0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2820 -: Декември 30, 2006, 10:19:58 am »
   Здравей Денис :P!Би ли погледнала как върви графиката ми за този цикъл.За първи месец меря както си му е реда.Определих деня на овуто,че е 13,защото когато са ми фертилните дни имам особени болки в  яйчницине.На 13 ден тези болки изведнъж изчезнаха и на следващата сутрин имах покачване.Само че,разгледах някои графики на други момичета и видях,че деня на ову е белязан в първият ден на покачването. :D
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2821 -: Декември 30, 2006, 11:33:12 am »
Денис,би ли погледнала и моята графика,БТ продължава да е висока,има ли надежда?кога да си правя тест за най-сигурно?Благодаря ти!!!! :D
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2822 -: Декември 30, 2006, 14:29:54 pm »
Успокой се и неси мисли щуротии-извинявам се че го казвам. Днес БТН ми е спаднала и ккато казах май има неправилно мерене при мен. може да ъсм имала леки болки в чревата защото имам ентерит  така че споко мила.. последният път когато съм вдигала 39 температура беше  в 12 клас -изкарах за 10 дена катарална ангина. Всичко си е наред, недей да мислиш лоши неща...
Дано да няма сериозен проблем. Хубаво  е, че пада БТ.
Надявам се да се оправят нещата  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2823 -: Декември 30, 2006, 14:36:22 pm »
   Здравей Денис :P!Би ли погледнала как върви графиката ми за този цикъл.За първи месец меря както си му е реда.Определих деня на овуто,че е 13,защото когато са ми фертилните дни имам особени болки в  яйчницине.На 13 ден тези болки изведнъж изчезнаха и на следващата сутрин имах покачване.Само че,разгледах някои графики на други момичета и видях,че деня на ову е белязан в първият ден на покачването. :D
Къде мериш БТ?
До тук графиката ти е добре.  Имало е О и според мен, може да е била на 13 ден от МЦ.
Когато е стъпаловидно покачването /при теб обаче не е такова/ О не е при най-ниската БТ. При теб има скок от 2.5 градуса - така че може да е била и на 13 ден.
За по-точно засичане е добре да се правят и тестове за О.
Двата метода /БТ и Тестове за О./ се допълват отлично.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2824 -: Декември 30, 2006, 14:39:13 pm »
Денис,би ли погледнала и моята графика,БТ продължава да е висока,има ли надежда?кога да си правя тест за най-сигурно?Благодаря ти!!!! :D
Графиката ти до тук е супер, ако се задържи така висока  БТ още поне 7 дена, може да мислим че е станало. Дано  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2825 -: Декември 30, 2006, 14:52:09 pm »
 :Pблагодаря ти за бързия отговор!!! ще следя БТ,дано да стане!!!Между другото от 7-8 дена имам болки в гърдите и смяна на апетита,още май е рано за ПМС,очаквам го на 6 януари,но не знам........дали означава нещо или просто са по-ранни ПМС?

Весело посрещане на Новата Година!!!! :lol:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2826 -: Декември 30, 2006, 16:34:45 pm »
:Pблагодаря ти за бързия отговор!!! ще следя БТ,дано да стане!!!Между другото от 7-8 дена имам болки в гърдите и смяна на апетита,още май е рано за ПМС,очаквам го на 6 януари,но не знам........дали означава нещо или просто са по-ранни ПМС?

Весело посрещане на Новата Година!!!! :lol:
Просто си изчакай спокойно датата и не търси ранни симптоми - това само ще те обърка и изнерви допълнително /   ако не е станало и ще те натъжи доста след това/.
Аз лично не вярвам в тези ранни признаци на бременност - за тях се говори само след като вече си сигурна, че е станало. Повечето са самовнушения - особено в началото на бременността. За по-късен етап на бременността съм съгласна, но за първите седмици - не /мое мнение/
Пожелавам ти да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2827 -: Декември 30, 2006, 19:38:00 pm »
Denis, само 2 думи, за да те държа в течение: още чакам да ми дойде. Мисля си, че ако не съм засякла правилно Ову и тя е била не на 15, а на 16я ден, значи утре вече трябва да се появи М.
« Последна редакция: Декември 30, 2006, 19:41:38 pm от seasmilebg »
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2828 -: Декември 30, 2006, 20:28:06 pm »
 Денис,този месец мерих ректално!Два пъти ходих на док.по време на ову и ми беше на 13 ден.Също така веднъж правих и тестове за ову и ми беше положителен пак на 13.А и тези мои болки при ову(те са доста силни,сякаш имам нещо дето ми пречи и натиска вътре,та те изведнъж си изчезват)...и аз за това сметнах,че е на 13 ден.Но не е проблем,че покачването не е стъпаловидно,нали?
  Благодаря ти за отговора!! :balk_104:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2829 -: Декември 30, 2006, 22:41:01 pm »
Айде включване от мен- какво ли ще бъде това - сиво, бяло, кафеникаво, и аз незнам какво точо да му определя на цвят това течение което днес имах, ама не беше и съвсем кафяво, някава смесица и сигурно ще бъде нещо на хормонална основа ,но да се консултирам с Денис  :P 8O
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2830 -: Декември 31, 2006, 08:25:06 am »
Denis, само 2 думи, за да те държа в течение: още чакам да ми дойде. Мисля си, че ако не съм засякла правилно Ову и тя е била не на 15, а на 16я ден, значи утре вече трябва да се появи М.
Много ти благодаря, че ме информираш, чакам всяка вест от теб с нетърпение. Стискам палци и се надявам да е станало... :D
До тук е супер графиката.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2831 -: Декември 31, 2006, 08:38:12 am »
Денис,този месец мерих ректално!Два пъти ходих на док.по време на ову и ми беше на 13 ден.Също така веднъж правих и тестове за ову и ми беше положителен пак на 13.А и тези мои болки при ову(те са доста силни,сякаш имам нещо дето ми пречи и натиска вътре,та те изведнъж си изчезват)...и аз за това сметнах,че е на 13 ден.Но не е проблем,че покачването не е стъпаловидно,нали?
  Благодаря ти за отговора!! :balk_104:
Не е проблем, че не е стъпаловидно покачването - дори идеалната графика /която се среща рядко/ е със скок на БТ /- напр. от  36,5 на 37.0 и задържане на БТ около 37.0-37,1/.
Тук обаче има разминаване - неможе да те гледат на УЗ на 13 и да ти кажат че си в О. - била си преди или след О.? Може би преди О, но всеки момент е щял да се пукне фоликула - кажи какво точно каза лекарят.
Правиш тест за О./пак на 13/ той е (+), което означава че О ще настъпи най-рано след 12 часа - освен ако си го правила само 1 ден и той е бил положителен и предният ден/но ти незнаеш за това/ - тогава вече може на 13 ден да се види на УЗ че О. е минала /и че е същият ден - часове след пукването на фоликула/.
Незная дали разбра нещо- май много объркано го обясних.
Теста за О. показва че О ще настъпи от 12 до 36/или48/час след (+)-я тест.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2832 -: Декември 31, 2006, 08:44:25 am »
Айде включване от мен- какво ли ще бъде това - сиво, бяло, кафеникаво, и аз незнам какво точо да му определя на цвят това течение което днес имах, ама не беше и съвсем кафяво, някава смесица и сигурно ще бъде нещо на хормонална основа ,но да се консултирам с Денис  :P 8O
Ох, Фантичке...  :D  още си в М. нека да свърши както трябва и ако тогава има някакво, различно от нормалното /минимално, бяло на цвят, без мирис течение, което не цапа бельото ти/ течение - не питаш мен  :D - а отиваш на лекар. Само той може да ти отговори дали има проблем и ако има - какъв е.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2833 -: Декември 31, 2006, 09:26:11 am »
Denis, добро утро. Последни новини: БТ тази сутрин = 36.8, правих тест - пак отрицателен. Гърдите спряха да ме болят. Изключвам възможността при тези дадености да съм бременна, така че основният извод е: всеки момент ще ми дойде.

...Малко (да не кажа много) ми е криво, но...това е положението. Освен да си пожелаем повече търпение и повече любов :), друго не виждам какво. Весело празнуване на новогодишната нощ! И благодаря ти, че през тези 2-3 дни беше мислено до мен.
« Последна редакция: Декември 31, 2006, 09:33:37 am от seasmilebg »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2834 -: Декември 31, 2006, 09:52:54 am »
Denis, добро утро. Последни новини: БТ тази сутрин = 36.8, правих тест - пак отрицателен. Гърдите спряха да ме болят. Изключвам възможността при тези дадености да съм бременна, така че основният извод е: всеки момент ще ми дойде.

...Малко (да не кажа много) ми е криво, но...това е положението. Освен да си пожелаем повече търпение и повече любов :), друго не виждам какво. Весело празнуване на новогодишната нощ! И благодаря ти, че през тези 2-3 дни беше мислено до мен.
Много съжалявам. Така силно се надявах да е станало...
Не се ядосвай, хубавото предстои. За пореден път  ни се доказва, че не става когато искаме - а когато е писано.
Толкава ти беше хубава графиката - това сега е най-важното.
Ще стане - сигурна съм, просто имай нужното търпение.Колкото и да ти е криво и болно сега - случи ли се чудото- всички мъки се забравят. Бъди силна / не че не си  :D/.
Нов цикъл, Нова година - нов късмет. От сърце ти желая много скоро да се случи чудото - обещала си да крещиш с все сила. :D
Сийс графиката ти беше много хубава - това говори за много добра функция на ЖТ- така че и това е някакво постижение при теб - бъди радостна и на това. И ако това може да ти помогне - мисли винаги че шанса да се забременее всеки месец е 30-35%, ако няма проблеми, така че е нормално да се почака понякога и повечко.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2835 -: Декември 31, 2006, 10:47:25 am »
Миличка Денис! Толкова силни думи си ми написала! Благодаря ти, че не ми даваш да унивам и се бориш с мен!
Да, аз също като теб си мисля, че най-хубавото в цялата ситуация е графиката - за първи път, откакто изобщо меря, имам такава БТ. Значи 50% от въпроса (с ЖТ) сме го решили  :lol: Сега с новия цикъл ще решим останалите 50% (със самото зачеване) и готово  :lol: ! Вярвам, много силно вярвам, че скоро ще имам бебе !!!
А за крещенето - оо, само да дойде поводът, ще ви проглуша ушите от радост :)
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2836 -: Декември 31, 2006, 13:19:54 pm »
 
Цитат
Не е проблем, че не е стъпаловидно покачването - дори идеалната графика /която се среща рядко/ е със скок на БТ /- напр. от  36,5 на 37.0 и задържане на БТ около 37.0-37,1/.
Тук обаче има разминаване - неможе да те гледат на УЗ на 13 и да ти кажат че си в О. - била си преди или след О.? Може би преди О, но всеки момент е щял да се пукне фоликула - кажи какво точно каза лекарят.
Правиш тест за О./пак на 13/ той е (+), което означава че О ще настъпи най-рано след 12 часа - освен ако си го правила само 1 ден и той е бил положителен и предният ден/но ти незнаеш за това/ - тогава вече може на 13 ден да се види на УЗ че О. е минала /и че е същият ден - часове след пукването на фоликула/.
Незная дали разбра нещо- май много объркано го обясних.
Теста за О. показва че О ще настъпи от 12 до 36/или48/час след (+)-я тест.

  Да Денис,разбрах те.И аз не съм го написала като хората.Ходила съм на гин.веднага след ову.(поне така ми каза док.,че е била съвсем скоро) и даже ми е казвала да се прибирам ,да го мятам(момчето) :P ,защото още можело да има шанс,като си спомням единия път каза,че съм имала ову на 13 ден. А за теста, почнах от 10 ден и третия тест беше +.
  Не знам дали пак ти обясних както трябва,но се надявам да ме разбереш! :?
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2837 -: Декември 31, 2006, 15:32:17 pm »
Денис, последно включване за тази година: дойде ми.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2838 -: Декември 31, 2006, 16:43:31 pm »
peroshinka - продължавай да мериш Бт, за сега всичко е наред.

Сийс - ние вече знаехме че М. предстои , така че смело напред.
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2839 -: Декември 31, 2006, 18:34:51 pm »
Denis, само така - само смело напред и до победа !  :D
Фанта, следя какво пишеш напоследък: надявам се да няма проблем, но за всеки случай направи една консултация с лекар :)

Хайде, момичета, ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ на 2007 !!!