0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4260 -: Юли 27, 2007, 17:47:33 pm »
Zlatulka, а сега моята графика вижда ли се от другите потребители




*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4261 -: Юли 27, 2007, 20:03:01 pm »
Здравей Златулка, благодаря ти. Направих това, което си ми записала и сега би трябвало графиката ми вече да се вижда. Аз видях и твоята графика. При теб температурата се е покачила, но при мен днес все още е 36.90 .
Денис, би ли я погледнала и ти ако ти е възможно?
Добре е графиката. Дано да е станало  :D
Има време още малко да се повиши /но и така е добре/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4262 -: Юли 27, 2007, 20:04:03 pm »
Може ли момичета да погледните и моята графика и да си кажете мнението.
Предполагам , че все още не ми е минала ову-ата но защо БТ е висока?
Благодаря предварително! :P
В колко часа я мериш?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4263 -: Юли 27, 2007, 20:08:08 pm »
Здравей Денис!Би ли ми погледнала графиката и какво ти е мнението имам ли шанс този месец?
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4264 -: Юли 27, 2007, 21:56:28 pm »
Zlatulka, а сега моята графика вижда ли се от другите потребители
Да, вижда се чудесно  :D

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4265 -: Юли 28, 2007, 06:03:05 am »
Здравей Денис!Би ли ми погледнала графиката и какво ти е мнението имам ли шанс този месец?
Графиката ти е супер. Шанс винаги има :D, но дали е станало ще се разбере, ако БТ се задържи висока повече от 16 дена /след О., според мен О е била на 15 късно вечерта (15/16 ден от МЦ)/
По графика /по самите стойности/ не може да се разбере дали е станало или не. Ако БТ се задържи висока повече дни /от ЛФ/ - тогава вече се предполага, че може и да има бременност.
Стискам палци да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4266 -: Юли 28, 2007, 06:15:55 am »
Здравей Денис!Би ли ми погледнала графиката и какво ти е мнението имам ли шанс този месец?
Графиката ти е супер. Шанс винаги има :D, но дали е станало ще се разбере, ако БТ се задържи висока повече от 16 дена /след О., според мен О е била на 15 късно вечерта (15/16 ден от МЦ)/
По графика /по самите стойности/ не може да се разбере дали е станало или не. Ако БТ се задържи висока повече дни /от ЛФ/ - тогава вече се предполага, че може и да има бременност.
Стискам палци да е станало  :D
Много ти благодаря и аз се моля този път да се е получило.Вчера се прибрахме от морето и имам леко р-во,пия смекта и сулгин -според теб може ли да ми навреди нещо ако има бременност?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4267 -: Юли 28, 2007, 06:33:13 am »
Не, не се притеснявай.  :D
Ако е решило да става, нищо не може да го спре

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4268 -: Юли 28, 2007, 09:46:27 am »
Denis, Zlatulka, благодаря ви.




Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4269 -: Юли 29, 2007, 10:59:18 am »
Здравейте, момичета! Бихте ли си казали мнението и за моята графика? Притеснява ме факта, че БТ все още е ниска :( А вчерашният тест беше с много наситена тестова линия. Днес ще направя още един. Имам постоянни болки в корема и бодежи в левия яйчник, не не смея да взема лекарство. :( Благодаря ви! :bighug:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4270 -: Юли 29, 2007, 11:25:03 am »
Здравей, Денис! Този месец съм пак тук :wink: Искам да те питам, според теб правилно ли съм отбелязала О. Мисля че беше късно вечерта, защото тогава усетих и болки в левия яйчник, дори го усещах подут :? Това усещане го имах и дутринта на другия ден. Не съм мерила 4 дена БТ, защото моя ми счупи термометъра и докато купя нов...
Благодаря ти предварително и дано този месец е последния с мерене на БТ за всички ни!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4271 -: Юли 29, 2007, 11:35:24 am »
Здрасти и от мен отново :( Поизчаках да видя какво ще се случи и дали ще се повиши БТ през ЛФ, но нещо не става така и съм притеснена. На 14-ти ден си ме боля силно десния яйчник, а и според тестовете мисля, че тогава ми беше О. На 19-ти ден пък вдигнах следобеда лека температура и явно затова ми е повишена БТ, а вечерта спах неспокойно и ми беше мн. горещо и явно това е причината за БТ на 20-ти ден. После нещата тръгват на зле.. :( На какво може да се дължи това? Има ли вариант въпреки, че тестовете го показват, О. да не съм имала този месец. Аз тъкмо се зарадвах, че е по-ранна защото предните МЦ ЛФ ми беше по 10-ина дни и реших, че сега нещата се нормализират, а то..

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4272 -: Юли 29, 2007, 12:02:46 pm »
Здравей Zlatulka не се отчайвай. Всички трябва да сме много търпеливи и да вярваме, че и при нас ще стане. :crossfingers: :crossfingers:

А за графиката нека да изчакаме да се включи Денис.





*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4273 -: Юли 29, 2007, 12:06:49 pm »
Не съм се отчаяла ни най-малко, но просто съм такава натура, че винаги искам да имам отговори за нещата, които ми се случват. Това е. :D

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4274 -: Юли 30, 2007, 06:35:38 am »
Здравейте, момичета! Бихте ли си казали мнението и за моята графика? Притеснява ме факта, че БТ все още е ниска :( А вчерашният тест беше с много наситена тестова линия. Днес ще направя още един. Имам постоянни болки в корема и бодежи в левия яйчник, не не смея да взема лекарство. :( Благодаря ви! :bighug:
БТ се повишава когато О мине.
Теста показва кога ще бъде О.Когато той е положителен , след 24 до 48 часа настъпва О.
Ти отчиташ 3 дена (+) тест. - прецени добре дали са 2 или 3 дена. Пика е някъде по средата на тези дни /2 или  3 / и от там/от средата им/ смяташ 24 часа.
А БТ може да се повиши от 1 до 5 дена след О.
За болките пий нямакъв спазмолитик - няма да навреди на нищо. Ако тези дни е О. - то яйцеклетката  няма да има контакт с тялото ти около 7 дена, защото през това време тя е свободна, не е закрепена.
Така, че е един бускулизин няма да навреди.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4275 -: Юли 30, 2007, 06:39:35 am »
Здравей, Денис! Този месец съм пак тук :wink: Искам да те питам, според теб правилно ли съм отбелязала О. Мисля че беше късно вечерта, защото тогава усетих и болки в левия яйчник, дори го усещах подут :? Това усещане го имах и дутринта на другия ден. Не съм мерила 4 дена БТ, защото моя ми счупи термометъра и докато купя нов...
Благодаря ти предварително и дано този месец е последния с мерене на БТ за всички ни!
Според мен е на 14 ден от МЦ - по графика и според тестовете.
Болката не е точен ориентир за О.- има я понякога преди О., а понякога след.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4276 -: Юли 30, 2007, 06:48:55 am »
Здрасти и от мен отново  ..........
Според мен има проблем и е добре да те видят на УЗ.
Това че теста е (+) не означава че със сигурност ще има О. Теста показва, че има повишено ниво на ЛХ /хормон, който предизвиква пукване на фоликула/, но той може да е повишен и когато нещо не е наред.
Затова се вярва на БТ и на тестове за О. само, ако сме доказали, че всичко е наред с О.
Затова моят съвет е да те види лекар, защото според мен /гледайки графиката/ нещо не е наред.Имам в предвид че не съм сигурна дали е имало О. и ми прилича на киста /т.е фоликула не се е пукнал/.
Дано да греша, но трябва да се провери, защото може да имаш проблем и със следващият МЦ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4277 -: Юли 30, 2007, 08:11:49 am »
Здравей, Денис!Би ли ми погледнала графиката? На осмия ден от цикала бях на преглед.Резултатите са:
 Десен яйчник-фоликул с р-р 10.7мм;
 Ляв яйчник-фоликул с р-р 15.6мм
 Маточна лигавица с дебелина-5.6 - тип Л
Това което ме притеснява в момента е че БТ се се покачва при всяко натоварване прeдния ден. Това не прави ли графиката недостоверна?
Извинявам се че стана малко объркано. Предварително благодаря!
« Последна редакция: Юли 30, 2007, 11:56:10 am от iri_is »
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4278 -: Юли 30, 2007, 10:22:18 am »
Благодаря ти отново, Денис! Дано този път сме улучили момента  :wink:
Както винаги си много мила и отзивчива  :youwoman: :thankyousign:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4279 -: Юли 30, 2007, 10:41:59 am »
Здравей, Денис!Благодаря ти за изчерпателния отговор! :D Днес БТ се повиши с 3 градуса и мисля, че О вече е минала. Ти какво мислиш? Благодаря ти още веднъж! :bighug: