0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Билкови екстракти
« -: Март 20, 2006, 18:21:34 pm »
Казват, че най добър ефект имат билковите екстракти, но се замислям в тях има алкохол все пак, дали за нас, лекуващите се и мерящи си базалната температура това е подходящо решение, иначе много по удобно от варенето и мъкненето на билкови отвари :)
Ето нещо което намерих, бях почнала с Уро, но съм малко несериозна и прекъснах, прочетох за ФЕМИНО - МАЙ ТАМЪН ЗА МЕН :) , но аптеката където ги открих е затворена от доста време, но ОТКРИХ САЙТА НА BIODOCTOR и ви го предоставям за информация и мнения, ако някой знае нещо ... ;)
http://www.biodoctor.hit.bg
Билкови екстракти
« Отговор #1 -: Март 21, 2006, 09:16:01 am »
Аз познавам лично д-р Стефанов от Биодоктор. Имам чудесни впечатления от него. Освен това знам поне за един случай, в който е помогнал.
*
Re: Билкови екстракти
« Отговор #2 -: Март 21, 2006, 11:46:28 am »
Само реших да направя линка към сайта активен....
http://www.biodoctor.hit.bg
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*
Билкови екстракти
« Отговор #3 -: Март 21, 2006, 11:53:00 am »
mersi rommi, az ne znam kak stawa ;)
Билкови екстракти
« Отговор #4 -: Март 21, 2006, 11:59:23 am »
Между другото - видях на сайта им, че предлагат CellFood.

На мен една приятелка ми го беше донесла от ЮАР, и изпих дозата в шишенцето - честно казано на мен ми подейства изключително тонизиращо.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Билкови екстракти
« Отговор #5 -: Март 21, 2006, 12:07:42 pm »
Тонита, разкажи повече, ти пила ли си тези неща ?
Билкови екстракти
« Отговор #6 -: Март 21, 2006, 12:20:00 pm »
Не не съм пила нищо досега.
Но знам, че д-ра се занимава с хомеопатия и други природосъобразни лечения.
Беше помогнал на една жена със преждевременно спрял цикъл.
*

    Anonymous

Билкови екстракти
« Отговор #7 -: Март 24, 2006, 15:32:14 pm »
Аз днес си купих чудодеен еликсир № 57 за кисти на яйчниците.Не знам дали сте чували за тях, те са около 200 Ще го пия 1 месец пък ще видим какво ще стане.Нищо не намерих в нета за тези еликсири :x
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Пак за елексирите
« Отговор #8 -: Март 24, 2006, 15:50:15 pm »
та аз забравих да си вляза с акаунта :oops:
И не знам дали ще помогне или не.Преди три години пих таблеткике на Тошков и може да се каже че бях доволна от тях.Дали това ще се окаже последната измама с комерсиялна цел ще науча след известно време