0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #140 -: Юли 16, 2008, 20:48:14 pm »
сакън, чак пък и снимка  :witch:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #141 -: Юли 16, 2008, 20:52:35 pm »
сакън, чак пък и снимка  :witch:
Е,нямаше да я плясна де, щях да дам линк   8)
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #142 -: Юли 16, 2008, 21:14:19 pm »
сакън, чак пък и снимка  :witch:
Е,нямаше да я плясна де, щях да дам линк   8)
Цял ден чета и препрочитам темата. Много ме зариби. :lol: :lol: :lol:
 Dani_j , според моите пообъркани представи и както го е описала Жекова , ти си чистокръвната бразилка , не аз.
 А когато е  дебидюс как се нарича?
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #143 -: Юли 16, 2008, 21:34:46 pm »
сакън, чак пък и снимка  :witch:
Е,нямаше да я плясна де, щях да дам линк   8)

Тамън щях да попитам Жекова дали нейна, ама нъц...  :lol: Хе, хе, хееееее...
Жекова  :hug2:

Абе по филма казаха - дибидюс е "бразилска", то една лента пършива - се едно нищо  :lol:


*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #144 -: Юли 16, 2008, 21:41:59 pm »
Хи хи хи,каква забава сте спретнали тука,ще ме уморите от смях :lol:

Не бях влизала отдавна в тази темичка,и сега докат наваксам голям хилеж падна :lol:

И аз явно съм от "бразилките" - само дето до днес не знаех,че така се нарича... :lol: :lol: :lol:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #145 -: Юли 16, 2008, 21:45:41 pm »
бразилската е с лентичка- пършива, непършива- има я
другото е "холивудска прическа"  :lol: :lol: :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #146 -: Юли 16, 2008, 21:54:38 pm »
Тамън щях да попитам Жекова дали нейна, ама нъц...  :lol: Хе, хе, хееееее...
Жекова  :hug2:
:lol: Неее, щото не съм на бразилска лента. Иначе колко му е Жеков да ми направи едно фото  :lol:
 Аз съм Гола маска. Явно "холивудска" според мини.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #147 -: Юли 16, 2008, 21:59:34 pm »
http://intimno.rozali.com/sex-taini/p5513.html
бе не съм го измислила аз бе
те хората квото трябва измислят, аз хич не се пъна  :D
за протокола и аз съм холивудска звезда  :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #148 -: Юли 16, 2008, 22:00:23 pm »
бразилската е с лентичка- пършива, непършива- има я
другото е "холивудска прическа"  :lol: :lol: :lol:


Оуууу, значи ме повиши току що :balk_104:  даже Анджелина Джоли не ми се вижда вече толкоз "хай".

Между другото допреди да започна да се обезкосмявам с кола, ползвах бръснач. След това си дадох сметка за разликата. Доста по-бавно растат косми, по-малко пъпчици ми излизат, никакви даже понякога. Ходя един път в месеца. Май малко скъпо взима моята - 20 лв. за триъгълник, сега ако не е станала и 25 лв., но е много добра. Не я сменям за нищо. Майка ми ходи при една козметичка с ленти - беше я посинила цялата. То може и да не е от лентите де, да е некадърна, но като знам, че при моята и хигиената е добра и доста добре работи - не сменям.

Иначе под мишници - бръснач, на крака - бръснач. Интересно, на краката отзад на прасците почти нямам косми? Отпред не съм забелязала да са ми се увеличили, но аз толкова съм отработила по краката бръснача, че си тегля контра за нула време.
На ръцете не махам, светли са, малко и не ми се започва там.
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #149 -: Юли 16, 2008, 22:11:58 pm »
  И аз навсякъде кола.Преди -пубиса с бръснача,но много лошо ми се обръщаха космаците и ми правиха проблеми.Подмишниците никога не съм ги бръснала,само с кола(за което съм благодарна на майка) и мога да се похваля с 2 косъма на кръст  :wink: .Единственото което много ме дразни е обезкосмяването на краката.Докато станат за кола ,излизат едни малки щръкнали руси дет като ме блесне слънцето ще ми изкарат очите.Направо ме влудяват!   :x  Вие на колко време си ги махате на краката?
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #150 -: Юли 16, 2008, 22:15:23 pm »
.Единственото което много ме дразни е обезкосмяването на краката.Докато станат за кола ,излизат едни малки щръкнали руси дет като ме блесне слънцето ще ми изкарат очите.Направо ме влудяват!   :x  Вие на колко време си ги махате на краката?
Купи си епилатор. Аз така действам през лятото. Като се покаже някой нарушител, го клъцвам веднага.
 Иначе през зимата-един път месечно кола маска навсякъде.
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #151 -: Юли 16, 2008, 22:20:34 pm »
  Аз имам епилатор,ама ми се възпалява кожата от него и го мразя . Пък те като тръгнат да растат,растат наведнъж ,мамка им.   :x  Ама да,с епилатора май е единственият вариант.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #152 -: Юли 17, 2008, 07:54:34 am »
Значи съм "бразилка". Обаче според линка на Мини, ако си изографисам буквата на мъжа ми, ще съм 6+. Само дето той може да припадне от смях. Иначе като гледам цените - ми то много скъпарско в София бе. Моята козметичка ме брои "лоялен клиент" явно. За крака, ръце, дупе, линията на корема и "бразилката" - 25лв.
     
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #153 -: Юли 17, 2008, 10:29:41 am »
 Като стана въпрос за линията на корема , аз да си кажа - абе , от 1 -2 месеца ми се появиха черни косъмчета там. На какво биха могли да се дължат? Скубя ги с пинсета за сега , но обмислям варианта за кола.
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #154 -: Юли 17, 2008, 11:08:03 am »
Фаталче, ти пиеш ли Преднизолон? Аз го пих за инвитрото и забелязах, че ми се е увеличило окосмяването. Ходих на лекар, тя ми каза, че било от Преднизолона, след няколко месеца щели да се регулират нещата. Много е кофти, над горната устна особено стана забележимо, та се наложи с лентичка да ги махам, а иначе не съм имала проблем с окосмяването там
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #155 -: Юли 17, 2008, 11:15:42 am »
 Пия ами. :? А аз си мислех , че може да е от Клостила или Мерионала... :ask:
 Бях чувала , че е коварно лекарство , ама чак пък толкова...
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #156 -: Юли 17, 2008, 11:59:23 am »
 Не съм пила клостил, нито преднилозон, но ме стимулираха с мерионал, и забелязах, че растителността ми избива по-бързо. Явно е от хормоналните препарати.

 П.П.Но пък се сдобих с по-зрави нокти и сега задържам маникюр с прилична дължина, което преди ми беше невъзможно. Сега спестявам от ноктопластика  :lol:
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #157 -: Юли 17, 2008, 19:32:32 pm »
Аз си купих наскоро епилатор филипс но за сега си правя само краката има приставка за чувствителни места но още не съм се пристрашила инъче за краката върши чудесна работа и по рядко се налага да ги правя и отделно излизат меки косми а не боцкащи.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #158 -: Юли 17, 2008, 20:02:28 pm »
С ке нключа и аз макар,че то в първите страници има мое мнение но все пак. Аз ползвам крем депилатоар - доволна съм само за горна устна и краката защото , с него от там минах може би преди 2 седмици и чак сега имам косъмчета. Правила съм си кола маска на подмишници само за 5 лв миналото лято , не съм си обезкосмявала ръцете , триъгълника също. Пробвала съм с депилатор или най-обикновенно бръснене. Че и Преднизолон не съм пила , но миналото лято от Спиронолактона се получи обратния ефект- вместо да изчезнат космите по горната ми устна се увеличиха. Както и да е.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #159 -: Юли 18, 2008, 21:30:16 pm »
Това,което си го писала за Спироноланктона,направо ме стресна..Предполагам са се увеличили след като си го спряла,а не докато си го пила..
Няма оттърване от тези косми.И аз понякога с бръснача си правя  корема и ръцете ,но гледам да не ми става навик.С крем депилатоар веднъж пробвах за гърба,става ,но после бързо ми зибиват ,няма такова 2 седмици.