но още като ми записаха час ме предупредиха,че ще ме прегледа д-р Персенска.От момичетата тук знам,че тя е също много добра и не бива да се притесняваш.
Аз имам малко време и съм на прага да започна процедурата ,но постоянно се вкарвам в едни филми. Пия примолут нор ,а яйчниците не спират да ме болят.Предписа ми ги предната лекарка при която правих инвитрото .Уж нямам киста,уж всичко е наред ... а те си ме болят.Нямам търпение да ми дойде прегледа и поне да знам какво ми е и дали ще мога да почна вторият си опит .
Дидомира - мене нищо такова никой не ме предупреди, а ако исках да е тя часът ми отдавна щеше да е дошъл...както и да е ...нови порядки , ще ги преглътна, но няма да е същото, знам си , видя ли някой друг като отворя вратата ще ревна и до там...как да е , ще му мислим на 4-ти в 15ч. Принципно съм корава и не давам вид , че нещо ме трогва, но това ми струва голямо вътрешно усилие...

Чандрита - прочетох всичко от-до....Голямо чудо сте , сестро...направо викай Карбовски, може и да поразмърдате бюрократичната машина по осиновяванията, той и без това си търси БГ чужбински персонажи. Офертирал е едни приятели ,но те се дърпат - срам ги е, а и покрай тях няма нищо кой знае какво....а при вас е  направо находище....Боже какви сравнения цепя...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Оххх , а утре трябва да отида на работа в препълнено с хора място ...непоносимо...отвръщаващо...не понасям нито един от тези лицемери , егоисти и интриганти.

Боже, имам чувство, че аз съм го писала, и аз цяла седмица не съм излизала никъде, даже не отговарях на телефонни позвънявания на колежки. Утре съм на работа /училище/, от два дни се опитвам да се настроя позитивно, ама нъцки, това което описваш за колегите си все едно е при нас. Не знам как ще отида.
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
isho75 - 5744 - леле...невъобразимо далече от вас...

Преди нова година мислех , че май, най-късно юни ще сме направили опит. Февруари -март лееко поипреглътнах факта , че най-вероятно ще е есента , но сега....май няма да е таза година въобще....Ужас...Няма да ми издържат нервите...То вече вървя срещу себе си - ни диета , нито хапчетата взимам редовно ...много се отчайвам и нямам сили да спра процеса. Надявам се срещата с док.Стаменов да ми повлияе положително, но момичетата от темата за к-ка Малинов казват ,че вече било много вероятно първия преглед да не е при него , а при Персенска или др. док. от екипа...Ако вляза след година  и половина чакане и не го видя , от сега съм сигурна  ,че ще се срина и самозаключа окончателно....Големи глупости дрънкам , но нямам сили да ги изрека на глас , още по-малко има с кой да ги споделя на живо. Толкова са ме лъгали и мачкали , че той ми е наистина последната ми надежда ...а съзнавам  ,че не трябва да е така...все пак е само човек...не господ...
Цикъла ми закаснява трагично и съм под влиянието на обърканите си хормони , които ме правят отчаяно песимистична и ревлива...без да мога и сълза да пророня...Цяла седмица прекарах без да изляза от вкъщи, единствения път , в който го направих ходих до гробищата, където честно казано ми беше безкрайно приятно да поседя....спокойствие, цветя , пеене на птички...не съм луда , наистина беше неестествено хубаво. Оххх , а утре трябва да отида на работа в препълнено с хора място ...непоносимо...отвръщаващо...не понасям нито един от тези лицемери , егоисти и интриганти.

Чандрита - отивам да прочета , не знаех за дневничето ти ...
Мила не се притеснявай за нищо.Фонда работи с пълна пара.Аз чакам май месец да ми се обадят.Това означава,че на теб юни лил най късно юли ще ти се абадят.Разглеждат приблизително по 500 молби на месец.Успокой се,опитати ще е през тази година,но и да е началото на следващата какъв е проблема,важното е да е положителен крайният резултат.Отпусне се и се остави на течението.Не мисли постоянно за бебета и опити а се наслади на живота.И аз бях изпаднала в такова състояние като беб,но бързо се съвзех и вече гледам на живота с други очи.Успокоих се просто си мисля,че ако е писано да стане то просто ще се случи.Нали знаеш,че чавек не може да избяга от съдбата си.Стискам ти палци и ти желая много късмет.Като ми се обадят от фонда ще пиша.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*
Chandra, много се радвам, че ни навестяваш. Правилно си ги сметнала - 5 дни са до теста. Броя си ги в овукалендара, сякаш ще се уволнявам от казармата. Малко старомодно сравнение, ама другото за затвора е още по-сценаристко,  :balk_116: :balk_124:
Isho75, направо ти се радвам, как успяваш да си толкова спокойна. Не, че аз не съм, ама отвреме навреме ме друсат паранои, екзистенциални въпроси и прочее лудости,  :)
New Love, така като смятам на 17.06.2010 ще си с обаждане от Фонда. И Ишо ти е казала юни-юли. Пък за д-р Персенска се сещам за съфорумничката, която я описваше с вълшебната усмивка. Определение, което аз свих за д-р Чавеева, лекар ординатор в клиника Щерев.
Тук се раздвижило, докато спинкам следобяд, като пенсионер се чувствам,  :D
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
isho75 - спичам се заради възрастовото ограничение за финансирането. Аз съм набор 69 - тази година ставам на 41. Ако имам неуспехи ми се ще да ме финансират разрешените 3 пъти. Нямаме пари, никога не сме имали...няма от къде да съберем ... Държавата дълго време нехаеше за хора като нас , а когато се сети постави възрастово ограничение при жените... Знаеш ли как ми се къса душата...Не стига , че толкова години тия некадърници с нищо не ми помогнаха , ами сега и възрастово ограничение сложиха... Щеревци,Табаковци и сие алчна сган проклета от квартални недоносчета гинеколозчета... Чудя се как има още семейства , които им се доверяват....

ivetod -  че то има ли по-отблъскващо място от родното школо в момента. Място където нито учителите знаят какво правят , нито децата защо са там... Значи утре и двете ще пъшкаме в една посока. При мен е първи час БЕЛ, а при теб...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
New Love, не се отчайвай мила... и твоето номерче ще излезе. Дано да е по-скоро!... А до тогава ще уплътниш времето с подготовки... И аз си мислех, че отиваме в клиниката и хоп - почваме... а се оказа, че преди началото трябваше да направим още безброй неща, за които не предполагах... ;) Използвай времето колкото можеш... Важното е, че съвсем скоро си на преглед при Стаменов. :)

Между другото, през март тази година и аз си взех час за него... (Не знам, защо...  Засега нямаме планове да правим опити в България...) Дадоха ми час за юни 2011!.. Сестричките ме попитаха изрично, дали искам първичния преглед да е при д-р Стаменов или при д-р Пресенска. Обясниха ми, че за д-р Пресенска бих чакала с няколко месеца по-малко... и че по време на процедурите преглеждат и двамата... Но останах с впечатлението, че първия преглед си е при когото е взет часа...
Но си мислех,... ако много се притесняваш, защо утре просто не се обадиш в клиниката и не попиташ, как точно се процедира... - можеш да обясниш, че имаш час за Стаменов и искаш да се информираш... Така поне ще знаеш, какво точно можеш да очакваш и няма да се стягаш излишно...

По отношение на осиновяването... - трудно може да се помръдне нашата администрация, повярвай ми...  :? Ако знаеш, що писма сме изписали, къде ли не ги разпратихме... Смешното е, че от Народното събрание ни отговориха, че проблема не е от тяхната компетенция (а става въпрос за новия Семеен кодекс) и ни посъветваха да се обърнем към Министерство на труда и социалната политика. От Министерство на труда и социалната политика ни препратиха към Министерство на правосъдието, а от това Министерство чакаме отговор вече от месеци... Единствените по-ангажирани са от Дирекция Приемна на Министерски съвет, но и те чакат над месец отговор от Министерство на правосъдието... Бяхме активни, и в предавания участвахме... но в един момент писва...
Междувременно по-голямата част от момичетата, с които действахме в тази посока (мотивиране на промяна в закона), вече се замислят за осиновяване от други държави и почти са се отказали от вариант България... Паричките, които трябва да заплащат, за да кандидатстват за осиновяване на дете от България (три пъти отказвано на вътрешно осиновяване), понякога са и повече, отколкото при други чужбински процедури... или поне ако не са по-скъпи, поне не са по-евтини...

Иначе за Карбовскиии :D  ...Виж, за него не се бях сетила... Доста е подходящ, всъщност. :lol: ..Нищо лошо за човека, но много се радвам на имитациите в Пълна лудница   8)(хващам първите срещнати линкчета за ушите и ги копирам):
Pulna ludnica - Otechestven fond
Пълна Лудница - Отечествен Фонд (13.02.2010)  
 
:) :) :)

Пожелавам хубава вечер на всички нас... и въпреки разните му там проблеми и досади - едно добро начало на следващата седмица! :)
 :bighug:
« Последна редакция: Април 11, 2010, 20:53:27 pm от Chandra »
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."