0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #720 -: Февруари 07, 2020, 10:48:43 am »
Лина, честитооооо! Нека тази пулсираща точица ви направи най-щастливото семейство!
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #721 -: Февруари 07, 2020, 10:53:37 am »
Супер, Лина. Честито сърчице ♥

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #722 -: Февруари 07, 2020, 10:55:14 am »
Лято, силно стискам палците за твоите балстоцистчета. Мина ли трансфера какво стана или ги замразихте, нещо изпуснах
Хелиантус, тези дни все си мисля да те питам, ти да не се окажеш някоя кръвна група с отрицателен резус фактор?

Ех как е хубаво да има прашец от малки чудеса със сърчица <3 <3 <3
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #723 -: Февруари 07, 2020, 11:40:37 am »
Може би защото двама лекари ми казаха, че ей сега с метформина ще вталя и за това толкова се чудя за тая доза,  а и защото много разчитам на него да помогне за цялостната ситуация. Ще си седя мирна и това е. Повече спорт и диета и така.

Тери, и двамата с мъжът ми сме с + резус фактори.

Лина, чудесно ❤
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #724 -: Февруари 07, 2020, 12:02:49 pm »
Тери, трансфер имаше в сряда. Днес е втори ден след него. Взела съм си почивка и си стоя удома. Гледам филми и ям бонбони Рафаело (от приятелката на Stoeka 71 са ми за лекарствата от МКД). Животът е прекрасен и тъй мога да изкарам доста повече от 2-3 дни. Върнаха ми 1 ембрионче, а 3 замразиха на бластоцист. На 5 ден бяха 2 бластоцист, 2 морула и 1 спряло развитие. Върнаха едното, едно замразиха, а другите 2 изчакаха до 6 ден и също замразиха на бластоцист.
Аз май гледам доста положително на нещата. Ембрилозите ме надъхаха, като казваха, че двете вървят без никакви забележки и аз реших, че няма какво да се обърка тогава. Едва сега се светнах, че ин витро не правим от немай къде, а се е наложило поради мъжки фактор и аз там не мога да влияя.
 Прикачам снимка, така че ако след 5 години го срещнете на улицата да не се правите, че не сте го виждали никога! 😂😂😂
« Последна редакция: Февруари 07, 2020, 12:10:25 pm от Лято »

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #725 -: Февруари 07, 2020, 13:33:22 pm »
Дано, petqst,HELIANTHUS,Тери,Лято, Хрис. Хелиантус , аз съм с отрицателен резус фактор, 0-, и метформина направи чудеса за мен. Да не ти е малка дозата се чудя?
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #726 -: Февруари 07, 2020, 15:44:25 pm »
Лято  :lol: никога не бих го подминала на улицата  :lol: Радвай се на живота и си стойте двамцата на топличко!
Светнете ме за резус фактора, моля. Аз съм отрицателен, не слабея от Глюкофажа.
Леле, Лина, честито тупкащо сърчице ❤ Пожелавам ти спокойна и красива бременност! Намушквам се под прашеца ти  :D
Тери, как е Мишо?
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #727 -: Февруари 07, 2020, 16:02:15 pm »
Някой да знае в Щерев при кого мога да се запиша за фоликулметрия? Еднократно ще е проследяването само, че ми се пада овулацията точно като съм в България?
И по дебелите книги пише, че се започва от 9 ден, но на мен по ову тестове тогава ми е овулацията. На кой ден според вас да запиша час?

Лято, супер снимка! И моята щерка има такава, ама да ти кажа не си прилича много  :D

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #728 -: Февруари 07, 2020, 17:03:57 pm »
Лина, заби ме в земята. И аз като Тери седя и се цъкля с едни очи ококорени. Еми браво. Теглиш майната на всичко и нещата се нареждат. Така бях направила и аз и ей го на Лазар спи в момента, преди това ме напишка, оповръща, рева с цяло гърло,ама по хубаво от това здраве му кажи. Бъди здрава, а на Митко ще му дойде акъла.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #729 -: Февруари 07, 2020, 19:32:01 pm »
Яничка, не съм сигурна, че ще ус ееш да запишеш час в Щерев за скоро, но може и да греша. Доколкото съм запозната се чака бая по клиниките и часове записват само ако си при лекар в процедура, иначе чакаш месеци. Все пак опитай, ти търсиш ден, а не конкретен лекар. Иначе не знам дали в токуда няма да е по-бързо и лесно.

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #730 -: Февруари 07, 2020, 19:38:28 pm »
Има свободни часове за всички лекари, просто не знам при кого да ида. И за ендокринолога им има.
В печатницата за пари Токуда не стъпвам аз. Работила съм за тях и съм “не, мерси!”

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #731 -: Февруари 07, 2020, 19:43:13 pm »
За един преглед е по-добре да си запазиш час при кой де е. Какво искаш да видиш? Дали има фоликул ли?

Хелиантус, аз с 2000 дневна доза не свалих нищо. След като родих и приключи фиаското с кърменето минах на нв режим, но пиех вино. Тогава свалих. После започнах умерено нв режим и забременях пак.
Идеята ми е да не очакваш да свалиш. 750 дневна доза също ми се вижда малко.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #732 -: Февруари 07, 2020, 19:47:37 pm »
За един преглед е по-добре да си запазиш час при кой де е. Какво искаш да видиш? Дали има фоликул ли?

Ами как му се казва - май таймиран секс. Да се види има ли фоликул, кога ще има овулация, кога да се правят опити и после дали е имало овулация. Просто първата ми овулация с възможност за опити ще е в България и не искам да я изпускам. Че следващата ще сме на почивка.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #733 -: Февруари 07, 2020, 19:50:32 pm »
Яничка, аз ще съм ви ремайндър да кексирате :)) Лято, пу пу- какъв портрет. Ами аз явно съм била мн зле, защото почти не се хранех и близнех ли тесто качвах зверски. На 2х 500 съм ок.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #734 -: Февруари 07, 2020, 20:00:22 pm »
Яничка, аз ще съм ви ремайндър да кексирате :))

Хахахаа, ще хвърляш боб за овулацията ли? Иначе те знам, че ще чаткаш съобщения докато мъжо ме съблича  :D

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #735 -: Февруари 07, 2020, 20:29:30 pm »
А, аз не те разбрах. Каза, че ще идваш с детето само и  искаш един преглед. Явно съм пропуснала нещо. Така има смисъл  :)
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #736 -: Февруари 07, 2020, 20:52:01 pm »
Да, Яничка и ще има - лежи, не се върти, ей такива. Горе краката, долу гащите
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #737 -: Февруари 07, 2020, 21:22:17 pm »
А, аз не те разбрах. Каза, че ще идваш с детето само и  искаш един преглед. Явно съм пропуснала нещо. Така има смисъл  :)

И с мъжо, ма той ще работи и ще бъде наличен само вечер.

Да, Яничка и ще има - лежи, не се върти, ей такива. Горе краката, долу гащите

На теб ти спряха секса и започна да надничаш по чуждите легла  :D

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #738 -: Февруари 07, 2020, 21:49:57 pm »
Момичета, лх от какво се прецаква?
« Последна редакция: Февруари 07, 2020, 22:02:40 pm от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #739 -: Февруари 07, 2020, 22:45:39 pm »
Лято, хапвай си бонбонките и после и двете с моята приятелка да ме черпите за бебетата :) Благодаря ти и тук във форума, за бързата реакция и доставка на лекарствата.

Успех на всички и да ви кажа уникални сте, прекрасни сте и мечтите ви ще сбъднат :) знам го :)