0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3220 -: Февруари 08, 2007, 15:46:33 pm »
Денис, много благодаря за отговора! Обаче много съм се заблудила с тия две бледи чертички, днес пак правих тест и резултатната линия е много по-наситена от контролната. Коригирах си календара. Непонятно остава за мен обаче тази температура 37,00 предните два дни 8O.

« Последна редакция: Февруари 08, 2007, 15:49:10 pm от Gogi »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3221 -: Февруари 08, 2007, 16:41:54 pm »
  Здравей Денис !  :P Искам да те питам относно БТ.Днес ми е 9 ден и сутринта мерих БТ (ректално)-37.Още ми е рано за ову,а и нямам симптоми да е минала.Обикновено е към 12,13 ден.Снощи си легнах късно и към 4 сутринта се събудих и ставах от леглото.След това не можах да заспя до 5 часа и в 6.40 ставам за работа и мерих тогава.Когато се събудих бях цялата потна.Възможно ли е тази висока температура да е от това,че съм спала около 1.30 часа?Изобщо тази температура да я смятам ли за валидна?И възможно ли е ,ако през седмицата съм мерила да речем в 6.30,а през почивните дни в 9 часа,БТ да има разлика с 2,3 деления?Знам,че човек като заспи ,сънят му минава през няколко фази,дали през различните фази има драстични промени в температурата?
  Малко стана дълго ,ама понякога се случват странни неща с графиката,които мисля че се дължат на мое неправилно мерене  :? ?
Тази стойност не я вземаме под внимание./37.0/
Ако мериш в 9 часа- не би трябвало да има чак такава разлика/от 0,3 градуса/.
За БТ мерена в почивните дни -ако не ти е проблем, измери я в 6.30 и после си доспи - така ще е най-точна.Другият вариянт е просто да слагаш някакъв знак на графиката и да ми го припомняш.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3222 -: Февруари 08, 2007, 16:45:04 pm »
Denis  :) ,би ли могла да погледнеш графиката ми? Много се притеснявам, че стоиностите са все високи. До скоро се надявах да падне БТ, но и днес пак същата работа  :( . От два дни ме наболяват яйчниците и се появи и ЦС. Много ще ти бъда благодарна ако можеш да кажеш мнението си.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3223 -: Февруари 08, 2007, 16:46:12 pm »
Денис, много благодаря за отговора! Обаче много съм се заблудила с тия две бледи чертички, днес пак правих тест и резултатната линия е много по-наситена от контролната. Коригирах си календара. Непонятно остава за мен обаче тази температура 37,00 предните два дни 8O.


Продължавай да мериш, за да видим какво ще се получи.
Не искам да те отчайвам, но мисля че няма да има О.
Ако може да те видят на УЗ ще е добре.
Това, че  теста е (+) не означава ,че ще има О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3224 -: Февруари 08, 2007, 16:49:07 pm »
Denis  :) ,би ли могла да погледнеш графиката ми? Много се притеснявам, че стоиностите са все високи. До скоро се надявах да падне БТ, но и днес пак същата работа  :( . От два дни ме наболяват яйчниците и се появи и ЦС. Много ще ти бъда благодарна ако можеш да кажеш мнението си.
Да не си болна?
Ако си настинала БТ може затова да е висока.
Направи тестовете и продължавай да мериш.
По-късно пак ще коментираме графиката.
Рано е да се притесняваш.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3225 -: Февруари 08, 2007, 16:58:19 pm »
Denis,
здравей отново!
Отдавна не съм писала,но просто имах малко проблеми от друго естество.
Исках да ти кажа какво се случва до момента с мойта киста:).
В края на миналия месец, 2 дни след като спрях Регулона ми тръгна МЦ.На 2-я ден от МЦ отидох пак на лекар да видят какво става и ми казаха,че нещата вървят добре и че се е потрвърдила първоначалната хипотеза,че кистата е функционална.Бях ти казала,че размера и беше 34мм,а сега след 1-я месец е намаляла и е с размер 12мм, но ми казаха,че ще трябва още един месец да го пия Регулона ,за да може изчезне.Ти какво мислиш?Дали има надежда да изчезне напълн тази киста или....
Също така ми казаха,че има и други фоликули,но били малки.Другия месец като ми дойде пак ще ида и дано вече да се е махнала,че:(.....
Това е засега от мен! :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3226 -: Февруари 08, 2007, 20:30:46 pm »
Denis, благодаря ти много за бързия отговор :D. Сега съм по-спокоина, защото ти имам доверие. Благодаря ти още веднъж. Относно това да ли сам болна, не не съм. Ще направя тестовете както ме посъветва и после пак ще видим. Приятна вечер от мен.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3227 -: Февруари 08, 2007, 21:21:49 pm »
  Благодаря Денис  :P !И аз си мисля,че не е нормално стойностите да са по-високи с 0.3,но тово се получи при мен миналият месец и графиката ми стана грозна  :? .Иначе вече ще си меря в 6.30 и през почивните дни!   :flower:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3228 -: Февруари 09, 2007, 07:13:46 am »
Malechka
Много се радвам за теб :D.
Продължавай с назначеното ти лечение , вярвам че кистата ще се изчисти. Докато я има- има и хормонален дисбаланс, като изчезне,нещата  ще се нормализират.
Това,че има малки фоликули е нормално.
Успех мила :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3229 -: Февруари 09, 2007, 07:28:03 am »
Нямам подобрение, нямам двуфазност , БТ пак ми се вдигна, май не е е била падала този цикъл под 36 и 8 , незнам но никога досега не съм имала добра графика и така.  :P :)
Немога да ти помогна, трябва ти консултация с лекар.
Съжалявам

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3230 -: Февруари 09, 2007, 09:07:09 am »
Денис, би ли погледнала пак, май има надежда да е днес или утре :ask: Това 37,0 вероятно е било грип, защото наистина не бях добре, а всички вкъщи са болни.
Ще продължавам да меря да видим какво ще стане.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3231 -: Февруари 09, 2007, 09:27:02 am »
По всяка вероятност днес е овулацията.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3232 -: Февруари 09, 2007, 10:06:09 am »
Благодаря Лали, дано да е така!
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3233 -: Февруари 09, 2007, 14:08:29 pm »
Денис, моля те да видиш и моята графика. Притеснява ме, че температурата не се вдига. На 14-ти ден от цикъла бях на преглед и се видя един фоликул готов да се пукне и док каза да действаме следващите 3 дни.  :(
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3234 -: Февруари 09, 2007, 14:10:38 pm »
Момичета, вижте ми пак графиката.Има ли шанс все още да има Ову или вече е късно за този месец.Как Ви се струва движението на температурата тези дни. :dontknow:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3235 -: Февруари 10, 2007, 08:15:40 am »
Денис, моля те да видиш и моята графика. Притеснява ме, че температурата не се вдига. На 14-ти ден от цикъла бях на преглед и се видя един фоликул готов да се пукне и док каза да действаме следващите 3 дни.  :(
Графиката ти е супер за сега - О. според мен може би е била на 17 или ще е на 18 ден от МЦ/Зависи какви ще са следващите стойностти.
Дано да стане ;)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3236 -: Февруари 10, 2007, 08:17:44 am »
Момичета, вижте ми пак графиката.Има ли шанс все още да има Ову или вече е късно за този месец.Как Ви се струва движението на температурата тези дни. :dontknow:
Шанс винаги има- продължавай да мериш БТ и прави тестове.
До тук графиката е добра, може О. да е по-късно.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3237 -: Февруари 10, 2007, 08:19:57 am »
Денис извинявай, малко съм объркана притеснена и така нататък, сигурна съм че нещата при мен до края на месеца ще се подобрят+ препоръчай ми марка живачен термометър за мерене на БТ от следващият си цикъл. Понякога малко се ядосвам като си глредам графиката но за всичко си иам оправянае  :bighug: :balk_64: :o
Фантичке, няма марка руски термометър - влизаш в аптека и казваш живачен, руски- това е. :D
Аз също се надявам нещата при теб да се оправят :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3238 -: Февруари 10, 2007, 09:04:04 am »
Денис, моля те да видиш и моята графика. Притеснява ме, че температурата не се вдига. На 14-ти ден от цикъла бях на преглед и се видя един фоликул готов да се пукне и док каза да действаме следващите 3 дни.  :(
Графиката ти е супер за сега - О. според мен може би е била на 17 или ще е на 18 ден от МЦ/Зависи какви ще са следващите стойностти.
Дано да стане ;)

Днес се вдигна малко :), чак се почуствах щастлива. Ако е на 17 или 18 ден да пробваме ли и днес или няма смисъл?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3239 -: Февруари 10, 2007, 09:53:23 am »
Днес се вдигна малко :), чак се почуствах щастлива. Ако е на 17 или 18 ден да пробваме ли и днес или няма смисъл?
 
Давайте и днес...за по-сигурно.
Яйцеклетката живее 12 часа след О./на теория и до 24 часа/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум