0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #320 -: Май 12, 2018, 23:48:03 pm »
Христинче от къде си ?Как ще издържиш до понеделник? Дано те поотпусне малко.Но-шпа може ли да пиеш,или някакво друго хапче,обезболяващо?

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #321 -: Май 13, 2018, 00:11:26 am »
Христинче, приемаш ли достатъчно течности? Ходиш ли често до тоалетна? Много е важно да не задържаш допълнително течности. Не си мисли за лошите неща. Уж около седмица са неразположенията. Ако стане нещо драстично, не можеш хубаво да си поемеш дъх, много ти се надуе корема или качиш много килограми за нула време- отиди във вашето спешно, все ще ти помогнат хората.
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #322 -: Май 13, 2018, 01:00:19 am »
здравейте, за жалост се връщам в темата - след мисед в 8 г.с. Предстоят изследвания, дано не се наложи абразио (засега не се), а после 1 нормален цикъл и отново опитваме. Успех на всички!
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #323 -: Май 13, 2018, 06:58:45 am »
Ей, Али Макбийл много съжалявам.  :(
Важното е да се възстановиш сега и да продължите напред. Лекарят ти какво казва?
Ще правите ли някакви допълнителни изследвания?
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #324 -: Май 13, 2018, 09:17:01 am »
Христинче, надуването става от течността от спуканите фоликули.Много е важно да пиеш много течности, за да се изхвърли тази течност.Ако те боли тичай към София, защото може да се наложи дренаж.Просто не стой и не чакай да дойде утре!

Али Макбийл, много съжалявам!

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #325 -: Май 13, 2018, 10:36:26 am »
Ей, Али Макбийл много съжалявам.  :(
Важното е да се възстановиш сега и да продължите напред. Лекарят ти какво казва?
Ще правите ли някакви допълнителни изследвания?
Каза само за тромбофилия евентуално, случвало се, и на здрави родители можело. Но аз ще направя всичко възможно да не се повтори, ако има някаква причина, която може да се предотврати, защо да не го направим преди да се случи отново!?! За лекарите е лесно - те са се нагледали на "конвейра", но не познавам жена, която би искала да е част от този конвейр. Тъпото е, че хвърлиха материала докато се усетя и не го дадоха за хистология, която все пак можеше нещо да покаже... Дано да има успех всяко начинание в тази тема!
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #326 -: Май 13, 2018, 10:49:51 am »
Али,
много съжалявам за случилото се.За лекарите-какво да кажа,малко са съвестните.Моя позната преживя същото ,и й дадоха резултата от хистологията.Става въпрос за Окръжна болница Варна.
 
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #327 -: Май 13, 2018, 11:49:08 am »
Али, искрено съжалявам, в такъв момент е трудно да се намерят точните думи и съвети. Бъди силна! 💖
Христинче, много се притесних за теб, отивай към София, има спешни кабинети в клиниките и аз мисля, че не трябва да се чака.
Точица, само хубави мисли, представяй си ги твоите калинки, говори им, обичай си ги, в теб са. Толкова е хубаво, всичко ще бъде наред!
За Еличка ми стана много криво, много е тънка нишката от съвета до упрека, събраха се доста упреци към нея, едно и също по няколко пъти изречено. Еличка, за добро го казват момичетата, много са преживели и знаят, че в борбата ни за бебе времето лети. Не ни напускай, с теб сме!
Аз ще правя вливания на интралипид на 21 май и отиваме на море в Гърция. Дано направим бебето там. :) Искам да попитам, понеже започнах прием на аспирин протект, имам тромбофилия, дали се пие по време на цикъл? Изобщо не се сетих за това при лекаря.
Маги, благодаря, че ме мислиш, аз вас също, не пиша често, че няма какво, но ви чета.
 :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #328 -: Май 13, 2018, 12:06:09 pm »
Кукапетал,
много е хубаво,че сменяте обстановката.Обичам Гърция,дзадзики,узо,октоподи и сувлаки :D.Дано пребориш НК  и стане.Коя част сте избрали за почивка?
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #329 -: Май 13, 2018, 13:10:25 pm »
Али Макбиил, много съжалявам за случилото ти се, знам точно какво ти е, защото и на мен се случи преди месец и половина. Бъди силна, с времето става малко по- леко. Ние вече опитваме отново.На мен ми обясниха, че било много често срещано явление и се случвало  на една от четири бременности и не значело, че има някакъв проблем, най- често било хромозомна грешка. Затова не започват с изследванията веднага. Напълно те разбирам обаче и аз ако можех (в чужбина съм и тук не може по желание) бих направила всякакви изследвания, за да бъда сигурна, че няма да ми се случи пак.  Мисълта ми беше, че не е задължително да има някакъв проблем. И аз бях много ядосана, че изследвания правят чак като се случи 3 последователни пъти, че как се преживява това!? Сега се поуспокоих и гледам да мисля по- философски. Много прегръдки, дано всичко мине добре и скоро пак да започнете с опитите.
Христинче, надявам се скоро да се чувстваш по- добре.
Точице и аз не пускам палците и много те мисля, дано твоите борбени калинка вече се вгнездявят и да си останат на топличко 9 месеца.
Кукапетъл, а дано си направите гръцко бебе, весело изкарване!
Успех на всички  :bighug:
« Последна редакция: Май 13, 2018, 13:14:53 pm от HELIANTHUS »
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #330 -: Май 13, 2018, 13:11:44 pm »
Съжалявам за втория пост, не знам как да го махна
« Последна редакция: Май 13, 2018, 13:14:14 pm от HELIANTHUS »
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #331 -: Май 13, 2018, 14:04:17 pm »
Благодаря за подкрепата, момичета! В главата ми са много мисли, изводи - приемам случката като предупреждение, че трябва да съм напълно здрава, а не да вярвам на докторите например че стафилококите били нормална част от микрофлората и не било проблем (че имам секрети сутрин на гърлото и в носа), хронични.
Знам, че с времето ще поотмине, но никога напълно. Дано да се случи най-хубавото и си имаме още едно здравичко бебе, само това би заличило болката.
Знам също, че има и много по-страшни неща, да не дава Господ.
Браво на теб, HELIANTHUS, че след месец и половина подновяваш опитите! Дано всичко физически да е ок и при мен, нямам търпение да почнем пак... Може би скоро ще сме готови психически, защото днес мъжът ми започна да се (полу)шегъва, че тъкмо сега ще правим пак секс :) И дано е плодоносен! :)
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #332 -: Май 13, 2018, 19:21:11 pm »
Кукапетал,
много е хубаво,че сменяте обстановката.Обичам Гърция,дзадзики,узо,октоподи и сувлаки :D.Дано пребориш НК  и стане.Коя част сте избрали за почивка?

Към Атина и от там ще разгледаме някой остров. Дано се получат нещата! Благодаря, Слънчицето!
Успех на всички!
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #333 -: Май 13, 2018, 22:42:35 pm »
Kukapetal, аз аспирина съм го пила и по-време на МЦ... не съм имала промяна в количеството на кървене... някои не го пият, защото им тече повече.. ти си прецени.

Момичета аз съм по-добре, днес вече не ме боли толкова... Само още корема ми е надут като балон... ама важното е че. олката намаля доста...

Обадиха се днес пак за точките, от 13я всички се делят добре за сега, само една е с някакви фрагментации, ама незнам какво е това, сега ще прочета.. иначе пак ще звъннат във вторник преди да ги замръзят.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #334 -: Май 13, 2018, 23:32:08 pm »
Христинче, и аз бях с хиперстимулация след второто ин витро. 2-3 дена ми беше терсене, после отмина. Но чак задух не съм имала. И после дори и трансфер ми направиха. Та като се оплаквах на една приятелка, че коремът ми изобщо не е спаднал, тя каза, че след 9 месеца и излезе добър пророк. Добре е, че не са ти направили трансфер, защото това само щеше да усложни положението ти. Стискам палци да мине до няколко дена.
А за болните мъже и мъжете, които не можели да дават материал по поръчка, мога да напиша роман (като всяка от вас, предполагам).

Късмет на всички ви!

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #335 -: Май 14, 2018, 08:15:25 am »
Момичета, добро утро... не е слънчево тук в Пловдив, като на нашата сватба преди 2 години. Но пък какво толкова - малко да разхлади.
Тези дни ми се е върнал песимизма.Все повече си мисля че не сме успели и този път.  Знам че не трябва... ама не мога да се спра ... Мисля си,  че не е нормално да не чувствам нищо. Не може да съм такъв пън. Все някакви симптоми трябва да има. Нали? 
11 ден е все пак ... и ако не ме беше толкова страх щях да направя тест. Но съм решила да изчакам до Четвъртък.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #336 -: Май 14, 2018, 08:44:17 am »
Точице, честита годишнина първо. Пожелавам ти винаги съпругът ти да те подкрепя толкова много, а на него му пожелавам да го зарадваш много скоро с положителен тест.  :bighug:
Колко много жени има, които изобщо и не подозират, че са бременни. Естествено, че може и без особени симптоми.Без симптоми означават и липса на ПМС симптоми все пак :) Кръвен на 10ти ден от трансфер не би ли трябвало да покаже? Още 3 дена останаха. Знам, че ти се струват като 300. Всички стискаме палци.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #337 -: Май 14, 2018, 09:08:41 am »
Благодаря, Тери  :grouphug: И аз се надявам на на-големия подарък тази година!!
Не мога да се разбера напоследък. Като ме заболи нещо- оле защо ме боли не е хубаво. Като не ме боли - защо не ме боли- това не е нормално. Ей такива шизофрении...
Днес реших да дойда на работа, малко да се разсея. Все пак нищо ми няма.
Чакайте да ви покажа какви макове бяха цъфнали на нашата сватба.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #338 -: Май 14, 2018, 09:22:24 am »
Аууу каква малка булка си  :) и как си го гледаш влюбено <3 Много хубаво си решила да идеш на работа, да минава времето, че сигурно 10 дена едва-едва са ти се изтърколили.
Аз сега на работа трябва да стъпвам като по тънък лед. Вчера мъжа ми ми каза, че неговите задължения са започнали да ги раздават и на други хора. (Имаха доста съкращения, та  има вероятност и него да съкратят). И точно по същото време започват едни договорки по проекта ми с други фирми. На кого да останеш лоялен, на кого какво да кажеш. И за капак колежката писала на едната фирма и казала какво се случва. Аз също бях в готовност да възразя, ако видя некоретна ситуация, но на моя си шеф, а не на  клиентска фирма. И сега ще започнат едни интриги и има голяма вероятност и аз да го отнесе. А сега никак не е моментът, особено, ако ще съкращават мъжа ми. Та сега се уча на дипломатически отношения.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #339 -: Май 14, 2018, 09:45:07 am »
Точице,честита годишнина,много да се обичате!Излезте някъде довечера и не го мисли,разпусни малко и си спомни колко щастлива си била преди 2 години на този ден :)
Тери,ти днес не беше ли на лекар?Или бъркам?