0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

търся координати на д-р Бойчев от Тутракан. Моля за помощ защото искам да си запиша час да не пътувам 150 км напразно и да не мога да бъда приета ако нямам записан предварително час
*
Re: Координати на д-р Бойчев от тутракан
« Отговор #2 -: Май 02, 2010, 20:32:09 pm »
Здравейте на всички! :)
Аз съм много отчаяна девойка, която търси всякаква информация за Д-р Бойчев от Тутракан. Аз съм от Русе и съм обиколила почти всички гинеколози. Знам че имам някакъв проблем, но от никъде-НИЩО!!! Много съм изтърпяла и много хапчета съм изпила, но само с един ефект- качване на килца ( и то доста). От познати знам, че Д-р Бойчев е мн. добър гинеколог. Кажете така ли е???
*
Re: Координати на д-р Бойчев от тутракан
« Отговор #3 -: Май 02, 2010, 22:36:41 pm »
Да, правилно си чула.
Не си губи времето в Русе, слушай патило.
Запиши се за консулт при д-р Бойчев, в момента записва за юни.

И без отчаяние, то в никакъв случай няма да ти помогне ... ще видиш, д-р Бойчев ще ти вдъхне надежда и вяра.
Успех!
Re: Координати на д-р Бойчев от тутракан
« Отговор #4 -: Май 02, 2010, 23:48:50 pm »
Благодаря за куража! :) Аз наистина незнам какво да правя, защото до сега чух много диагнози и то все отчайващи- от невъзможност за забременяване до вероятна загуба на бебе след 6-я месец от бременноста и още куп отчайващи неща... !!!!
Re: Координати на д-р Бойчев от тутракан
« Отговор #5 -: Май 16, 2010, 18:44:47 pm »
Здравейте на всички! :)
Аз съм много отчаяна девойка, която търси всякаква информация за Д-р Бойчев от Тутракан. Аз съм от Русе и съм обиколила почти всички гинеколози. Знам че имам някакъв проблем, но от никъде-НИЩО!!! Много съм изтърпяла и много хапчета съм изпила, но само с един ефект- качване на килца ( и то доста). От познати знам, че Д-р Бойчев е мн. добър гинеколог. Кажете така ли е???
^otchaqna^, това сякаш аз съм го писала :) И аз съм от Русе, макар вече да живея в Шумен. Също като теб обиколих много гинеколози без да получа точна диагноза. Да не говорим, че съм чувала и въпроса "Мислиш ли да раждаш някога, за да знам как да те лекувам?" Та аз съм едва на 23 години. Ако сега не се замислям за дете (което не е така), дали няма да го искам след някоя друга година? Писнало ми е вече от "специалисти". Надявам се скоро да се вредя за д-р Бойчев (мисля утре да му звъня за час) и да се сложи край на мъките ми.
На теб и всички останали пожелавам само добри новини и много + тестове.
Re: Координати на д-р Бойчев от тутракан
« Отговор #6 -: Май 16, 2010, 21:35:06 pm »
Здравейте! и аз съм почти като вашето положение ,момичета, и за това реших за себе си че вече е време/а трябваше да го направя отдавна/доктор Бойчев да си е мой лекар дори мога да се похваля че вече имам час без направление съм и за мое щастие е след почти месец!Желая на всички успех :)
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimito_ge][/url]
Re: Координати на д-р Бойчев от тутракан
« Отговор #7 -: Май 17, 2010, 08:42:07 am »
Здравейте! и аз съм почти като вашето положение ,момичета, и за това реших за себе си че вече е време/а трябваше да го направя отдавна/доктор Бойчев да си е мой лекар дори мога да се похваля че вече имам час без направление съм и за мое щастие е след почти месец!Желая на всички успех :)
Успех!!!
Re: Координати на д-р Бойчев от тутракан
« Отговор #8 -: Май 19, 2010, 16:03:12 pm »
Благодаря още веднъж
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mimito_ge][/url]