0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
имам молба към всички, които могат да се включат в темата.
искам да си купя прахосмукачка с воден филтър, да е перяща, да освежава въздуха и др. такива екстри, но нямам финансовата възможност за рейнбоу .
насочила съм се към Землер
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09066585
ако имате отзиви или познати, които да ви споделят мнение, моля за коментари, ако не приемам и други подобни предложения, но в рамките до 600-700 лв.
благодаря предварително 
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: избор на прахосмукачка - предложения
« Отговор #1 -: Май 11, 2010, 07:59:19 am »
А з ползвам Зелмер и съм изключително доволна !Препоръчвам ти но като я купуваш огледай добре всички пластмасови приставки защото ние като купувахме три кашона отвориха и имаше доста начупени неща но сега след като сме си избрали внимателно нещата няма проблем работи много хубаво и ми върши чудесна работа а и това с водния филтър за прахосмукиране е супер няма никакъв прах във въздуха всичкия прах е във водата т.е нищо не вдишваш.
Re: избор на прахосмукачка - предложения
« Отговор #2 -: Май 11, 2010, 08:15:53 am »
На мен също ми предстои такава покупка. Също съм се насочила към марката Зелмер или Самсунг приемам предложения за по-ефтин вариант, без перяща функция.
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: избор на прахосмукачка - предложения
« Отговор #3 -: Май 11, 2010, 12:49:45 pm »
А з ползвам Зелмер и съм изключително доволна !Препоръчвам ти но като я купуваш огледай добре всички пластмасови приставки защото ние като купувахме три кашона отвориха и имаше доста начупени неща но сега след като сме си избрали внимателно нещата няма проблем работи много хубаво и ми върши чудесна работа а и това с водния филтър за прахосмукиране е супер няма никакъв прах във въздуха всичкия прах е във водата т.е нищо не вдишваш.
кой модел използваш ако не е тайна? :wink:
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: избор на прахосмукачка - предложения
« Отговор #4 -: Май 16, 2010, 22:53:37 pm »
И моята е Зелмер - модела е Аквауелт. Страшно съм доволна от нея, смуче като за световно. Има и торбичка, но никога не съм е използвала, по-лесно ми се вижда да изхвърля в тоалетната мръсната вода. Прахосмукачката е с 4 години гаранция. Не съм е пробвала още как пере, но моя приятелка е има същата и е доволна. Когато проучвах цените установих, че в densi май са най-евтини, но все пак те са официален вносител на марката.


Re: избор на прахосмукачка - предложения
« Отговор #5 -: Май 16, 2010, 23:48:10 pm »
Аз ползвам вече 2-ра Зелмер /1-та я подарих/ и  съм страшно доволна от цената и качеството. Ползвам я основно с водния филтър и така няма нужда от хепа филтъра, т.е. остава си чист. Втората ми е перяща, с пластмасови тръби /естествено/, по-тежка и  с перящата функция иска основно почистване след ползване. Ако не ти се занимава с воден филтър и тръби, по-добре си вземи обикновена. Аз не бих ползвала обикновена вече  :). Едната беше Водник дуо, а другата трио. Ако искаш още инфо само кажи, да не стане дълъг пост-а ми. Предполагам разбра, че съм им фен  :wink:
П.С. Трябва да внимаваш, като я ползваш да не я обърнеш, има защити, но може да се наводни двигателя. Аз веднъж го направих, но веднага я отворих да изсъхне и беше ОК. Лека нощ и спорна седмица на всички!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: избор на прахосмукачка - предложения
« Отговор #6 -: Юни 27, 2010, 12:03:02 pm »
повдигам темата с идея да получа още някое предложение за подобен вид прахосмукачка, защото дойде завтния момент за покупката.  :wink:
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: избор на прахосмукачка - предложения
« Отговор #7 -: Юли 05, 2010, 16:10:00 pm »
Ето едно интересно, но малко скъпо предложение.
Но пък може да чистите дори когато не сте си у вас ;-) или докато се излежавате на дивана, чудото на техниката чисти вместо вас.

Моделите са два едното е прахосмукачка, а другото чудо мие. Ако не се лъжа ги гледахме в Технополис. Цена 700-800лв едното.

Мъжо ми е обещал някой ден да ми ги купи като се сдобием със собствено жилище.

А ето и клипчета от една негова колежка, която вече си е купила :-)
Според нея качеството на чистене е задоволително.
http://www.youtube.com/watch?v=EHO35Enehvk
http://www.youtube.com/watch?v=gxrXjpugt0s








*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: избор на прахосмукачка - предложения
« Отговор #8 -: Юли 05, 2010, 18:18:08 pm »
А з ползвам Зелмер и съм изключително доволна !Препоръчвам ти но като я купуваш огледай добре всички пластмасови приставки защото ние като купувахме три кашона отвориха и имаше доста начупени неща но сега след като сме си избрали внимателно нещата няма проблем работи много хубаво и ми върши чудесна работа а и това с водния филтър за прахосмукиране е супер няма никакъв прах във въздуха всичкия прах е във водата т.е нищо не вдишваш.
кой модел използваш ако не е тайна? :wink:
Аквалуелт
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: избор на прахосмукачка - предложения
« Отговор #9 -: Юли 06, 2010, 20:45:53 pm »
аз не намирам такъв модел, но ще прдължа с тъсенето и проучването  :wink:
чета доста добри отзиви за за Vodnik Lux Trio  :)
http://zora.bg/main.php?p=products&s_p=product_details&product_id=7189
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!