0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Е, започна се и при мен...
« Отговор #60 -: Декември 21, 2005, 17:18:08 pm »
Честито и лека бременост! Пожелавам ти само хубави моменти оттук нататък!
Е, започна се и при мен...
« Отговор #61 -: Декември 21, 2005, 17:37:36 pm »
Честито! Желая ти лека бременност и най-сладкото бебече!
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Е, започна се и при мен...
« Отговор #62 -: Декември 21, 2005, 17:44:27 pm »
Ейййй, браво Pupsik! Честито за хубавата гледка и прекрасната новина. Стискам палци, а ти краката и всичко ще е наред. Браво миличка! Лека бременност!

*
Е, започна се и при мен...
« Отговор #63 -: Декември 21, 2005, 23:04:56 pm »
Честито Пупсик! Лека и безпроблемна бременност ти желая
Весело изкарване на празниците
*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Е, започна се и при мен...
« Отговор #64 -: Декември 22, 2005, 00:26:04 am »
Честито и от мен мила!!! Много се радвам за теб и ти пожелавам лека и безпроблемна бременност!
Искам да те попитам колко излиза ин-витрото при д-р Стаменов, понеже аз също явно ще правя при него, но никъде не съм чела за цената в неговата клиника. Благодаря ти предварително и още веднъж честито!!! :D
*
Е, започна се и при мен...
« Отговор #65 -: Декември 22, 2005, 08:52:59 am »
Браво!Честито!!!:lol:  :lol:  :lol:
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Е, започна се и при мен...
« Отговор #66 -: Декември 22, 2005, 10:22:08 am »
Честито и от мен!Много се радвам за теб!Толкова хубави новинки тук!Желая ти много лека бременност и хубаво здраво бебче!
 :wave:
Е, започна се и при мен...
« Отговор #67 -: Декември 22, 2005, 10:25:45 am »
Аничка, инвитрото при д-р Стаменов ми струваше 2 000лв, даже ми направиха и инвитро и икси, за да са по-сигурни. Прегледите не се заплащат (влизат в цената на процедурата), само изследванията, но тях не ги правят те. Иначе не зная дали познаваш екипа. Всички са невероятно мили и грижовни. Не очаквах честно казано такова отношение, като съм чела за други лекари. Искам да кажа, че направиха всичко възможно да стане. Не го казвам само, защото стана. Преди да разбера за резултата си казах, че ако не стане пак при д-р Стаменов ще пробвам! :)
Е, започна се и при мен...
« Отговор #68 -: Декември 22, 2005, 10:27:21 am »
И пак много благодаря за прекрасните пожелания на всички вас, момичета! Да ви се връща тъпкано!!! :wink:
Е, започна се и при мен...
« Отговор #69 -: Декември 22, 2005, 10:33:51 am »
Pupsik Честито и от мен. Желая ти лека бременност и много късмет :)
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Е, започна се и при мен...
« Отговор #70 -: Декември 22, 2005, 11:17:48 am »
Браво!!! Честито мила Пупсик!  
Хайде,след девет месеца бебешоче!:babbycarrage:
Бог да те благослови! :rainbow:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Е, започна се и при мен...
« Отговор #71 -: Декември 22, 2005, 11:53:45 am »
Благодаря ти пупсик, много благодаря. Да и аз съм на мнение че са много добрички всички там, приятни са. Аз още не съм имала много допир с друг освен с доктора и със сестрата му, но като цяло впечатленията ми са отлични. Аз също там ще го правя ин-витрото така съм решила. Но това е цената на процедурата без лекарствата нали. Лекарствата са си отделно. Кажи като цяло колко ти струваше - цялата процедура. Благодаря ти мила и всичко най-хубаво от мен!!!
Е, започна се и при мен...
« Отговор #72 -: Декември 22, 2005, 13:40:45 pm »
Аничка, това е цената на процедурата без лекарствата. При мен лекарствата (Puregon)се поеха от здравната каса, тъй като съм по прорамата. На мен лекарствата от касата ми стигнаха за два пъти. Септември бяхме започнали стимулация(седем дни), но се получи хиперстимулация и д-р Стаменов прецени, че ще е най-добре да спрем. Тогава ми сложи и Диферелин, който също е от касата. Вторият път каза, че ще прескочим Диферелина, защото той обърквал работата при мен. И така даже ми останаха 12 Puregon-а от по 50 след като приключихме. Правят се изследвания - кръвна картина(важи 15 дни) и следят естрадиола. Когато започваш със стимулацията е добре да имаш пълна кръвна картина със хемостаза(мисля, че така се казваше и трябва допълнително да укажеш, защото иначе не правят). На мен ми предложиха да ми даде направление личния лекар, за да ми излезе по-евтино, но аз не съм от София. Кръвната картина и естрадиола са около 40 лева.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Е, започна се и при мен...
« Отговор #73 -: Декември 22, 2005, 13:57:49 pm »
Цитат на: Pupsik
И пак много благодаря за прекрасните пожелания на всички вас, момичета! Да ви се връща тъпкано!!! :wink:



Ех, че хубава новина  :lol: . Тъкмо подарък за коледа  :lol: . А сега се пази и се радвай на усещанията от бременноста. А за тъпканите пожелания ти благодаря от сърце  :lol:  :lol:  :lol:  дано да се сбъднат и при всички нас в скоро време.
 :balk_21:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Е, започна се и при мен...
« Отговор #74 -: Декември 24, 2005, 02:23:02 am »
Чудесна новина - лека и безпроблемна бременност миличка - страхотен подарък за празниците.
Е, започна се и при мен...
« Отговор #75 -: Декември 25, 2005, 23:07:34 pm »
Честито Пупсок!!! Желая ти лека бременност!