0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #200 -: Август 24, 2007, 19:15:14 pm »

Ами той човека няма нужда от възхвала, всички знаем кооолко е велик  :lol:

 :balk_50: :jump12:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #201 -: Август 24, 2007, 22:04:24 pm »
хайде и аз 01.10 :D
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #202 -: Септември 10, 2007, 11:02:18 am »
Момичета,аз пък съм на 04.10 и това ще ми е първи преглед,доста се притеснявам :sinking:Ще пътувам от Варна.Има ли някой за тогава?Би било полезно за всички ако тези,които минат по-рано да споделят как е протекла първата среща :balk_600:
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #203 -: Септември 10, 2007, 11:26:32 am »
Момичета и аз си записах час за 04.10. Е всеоще не сме почнали с бебеправенето но мислим да почваме и тъи като имам хормонални проблеми (поликистоза, реших да не си губа времето ами да си намера добар лекар който ще ми помогне да вида по-скоро  :bfp:. Успех МОМИЧЕТА
МКМАЛЕНА от къде си?Аз съм за 12ч. на 04.10.А ти в колко си?Може да се засечем :balk_69: и да си да се запознаем ако искаш
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #204 -: Септември 10, 2007, 12:22:26 pm »
МКМАЛЕНА от къде си?Аз съм за 12ч. на 04.10.А ти в колко си?Може да се засечем :balk_69: и да си да се запознаем ако искаш

Здрасти марилина  :), аз съм от София и имам час от 10:30. Сигурно ще се засечем и запознем  :D

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #205 -: Септември 10, 2007, 12:34:16 pm »
има ли някой за 8.10. аз съм в 10.30. мисля да ходя с половинката :goodluck:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #206 -: Септември 10, 2007, 12:48:52 pm »
Момичета,
Да попитам и аз - имам час за д-р Владимиров за 12.09, това е първоначална визита, доколкото разбрах се прави и ултразвуков преглед, лошото е, че на мене все още няма да ми е свършило...., може ли при това положение да се направи прегледа?
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #207 -: Септември 10, 2007, 16:03:04 pm »
tanita7 - няма абсолютно никакъв проблем прегледа да се извърши по време на цикъл, но всичко е по преценка на доктора. Спокойно, не се притеснявай  :lol:
« Последна редакция: Септември 10, 2007, 18:37:53 pm от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #208 -: Септември 10, 2007, 16:11:02 pm »
Момичета,
Да попитам и аз - имам час за д-р Владимиров за 12.09, това е първоначална визита, доколкото разбрах се прави и ултразвуков преглед, лошото е, че на мене все още няма да ми е свършило...., може ли при това положение да се направи прегледа?

не само че може, а е по-добре да се направи прегледът тогава!
задължително се прави един преглед в началото на менструалния цикъл, за да се оцени яйчниковия резерв - тогава има само т.н. антрални фоликули, та по техния брой и размер се прави оценката.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #209 -: Септември 10, 2007, 17:55:47 pm »
Jam, rally_pat, много ви благодаря за информацията.
 :bighug: :goodluck:

*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #210 -: Септември 11, 2007, 12:00:26 pm »
Здравейте момичета аз имам час при него на 12.10, ще ми е за първи път!! Радвам се че има прекрасни отзиви за него!!!
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #211 -: Септември 11, 2007, 16:08:20 pm »
Здравейте и от мен момичета. Аз съм на 28.09. от 12.30ч. На мен също ми е първи преглед и много се притеснявам. Ще се радвам ако се окаже , че има още някой за тази дата.Нямам никакви предварителни изследвания , само сме записали по ранен час за спермограма същия ден. Ние сме от Силистра и ще ни бъде много трудна с изследванията ако трябва всичко да правим в София.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #212 -: Септември 11, 2007, 16:48:17 pm »
Minesota и аз съм на 12.09, от 12:30, ти от колко часа си? Може да се засечем;-))))
*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #213 -: Септември 11, 2007, 16:58:48 pm »
Здравей Танита7 аз съм от 11.00 ами ще се засечем явно!!! Ти за пръв път ли ще ходиш там?
*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #214 -: Септември 11, 2007, 17:00:20 pm »
Упс ама аз чак сега видях ти си септември, аз съм октомври мила! Е май няма да се засечем!
*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #215 -: Септември 11, 2007, 17:04:15 pm »
Здрасти Sne_do !Не се притеснявай аз мисля че все ще се намери начин да си правиш и там изследвания! Не съм 100% сигурна и аз там ще ходя за пръв път, така че ако искаш пиши как е минало......Не се шашкай излишно и стискам палци да мине всичко добре!!!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #216 -: Септември 11, 2007, 17:41:07 pm »
Здравейте и от мен момичета. Аз съм на 28.09. от 12.30ч. На мен също ми е първи преглед и много се притеснявам. Ще се радвам ако се окаже , че има още някой за тази дата.Нямам никакви предварителни изследвания , само сме записали по ранен час за спермограма същия ден. Ние сме от Силистра и ще ни бъде много трудна с изследванията ако трябва всичко да правим в София.
Ако е за хормони - там не знам, зависи кой ден от цикъла ти се пада.

За другите изследвания - микробиология, цито, и т.н., помоли д-р Владимиров още там да ти ги пусне, в сградата има лаборатория, така че няма проблеми, ще ги направите още същия ден :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #217 -: Септември 11, 2007, 18:06:57 pm »
Minesota, да , няма да се засечем, явно. Спокойно момичета, така или иначе аз съм утре от 12:30 - първа визита , като се върна ще дам пълен отчет. Попълних вече въпросника, довечера ще си напиша какво точно смятам да питам ( 100 % ще изпусна да питам всичко, но карай;-)))
Успех на всички !
 :bighug:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #218 -: Септември 11, 2007, 20:20:33 pm »
Танита, успех утре. Аз ходих вчера и съм доволна. Док е предразполагащ и готин човек. Това, което не е харесало на съпруга ми е, че днес, когато отиде за спермограма, обстановката е била малко гадничка и точно в "сюблимния момент" някой почукал на вратата и го притеснил. Та не знам какво е положението. Аз ще ходя утре да взема резултата и да ме види док за малко (така се разбрахме).
Аз искам да попитам момичетата, които ходят по-отдавна при него как се прави примерно фоликулометрия? Имам предвид, че графикът е запълнен..

*

    minesota

  • ***
  • 239
  • Всичко е възможно!!!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #219 -: Септември 11, 2007, 20:37:42 pm »
Tanita, успех утре и ще чакаме да пишеш как е минало! Стискам палци!!! :bighug: