0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3060 -: Януари 18, 2007, 12:51:38 pm »
Денис, много съм ти благодарна за това, че погледна графиките ми. Имах нужда. Вече ходя на доктор, но за сега обръщаме внимание на тръбите, при които има малки сраствания(според док и снимката). Но май има и проблем с жълтото тяло. За този месец имах големи надежди, но обещаващият и нарастващ фоликул :D не се пукна и се превърна в кистичка :(.
Но това, че не е безнадеждно малко ме успокоява. И ще бъда търпелива и упорита :balk_602:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3061 -: Януари 18, 2007, 12:59:58 pm »
QnaT 
Кажи ми кои дни те гледаха на УЗ и колко е бил съответно размера на фоликула?
Кога ти каза лекарят, че не се е пукнал фоликула?
Моля те, тази информация е за мен /за да се ориентирам по-графиката ти/.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3062 -: Януари 18, 2007, 13:19:40 pm »
Денис направих тест както ме посъветва...имам две черти и двете еднакво наситени....
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3063 -: Януари 18, 2007, 17:16:08 pm »
Денис направих тест както ме посъветва...имам две черти и двете еднакво наситени....
Утре пак направи, за да засечем по-точно О.
Теста ти днес е положителен, това означава че след 12 часа до 36 часа след тестването трябва да настъпи О.
Ако теста е (+) и утре. периода се удължава с още 24 часа.
Вие обаче си действайте и дано да стане.
Стискам палци за това  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3064 -: Януари 18, 2007, 17:23:00 pm »
Благодаря Денис..да аз съм се запасила и  за утре с тест..дано да стане...:)
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3065 -: Януари 18, 2007, 21:20:42 pm »
Здравей, Денис. На 14-ия ден фоликула ми от ляво беше 17/17. На 18-ия ден, за съжаление не се беше пукнал, а беше нараснал до 35/30 :(. И надеждите за този месец приключиха.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3066 -: Януари 19, 2007, 09:00:00 am »
Денис тия дни поддържам сравнително що годое ниска БТ без да броя тази 36 и 9 но вчера се изненадах като видях 36 и 55- това дали е на добър признак или не , незнам. Консултирам се с теб...  :P :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3067 -: Януари 19, 2007, 11:43:36 am »
Денис тия дни поддържам сравнително що годое ниска БТ без да броя тази 36 и 9 но вчера се изненадах като видях 36 и 55- това дали е на добър признак или не , незнам. Консултирам се с теб...  :P :)
Графиката ти показва че има проблем/напр. че няма овулация/
Трябва консултация с лекар
Или изчакай да видим следващият МЦ, защото сравнено с предишните МЦ-и положението сякаш е по-добро.
Дано да се оправят нещата  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3068 -: Януари 19, 2007, 11:54:22 am »
Здравей, Денис. На 14-ия ден фоликула ми от ляво беше 17/17. На 18-ия ден, за съжаление не се беше пукнал, а беше нараснал до 35/30 :(. И надеждите за този месец приключиха.
Мерси.
Сега трябва да изчакаме да видим какво ще покаже графиката.
Аз по тази графика/до тук/ не бих предположила че има киста.
Лошото е, че коментираме графиките на 6-7, 12-13, 17-18 стойности а това не е правилното. Коментира се графика от М до М.
Мери моля те ако не ти е проблем до края на МЦ, може по-късно графиката да покаже че нещо не е наред.
За да има киста, Бт обикновенно прави върхове и спадове.
Имаш едно покачване на 14 ден  от МЦ и един спад на 21 ден , но ги приех за инцидентни/такова е правилото/ и като се махнат - графиката ти е добре. Много ми е чудно...
Ако БТ започне да пада в следващите дни - това ще е показателно че има киста.
Да видим какво ще стане.
А ти за кистата не се притеснявай, може би ще претърпи обратно развитие.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3069 -: Януари 19, 2007, 13:00:41 pm »
Денис днес пак имам две черти на теста за О. но този път тестовата лента е малко  по-светла от контролната и в сравнение с вчерашния..като ги сложа един до друг има голяма разлика в цвета между вчерашната тестова лента и днешната...това за отрицателен тест ли трябва да го смятам?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3070 -: Януари 19, 2007, 13:08:38 pm »
Денис днес пак имам две черти на теста за О. но този път тестовата лента е малко  по-светла от контролната и в сравнение с вчерашния..като ги сложа един до друг има голяма разлика в цвета между вчерашната тестова лента и днешната...това за отрицателен тест ли трябва да го смятам?
Отрицателен е.
Овулацията може да е днес, най късно утре. Така че действайте
Дано да стане :D

ПП. Когато БТ достигне 36.9 овулацията /при теб / е минала.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3071 -: Януари 19, 2007, 13:40:34 pm »
Благодаря ти мила,и аз се надявам този път да стане!  :kiss:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3072 -: Януари 19, 2007, 16:53:13 pm »
fanta , не разбрах, какъв е въпроса ти?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3073 -: Януари 19, 2007, 16:55:40 pm »
Няма проблем ето пак го задавам- нали от няколко дена имам ниска БТ под 37 и 10 без да броя 36 и 9 от преди няколко дена но за 1 път ми се случва да имам кафеникаво течение по време на цикъл без никакви признаци да ми дойде м. скоро. Питах те какво може да значи това, какво да очаквам...  :P :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3074 -: Януари 19, 2007, 17:12:13 pm »
Няма проблем ето пак го задавам- нали от няколко дена имам ниска БТ под 37 и 10 без да броя 36 и 9 от преди няколко дена но за 1 път ми се случва да имам кафеникаво течение по време на цикъл без никакви признаци да ми дойде м. скоро. Питах те какво може да значи това, какво да очаквам...  :P :)
Може да означава много неща, ще ти спомена някои от тях, но трябва да се консултираш с лекар.
- по-ранна М.
- хормонален дисбаланс
-  киста
- раничка
- възпаление
- т.н ,,контактно кръвотечение'' /полип, кондиломи и т.н/
- и т.н

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3075 -: Януари 19, 2007, 17:20:30 pm »
Абе Денис помощщщщщщщщ:((((((((  в един друг форум ми казаха че цикъла ми най-вероятно ще е ановулаторен....ти нали каза че върви добре....:(  :dontknow:
виж какво са ми писали : Погледнах ти графиката и не искам да те обезнадеждавам, но ми се струва, че цикълът ще е ановулаторен
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3076 -: Януари 19, 2007, 17:31:25 pm »
Благодаря, Денис! Ти сама си видяла, че досега такава висока и постоянна температура не съм имала. Но пък и аз на екрана на УЗ видях тъмното петно, но не съм специалист в тази област и не смея да се съмнявам. Сега е момента просто да се успокоя, ще меря упорито и ще видим какво ще стане.
Аз не пиша във форума често, но сега усещам подкрепата ти! И ми стана по-светло............. :balk_64:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3077 -: Януари 19, 2007, 17:45:31 pm »
Denis, моля те погледни ми пак графиката от този месец. Мила, реших, че този месец ми е последния при тази лекарка, от другия сменям доктора, защото при тази няма гледане на ултразвук, няма нищо. Само гледа БТ как се движи и гадае какво се случва. Малко съм й бясна, защото ме е страх да не е станала киста. Ще ми отговори ли някой боли ли при киста или изобщо има ли външни признаци, защото мен продължава леко да ме наболява ниско долу.
Ей, момичета, аз предлагам тази тема да я кръстим "Вие питате, Denis отговаря".  :youwoman:
Сериозно, благодарни сме ти, че не ти писва и винаги отговаряш на всички :kiss:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3078 -: Януари 19, 2007, 17:50:09 pm »
Абе Денис помощщщщщщщщ:((((((((  в един друг форум ми казаха че цикъла ми най-вероятно ще е ановулаторен....ти нали каза че върви добре....:(  :dontknow:
виж какво са ми писали : Погледнах ти графиката и не искам да те обезнадеждавам, но ми се струва, че цикълът ще е ановулаторен
Сама разбираш, че нито аз, нито някой друг може да твърди със сигурност, че ще има овулация - или няма да има. Всичко /особено на този етап от графиката/ е само предположение.
Според мен - за сега - няма нищо обезпокоително.
Виж, ако те погледнат на УЗ процентът да 'познаят' какво ще стане е по-голям.
Ние трябва само да чакаме и да се въоръжим с търпение.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3079 -: Януари 19, 2007, 17:52:38 pm »
Благодаря, Денис! Ти сама си видяла, че ......................
:kiss:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум