0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
въпрос за яйчниците
« -: Октомври 13, 2005, 21:12:40 pm »
Здравейте.Предварително се извинявам за може би глупавия въпрос и моля ако не е за тук модераторите да го преместят или изтрият.Та за въпроса: Знае ли някой /защото аз не знам/какво означава "яйчник тип пчелна пита"?
     
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
въпрос за яйчниците
« Отговор #1 -: Октомври 13, 2005, 21:15:49 pm »
Да,  чела съм, че яйчника от фоликулите дето са се пукали оставят като белези по повърхността на яйчника и наподобява пчелна пита.
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
въпрос за яйчниците
« Отговор #2 -: Декември 23, 2005, 16:58:36 pm »
моя изглежда така но от многото малки кистички(фуликолярни) аз самата сам си го виждала на ехографа и наистина прилича на такова нещо абе направо лунен пеизаж :?
*
въпрос за яйчниците
« Отговор #3 -: Декември 23, 2005, 17:28:33 pm »
А това отразява ли се негативно на самия яйчник? Щото може да не изглежда красив :lol: , ама ако си функционира както трябва, едва ли има значение как изглежда.
В кръга на майта  - на изложба яма да го показваш, така че красив или грозен - твой си е.  :)
*
въпрос за яйчниците
« Отговор #4 -: Декември 23, 2005, 17:30:07 pm »
Ех, как не съм дописала хубавата думичка горе - в кръга на майтапа, имах предвид
въпрос за яйчниците
« Отговор #5 -: Декември 23, 2005, 18:53:34 pm »
Джули, има бутонче "едит", с което можеш да си редактираш постинга ;)
*

    Anonymous

въпрос за яйчниците
« Отговор #6 -: Декември 23, 2005, 21:26:52 pm »
:)  хаха ами да на изложба чак не ама аз може една домашна да си спретна от ехографски снимки та като ми доскучае да си се посмея на пеизажа :lol:  ами не знам дали пречи то това са си реални кистички и сега ше хода да видим какво става че може да има проблемс с овуту и така вие как сте момичета?